Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Le Chardonneret - 6-8 personen

De chalet-appartementen Le Chardonneret bevinden zich in een oude boerderij (gerenoveerd in 1998) in de wijk Petit Châtel. De boerderij is onderverdeeld in vier appartementen, waarvan een 8-persoons en 9-persoons appartement aanbieden. De appartementen zijn beide voorzien van Wi-Fi en een balkon op het zuiden met uitzicht op het dorp en de omliggende bergen. Op ca. 200 meter afstand van de appartementen Le Chardonneret bevindt zich de stoeltjeslift Barbossine/Petit Châtel, met aansluiting richting de Zwitsere dorpen Torgon en Morgins. De Super Châtel skilift ligt op ca. 1,5 km afstand en de Linga cabinelift (aansluiting richting Avoriaz) op ca. 4,5 km afstand van het chalet. De gratis skibus rijdt ca. elke 20 minuten en stopt slechts 20 meter van het chalet vandaan. Châtel heeft een sfeervol, oud centrum met allerlei gezellige restaurants en barretjes, winkels en skischolen. Dit centrum is gelegen op ca. 1,2 km afstand. Naast skiën zijn er nog vele andere activiteiten te doen in en rondom Châtel. Zo zijn er o.a. een schaatsbaan, curling, wellnessfaciliteiten en een rodelbaan aanwezig. Chalet Le Chardonneret heeft een gezamenlijke skiberging en gezamenlijke wasmachine en er is parkeergelegenheid aanwezig bij het chalet.

Vanaf € 279,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Iris 6 personen - 6 personen

Chalet-appartement Iris 6 personen - 6 personen
Chalet.nl

Het leuke, kleine chalet Iris ligt in Saint Martin de Belleville en is onderverdeeld in een 5-persoons- en een 6-persoonsappartement. Saint Martin de Belleville is een gezellig, authentiek dorp vlakbij het bekende Les Menuires gelegen. Het chalet ligt op circa 250 meter van de dorpskern en de piste. Exclusief voor de gasten die verblijven in chalet Iris is er een saunaruimte met douche (voor algemeen gebruik). Daarnaast beschikken de appartementen over gratis Wi-Fi en is er een wasmachine in het chalet. In de directe omgeving kan gratis worden geparkeerd.

Chalet-appartement Le Genepi - 6-8 personen

Chalet-appartement Le Genepi - 6-8 personen
Chalet.nl

Chalet Le Genepi is gelegen in het kleine dorpje Le Levassaix, ongeveer 1 km van het bekende Les Menuires vandaan. De blauwe skipiste Bettex vind je al op slechts 250 meter afstand. Via deze piste bereik je de Bettex stoeltjeslift, die uitkomt boven Les Menuires, waar je vervolgens weer kunt afdalen naar Les Menuires. Vanuit Le Levassaix gaat er ook een gratis skibus richting Les Menuires, van waaruit je verder het ruim 600 km piste tellende Les Trois Vallées skigebied in kunt. In Le Levassaix zijn geen voorzieningen als winkels, bars en restaurants te vinden, hiervoor kun je terecht in het centrum van Les Menuires. In Les Menuires zijn ook skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en sport-en wellnessfaciliteiten gelegen. Het chalet is onderverdeeld in drie appartementen: een 4-persoons, een 6-8-persoons en een 7-8-persoons appartement. Het is ook mogelijk om een combinatie te huren van het 4-persoons en het 6-8-persoons appartement, voor een groep van maximaal 12 personen. Alle appartementen zijn verzorgd ingericht en zijn voorzien van gratis Wi-Fi. Chalet Le Genepi beschikt daarnaast over een skiberging en er is parkeergelegenheid buiten. Ter plaatse is het mogelijk om broodjesservice te regelen. Verder kun je gratis gebruik maken van de gemeenschappelijke wasruimte van chalet Cristal, gelegen op ca. 100 meter loopafstand.

Chalet Le Hameau des Marmottes - 16 personen

Chalet Le Hameau des Marmottes - 16 personen
Chalet.nl

Le Hameau des Marmottes is een mooi chalet park, ingeklemd tussen twee blauwe pistes in Preyerand - Les Menuires. Door deze ligging ben je 's morgens snel op pad en kom je aan het einde van de dag ook weer gemakkelijk terug! De stoeltjesliften van Tortellet en Le Bettex bevinden zich in de directe omgeving van de chalets en zijn skiënd bereikbaar over de gemakkelijke blauwe pistes. Het centrum van Les Menuires is gemakkelijk te bereiken m.b.v. de "Preyerand" personenlift (deze draait ook 's avonds). Verder rijdt de gratis skibus naar het centrum de hele dag door de wijk heen (1 halte onderin de wijk en 1 bovenaan). Het park bestaat uit 22 ruime, vrijstaande chalets en drie in chaletstijl gebouwde appartementsgebouwen met elk 12 luxe appartementen. Alle chalets zijn privé eigendom en verschillen daarom van inrichting. Bij voldoende sneeuw kun je terugskiën tot aan de chalets. Deze luxe chalets zijn stijlvol gebouwd met gebruik van veel hout, hebben allen een groot balkon en beschikken over een Wi-Fi aansluiting (gratis). Ze zijn zeer verzorgd en sfeervol ingericht. Qua grootte zijn alle chalets in dit park gelijk, alleen de indeling kan onderling verschillen. Vlakbij het chaletpark vind je een bakker, maar het is ook mogelijk om broodjes aan de deur te laten bezorgen, dat is makkelijk! Verder vind je op loopafstand een aantal restaurants, een kleine supermarkt en de skiverhuur. De skischool is in het centrum en hier vind je ook vele gezellige terrasjes in de ''ski-kom'' van Les Menuires. De auto kun je op één van de parkeerplaatsen van het park parkeren. Dit chalet ligt in het bovenste deel van het park en de blauwe "Bettex" piste loopt vrijwel direct langs het chalet. Skiën tot aan het chalet is hiermee vrijwel het gehele seizoen gegarandeerd. Om 's morgens weg te komen neem je de blauwe piste naar de Tortollet stoeltjeslift, deze lift eindigt in het centrum van Les Menuires. Ook kun je ervoor kiezen om de Rocher Noir stoeltjeslift te nemen, deze vind je naast de Tortollet. Deze brengt je op de Pointe de la Masse. Dit is het rustigste (en misschien wel mooiste) deel van het skigebied waar de zon zich 's morgens als eerste laat zien. Je vindt hier heerlijke blauwe en rode pistes!

Chalet-appartement Les Balcons de La Vanoise plus - 6-8 personen

Chalet-appartement Les Balcons de La Vanoise plus - 6-8 personen
Chalet.nl

Résidence Les Balcons de La Vanoise heeft een ideale ligging in het dorpje Termignon-la-Vanoise, gelegen in de Haute Maurienne-vallei. Deze résidence bevindt zich namelijk aan de voet van de piste en direct bij de skiliften, waardoor je 's ochtends gelijk op je ski's kunt stappen. Tegenover de résidence bevindt zich tevens een kinderweide met oefenpistes en ook de skischool is op loopafstand gelegen. Termignon heeft een klein eigen skigebied met overwegend blauwe en rode pistes. Dit skigebied is aangesloten op dat van Val Cenis, waardoor je in totaal zo'n 125 km piste tot je beschikking hebt. Het dorpscentrum van Termignon ligt op ca. 200 meter van résidence Les Balcons de La Vanoise. Hier vind je o.a. diverse winkels, restaurants en bars. De résidence beschikt in totaal over 65 appartementen, die verspreid liggen over drie kleinschalige gebouwen in chalet-stijl. De appartementen Les Balcons de La Vanoise zijn netjes ingericht en elk voorzien van een balkon of terras. De 'plus' appartementen zijn in 2017 gerenoveerd. In de résidence vind je o.a. een gemeenschappelijke skiberging en bij de receptie is gratis Wi-Fi aanwezig. Buiten is er gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid) en ook kun je tegen betaling je auto parkeren in de overdekte parkeergarage (reserveren noodzakelijk, naar beschikbaarheid).

Chalet Le Hameau des Marmottes - 14 personen

Chalet Le Hameau des Marmottes - 14 personen
Chalet.nl

Le Hameau des Marmottes is een mooi chalet park, ingeklemd tussen twee blauwe pistes in Preyerand - Les Menuires. Door deze ligging ben je 's morgens snel op pad en kom je aan het einde van de dag ook weer gemakkelijk terug! De stoeltjesliften van Tortellet en Le Bettex bevinden zich in de directe omgeving van de chalets en zijn skiënd bereikbaar over de gemakkelijke blauwe pistes. Het centrum van Les Menuires is gemakkelijk te bereiken m.b.v. de "Preyerand" personenlift (deze draait ook 's avonds). Verder rijdt de gratis skibus naar het centrum de hele dag door de wijk heen (1 halte onderin de wijk en 1 bovenaan). Het park bestaat uit 22 ruime, vrijstaande chalets en drie in chaletstijl gebouwde appartementsgebouwen met elk 12 luxe appartementen. Alle chalets zijn privé eigendom en verschillen daarom van inrichting. Bij voldoende sneeuw kun je terugskiën tot aan de chalets. Deze luxe chalets zijn stijlvol gebouwd met gebruik van veel hout, hebben allen een groot balkon en beschikken over een Wi-Fi aansluiting (gratis). Ze zijn zeer verzorgd en sfeervol ingericht. Qua grootte zijn alle chalets in dit park gelijk, alleen de indeling kan onderling verschillen. Vlakbij het chaletpark vind je een bakker, maar het is ook mogelijk om broodjes aan de deur te laten bezorgen, dat is makkelijk! Verder vind je op loopafstand een aantal restaurants, een kleine supermarkt en de skiverhuur. De skischool is in het centrum en hier vind je ook vele gezellige terrasjes in de ''ski-kom'' van Les Menuires. De auto kun je op één van de parkeerplaatsen van het park parkeren.