Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Chez Stephane - 14 personen

Chez Stephane is een recent gebouwd chalet-appartement (2017), gelegen op ongeveer 400 meter loopafstand van het sfeervolle dorpscentrum van Châtel. Vanuit het centrum brengt de Super-Châtel cabinelift je naar het gelijknamige skigebied, met aansluiting op het Zwitserse gedeelte van Les Portes du Soleil. In het centrum kun je ook de skibus nemen naar de Linga cabinelift of de Pré-la-Joux stoeltjeslift, die je richting Avoriaz/Morzine brengen. De skibus rijdt ongeveer elke 15 minuten. Alle benodigde voorzieningen voor een geslaagde wintersportvakantie zijn in het dorp te vinden. Zo zijn er o.a. diverse (sport)winkels, een uitgebreid aanbod aan gezellige restaurants en barretjes, ESF skischool, kinderopvang en een supermarkt aanwezig. Na een dag op de piste kun je in het Forme d'O Centre Aquatique o.a. ontspannen in het binnenzwembad en de sauna, maar ook kan er een rondje geschaatst worden op het Lac du Vonnes. Het modern ingerichte appartement Chez Stephane is geschikt voor groepen van maximaal 14 personen. Het appartement beschikt o.a. over een comfortabele zithoek met pelletkachel, Wi-Fi en een berging voor skimateriaal. Auto's kunnen direct bij het chalet geparkeerd worden.

Vanaf € 380,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement La Chaumière Le Chamois d'Or - 12 personen

Appartement La Chaumière Le Chamois d'Or - 12 personen
Chalet.nl

In het authentieke dorp Valloire zijn de appartementen La Chaumière gelegen. Alle drie de appartementen zijn geschikt voor maximaal 12 personen, ideaal als je met meerdere groepen onder één dak wilt verblijven! Je kunt via de groene piste Myosotis uitkomen op 300 meter van de accommodatie en op 550 meter van het chalet ligt de stoeltjeslift Moulin Benjamin. Deze skilift bereik je met de skibus, die stopt op 70 meter van de appartementen. Wil je gelijk hoger het skigebied in komen, rijd dan naar de cabinelift Setaz (650 meter) of de cabinelift Crêt de la Brive (900 meter), hier kun je ook een skischool (ESF) en oefenweide vinden. In Valloire hoef je geen bruisende après-ski te verwachten, maar je kunt zeker een drankje doen in één van de gezellige barretjes of restaurants. Valloire heeft verder een ruim aanbod aan winkels en beschikt over een sportcentrum met schaatsbaan en wellnessfaciliteiten. Op ca. 200 meter afstand van de appartementen bevindt zich een kleine supermarkt. De appartementen zijn modern en netjes ingericht en hebben allemaal een ruim balkon. Bij appartementen La Chaumière beschik je over o.a. een Wi-Fi internetverbinding en skilockers met skischoendrogers. Er is parkeergelegenheid voor twee auto's per appartement of je kunt tegenover de accommodatie parkeren op de publieke parkeerplaats.

Appartement Les Hauts des Brévières - 6-9 personen

Appartement Les Hauts des Brévières - 6-9 personen
Chalet.nl

Appartement Les Hauts des Brévières ligt in het hogere gedeelte van het dorp Tignes-Les-Brévières. Vanuit het dorp heb je toegang tot het sneeuwzekere skigebied Espace Killy, waar je kunt genieten van maar liefst 300 km piste! Ongeveer 100 meter van het appartement vandaan vind je een personenlift (open van 08.30 - 18.30 uur), waarmee je beneden in het dorp uitkomt. Hier bevinden zich de piste en de gloednieuwe Brévières cabinelift. Het dorpscentrum vind je ook beneden in het dorp (ca. 500 meter loopafstand). Hier zijn o.a. een skischool, sportwinkels, supermarkt en diverse gezellige restaurants en bars te vinden. Résidence Les Hauts des Brévières beschikt in totaal over 8 appartementen, waarvan wij dit 9-persoons appartement op de bovenste verdieping aanbieden. Vanaf het balkon met zuidelijke ligging heb je een mooi uitzicht op het dorp en de skipiste. Het appartement beschikt over een Wi-Fi internetverbinding en een eigen skiberging in de privé-garage (niet voor auto). Er is gratis parkeergelegenheid buiten bij de résidence (naar beschikbaarheid, beperkt aantal plaatsen). Tevens zijn er twee gratis openbare parkeerterreinen in het dorp.

Appartement Les Chalets du Thorens - 7-9 personen

Appartement Les Chalets du Thorens - 7-9 personen
Chalet.nl

Wat een bijzondere locatie is dit! Midden op de piste, even boven het bruisende dorp Val Thorens vind je Les Chalets du Thorens. Deze appartementen zijn alleen via de piste bereikbaar, via een wandelpad van 750 meter of met behulp van de sneeuwscooter (via de receptie te regelen) zodat je 's avonds toch het dorp in kunt. Verder is de bekende après-ski bar "360" bij de résidence. Hier gaat elke middag het dak eraf tijdens de après-ski! Ook draaien er regelmatig bekende DJ's en worden er evenementen georganiseerd. Vanuit de appartementen Les Chalets du Thorens stap je 's ochtends dus direct de piste op! Via de piste bereik je de stoeltjeslift Modaine (100 meter), die je richting de Glacier de Thorens brengt. Je kunt ook afdalen naar het dorp (ca. 750 meter), waar meerdere skiliften je verder het skigebied van Les Trois Vallées in brengen. Les Chalets du Thorens beschikt over meerdere piste-restaurants met terrassen, waaronder een pizzeria, wokrestaurant en buffetrestaurant. Bij de restaurants kun je tegen een gereduceerd tarief lekker eten. Op aanvraag is het mogelijk om halfpension vanaf 4 personen te regelen of room service. Voor skischolen, skiverhuur, supermarkten, diverse winkels en meer uitgaansgelegenheden kun je terecht in het centrum van Val Thorens. Résidence Les Chalets du Thorens bestaat uit acht verzorgde appartementen, van 2 tot 12 personen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger tot je beschikking in de gezamenlijke skiberging. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een sauna en fitnessapparaten aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, kan tot 1 week voor vertrek). Voor Les Chalets du Thorens is het aan te raden om op de P2 te parkeren. De résidence is te voet, per ski of per sneeuwscooter te bereiken (op aanvraag bij de receptie en mogelijk buiten de openingstijden van de pistes: gratis van 08.00 - 8.45 uur, om 17.45, om 18.30 en om 19.30 uur en daarna tegen betaling). Na 20.00 uur en de hele nacht door is het mogelijk om het centrum van Val Thorens of de residence per sneeuwscooter te bereiken voor ? 5,00 per persoon (minimaal 2 personen - iedere dag voor 18.00 uur bij de receptie te reserveren).

Chalet-appartement Le Cortina - 8 personen

Chalet-appartement Le Cortina - 8 personen
Chalet.nl

Résidence Le Cortina is een recent gebouwde en luxe résidence met 15 appartementen. De appartementen zijn stijlvol en luxe ingericht en zijn gelegen aan het einde van het centrum van Les Deux Alpes. Het Place de Venosc ligt op 25 meter van de chalet-appartementen. Résidence Le Cortina ligt op slechts 100 meter van de cabinelift 'Du Diable', die je direct ver het grote skigebied in brengt. Voor de résidence stopt er een gratis skibus, winkels, restaurants en skischool zijn te vinden in de directe omgeving. De gasten van Le Cortina kunnen gratis gebruik maken van de wellness-ruimte met Turks stoombad, twee jacuzzi's en sauna en een ski-berging met skischoen-droger. De residence beschikt over een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). Per appartement is er een gratis parkeerplaats beschikbaar in de parkeergarage. Overige auto's kunnen tegen betaling geparkeerd worden in de parkeergarage (naar beschikbaarheid, te reserveren bij aankomst).

Chalet-appartement Les Portes du Grand Massif Chalet - 6-8 personen

Chalet-appartement Les Portes du Grand Massif Chalet - 6-8 personen
Chalet.nl

Les Portes du Grand Massif (voorheen: Le Refuge du Golf) is geopend sinds december 2010 en bestaat uit een aantal vrijstaande en twee-onder-1-kap chalets en meerdere chaletgebouwen met daarin zeer comfortabele en modern ingerichte chalet-appartementen. Het geheel ligt boven de chaletwijk Hameau de Flaine. In deze wijk vind je een kleine supermarkt, skiverhuur en een restaurant. In het receptiegebouw zijn een bar en restaurant (met 's morgens broodjes-service en 's avonds meeneem maaltijden). Daarnaast zijn er een verwarmd zwembad, fitnesszaal, sauna, hammam en jacuzzi waarvan je gratis gebruik kunt maken. Om te gaan skiën of snowboarden kun je ervoor kiezen een (vrij vlak) skipad te nemen dat direct naar de blauwe "Opale" piste leidt, of je neemt de gratis skibus naar de piste (ca. 3 minuten) die de hele dag om de 10 à 15 minuten rijdt. De skibushalte vind je vlakbij de receptie en het pad naar de piste begint daar ook. Het centrum van Flaine is op zo'n 2 kilometer afstand gelegen. In dit centrum vind je de skiliften en de pistes van het uitgebreide skigebied. Alle accommodaties hebben een flat-screen televisie en gratis Wi-Fi (max. 3 apparaten). De auto moet (tegen betaling) worden geparkeerd in de ondergrondse parkeergarage (max. hoogte 2.20 meter) van de appartementen.