Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Dibona zondag t/m zondag - 6 personen

Dibona is een chalet-appartement voor maximaal 6 personen, gelegen in het rustige en charmante dorpje La Villette, vlakbij Vaujany. Op ca. 350 meter afstand vind je een blauwe piste en op ongeveer 500 meter afstand bevinden zich twee skiliften. Met de Villette-Montfrais cabinelift ga je direct het skigebied in. De Vaujany-Villette cabinelift brengt je naar Vaujany, waar je vervolgens met de Vaujany-Alpette cabinelift verder het skigebied in wordt gebracht naar 2800 meter hoogte. Het skigebied Alpe d'Huez-Le Grand Domaine beschikt in totaal over 250 km piste en biedt mogelijkheden voor wintersporters van alle niveaus! Vanaf het chalet rijdt er een gratis shuttlebusje naar de skilift en terug. Dit appartement is comfortabel ingericht in huiselijke stijl. In de sfeervolle woonkamer kun je na een dag op de ski's heerlijk opwarmen bij de houtkachel! Verder heeft het appartement o.a. een Wi-Fi internetverbinding en een zonnig terras. Er is privé-parkeergelegenheid direct bij het chalet en er zijn een skiberging met skischoenendroger en wasmachine en droger aanwezig voor gezamenlijk gebruik. Ter plaatse kun je broodjesservice regelen. Het dorp Vaujany bevindt zich ongeveer 1 km van appartement Dibona vandaan en beschikt over diverse voorzieningen. Zo kun je er o.a. terecht voor een supermarkt, skischool, kinderopvang, sportwinkels, restaurants en bars. Ook vind je in het dorp een schaatsbaan, overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten. De chalet-appartementen Dibona en Lucette bevinden zich in hetzelfde chalet.

Vanaf € 403,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Le Neiger met sauna - 12 personen

Appartement Le Neiger met sauna - 12 personen
Chalet.nl

Le Neiger (voorheen een hotel) bestaat uit 5 appartementen die in 2005 compleet gerenoveerd zijn. Ze zijn ideaal gelegen; direct aan de skipiste en vlakbij het centrum van het sympathieke en populaire bergdorpje Saint Martin de Belleville. De cabinelift van Saint Martin de Belleville vertrekt op ca. 150 meter van de appartementen. Deze is lopend of op de ski (m.b.v. een sleeplift) te bereiken. Met deze cabinelift en de aansluitende stoeltjeslift zijn Méribel en Les Menuires makkelijk bereikbaar. Bij de cabinelift is ook de ESF-skischool gevestigd. In de directe omgeving van Le Neiger vind je o.a. een supermarkt, meerdere restaurants en een bar. In het centrum van Saint Martin de Belleville (bereikbaar via een trappenhuis) zijn meer restaurants, nog een supermarkt, winkeltjes en skiverhuur gevestigd. De drie 12-persoons appartementen hebben ieder een privé-sauna en een prachtig panoramisch uitzicht.

Appartement Résidence Le Vermont - 2-4 personen

Appartement Résidence Le Vermont - 2-4 personen
Chalet.nl

Direct aan de piste in Valmeinier 1800 liggen de appartementen van Résidence Le Vermont. Le Vermont is eind 2009 geopend en herbergt 47 appartementen, geschikt voor maximaal 10 personen. Je kunt gratis gebruik maken van de sauna en jacuzzi. Winkels, restaurants en de skischool vind je in de directe omgeving van de résidence. Broodjesservice is via de receptie mogelijk.

Appartement L'Ours Blanc met cabine - 4-6 personen

Appartement L'Ours Blanc met cabine - 4-6 personen
Chalet.nl

Résidence L'Ours Blanc is een verbouwd hotel dat nu over 66 mooie appartementen beschikt. De appartementen zijn verdeeld over 6 verdiepingen en zijn geschikt voor 2 tot 10 personen. De appartementen zijn van alle gemakken voorzien, evenals de résidence. De résidence ligt in het centrum van Les Deux Alpes met diverse winkels, gezellige bars en restaurants al op 50 meter afstand. De stoeltjeslift 'Du Diable' ligt op slechts 300 meter, evenals de piste. De gratis skibus vertrekt op slechts 200 meter afstand van de appartementen. Résidence L'Ours Blanc beschikt onder andere over een verwarmd overdekt zwembad, sauna, hammam, relaxruimte met fitnesszaal, een wasserette en een skiberging, waar men (tegen betaling) gebruik van kan maken. Broodjesservice is mogelijk via de receptie. Tegen betaling kan men gebruik maken van de Wi-Fi in de appartementen.

Appartement Les Terrasses d'Eos - 2-4 personen

Appartement Les Terrasses d'Eos - 2-4 personen
Chalet.nl

Na een actieve dag op de piste nog even ontspannen in het zwembad of in de spa? Dan ben je bij résidence Les Terrasses d'Eos aan het goede adres! Deze luxe résidence vind je in de wijk Montsoleil, in het moderne skistation Flaine. Doordat de résidence direct aan de piste gelegen is, kun je 's ochtends meteen de ski's onderbinden en op pad gaan! Via de piste bereik je de skiliften in het centrum van Flaine, die je verder het Le Grand Massif skigebied in brengen. De résidence bestaat uit twee gebouwen, waarin 136 appartementen zijn ondergebracht. De gebouwen zijn gebouwd in traditionele chalet-stijl, met veel hout, wat zorgt voor een sfeervolle uitstraling. De appartementen zijn modern en comfortabel ingericht en hebben allemaal een balkon en een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling is er high-speed internet mogelijk). Het verschil tussen de 'standaard' en de 'superior' appartementen is het aantal vierkante meters, waarbij het verschil vooral merkbaar is in de oppervlakte van de woonkamer. Vanuit het verwarmde buitenzwembad heb je een schitterend uitzicht op de omliggende bergwereld en de pistes. Binnen in de résidence bevindt zich een spa (toegang vanaf 16 jaar) met een jacuzzi, sauna en een hammam, evenals een fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn allemaal gratis te gebruiken! Verder is de résidence voorzien van een receptie (24/7) met lounge en kinderspeelhoek, een skiberging, een wasserette en een restaurant. Via de receptie heb je de mogelijkheid om broodjesservice te regelen. Er is een parkeergarage waar je tegen betaling je auto kunt parkeren. Résidence Les Terrasses d'Eos ligt ongeveer 500 meter van het centrum van Flaine vandaan. Hier vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants en bars, een supermarkt, diverse sportwinkels en de skischool.

Appartement Résidence Les Cristaux - 6-10 personen

Appartement Résidence Les Cristaux - 6-10 personen
Chalet.nl

Nette en comfortabel ingerichte appartementen, op slechts 20 meter van de pistes, in de wijk Preyerand in Les Menuires. De appartementen van Les Cristaux zijn over twee, direct naast elkaar gelegen, gebouwen verdeeld. Eén van de gebouwen beschikt over een mooie wellnessruimte met sauna en hammam. Hier maak je gratis gebruik van. Door de prima ligging van de appartementen stap je zo op de latten, de piste brengt je naar de Tortollet of Rocher Noir stoeltjesliften. Beide liften hebben een goede aansluiting op het gebied. Het centrum van Les Menuires, met vele winkels, barretjes en restaurants is ongeveer op tien minuten loopafstand. Een bakker en pizzeria vind je direct bij résidence Les Cristaux. In de kelder vind je een verwarmde skiberging en parkeren kan gratis en direct voor de deur. Alle appartementen beschikken over gratis Wi-Fi.