Chalet-appartement Du Soleil - 10-12 personen
De mooie, luxe chaletappartementen van Chalets du Soleil liggen op de hoogste plek van Les Menuires; aan het einde van de wijk Reberty 2000. De appartementen zijn in diverse vrijstaande chalets ondergebracht en liggen direct aan de piste. Je hebt gemakkelijk toegang tot twee blauwe pistes en het beginnersgebied van Les Menuires. Ook is de skischool op een korte afstand gelegen. De appartementen zijn in Savoyaardse stijl gebouwd met veel hout en hebben een sfeervolle inrichting met o.a. een open haard. Elk appartement heeft een eigen ski-locker met schoendroger en beschikt over Wi-Fi verbinding (max. 1 apparaat tegelijk). Het centrum van Les Menuires is met de gratis skibus te bereiken. Winkels, bars en restaurants zijn in de directe omgeving van Chalets du Soleil te vinden. Bij de receptie is het mogelijk om verse broodjes te bestellen en om fondue- en raclette apparaten te lenen. De auto kun je op de gratis parkeerplaatsen in de omgeving kwijt of parkeer je tegen betaling in de eigen parkeergarage.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Fontaines Blanches classic - 4-6 personen
Résidence Fontaines Blanches bestaat uit comfortabele, netjes ingerichte appartementen voor 2 tot 6 personen, allen voorzien van een balkon op het zuiden. De appartementen hebben een gunstige ligging in het sneeuwzekere wintersportdorp Avoriaz, met directe toegang tot de skipiste. Via de piste bereik je gemakkelijk de diverse skiliften in het dorp, waarmee je verder het skigebied Les Portes du Soleil in gaat. Hier geniet je van maar liefst 650 pistekilometers! Fontaines Blanches ligt op korte loopafstand van het centrum, waar je diverse ski shops, supermarkten en (kinder)skischolen vindt. Daarnaast is er een uitgebreid aanbod aan restaurants en barretjes met zonneterrassen te vinden, waar je de dag heerlijk kunt afsluiten met een lekker drankje! Andere faciliteiten die zich in het dorp bevinden zijn o.a. een bowlingbaan, schaatsbaan, diverse wellnesscentra en het subtropisch zwemparadijs 'Aquariaz'. Avoriaz is een autovrij dorp en daarom dien je je auto te parkeren op de openbare parkeerplaats of in een parkeergarage bij de ingang van het dorp. Vanaf daar wordt je bagage, tegen betaling, per sneeuwscooter of arrenslee naar de résidence gebracht.
Vanaf € 428,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Fleur des Alpes Arnica - 6-8 personen
Chalet Fleur des Alpes heeft een rustige ligging aan de rand van het oude dorp Les Gets, met uitzicht op de piste Les Perrieres. Het chalet is onderverdeeld in zes appartementen, die allemaal een comfortabele inrichting hebben en voorzien zijn van een terras of balkon en een Wi-Fi internetverbinding. Als gast van Fleur des Alpes kun je gratis gebruik maken van de wellnessruimte met sauna, jacuzzi en hammam en het verwarmde zwembad in Hotel Alpina. Je vindt dit hotel op ca. 900 meter afstand. Ook is er in het hotel een restaurant gelegen. De afstand tot de Chavannes skiliften en piste is ca. 900 meter. Ook het centrum van Les Gets vind je op ongeveer 900 meter afstand van chalet Fleur des Alpes. Hier zijn allerlei winkels, restaurants en barretjes gelegen. Andere faciliteiten in het dorp zijn o.a. een schaatsbaan, wellnessfaciliteiten, een bioscoop en een bowling. Er is voldoende parkeergelegenheid bij chalet Fleur des Alpes. De gratis skibus (rijdt ca. elke 25 minuten) stopt voor de deur en 's avonds kun je een avondtaxi nemen (tegen betaling, rijdt tot ca. 23.00 uur).
Vanaf € 310,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Dahlia met cabine - 2-4 personen
Résidence Le Dahlia is een résidence direct aan de piste gelegen. De cabinelift die je het immense skigebied in brengt is op slechts 20 meter gelegen en het centrum van Saint Martin ligt op ca. 400 meter (via een trappenhuis te bereiken). Onder het complex liggen een bar, een supermarkt, de skischool, het skipasloket en ook de VVV.
Vanaf € 325,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet les Clots met sauna en jacuzzi - 14 personen
Chalet Les Clots is een luxe en modern, maar toch sfeervol ingericht chalet met een rustige ligging in Valloire. Het centrum van Valloire ligt op iets meer dan 1 km afstand. Hier vind je verschillende winkels, skischolen, restaurantjes en barretjes. De stoeltjeslift, de Moulin Benjamin, is gelegen op ca. 700 meter. De skibus vertrekt op ongeveer 50 meter van het chalet. Bovenaan de stoeltjeslift kun je gemakkelijk afdalen naar het centrum van Valloire, waar je verschillende liften kunt nemen die je verder het gebied inbrengen. Na een dag in de sneeuw kun je heerlijk opwarmen bij de houtkachel (één zak openhaardhout gratis), of lekker de sauna of jacuzzi ingaan. Verder beschikt chalet Les Clots o.a. over een ruim terras met een schitterend uitzicht over de Grand Galibier en overdekte parkeergelegenheid voor twee auto's.
Vanaf € 406,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Le Hameau des Marmottes - 10 personen
Le Hameau des Marmottes is een mooi chalet park, ingeklemd tussen twee blauwe pistes in Preyerand - Les Menuires. Door deze ligging ben je 's morgens snel op pad en kom je aan het einde van de dag ook weer gemakkelijk terug! De stoeltjesliften van Tortellet en Le Bettex bevinden zich in de directe omgeving van de chalets en zijn skiënd bereikbaar over de gemakkelijke blauwe pistes. Het centrum van Les Menuires is gemakkelijk te bereiken m.b.v. de "Preyerand" personenlift (deze draait ook 's avonds). Verder rijdt de gratis skibus naar het centrum de hele dag door de wijk heen (1 halte onderin de wijk en 1 bovenaan). Het park bestaat uit 22 ruime, vrijstaande chalets en drie in chaletstijl gebouwde appartementsgebouwen met elk 12 luxe appartementen. Alle chalets zijn privé eigendom en verschillen daarom van inrichting. Bij voldoende sneeuw kun je terugskiën tot aan de chalets. Deze luxe chalets zijn stijlvol gebouwd met gebruik van veel hout, hebben allen een groot balkon en beschikken over een Wi-Fi aansluiting (gratis). Ze zijn zeer verzorgd en sfeervol ingericht. Qua grootte zijn alle chalets in dit park gelijk, alleen de indeling kan onderling verschillen. Vlakbij het chaletpark vind je een bakker, maar het is ook mogelijk om broodjes aan de deur te laten bezorgen, dat is makkelijk! Verder vind je op loopafstand een aantal restaurants, een kleine supermarkt en de skiverhuur. De skischool is in het centrum en hier vind je ook vele gezellige terrasjes in de ''ski-kom'' van Les Menuires. De auto kun je op één van de parkeerplaatsen van het park parkeren.
Vanaf € 314,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
