Chalet-appartement La Source des Arcs met cabine - 45 m² - 4 personen
La Source des Arcs is een nieuwgebouwde résidence (geopend in december 2015) met een gunstige ligging in Arc 2000. De résidence ligt op de piste en op steenworp afstand van het centrum van Arc 2000 met verschillende winkels en restaurants. De skilift 'Le Cabriolet' vind je op nog geen 100 meter en hier ski je gemakkelijk naar toe. La Source des Arcs is onderdeel van het bekende Chalet des Neiges en herbergt 43 luxe appartementen, variërend in grootte voor 2 tot 10 personen. Elk appartement is van alle gemakken voorzien en beschikt over o.a. een ski-locker met skischoenendroger en gratis Wi-Fi. De résidence beschikt verder over diverse faciliteiten zoals een fitnessruimte, sauna, zwembad en een hammam. Direct tegenover de appartementen vind je de skischool, kinderopvang, winkels, restaurants en bars. Broodjesservice via de receptie is mogelijk.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Sassanka - 3-5 personen
Het gezellig ingerichte appartement Sassanka ligt in het autovrije skidorp Avoriaz. Het appartement bevindt zich in een résidence met in totaal 68 appartementen. Er loopt een piste langs de résidence, via welke je richting de cabinelift des Prodains, de stoeltjeslift Lac-Intrets en de stoeltjeslift du Stade (naar funpark) kunt skiën. Bij deze stoeltjesliften is ook een grote halfpipe gelegen. Avoriaz beschikt over vier funparks. In de directe omgeving van résidence Sassanka zijn een aantal winkels en restaurants te vinden. Het centrum van Avoriaz is op loopafstand gelegen (ca. 200 meter). Je vindt hier o.a. supermarkten en andere winkels, skiverhuur en diverse restaurants en bars. Voor kinderen is er midden in het dorp een oefenweide. Naast skiën en snowboarden zijn er in Avoriaz nog diverse andere activiteiten te doen. Zo kun je er een bezoek brengen aan het overdekte zwembad, een wellnesscentrum of de schaatsbaan en er is een rodelpiste die 's avonds is verlicht. Dit comfortabele appartement is voorzien van een balkon op het zuidwesten, een Wi-Fi internetverbinding en een skikluisje. Avoriaz is een autovrij dorp. Het is daarom verplicht de auto te parkeren op de openbare parkeerplaats of in een parkeergarage bij de ingang van het dorp. Vanaf daar wordt je bagage, tegen betaling, per sneeuwscooter of arrenslee naar de résidence gebracht.
Vanaf € 479,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Balcons de Tougnettes vierde verdieping - 4-6 personen
Het appartementengebouw Les Balcons de Tougnettes is uitstekend gelegen, vrijwel direct aan de pistes in het hoger gelegen gedeelte van het gezellige dorpje Saint Martin de Belleville. De skischool en de skilift (met directe aansluiting op Les Menuires en Méribel) ligt op ca. 150 meter van de appartementen. Op ca. 300 meter, bereikbaar via het (gedeeltelijk) overdekte trappenhuis, is het centrum met o.a. diverse restaurants, bars en winkels. Er is een skiberging aanwezig.
Vanaf € 325,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Alpina - 14-16 personen
Dit ruime 16-persoons chalet met sauna ligt in het bruisende Les Deux Alpes. Het chalet is uitstekend gelegen voor de wintersport, op slechts 200 meter van de pistes en de cabinelift "télécabine du Diable". Het chalet ligt vlakbij het Place de l'Alpe de Venosc waar veel bars te vinden zijn. Ook de skibushalte is hier te vinden, die je naar het centrum van Les Deux Alpes kan brengen. In het centrum van Les Deux Alpes, dat begint op ongeveer 300 meter afstand, kun je verschillende winkels vinden maar ook uitgaansgelegenheden als restaurants en bars. Verder zijn er in het centrum diverse skischolen, kinderopvang, bioscoop Le Slalom, een zwembad en schaatsbaan te vinden. Chalet Alpina heeft zelf plaats voor één auto in een overdekte parkeergarage. Voor het chalet is er plaats voor drie auto's. Overige auto's kunnen op korte afstand overdekt worden geparkeerd aan de Place de l'Alpe de Venosc. Er is één zak openhaardhout inbegrepen.
Vanaf € 502,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Nubuck - 8-10 personen
Chalet Nubuck is een comfortabel chalet, gelegen in het authentieke dorpje Saint Marcel de Belleville tussen de dorpen Saint Martin de Belleville (ca. 1,5 km) en Les Menuires (ca. 6 km). Het chalet is gebouwd met een mix van natuurlijke materialen zoals hout en steen en is onder andere voorzien van een terras met privé-jacuzzi, Wi-Fi internetverbinding en twee parkeerplaatsen. De skipistes en skiliften bevinden zich op circa 1,5 km afstand van het chalet, in het dorpje Saint Martin de Belleville. Met de cabinelift ben je binnen enkele minuten in het hart van Les Trois Vallées! Vanuit Saint Marcel rijden er gratis skibussen naar Saint Martin de Belleville en Les Menuires. Deze skibus rijdt 's morgens 2x en aan het eind van de dag ook 2 en vertrekt op ca. 100 meter afstand van chalet Nubuck. In het nabijgelegen dorp Saint Martin vind je een gezellig dorpscentrum met onder andere een aantal restaurants, bars, winkels en supermarkten.
Vanaf € 370,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de La Rosière - 4-6 personen
Recent gebouwde chaletappartementen in Savoyaardse stijl met veel aandacht voor ruimte en privacy, gelegen in de chalet-wijk Les Eucherts in La Rosière. Les Balcons de la Rosière bestaat uit acht chalets waarin de appartementen zijn ondergebracht. Op maximaal 150 meter vind je de eerste stoeltjeslift (Eucherts Express) en het is mogelijk terug te skiën tot de appartementen (bij voldoende sneeuw). In de directe omgeving van Les Balcons de La Rosière vind je een aantal winkels, skiverhuur, bowling, restaurants, bars en terrasjes. Ook de skischool en het VVV zijn op 150 meter afstand gelegen. Meer faciliteiten zijn te vinden in het (oude) centrum van La Rosière, gelegen op ca. 1 kilometer afstand en is te voet bereikbaar via een speciaal wandelpad ('s avonds verlicht). In de résidence bevindt zich het restaurant La Grange, waar zowel het ontbijt als het diner genuttigd kan worden. Ook is er in de résidence een Sherpa supermarkt, hier kan tevens broodjesservice worden geregeld. In alle appartementen en bij de receptie is er gratis Wi-Fi internetverbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de la Rosière beschikt over een eigen wellness ruimte met twee sauna's, een jacuzzi en een hammam. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (niet toegestaan voor kinderen tot en met 13 jaar, kinderen van 14 - 16 jaar dienen te worden begeleid door een volwassene). Tegen betaling kun je er ook gemasseerd worden! Bij de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren in de parkeergarage (hoogte 1.90 meter). Nieuw voor December 2018: Een tweede wellness centrum (1000 m²) met zwembad (90 m²), kinderbadje, 2 sauna's, 2 hammams, 1 jacuzzi en fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (kinderen onder de 16 alleen onder begeleiding van een volwassene)!
Vanaf € 336,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
