Chalet-appartement Le Cheval Blanc comfort - 2-4 personen
Résidence Le Cheval Blanc heeft een gunstige ligging in het levendige wintersportdorp Val Thorens. Vanuit de résidence ski je namelijk gemakkelijk naar de piste en de skiliften, die je toegang geven tot het immense Les Trois Vallées skigebied. Het centrum van Val Thorens, met een uitgebreid aanbod aan winkels en restaurants, is op ca. 200 meter afstand te vinden. De appartementen Le Cheval Blanc zijn allemaal voorzien van een balkon en gratis Wi-Fi. Verder heeft de résidence o.a. een restaurant, kindercrèche van de Franse skischool, skiberging, bagageruimte en een broodjes afhaalservice (croissanterie). Een aantal van deze faciliteiten bevindt zich in het naastgelegen Village Montana. Op aanvraag (naar beschikbaarheid) en tegen betaling kan er gebruik gemaakt worden van de luxe spa's van de nabijgelegen résidences Montana Lodge (op ca. 50 meter) en Village Montana Plein Sud (op ca. 150 meter). Deze spa's zijn voorzien van o.a. een binnenzwembad, sauna en hammam.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Kailash - 8 personen
De chalets Kailash liggen aan de rand van het wintersportdorp Les Gets, dat onderdeel uitmaakt van het enorme Les Portes du Soleil skigebied (650 km piste). Op slechts 200 meter loopafstand van de chalets bevinden zich de piste en de Pérrières Express. Deze stoeltjeslift brengt je het Chavannes/Ranfoilly gebied in, dat is aangesloten op de pistes van Morzine. In de directe omgeving van de chalets vind je o.a. een supermarkt, restaurant/bar en een skibushalte. De skibus brengt je in een paar minuten naar het sfeervolle centrum van Les Gets (ca. 1 km), waar je veel voorzieningen treft. Zo zijn er o.a. allerlei leuke winkels, restaurants en barretjes te vinden, maar ook voor een kinderopvang, schaatsbaan, bowling en wellnessfaciliteiten kun je er terecht. De skischolen bevinden zich bij de Chavannes skiliften, die ook bereikbaar zijn met de skibus. Kailash bestaat uit vijf chalets, waarvan wij een 6-persoons en een 8-persoons chalet aanbieden. Beide chalets zijn modern en comfortabel ingericht en zijn voorzien van meerdere balkons en Wi-Fi. Alle chalets beschikken over een eigen skikluisje. Voor elk chalet zijn er twee parkeerplaatsen beschikbaar. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per chalet in rekening worden gebracht.
Vanaf € 625,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Les Terrasses de Véret - 2-4 personen
Résidence Les Terrasses de Véret is een mooi, modern appartementencomplex in Flaine, een onderdeel van het grote Grand Massif skigebied (265 kilometer piste). Dit complex is gelegen in de autovrije wijk Flaine Forêt, het hoogst gelegen gedeelte van Flaine. De résidence is in een rustig deel gelegen vlakbij het centrum en naast de Grand Vans stoeltjeslift. Het is mogelijk om van en naar de lift te skiën. Met deze skilift zul je al snel op het hoogste punt van het Grand Massif skigebied komen, waarna je allerlei kanten op kunt skiën. Je vindt een barretje vlakbij het complex en op slechts 100 meter van Les Terrasses de Véret vind je een supermarkt. Op zo'n 50 meter vind je ook de skischool met kinderclub 'Piou Piou'. Dit is een kinderopvang waar kinderen ook hun eerste 'stapjes' op de ski kunnen maken. Het is mogelijk om met een gratis liftje naar het lager gelegen deel van Flaine te gaan. Hier is de rest van het centrum met o.a. restaurants en après-ski faciliteiten. Het complex heeft een overdekt zwembad en een sauna, parkeergelegenheden buiten (gratis) en in de parkeergarage (tegen betaling). Er is gratis internet aanwezig bij de receptie en het complex is voorzien van een lift.
Vanaf € 372,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Les Cristaux Appartement 10 - 6-8 personen
Nette en comfortabel ingerichte appartementen, op slechts 20 meter van de pistes, in de wijk Preyerand in Les Menuires. De appartementen van Les Cristaux zijn over twee, direct naast elkaar gelegen, gebouwen verdeeld. Eén van de gebouwen beschikt over een mooie wellnessruimte met sauna en hammam. Hier maak je gratis gebruik van. Door de prima ligging van de appartementen stap je zo op de latten, de piste brengt je naar de Tortollet of Rocher Noir stoeltjesliften. Beide liften hebben een goede aansluiting op het gebied. Het centrum van Les Menuires, met vele winkels, barretjes en restaurants is ongeveer op tien minuten loopafstand. Een bakker en pizzeria vind je direct bij résidence Les Cristaux. In de kelder vind je een verwarmde skiberging en parkeren kan gratis en direct voor de deur. Alle appartementen beschikken over gratis Wi-Fi.
Vanaf € 384,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Châteaux d'Abondance met sauna - 7 personen
In februari 2019 heeft Résidence Les Châteaux d'Abondance haar deuren geopend op een rustige locatie tussen de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance in. De résidence bestaat uit 20 luxe appartementen en 5 penthouses, geschikt voor 4 tot 8 personen. Deze liggen verspreid over 3 appartementengebouwen, die gebouwd zijn in chalet-stijl. Met de Panthiaz cabinelift, gelegen op ongeveer 7,5 km afstand in La Chapelle d'Abondance, heb je toegang tot de pistes van Châtel. Vanuit Châtel kun je vervolgens verschillende kanten op in het skigebied van Les Portes du Soleil, dat in totaal maar liefst 650 pistekilometers telt! Echter hebben de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance ook ieder een apart, kleinschalig skigebied, met voornamelijk blauwe en rode pistes. De cabinelift de L'Essert in Abondance vind je op ongeveer 2,2 km afstand en de stoeltjeslift Crêt Béni in La Chapelle d'Abondance op ongeveer 6,5 km afstand van de résidence. Zowel in Abondance als in La Chapelle d'Abondance kun je terecht voor voorzieningen als een skischool, supermarkt, sportwinkels en restaurants. De résidence heeft een receptie met lounge, gezamenlijke wasmachine en droger, skiberging met skischoenendrogers en alle appartementengebouwen zijn voorzien van een lift. Je kunt je auto gratis parkeren in de parkeergarage, hier bevindt zich tevens een algemeen oplaadpunt voor elektrische auto's (? 10,- per oplaadbeurt). Alle appartementen zijn luxe ingericht met een ruime woonkamer, meerdere smart-tv's, Wi-Fi en in de gehele woning is vloerverwarming aanwezig. Daarnaast hebben alle appartementen een balkon of terras. De gloednieuwe appartementen van Les Châteaux d'Abondance zijn in februari 2019 opgeleverd. Er zijn nog geen foto's beschikbaar, de getoonde foto's geven je een impressie. Vanaf winter 2019/2020 zal de résidence ook beschikken over een wellnessruimte, waar je o.a. een zwembad, sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur vindt.
Vanaf € 955,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Terrasses du Corbier - 4-6 personen
Les Terrasses du Corbier is een recent gebouwde résidence met een perfecte ligging in Le Corbier. De résidence ligt direct aan de piste en vlakbij de stoeltjeslift die een prima aansluiting op het ruim 300 kilometer grote Les Sybelles skigebied. De eerste winkels liggen op loopafstand (ongeveer 200 meter), de restaurants, de skischool en kinderopvang zijn gelegen op ca 300 meter. Résidence Les Terrasses du Corbier heeft een lift en diverse luxe faciliteiten zoals een (verwarmd) binnen- en buitenbad, sauna (tegen betaling), fitness, wasserette, skiberging en gratis Wi-Fi bij de receptie (tijdens openingsuren). In de appartementen is Wi-Fi ook mogelijk tegen betaling. Er zijn overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid).
Vanaf € 226,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
