Chalet-appartement Le Cheval Blanc mezzanine - 6-8 personen
Résidence Le Cheval Blanc heeft een gunstige ligging in het levendige wintersportdorp Val Thorens. Vanuit de résidence ski je namelijk gemakkelijk naar de piste en de skiliften, die je toegang geven tot het immense Les Trois Vallées skigebied. Het centrum van Val Thorens, met een uitgebreid aanbod aan winkels en restaurants, is op ca. 200 meter afstand te vinden. De appartementen Le Cheval Blanc zijn allemaal voorzien van een balkon en gratis Wi-Fi. Verder heeft de résidence o.a. een restaurant, kindercrèche van de Franse skischool, skiberging, bagageruimte en een broodjes afhaalservice (croissanterie). Een aantal van deze faciliteiten bevindt zich in het naastgelegen Village Montana. Op aanvraag (naar beschikbaarheid) en tegen betaling kan er gebruik gemaakt worden van de luxe spa's van de nabijgelegen résidences Montana Lodge (op ca. 50 meter) en Village Montana Plein Sud (op ca. 150 meter). Deze spa's zijn voorzien van o.a. een binnenzwembad, sauna en hammam.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Nuance de Blanc met privé-sauna en buiten-jacuzzi - 10-12 personen
In het hart van het dorp Huez, op ca. 5 km van het bekende Alpe d'Huez liggen de aangrenzende chalets Nuances. Deze nieuwe, luxueuze chalets hebben een moderne inrichting met veel gebruik van natuurlijke materialen waardoor ze een warme uitstraling hebben. De drie chalets zijn van alle gemakken voorzien en beschikken allemaal over een riant terras met buiten-jacuzzi waar je heerlijk kunt bijkomen na een dag op de piste. Vanuit je jacuzzi heb je een prachtig uitzicht over de omliggende besneeuwde bergtoppen en als je geluk hebt kun je hier aan het einde van de dag genieten van de laatste winterse zonnestralen. De drie aangrenzende chalets zijn gunstig gelegen. De blauwe piste en de skilift 'Televillage' liggen al op 280 meter afstand. Met deze lift heb je direct toegang tot het veelzijdige skigebied van Alpe d'Huez welke zo'n 250 km aan pistes telt. Het skigebied Alpe d'Huez Grand Domaine Ski heeft zo'n 300 zonnige dagen per jaar en wordt hierdoor ook wel het eiland in de zon genoemd. De reden dat het vaak zonnig is omdat veel pistes op het zuiden liggen. In het dorpje Huez vind je diverse faciliteiten zoals winkels, restaurants en enkele gezellige bars. Ben je op zoek naar wat meer levendigheid? Dan kun je het beste naar het naastgelegen en populaire Alpe d'Huez welke op zo'n 10 minuten rijden ligt. Verder beschikken de chalets allemaal over privé-parkeerplaatsen en een skikluis met skischoendroger.
Vanaf € 396,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de Val Thorens - 16 personen
Mooie chaletappartementen ideaal gelegen in de nabijheid van de piste, met schitterend uitzicht op zowel het dorp als de vallei. In Val Thorens zijn vele uitgaansmogelijkheden en door de hoge ligging is het skigebied zeer sneeuwzeker tot begin mei. De gratis skibus naar het centrum van Val Thorens (centrum gelegen op ca. 400 meter) stopt direct voor het receptiegebouw. De supermarkt en een bar vind je binnen 50 meter van de résidence. Les Balcons de Val Thorens heeft twee eigen restaurants. Maaltijden kun je alvast van tevoren bij ons reserveren! Ter plaatse is het ook mogelijk om ontbijt te reserveren. Sinds eind 2010 heeft de résidence ook een zeer compleet wellness centrum met zwembad (50 m²), sauna, hammam, jacuzzi en fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten! Verder is er in alle appartementen en bij de receptie gratis Wi-Fi en hebben alle appartementen een eigen skilocker. Les Balcons de Val Thorens beschikt over een eigen parkeergarage met een hoogte van 2.10 meter. Plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 75,00 per week. Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is op zo'n 300 meter afstand gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).
Vanaf € 439,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Chalets du Thorens - 6-8 personen
Wat een bijzondere locatie is dit! Midden op de piste, even boven het bruisende dorp Val Thorens vind je Les Chalets du Thorens. Deze appartementen zijn alleen via de piste bereikbaar, via een wandelpad van 750 meter of met behulp van de sneeuwscooter (via de receptie te regelen) zodat je 's avonds toch het dorp in kunt. Verder is de bekende après-ski bar "360" bij de résidence. Hier gaat elke middag het dak eraf tijdens de après-ski! Ook draaien er regelmatig bekende DJ's en worden er evenementen georganiseerd. Vanuit de appartementen Les Chalets du Thorens stap je 's ochtends dus direct de piste op! Via de piste bereik je de stoeltjeslift Modaine (100 meter), die je richting de Glacier de Thorens brengt. Je kunt ook afdalen naar het dorp (ca. 750 meter), waar meerdere skiliften je verder het skigebied van Les Trois Vallées in brengen. Les Chalets du Thorens beschikt over meerdere piste-restaurants met terrassen, waaronder een pizzeria, wokrestaurant en buffetrestaurant. Bij de restaurants kun je tegen een gereduceerd tarief lekker eten. Op aanvraag is het mogelijk om halfpension vanaf 4 personen te regelen of room service. Voor skischolen, skiverhuur, supermarkten, diverse winkels en meer uitgaansgelegenheden kun je terecht in het centrum van Val Thorens. Résidence Les Chalets du Thorens bestaat uit acht verzorgde appartementen, van 2 tot 12 personen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger tot je beschikking in de gezamenlijke skiberging. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een sauna en fitnessapparaten aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, kan tot 1 week voor vertrek). Voor Les Chalets du Thorens is het aan te raden om op de P2 te parkeren. De résidence is te voet, per ski of per sneeuwscooter te bereiken (op aanvraag bij de receptie en mogelijk buiten de openingstijden van de pistes: gratis van 08.00 - 8.45 uur, om 17.45, om 18.30 en om 19.30 uur en daarna tegen betaling). Na 20.00 uur en de hele nacht door is het mogelijk om het centrum van Val Thorens of de residence per sneeuwscooter te bereiken voor ? 5,00 per persoon (minimaal 2 personen - iedere dag voor 18.00 uur bij de receptie te reserveren).
Vanaf € 409,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Britania - 2-5 personen
De recentelijk gerenoveerde résidence Le Britania ligt in het gemoedelijke wintersportdorp La Tania. De résidence heeft een gunstige ligging, direct aan de skipiste! Via deze piste bereik je de cabinelift van La Tania, die je verder toegang geeft tot het skigebied Les Trois Vallées. Daarnaast vind je in de directe omgeving van de résidence o.a. een supermarkt, enkele restaurants en bars en de skischool. Het centrum van La Tania ligt op enkele minuten loopafstand. Le Britania bestaat uit 71 comfortabel ingerichte appartementen, allemaal voorzien van een balkon met prachtig uitzicht op het Vanoise gebergte. De appartementen beschikken over een Wi-Fi internetverbinding (high-speed internet mogelijk tegen betaling). Verder heeft de résidence o.a. een bagageruimte en skiberging. De auto kun je tegen betaling parkeren in de openbare parkeergarage, die ca. 30 meter van de résidence gelegen is. In het dorp zijn ook een aantal openbare parkeerplaatsen te vinden, waar je gratis de auto kunt parkeren (naar beschikbaarheid).
Vanaf € 370,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Du Soleil Contemporain - 4-6 personen
Chalets du Soleil Contemporain bestaat uit twee bij elkaar gelegen gebouwen; Julietta (opgeleverd eind 2011) en Natalia (open sinds december 2015). Ze liggen op de hoogste plek van Les Menuires; aan het einde van de wijk Reberty 2000. De appartementen zijn vrijwel direct aan de piste gelegen; je hebt gemakkelijk toegang tot de blauwe pistes en het beginnersgebied van Les Menuires. Elk appartement heeft zijn eigen skilocker met skischoendroger en beschikt over een Wi-Fi-verbinding (max. 1 apparaat tegelijk). De appartementen zijn gebouwd in een mix van moderne en traditionele stijl en hebben een sfeervolle inrichting. Na het skiën kunnen gasten heerlijk relaxen in de sauna en de hammam (elke gebouw heeft zijn eigen welness), deze zijn gratis te gebruiken. Het centrum van Les Menuires is per ski of met de gratis skibus te bereiken. Winkels, bars, de skiverhuur, de skischool en restaurants zijn in de directe omgeving te vinden en gemakkelijk lopend te bereiken. Er is broodjesservice via de receptie mogelijk. De auto kun je op de gratis parkeerplaatsen in de omgeving kwijt of parkeer je tegen betaling in de eigen parkeergarage (1.85 m hoog).
Vanaf € 431,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
