Chalet-appartement L'Ecrin des Neiges - 4-5 personen
Résidence L'Ecrin des Neiges heeft een gunstige ligging in Chamrousse. De appartementen liggen in de wijk Roche Béranger, schuin tegenover de piste en stoeltjeslift Bachat-Bouloud. Deze lift brengt je het skigebied van Chamrousse in, waar ca. 90 km piste te vinden is. Het centrum van Chamrousse met verschillende winkels en restaurants ligt op ongeveer 500 meter afstand van L'Ecrin de Neiges. De résidence bestaat uit 134 eenvoudige appartementen, die verdeeld zijn over 3 gebouwen. Er is een lift aanwezig. Als gast van Résidence L'Ecrin des Neiges kun je gratis gebruik maken van het verwarmde binnenzwembad (10 x 10 meter). De sauna is tegen betaling te bezoeken (? 5,- p.p. / 30 minuten). Verder is er een skiberging en Wi-Fi in de appartementen (tegen betaling) en bij de receptie (gratis). De auto kun je parkeren in de overdekte parkeergarage (betaald) en ook buiten bij de résidence zijn parkeerplaatsen (naar beschikbaarheid en alleen ter plaatse te reserveren).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Reymond Pre du Lac zondag t/m zondag - 9 personen
Chalet Reymond Pre du Lac ligt tussen Tignes Le Lac en Tignes Val Claret in. Het chalet is vrijstaand en is daarmee ideaal voor families en groepen die willen verblijven in een rustige omgeving, maar toch snel toegang willen hebben tot een groot skigebied. De skibus vertrekt aan de overkant van de weg en rijdt dag en nacht tussen Tignes Le Lavachet en Tignes Val Claret. Met de skibus ben je in 5 minuten bij de skiliften van Val Claret, waarmee je toegang hebt tot het ruim 300 km piste tellende skigebied Espace Killy. Goede skiërs kunnen off-piste terug skiën naar het chalet, als de sneeuwcondities het toelaten. Zowel in Tignes Le Lac als Tignes Val Claret vind je een centrum met een supermarkt, skischool, (sport)winkels en restaurants/bars. In Tignes Le Lac kun je een bezoek brengen aan het l'Espace Aquatique Le Lagon met o.a. binnenzwembaden en wellnessfaciliteiten. Bij chalet Reymond Pre du Lac is voldoende parkeergelegenheid.
Vanaf € 485,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Cap Neige - 2-4 personen
In het populaire wintersportoord Tignes is in december 2016 de nieuwe résidence Cap Neige geopend. Deze résidence met wellness bevindt zich in de wijk Tignes Le Lac, op ongeveer 300 meter loopafstand van de piste en het vertrekpunt van de skiliften. Deze skiliften geven je toegang tot de pistes van het moderne en sneeuwzekere skigebied Espace Killy, dat mogelijkheden biedt voor wintersporters van alle niveaus! Voorzieningen als (sport)winkels, de skischool, restaurants, après-ski bars en de skibushalte bevinden zich binnen een straal van 300 meter. De résidence bestaat uit 12 sfeervolle appartementen, geschikt voor 4 tot 16 personen. De appartementen bieden alle comfort en ruimte en het merendeel is voorzien van één of meerdere balkons. In de eigen wellnessruimte van résidence Cap Neige kun je na het skiën heerlijk ontspannen in het zwembad, de sauna en de hammam. Deze wellnessruimte is dagelijks (m.u.v. zaterdag) geopend van 16.00 tot 20.00 uur. Verder is er o.a. een bagageruimte, wasruimte, skiberging met individuele skikluisjes met skischoenendrogers en broodjesservice. In alle appartementen is Wi-Fi aanwezig. Dit appartement beschikt over één gratis parkeerplaats in een openbare parkeergarage in het dorp. Extra parkeerplaatsen kun je zelf vooraf reserveren via https://en.tignes.net/holidays/booking/online-car-parks (dichtstbijzijnde parkeergarage op ca. 500 meter: Lac 3).
Vanaf € 415,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Chalet des Neiges - Plein Sud - 6 personen
Chalet des Neiges Plein Sud is een kleinschalige résidence met comfortable en ruime chalet-appartementen op een toplocatie in het bekende skioord Val Thorens. De 13 appartementen hebben bij iedere slaapkamer een badkamer en hebben geen slaapplaatsen in de woonkamer. Verder hebben alle appartementen (met uitzondering van het 4-persoons appartement) een mooie natuurstenen open haard in de woonkamer. Vanuit de skiberging (met skischoendrogers) van de résidence stap je direct de blauwe piste (Plein Sud) op. Met deze piste heb je prima aansluiting op het hele skigebied en kom je gemakkelijk bij de vele liften van Val Thorens. Via deze piste kom je ook bij de skischolen, die hun startpunt in het lagere deel van Val Thorens hebben. Daarnaast kun je over de blauwe Plein Sud piste weer terug komen tot de skiberging. Bijkomend voordeel; langs deze blauwe piste vind je ook de bekende La Folie Douce, vanaf een uur of drie uur gaat het hier los met de après-ski! Plein Sud is gelegen in het hogere gedeelte van Val Thorens op ca. 200 meter van Chalet Des Neiges Hermine en op korte afstand van het uitgaanscentrum met de vele bars en restaurants. Groot voordeel van deze ligging is dat je wel dichtbij de bars verblijft, maar er geen overlast van ondervindt. De résidence heeft een lift en diverse luxe voorzieningen zoals een sauna en fitnessruimte, deze zijn gratis toegankelijk. Verder kan er gebruik gemaakt worden van het overdekte zwembad van Chalet Des Neiges Hermine. Er is gratis Wi-Fi bij de receptie en in het appartement. Broodjesservice is ter plaatse via de receptie te regelen. Résidence Plein Sud beschikt over een eigen parkeergarage met 6 plaatsen. Plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 85,00 tot ? 120,00 per week. De hoogte van deze garage is 2.05 meter. Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is naast Plein Sud gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).
Vanaf € 514,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Front de Neige - 2-4 personen
In december 2016 is in het kleine skidorp Plagne Soleil de nieuwe résidence Front de Neige geopend. Deze résidence bevindt zich direct aan de blauwe skipiste, die uitkomt bij de stoeltjeslift Le Bergerie, in het hart van het La Plagne skigebied. Door de gunstige ligging kun je 's ochtends meteen de ski's onderbinden en op pad gaan. Aan het einde van de dag ski je gemakkelijk weer terug naar de résidence. Voorzieningen zoals winkels, restaurants en een skischool vind je op ca. 100 meter afstand van de résidence, in het centrum van Plagne Villages. Résidence Front de Neige is gebouwd in chalet-stijl en herbergt 144 smaakvol ingerichte appartementen voor 2 tot 6 personen. De appartementen zijn voorzien van een balkon of terras (uitgezonderd type studio) en een Wi-Fi internetverbinding. De résidence beschikt over een luxe Spa, waar je gratis gebruik kunt maken van het zwembad. De jacuzzi, hammam, beautybehandelingen en massages zijn tegen betaling. Daarnaast zijn er o.a. een wasruimte en ski-lockers aanwezig. Buiten bij de résidence vind je gratis parkeerplaatsen, maar je kunt de auto tegen betaling ook in de overdekte parkeergarage parkeren (naar beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren).
Vanaf € 378,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement L'Alpe de Virgile Chez Jean Baptiste - 4-6 personen
In de wijk Les Verneys, ongeveer 2 km buiten het centrum van Valloire, bevindt zich het appartementenhuis L'Alpe de Virgile. Het huis is onderverdeeld in vier appartementen, geschikt voor 4 tot 10 personen. Op slechts 150 meter loopafstand van de appartementen vind je de piste en de stoeltjeslift Verneys, die je het skigebied Galibier-Thabor (150 km piste) in brengt. Bovenaan de lift kun je afdalen naar het centrum van Valloire of richting Valmeinier. Bij de stoeltjeslift zijn ook een skischool, skiverhuur en skibushalte gelegen. De skibus brengt je naar het centrum van Valloire, dat een ruim aanbod aan restaurants, bars en winkels heeft. Op ongeveer 150 meter afstand van de appartementen vind je een bakker en enkele bars/restaurants. Het huis heeft een gezamenlijke sauna en een wasruimte met een wasmachine en droger. In de gezamenlijke entree zijn een skilocker en skischoenendroger aanwezig. L'Alpe de Virgile beschikt over een privé-parkeerplaats.
Vanaf € 295,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |