Chalet-appartement Les Alpages de Reberty type 2 - 4-6 personen
MGM Résidence Les Alpages de Reberty is gelegen in het hoogste gedeelte van Les Menuires. De résidence heeft een gunstige ligging aan de piste in Reberty 2000. Les Alpages de Reberty bestaat uit een aantal chaletgebouwen en is in traditionele stijl gebouwd met authentieke materialen als hout en natuursteen. De appartementen hebben een sfeervolle inrichting. De résidence heeft een zwembad, sauna, Turks bad en een fitnessruimte. Hier kan gratis gebruik van gemaakt worden. De wijk Reberty beschikt o.a. over een eigen supermarkt, restaurant en SkiSet winkel.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement La Forêt - 2-5 personen
La Forêt is een résidence in Flaine, onderdeel van het grote Grand Massif skigebied (265 kilometer piste). Deze résidence is gelegen in de autovrije wijk Flaine Florêt, het hoogst gelegen gedeelte van Flaine. De piste en de skilift zijn te vinden op slechts 50 meter afstand. Met deze skilift zul je al snel op het hoogste punt van het Grand Massif skigebied komen, waarna je allerlei kanten op kunt skiën! Je vindt een barretje vlak onder de résidence en op slechts 100 meter afstand vind je een supermarkt. Op zo'n 50 meter vind je ook de skischool met kinderclub 'Piou Piou'. Dit is een kinderopvang waar kinderen desgewenst ook hun eerste 'stapjes' op de ski kunnen maken. Het is mogelijk om met een gratis liftje naar het lager gelegen gedeelte van Flaine te gaan. Hier is dan de rest van het centrum met o.a. restaurants en après-ski faciliteiten. Résidence La Forêt beschikt over een receptie, bagageruimte, skiberging met ski lockers en broodjesservice. Er is gratis Wi-Fi aanwezig in de appartementen (tegen betaling is er high-speed internet beschikbaar). In het dorp zijn gratis openbare onoverdekte parkeerplaatsen en openbare parkeergarages (tegen betaling) aanwezig. Parkeerplaatsen zijn niet vooraf te reserveren.
Vanaf € 334,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Roc Belle Face met slaaphoek - 4-6 personen
Le Roc Belle Face is een prachtige nieuwe résidence in Arc 1600 met in totaal 122 appartementen. In de directe omgeving zijn alle benodigde faciliteiten te vinden zoals winkels, skiverhuur, bars, restaurants en de skischool. Le Roc Belle Face is perfect gelegen, direct aan de piste met ski-in, ski-out mogelijkheid. De résidence beschikt over diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt verwarmd zwembad en jacuzzi (gratis) en sauna en Turks stoombad (eerste keer gratis, daarna tegen betaling). Ook is er een wasserette en skiberging aanwezig. Tegen betaling kun je in de appartementen gebruik maken van Wi-Fi internet (ca. ? 24,90 per week, voor max. 3 apparaten, alleen per creditcard te betalen). Ook is het mogelijk om ter plaatse (tegen betaling) broodjesservice te regelen.
Vanaf € 395,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Etoiles des Neiges appartement 1 - 7-9 personen
De appartementen Etoiles des Neiges hebben een centrale ligging in het authentieke bergdorp Valloire, tegenover de kerk. In de directe omgeving van het appartementengebouw vind je diverse restaurants, bars, sportwinkels en een supermarkt. Vanaf de appartementen Etoiles des Neiges is het slechts 200 meter lopen naar de cabinelift Crêt de la Brive. Met deze cabinelift heb je toegang tot het skigebied Galibier-Thabor, dat ongeveer 150 km piste telt. Bij deze lift eindigen een rode en blauwe piste en bevindt zich de skischool. Appartementengebouw Etoiles des Neiges bestaat uit diverse luxe en sfeervol ingerichte appartementen, geschikt voor 6 tot 9 personen. De appartementen zijn allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding, wasmachine en droger en een balkon. Er is een gezamenlijke skiberging met skischoenendrogers en een lift aanwezig in het gebouw. Er is parkeergelegenheid bij het gebouw.
Vanaf € 321,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH l'Oree des Neiges - 2-4 personen
L'Oree des Neiges is een kleinschalige recent gebouwde résidence (geopend in december 2011) met 23 appartementen, verdeeld over twee chalets. In alle appartementen is Wi-Fi internet aanwezig (één gratis code per appartement) en er is een parkeergarage (tegen betaling). Via de receptie is er een broodjesservice mogelijk. De résidence is zeer gunstig gelegen op ca. 300 meter van het centrum van Vallandry, tevens is het mogelijk om van en naar de résidence te skiën. Het startpunt van de (kinder) skilessen is gemakkelijk bereikbaar over de blauwe piste. De gasten van deze résidence kunnen gratis gebruik maken van het zwembad, jacuzzi, sauna, stoomcabine en fitnessruimte van résidence CGH L'Oree des Cimes (gelegen op 1300 meter, bereikbaar per gratis skibus). Tevens biedt het beauty-centrum daar een ruime keuze aan massages en schoonheidsbehandelingen aan (tegen betaling).
Vanaf € 500,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Vermont - 4-6 personen
Direct aan de piste in Valmeinier 1800 liggen de appartementen van Résidence Le Vermont. Le Vermont is eind 2009 geopend en herbergt 47 appartementen, geschikt voor maximaal 10 personen. Je kunt gratis gebruik maken van de sauna en jacuzzi. Winkels, restaurants en de skischool vind je in de directe omgeving van de résidence. Broodjesservice is via de receptie mogelijk.
Vanaf € 208,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
