Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Les Origanes - 4-6 personen

Résidence Les Origanes is gelegen in Les Menuires, in de wijk Reberty 1850. De résidence heeft een gunstige ligging, direct aan de piste. De stoeltjeslift Sunny Express ligt op slechts 50 meter afstand en de skibus vertrekt vlak voor de résidence. Reberty 1850 beschikt o.a. over een supermarkt, restaurants, ESF skischool, schaatsbaan en een SkiSet winkel. Het centrum van La Croisette is gelegen op ongeveer 800 meter. Appartement Les Origanes is verzorgd ingericht en is voorzien van een balkon op het zuiden met uitzicht op de piste en het omliggende berglandschap. De résidence beschikt verder over een lift, skiberging en een overdekte parkeergarage, waar je één parkeerplaats tot je beschikking hebt.

Vanaf € 395,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet de Bellecôte Type 2, Chalet de Neige - 8 personen

Chalet de Bellecôte Type 2, Chalet de Neige - 8 personen
Chalet.nl

Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet de Neige is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets en kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.

Appartement Combe Folle - 4-6 personen

Appartement Combe Folle - 4-6 personen
Chalet.nl

Appartement Combe Folle heeft een gunstige ligging in Tignes Le Lac. Het appartement ligt tegenover de blauwe piste en de Chardonnet sleeplift (alleen voor gevorderden). Beginnende skiërs kunnen beter de Palafour stoeltjeslift of de Aeroski cabinelift nemen, die op ongeveer 300 meter afstand liggen. Vanuit Tignes heb je toegang tot het sneeuwzekere Espace Killy skigebied met maar liefst 300 kilometer piste! Binnen een straal van 300 meter van het appartement vind je alle belangrijke voorzieningen, zoals een supermarkt, bakker, skischool, diverse ski shops en verschillende restaurants/bars. Ook vind je op 300 meter afstand het L'Espace Aquatique Le Lagon, waar je zwembaden en een spa met sauna, hammam en jacuzzi vindt. Dit moderne appartement Combe Folle is geschikt voor maximaal 6 personen en beschikt over een terras op het zuiden met een prachtig uitzicht op het meer en de Grande Motte gletsjer. Er is Wi-Fi in het appartement en de résidence heeft een gezamenlijke skiberging met skikluisjes. Het is in Tignes verplicht om te parkeren in één van de openbare parkeergarages of op één van de openbare parkeerplaatsen van het dorp (tegen betaling, vooraf te reserveren).

Chalet-appartement Geffriand - 12 personen

Chalet-appartement Geffriand - 12 personen
Chalet.nl

Mooie chalet-appartementen aan de blauwe piste in de wijk Preyerand. Deze kleinschalige résidence herbergt 4 ruime en gezellige chalet-appartementen met een houtkachel. De piste, die direct langs het gebouw loopt, brengt je naar de Bettex, Tortollet en Rocher Noir stoeltjesliften. Met deze laatste twee liften heb je goede aansluiting op het enorme skigebied van Les 3 Vallées. Deze piste is ook voor beginners goed te doen. Het centrum van Les Menuires, met vele winkels, barretjes en restaurants is ongeveer tien minuten lopen. Op de begane grond van het gebouw vind je ook een bakker en pizzeria. Ook vind je in de kelder een skiberging en skischoendroger. Alle chalet-appartementen in dit gebouw zijn verdeeld over drie verdiepingen en beschikken over gratis Wi-Fi-aansluiting. Parkeren kan gratis vlakbij het gebouw.

Chalet Chez Marcel - 10 personen

Chalet Chez Marcel - 10 personen
Chalet.nl

Chez Marcel is een luxe chalet gelegen in het kleine dorp Le Bettaix, onder de wintersportplaats Les Menuires. Het chalet wordt momenteel gebouwd en zal voor het winterseizoen van 2019/2020 worden opgeleverd. Het chalet is gelegen op een perfecte locatie, dichtbij de skilift en piste en toch rustig in Le Bettaix. Op 300 meter afstand van het chalet kan je de stoeltjeslift nemen naar Les Menuires, vanwaaruit je toegang hebt tot het skigebied van Les Trois Vallées met maar liefst 600 km aan pistes. Je kan terug skiën naar Le Bettaix via de blauwe piste. In Le Bettaix en Les Menuires zijn meerdere skischolen te vinden. In het centrum van Le Bettaix is een sportwinkel en skiverhuur te vinden. Voor andere winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden moet je ongeveer 4 km rijden naar Les Menuires. Ter plaatse is er een broodjesservice mogelijk. Voor langlaufers zijn er meerdere loipes te vinden in Les Menuires. Chalet Chez Marcel heeft een luxe, sfeervolle uitstraling en is geschikt voor maximaal 10 personen. In het chalet zijn o.a. een open haard, Wi-Fi en privé-sauna beschikbaar. Er is een gratis parkeerplaats voor het chalet met vier plekken. Omdat het chalet momenteel nog in aanbouw is, zijn er nog geen foto's beschikbaar. De getoonde afbeeldingen geven je alvast een impressie.

Chalet-appartement Résidence Skadi met open haard - 6 personen

Chalet-appartement Résidence Skadi met open haard - 6 personen
Chalet.nl

Voor een wintersportvakantie met veel luxe én in een groot skigebied ben je bij Chalet Skadi aan het juiste adres! Deze résidence met wellness is geopend in december 2016 in het levendige wintersportdorp Val d'Isère. Samen met het dorp Tignes deelt Val d'Isère het Espace Killy skigebied. Hier geniet je van ruim 300 km aaneengesloten pistes, die tot een sneeuwzekere hoogte van maar liefst 3456 meter reiken. Vanaf Chalet Skadi is het ongeveer 400 meter lopen naar de piste en het vertrekpunt van de skiliften. Het dorpscentrum ligt ook op ca. 400 meter loopafstand en heeft een uitgebreid aanbod aan restaurants en barretjes, (sport)winkels en skischolen. Voor de dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de SPAR supermarkt, die slechts 100 meter van de résidence vandaan ligt. De résidence bestaat uit 36 sfeervolle appartementen, voor 4 tot 10 personen. De appartementen zijn allemaal voorzien van een balkon en Wi-Fi en daarnaast heeft elke slaapkamer een eigen badkamer! In 'Les Bains du Montana', de eigen Spa van Chalet Skadi, kun je ontspannen in het verwarmde binnenzwembad, de jacuzzi, de sauna en de hammam. Massages en schoonheidsbehandelingen zijn tegen betaling mogelijk. Verder beschikt de résidence over een receptie (24/7 geopend), lobby met biljart en tafelvoetbal, bagageruimte, wasservice, broodjesservice, skiberging met individuele skikluisjes met schoenendrogers en een parkeergarage.

Vanaf € 2.975,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje