Chalet-appartement Millonex - 10-12 personen
Chalet Millonex heeft een ideale ligging direct bij de piste en het centrale plein van Tignes Le Lac, waar meerdere skiliften gelegen zijn. Vanuit Tignes heb je toegang tot het gevarieerde skigebied l'Espace Killy met zo'n 300 km aaneengesloten pistes. In de directe omgeving van het chalet zijn o.a. een skischool, diverse winkels, restaurants en barretjes te vinden. Onder het chalet is er een supermarkt gelegen. Chalet Millonex is onderverdeeld in twee mooie appartementen: een 6-persoons- en een 12-persoons appartement. Beide appartementen zijn sfeervol en comfortabel ingericht en hebben een balkon, eigen skiberging met skischoenendroger en Wi-Fi internetverbinding. Tegenover Chalet Millonex bevindt zich het Lagon Aquacenter met een overdekt zwembad (gratis toegang met een Espace Killy skipas) en wellness- en fitnessfaciliteiten (tegen betaling). In Tignes is het verplicht om te parkeren in één van de openbare parkeergarages of op één van de openbare parkeerplaatsen in het dorp (tegen betaling).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Les Balcons de La Rosière - 8-10 personen
Recent gebouwde chaletappartementen in Savoyaardse stijl met veel aandacht voor ruimte en privacy, gelegen in de chalet-wijk Les Eucherts in La Rosière. Les Balcons de la Rosière bestaat uit acht chalets waarin de appartementen zijn ondergebracht. Op maximaal 150 meter vind je de eerste stoeltjeslift (Eucherts Express) en het is mogelijk terug te skiën tot de appartementen (bij voldoende sneeuw). In de directe omgeving van Les Balcons de La Rosière vind je een aantal winkels, skiverhuur, bowling, restaurants, bars en terrasjes. Ook de skischool en het VVV zijn op 150 meter afstand gelegen. Meer faciliteiten zijn te vinden in het (oude) centrum van La Rosière, gelegen op ca. 1 kilometer afstand en is te voet bereikbaar via een speciaal wandelpad ('s avonds verlicht). In de résidence bevindt zich het restaurant La Grange, waar zowel het ontbijt als het diner genuttigd kan worden. Ook is er in de résidence een Sherpa supermarkt, hier kan tevens broodjesservice worden geregeld. In alle appartementen en bij de receptie is er gratis Wi-Fi internetverbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de la Rosière beschikt over een eigen wellness ruimte met twee sauna's, een jacuzzi en een hammam. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (niet toegestaan voor kinderen tot en met 13 jaar, kinderen van 14 - 16 jaar dienen te worden begeleid door een volwassene). Tegen betaling kun je er ook gemasseerd worden! Bij de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren in de parkeergarage (hoogte 1.90 meter). Nieuw voor December 2018: Een tweede wellness centrum (1000 m²) met zwembad (90 m²), kinderbadje, 2 sauna's, 2 hammams, 1 jacuzzi en fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (kinderen onder de 16 alleen onder begeleiding van een volwassene)!
Vanaf € 354,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Altitude de l'Ours - 16-18 personen
Zeer recent gebouwde résidence in Savoyaardse stijl, gebouwd en beheerd door het al jaren bekende Résidence Altitude. De l'Ours heeft mooie, ruime chalet-appartementen. Het complex is op korte afstand van de piste en dichtbij het centrum gelegen. Bij verblijf in deze résidence mag je gratis gebruik maken van de wellnessruimte in chalet Altitude (met o.a. een verwarmd zwembad, een kinderbad, een fitnessruimte met diverse toestellen en een sauna), geopend van 10.00 tot 20.00 uur en binnendoor te bereiken via de garage of anders buitenom (ca. 30 meter). Op slechts 50 meter van de appartementen vind je een supermarkt en twee pubs. De skiverhuur ligt direct naast de receptie, je gereserveerde materiaal haal je daar dus snel op! Het centrum van Arc 2000 is gemakkelijk bereikbaar via een personenlift (deze bevindt zich in een gebouw op 50 meter afstand) naar boven en is het daarna nog een klein stukje lopen. In dit centrum zijn er diverse restaurants, bars, een bowlingbaan en ook de skischool te vinden. De skischool is ook te bereiken met een sleeplift die op ca. 50 meter van de receptie begint. Deze lift gaat ruim voordat de lessen beginnen open. Met deze lift heb je direct toegang tot het fantastische skigebied van Les Arcs met meer dan 200 kilometer piste.
Vanaf € 498,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Hunting Lodge - 10 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Hunting Lodge (voorheen: Ambiance) heeft een ideale ligging op het park; de blauwe piste "Forêt" loopt direct voor het chalet langs. Vanaf het balkon heb je dan ook een heerlijk uitzicht op de piste en kijk je kilometers ver uit over de vallei. Via je de blauwe piste ben je in no time in het centrum van Vallandry waar je de skischool en de stoeltjeslift vindt! Daarnaast is Hunting Lodge ook zeer gemakkelijk toegankelijk, het chalet ligt direct bij de uitgang van de tunnel en je hoeft geen trappen te nemen. Op de aankomstdag kun je de auto heel even vlakbij het chalet parkeren om uit te laden. Op de plattegrond (zie foto's) betreft het chalet nummer 23.
Vanaf € 436,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Fermes de Méribel - 2-3 personen
Les Fermes de Méribel ligt in het hart van Méribel Village, in een rustige, bosrijke omgeving. De résidence bevindt zich direct bij de blauwe piste "Lapin" en tegenover de stoeltjeslift "Golf". Deze stoeltjeslift geeft je toegang tot de pistes van het immense Les Trois Vallées skigebied! In Méribel Village vind je enkele voorzieningen, zoals een kleine supermarkt, bakker, sportwinkel en twee restaurants/bars. Het levendige centrum van Méribel Centre ligt op ongeveer 2 km afstand van Méribel Village en beschikt over een uitgebreider aanbod aan voorzieningen. Vanuit Méribel Village rijdt er een gratis bus naar Méribel Centre. Résidence Les Fermes de Méribel is gebouwd in traditionele stijl, met veel hout en natuursteen. De résidence bestaat uit zes chalets, waar in totaal 62 appartementen in zijn ondergebracht. De appartementen zijn allemaal voorzien van een balkon of terras en een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling is er high-speed internet mogelijk). In de résidence kun je gratis gebruik maken van de Spa met verwarmd binnenzwembad, sauna's, hammam en fitnessapparatuur. Bij de receptie vind je een lounge en een kinderspeelhoek en je hebt er de mogelijkheid om broodjesservice te regelen. Verder is er een skiberging aanwezig en in de parkeergarage van de résidence kun je tegen betaling je auto parkeren.
Vanaf € 506,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Aconit - 7-9 personen
Résidence Aconit ligt in het hart van de levendige wijk Bruyères, in Les Menuires. De résidence ligt aan de voet van de pistes en de stoeltjeslift 'Arcosses'. De cabinelift 'Bruyères 1' vind je op slechts 100 meter afstand. Alle denkbare faciliteiten zijn in de directe omgeving van résidence Aconit te vinden; winkels, restaurants, bars, een schaatsbaan, een overdekt zwembad, een bioscoop en de skischool (met kinderopvang). Er is een parkeergarage (tegen betaling) en verder zijn er openbare parkeerplaatsen in de buurt van de accommodatie (gratis). De résidence beschikt over een skiberging en er is Wi-Fi aanwezig bij de receptie en in de appartementen.
Vanaf € 356,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
