Chalet-appartement Montagnettes Hameau de la Sapinière inclusief catering - 11-12 personen
Direct aan de groene piste, vlak boven het centrum van Les Menuires ligt Résidence Montagnettes Le Hameau de la Sapinière. De negen chaletgebouwen herbergen in totaal 59 appartementen en het geheel is opgezet in de stijl van een klein bergdorpje. De appartementen zijn ruim en comfortabel ingericht en beschikken ieder over een Wi-Fi internetverbinding (1 verbinding per appartement) en de meesten zijn voorzien van een open haard. Tegen betaling (? 8,00 p.p. voor 45 minuten, geopend van 16:00-19:00 uur, op reservering via receptie) kun je gebruik maken van de spa met een sauna, jacuzzi en hammam. Daarnaast is het ook mogelijk om tegen betaling massages te ondergaan. Op ca. 500 meter vind je het centrum van Réberty 1850. Hier zijn alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, restaurants en dergelijke. Het centrum van Les Menuires, waar ook de lessen van de skischool (ook voor kinderen) beginnen, ligt op ca. 10 minuten lopen via een speciaal wandelpad. Echter, via de groene piste is het centrum gemakkelijker te bereiken, ook voor de beginnende skiërs. Gehuurd skimateriaal haal je op bij de verhuurwinkel op het parkje, makkelijker kan niet! Dit chalet-appartement wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd: Je begint de dag met een heerlijk uitgebreid ontbijt, met iedere dag nog iets extra's. Na een lange dag op de piste staat er 's middags iets lekkers voor je klaar, denk aan een zelfgebakken taart of iets hartigs. En 's avonds kun je genieten van een speciaal voor jullie vers bereid 3-gangendiner. De cateringservice wordt verzorgd door onze staf, die er ook voor zorgt dat het appartement schoon en gezellig is. Bovendien weet de staf welke pistes het meest geschikt zijn voor jullie en wanneer er bijvoorbeeld markt in het dorp is. De staf heeft een eigen onderkomen en verblijft niet in jullie appartement en heeft één dag in de week vrij. Op deze dag verzorg je zelf het ontbijt en kan je bijvoorbeeld 's avonds uit eten gaan. Verder is het volgende inbegrepen: 7 keer uitgebreid ontbijt, 5 keer iets lekkers na het skiën, 6 keer een vers bereid driegangendiner inclusief salade, wijn en koffie/thee na. Tijdens het diner wordt wijn geserveerd, uiteraard mag je ook zelf je eigen drankjes meenemen. Er zijn diverse parkeermogelijkheden bij Montagnettes Le Hameau de la Sapinière (vooraf reserveren zeer aanbevolen, ter plaatse te voldoen): - Onoverdekte parkeerplaats: ? 49,00 per week. - Overdekte parkeerplaats (carport, maximale hoogte 2.20 meter): ? 105,00 per week voor 2 auto's en ? 147,00 voor 3 auto's. - Parkeergarage (maximale hoogte 2.05 meter): ? 147,00 per week voor 2 auto's.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Pensée des Alpes - 8-10 personen
Chalet Pensee des Alpes is gelegen in het hogere gedeelte in de wijk Petit Châtel en is onderverdeeld in drie appartementen. De chalet-appartementen hebben een eenvoudige, maar comfortabele inrichting en zijn o.a. voorzien van een open haard, Wi-Fi en een balkon met mooi uitzicht over het dorp Châtel en de bergen. De stoeltjeslift Barbossine/Petit Châtel ligt op ca. 200 meter afstand van chalet Pensee des Alpes en geeft je toegang tot het Super Châtel skigebied met aansluiting richting de Zwitsere dorpen Torgon en Morgins. Bij deze lift is ook de skiverhuur gelegen. De cabinelift Super Châtel ligt op ongeveer 1,5 km en de Linga cabinelift op ca. 4,5 km afstand van het chalet. De skibus rijdt ca. elke 20 minuten en stopt tegenover het chalet. Het gezellige centrum van Châtel bevindt zich op ongeveer 1,2 km afstand. Je vindt hier o.a. een aantal winkels, restaurants, après-ski gelegenheden en skischolen. Voor elk appartement is er een eigen garage aanwezig met plaats voor één auto en ook naast chalet Pensee des Alpes is parkeergelegenheid. Verder is er een skiberging en een wasmachine voor gezamenlijk gebruik.
Vanaf € 290,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Résidence Le Hameau & Les Chalets de la Vallée d'Or - 6-8 personen
Deze mooie résidence bestaat uit meerdere chalets met chalet-appartementen. Bij de bouw van de résidence is gebruik gemaakt van traditionele materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. De skiliften en het centrum zijn gelegen op ca. 800 meter van de résidence en zijn gemakkelijk te bereiken met de skibus. De pistes bevinden zich op 10 tot 200 meter afstand. In de résidence kunnen gasten (tegen betaling) gebruikmaken van het (deels) overdekte zwembad, sauna, wasserette en skiberging. Bij de receptie is Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). De auto kan (tegen betaling) worden geparkeerd in de parkeergarage (beperkt aantal plaatsen, hoogte 1.90 meter).
Vanaf € 217,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Manali Lodge Kangto - met open haard - 6 personen
Op zoek naar een luxe wintersportverblijf direct aan de piste? Dan ben je bij Manali Lodge aan het juiste adres! Deze résidence ligt in het wintersportdorp Courchevel 1650, aan de voet van de piste en op slechts 100 meter afstand van de Ariondaz cabinelift en de skischool. De cabinelift brengt je het Les Trois Vallées skigebied in, waar maar liefst 600 km aan pistes te vinden is! Manali Lodge is in 2019 compleet gerenoveerd en beschikt over verschillende faciliteiten. Zo is er een wellnessruimte met zwembad, hammam en sauna, waar je gratis gebruik van kunt maken, en zijn er massagebehandelingen te boeken. In het sfeervolle restaurant met bar en terras kun je genieten van een lekkere maaltijd of een drankje. Verder heeft de résidence o.a. een fitnessruimte, skiberging met skischoenendrogers, parkeergarage (één parkeerplaats per appartement inclusief) en een receptie met lounge. De appartementen van Manali Lodge zijn ruim en stijlvol ingericht. Ze zijn allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en één of meerdere balkons en sommige appartementen hebben een open haard. Op aanvraag kun je ontbijt laten bezorgen in je appartement (tegen betaling). Op ongeveer 250 meter loopafstand vind je de eerste voorzieningen van het centrum van Courchevel 1650. Hier zijn o.a. supermarkten, een bakker, sportwinkels en verschillende restaurants en barretjes te vinden. In het Aquamotion Courchevel, dat net buiten het dorp ligt, vind je zwembaden met waterglijbanen, allerlei sportfaciliteiten en een uitgebreid wellnesscentrum. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per appartement in rekening worden gebracht. De résidence wordt voor winterseizoen 2019-2020 volledig gerenoveerd. De foto's zijn voorbeeldfoto's en geven je alvast een goede impressie.
Vanaf € 961,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Côtes d'Or Courmayeur - 322 - 4 personen
De appartementen Les Côtes d'Or hebben een gunstige ligging in het familievriendelijke wintersportdorp Les Menuires, in de rustige wijk Reberty. Het resort ligt namelijk aan de voet van de piste en vlakbij de skiliften. Via deze skiliften bereik je het grote skigebied van Les Trois Vallées met ca. 600 kilometer aan piste. Het centrum van Les Menuires ligt op ca. 600 meter, hier vind je alle benodigde faciliteiten. Zo zijn er diverse restaurants, winkels, supermarkten een skischool en gezellige aprés-ski gelegenheden. Ook is er in Les Menuires een sport- en wellnesscentrum met overdekt zwembad, waar je heerlijk kunt relaxen na een dag actief in de sneeuw. De comfortabele appartementen zijn ondergebracht in 3 kleinschalige residenties: Courmayeur, Bossons en Argentière. Ze beschikken over een skiberging en er is gratis parkeergelegenheid.
Vanaf € 327,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Le Val d'Or - 13 personen
In Châtel in de wijk la Béchigne bevindt zich het comfortabele chalet-appartement Le Val d'Or. Met de Super Châtel skilift ben je zo in het veelzijdige skigebied Les Portes du Soleil. Deze skilift en de piste liggen op ca. 900 meter afstand van het chalet. Het centrum van Châtel biedt vele faciliteiten. Zo vind je er tal van restaurants en bars voor een gezellige après-ski en allerlei winkels. Je vindt het dorpscentrum op ca. 700 meter afstand van chalet Le Val d'Or. Op ca. 250 meter afstand is de skibushalte gelegen. Met deze skibus ga je naar het centrum of de Télécabine du Linga (ca. 2,5 km). De skibus rijdt ca. elke 15 minuten. Ook voor wie niet gaat skiën of snowboarden zijn er voldoende mogelijkheden in Châtel. Zo kun je o.a. wandelingen maken, langlaufen, schaatsen op het Lac du Vonnes of een bezoek brengen aan het Forme d'O Centre Aquatique, met o.a. sauna's, stoombaden en een binnenzwembad. Voor de kinderen zijn er diverse sledepistes om te rodelen. Ook voor skischolen en kinderopvang kun je in Châtel terecht. Chalet Le Val d'Or is onderverdeeld in twee appartementen. Dit 13-persoons appartement ligt op de bovenste twee verdiepingen. Het appartement beschikt over meerdere balkons, die een mooi uitzicht bieden op de omliggende bergen. In het chalet is een verwarmde ski- en skischoenenberging aanwezig en er zijn parkeermogelijkheden direct bij het chalet.
Vanaf € 298,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
