Chalet-appartement Opaline met privé-sauna - 12-14 personen
Chalet Opaline ligt midden in het dorp Vaujany, in het skigebied Alpe d'Huez - Le Grand Domaine. Het chalet is in 2018 volledig gerenoveerd en is onderverdeeld in twee ruime appartementen met privé-sauna. Op slechts 25 meter afstand van het chalet vind je een roltrap, die beneden in het dorp bij de skiliften uitkomt. Aangezien er geen afdaling is naar Vaujany, kun je aan het einde van je skidag met deze skiliften ook weer terugkomen in het dorp. Boven het chalet bevindt zich een winkelgebied met o.a. een supermarkt en enkele restaurants/bars. Tegenover de skiliften vind je o.a. een skischool en sportwinkels. Verder heeft Vaujany een sportcentrum met een binnenzwembad, schaatsbaan, fitness, wellness en een bowling. In chalet Opaline vind je een gezamenlijke skiberging. Er bevindt zich een gratis openbare parkeergarage op slechts 25 meter afstand van het chalet.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Manali Lodge Kangto - met open haard - 6 personen
Op zoek naar een luxe wintersportverblijf direct aan de piste? Dan ben je bij Manali Lodge aan het juiste adres! Deze résidence ligt in het wintersportdorp Courchevel 1650, aan de voet van de piste en op slechts 100 meter afstand van de Ariondaz cabinelift en de skischool. De cabinelift brengt je het Les Trois Vallées skigebied in, waar maar liefst 600 km aan pistes te vinden is! Manali Lodge is in 2019 compleet gerenoveerd en beschikt over verschillende faciliteiten. Zo is er een wellnessruimte met zwembad, hammam en sauna, waar je gratis gebruik van kunt maken, en zijn er massagebehandelingen te boeken. In het sfeervolle restaurant met bar en terras kun je genieten van een lekkere maaltijd of een drankje. Verder heeft de résidence o.a. een fitnessruimte, skiberging met skischoenendrogers, parkeergarage (één parkeerplaats per appartement inclusief) en een receptie met lounge. De appartementen van Manali Lodge zijn ruim en stijlvol ingericht. Ze zijn allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en één of meerdere balkons en sommige appartementen hebben een open haard. Op aanvraag kun je ontbijt laten bezorgen in je appartement (tegen betaling). Op ongeveer 250 meter loopafstand vind je de eerste voorzieningen van het centrum van Courchevel 1650. Hier zijn o.a. supermarkten, een bakker, sportwinkels en verschillende restaurants en barretjes te vinden. In het Aquamotion Courchevel, dat net buiten het dorp ligt, vind je zwembaden met waterglijbanen, allerlei sportfaciliteiten en een uitgebreid wellnesscentrum. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per appartement in rekening worden gebracht. De résidence wordt voor winterseizoen 2019-2020 volledig gerenoveerd. De foto's zijn voorbeeldfoto's en geven je alvast een goede impressie.
Vanaf € 961,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Daria-I Nor met cabine - 8 personen
Résidence Daria-I Nor is een nieuwe résidence (geopend in December 2018) met een zeer centrale ligging in de wijk Eclose in Alpe d'Huez. De piste en de cabinelift Alpe Express vind je op slechts 100 meter en hiermee heb je direct toegang tot het veelzijdige skigebied. Het centrum met diverse (sport)winkels, restaurants en bars vind je op ongeveer 1 km afstand, maar op ca. 200 meter vind je een supermarkt en enkele winkels. Daria-I Nor bestaat uit 48 appartementen, geschikt voor 2 tot 10 personen. De résidence beschikt over een wellnessruimte met o.a. een binnenzwembad, sauna en hammam en een fitness ruimte, waar je gratis gebruik van mag maken. Tegen betaling kun je bovendien gebruik maken van de spa van het naastgelegen hotel met o.a. zwembad, sauna, jacuzzi, speciale douches en massagebehandelingen. Verder zijn er twee restaurants, een gratis Wi-Fi Internetverbinding, gratis shuttle service (op aanvraag, via de receptie te regelen), broodjesservice (tegen betaling) en wasservice (tegen betaling). Elk appartement heeft een eigen skiberging met skischoendroger en parkeren kan in de parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 2.05 meter).
Vanaf € 723,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Le Cristal de l'Alpe - 4-6 personen
CGH résidence Le Cristal de l'Alpe (open sinds eind 2011) is een 4-sterren résidence, midden in het centrum van Alpe d'Huez. De (groene) piste ligt op ca. 150 meter van de résidence. Winkels, restaurants en skiverhuur zijn in de directe omgeving te vinden. Résidence Le Cristal de l'Alpe beschikt over een compleet wellnesscentrum met zwembad met apart kinderbad, jacuzzi's, sauna's, Turkse stoombaden en fitnessruimte (gratis te gebruiken). Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Tevens is in alle appartementen Wi-Fi internet beschikbaar (één code per appartement) en er is een parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 1.90 meter). Broodjesservice is via de receptie te regelen en elk appartement heeft zijn eigen skiberging met skischoenendroger.
Vanaf € 558,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Les Fermes de Samoëns - 6-8 personen
Les Fermes de Samoëns is een chaletdorp bestaande uit nieuwe, in traditionele stijl gebouwde chaletappartementen (130 stuks verdeeld over drie chalets) en een aantal semi-geschakelde chalets. Résidence Les Fermes de Samoëns bevindt zich op ca. 800 meter het sfeervolle centrum, de dichtstbijzijnde winkels liggen echter op 400 meter. De cabinelift naar Samoëns 1600 is op ca. 1 kilometer gelegen, er is een gratis shuttle service aanwezig. In de résidence bevindt zich onder andere een verwarmd binnenzwembad waar gratis gebruik van gemaakt kan worden. Verder is er tegen betaling een sauna en Turks stoombad (1 sessie gratis) en een biljarttafel. Broodjesservice is mogelijk via de receptie.
Vanaf € 306,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Mil'ans - 14 personen
Op slechts 350 meter van de piste ligt dit mooie, in 2011 gebouwde chalet. Het chalet is geschikt voor 14 personen en beschikt onder andere over 7 slaapkamers, een open haard, een balkon en een privé-sauna! Verder is er een skiberging aanwezig en is broodjesservice mogelijk (ter plaatse te regelen). Het chalet bevindt zich op slechts 350 meter afstand van de stoeltjeslift van Le Bettaix (via een vlakke weg). Na het skiën keer je gemakkelijk weer terug naar het dorp over de blauwe piste. Deze piste is ook voor beginners goed te doen. Voor de dagelijkse boodschappen kun je in Les Menuires of Saint Martin de Belleville (beide op ca. 5 minuten rijden) terecht. Ook vind je in het centrum van Les Menuires onder andere een aantal skischolen, kinderopvang, een bioscoop, een overdekt zwembad en natuurlijk allerlei restaurants en après-ski gelegenheden. Er zijn twee gratis parkeerplaatsen bij het chalet. In het dorp zijn nog meer gratis parkeermogelijkheden. Aangrenzend aan Chalet Mil'ans vind je Chalet du Berger, een ideale combinatie voor een grote groep! De woningen zijn onder één dak gelegen, maar niet onderling met elkaar verbonden.
Vanaf € 305,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
