Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Pensée des Alpes - 5-7 personen

Chalet Pensee des Alpes is gelegen in het hogere gedeelte in de wijk Petit Châtel en is onderverdeeld in drie appartementen. De chalet-appartementen hebben een eenvoudige, maar comfortabele inrichting en zijn o.a. voorzien van een open haard, Wi-Fi en een balkon met mooi uitzicht over het dorp Châtel en de bergen. De stoeltjeslift Barbossine/Petit Châtel ligt op ca. 200 meter afstand van chalet Pensee des Alpes en geeft je toegang tot het Super Châtel skigebied met aansluiting richting de Zwitsere dorpen Torgon en Morgins. Bij deze lift is ook de skiverhuur gelegen. De cabinelift Super Châtel ligt op ongeveer 1,5 km en de Linga cabinelift op ca. 4,5 km afstand van het chalet. De skibus rijdt ca. elke 20 minuten en stopt tegenover het chalet. Het gezellige centrum van Châtel bevindt zich op ongeveer 1,2 km afstand. Je vindt hier o.a. een aantal winkels, restaurants, après-ski gelegenheden en skischolen. Voor elk appartement is er een eigen garage aanwezig met plaats voor één auto en ook naast chalet Pensee des Alpes is parkeergelegenheid. Verder is er een skiberging en een wasmachine voor gezamenlijk gebruik.

Vanaf € 289,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Balcons Acacia - 16-18 personen

Chalet Balcons Acacia - 16-18 personen
Chalet.nl

Chalet Balcons Acacia is een mooi en comfortabel chalet, geschikt voor groepen tot 18 personen. Het chalet is van alle gemakken voorzien en beschikt onder andere over een infraroodsauna, een wasmachine, twee open haarden, een skiberging en meerdere balkons. Chalet Balcons Acacia ligt direct naast chalet Acacia, maar is geheel op zichzelf staand. Het chalet bevindt zich in Saint Marcel de Belleville, een karakteristiek bergdorpje tussen Saint Martin de Belleville en Les Menuires. De cabinelift en skipiste zijn gelegen op circa 1,1 km afstand van het chalet, in het dorp Saint Martin de Belleville. De skibushalte ligt op circa 150 meter afstand. Vanuit Saint Marcel de Belleville rijden bussen naar Saint Martin de Belleville en Les Menuires. Let op: de skibus rijdt 's morgens 2x en aan het eind van de dag ook 2x (wijzigingen voorbehouden). In deze dorpen kun je terecht voor de dagelijkse boodschappen en andere voorzieningen. Bij het chalet is voldoende parkeergelegenheid.

Chalet Le Pré combinatie Suzette + Rene, met 2 sauna's en 2 buiten-jacuzzi's - 40 personen

Chalet Le Pré combinatie Suzette + Rene, met 2 sauna's en 2 buiten-jacuzzi's - 40 personen
Chalet.nl

De geschakelde chalets Le Pré bevinden zich in het kleine dorp Villaroger. Door de perfecte ligging direct aan de blauwe piste, kun je 's ochtends meteen de ski's onderbinden en het skigebied van Les Arcs gaan ontdekken! De chalets zijn beide voorzien van diverse luxe faciliteiten, waaronder een buiten-jacuzzi en een wellnessruimte met sauna. Via de piste die langs het chalet loopt, bereik je de stoeltjeslift Le Replat. Deze en nog twee andere stoeltjesliften brengen je richting Arc 2000, waar je verder het gebied in kunt. Aan het einde van de dag ski je gemakkelijk weer terug naar je chalet! In Villaroger vind je enkele restaurants. Meer restaurants, barretjes en winkels zijn te vinden in het nabijgelegen dorp Sainte Foy (ca. 4 km). Le Pré bestaat uit een 16-persoons chalet (Suzette) en een 24-persoons chalet (Rene). Bij de inrichting van de chalets is veel gebruik gemaakt van hout en natuursteen, wat zorgt voor een rustieke en sfeervolle uitstraling. Beide chalets beschikken o.a. over een open haard, Wi-Fi, skiberging en een verwarmde skischoenenberging. In- en uitladen van de auto kan bij het chalet. Ter plaatse wordt aangegeven waar je de auto's kunt parkeren tijdens je verblijf. De chalets kunnen ook gezamenlijk gehuurd worden en zijn samen geschikt voor grotere groepen van maar liefst 40 personen!

Chalet Tonton Bettex met sauna - 8 personen

Chalet Tonton Bettex met sauna - 8 personen
Chalet.nl

Het compleet gerenoveerd chalet Tonton Bettex is gunstig gelegen in het charmante dorpje Le Bettaix. Het chalet bevindt zich op slechts 250 meter afstand (over een vlakke weg) van de piste en de stoeltjeslift van Le Bettaix. Deze lift biedt goede aansluiting op het verdere skigebied Les Trois Vallées. Aan het einde van de dag keer je terug naar Le Bettaix over een gemakkelijke blauwe piste. Chalet Tonton Bettex is opgetrokken uit natuursteen en is zeer comfortabel ingericht voor 12 personen. Het is voorzien van zes slaapkamers met ieder een en-suite badkamer, een fijne houtkachel, Wi-Fi en een privé-sauna! Ter plaatse is het mogelijk om broodjesservice te bestellen. Er is gratis parkeergelegenheid naast het chalet. Het centrum van Les Menuires is per auto in een paar minuten te bereiken. In dit centrum vind je een skischool, skiverhuur, een groot sportcentrum met een overdekt zwembad, een ijsbaan, wellnessfaciliteiten, gezellige terrasjes, allerlei winkels en natuurlijk uitgaansgelegenheden. Je kunt Les Menuires ook via de stoeltjeslift en de piste van Le Bettaix bereiken. Chalet Tonton Bettex is in 2018/2019 door de eigenaar zelf compleet verbouwd en aangepast aan de wensen van deze tijd. In november 2019 is het chalet gereedgekomen en het resultaat mag er zijn!

Chalet-appartement Le Chaudron II - 8-10 personen

Chalet-appartement Le Chaudron II - 8-10 personen
Chalet.nl

Chalet-appartement Le Chaudron II ligt ca. 2 km buiten het centrum van het bergdorp Châtel, op slechts 100 meter van de piste en de Linga cabinelift. Via deze skilift kom je terecht in het skigebied Linga / Pré la Joux. Door middel van twee stoeltjesliften is het skigebied verbonden met het skigebied van Super Châtel. Op ongeveer 100 meter afstand is de skibushalte gelegen. Met de skibus kan je naar het centrum van Châtel, waar ook een cabinelift naar het Super Châtel skigebied gaat. Op ca. 100 meter van het chalet zijn meerdere sportwinkels met skiverhuur te vinden en ook bevinden zich in de directe omgeving van het chalet enkele restaurants/bars. Voor een supermarkt en meer restaurants, bars en winkels kan je terecht in het centrum van Châtel, op ca. 2 km van het chalet. Er zijn diverse loipes te vinden in en rondom het dorp. Chalet-appartement Le Chaudron II is geschikt voor 8-10 personen. Er zijn nog drie andere appartementen in het chalet. Vanaf het balkon heb je mooi uitzicht op de dalafdaling. Voor het chalet is er een parkeerplaats beschikbaar voor de gasten.

Chalet Arkor inclusief catering - 10-11 personen

Chalet Arkor inclusief catering - 10-11 personen
Chalet.nl

In het levendige centrum van Avoriaz in de wijk Ruches ligt chalet Arkor met ski-in en ski-out mogelijkheid. Doordat het chalet aan de piste ligt (10 m) kun je 's ochtends direct de latten onder binden en het veelzijdige skigebied ontdekken! De eerste skilift vind je al op 100 meter afstand. In het wintersportdorp Avoriaz lopen de skiliften en pistes tot midden in het dorp. Het autovrije dorp is het meest sneeuwzekere dorp in het hart van Les Portes du Soleil en staat ook wel bekend om haar kindvriendelijke karakter. Het sfeervolle dorpscentrum van Avoriaz ligt op drie minuten lopen. Hier vind je alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo zijn er verschillende leuke restaurants, bars, een supermarkt, diverse winkels, skiverhuur en een oefenweide voor kinderen. Ook is er naast skiën genoeg te beleven. Zo is er in het dorp een overdekt zwembad, wellnesscentrum, schaatsbaan, bowlingbaan, zijn er vier funparken. Ook kun je (in hoogseizoen) meelopen met de wekelijkse fakkeltocht. Chalet Arkor is een comfortabel en ruim opgezet chalet met een centrale ligging. Het chalet heeft verschillende faciliteiten te bieden. Zo beschikt het chalet over een sauna waar je na een dag actief in de buitenlucht lekker kunt ontspannen. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Ook is er in de woonkamer een open haard waar je 's avonds gezellig met een drankje kunt nagenieten van je dag. Avoriaz is een autovrij dorp en daarom is er de mogelijkheid om je auto te parkeren op de openbare parkeerplaats of in een parkeergarage bij de ingang van het dorp. Vanaf daar wordt je bagage, tegen betaling, per sneeuwscooter of arrenslee naar de résidence gebracht. Chalet Arkor wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd! Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft. De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen.

Vanaf € 6.950,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje