Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Résidence Aspen - 4-7 personen

Résidence Aspen is gelegen in Plagne Villages, op slechts 100 meter van de piste en 300 meter van de skiliften. Ook de winkels, skischool en kinderopvang zijn gelegen op 300 meter van de residence. Er rijdt de gehele dag een skibus tussen de verschillende dorpen in La Plagne, waardoor men binnen een aantal minuten vanuit Plagne Villages naar bijvoorbeeld Plagne Centre kan gaan. In de résidence kunnen gasten gratis gebruikmaken van verschillende luxe faciliteiten zoals een verwarmd, overdekt zwembad, een receptie met zitruimte rondom de openhaard en skiberging. Ook kan men tegen betaling gebruikmaken van de sauna en Turks Stoombad (1 sessie gratis), biljarttafel bij de receptie en wasserette.

Vanaf € 397,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Le Cabri met sauna - 10-12 personen

Chalet Le Cabri met sauna - 10-12 personen
Chalet.nl

Chalet Le Cabri is onlangs gerenoveerd en hét ideale chalet voor wie graag zo centraal mogelijk zit tijdens de winterpsportvakantie. Het chalet ligt in het hart van het sfeervolle wintersportdorp Val d'Isére aan het centrale plein van dit dorp, tegenover de skilift 'Solaise Express' en naast de skilift 'Bellevarde'. Het chalet heeft tevens ski-in/ski-out mogelijkheid. Zo kun je 's ochtends direct op pad om het sneeuwzekere skigebied van Val d'Isére te verkennen! Val d'Isére vormt samen met Tignes het enorme wintersportgebied l'Espace Killy welke 300 km aan gevarieerde pistes telt. Elke type wintersporter kan zich in dit grote skigebied helemaal uitleven. Het centrum van Val d'Isère bevindt zich op loopafstand van het chalet. Hier vind je alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersportvakantie. Zo zijn er o.a. (sport)winkels, skischolen en supermarkten te vinden. Het centrum heeft tevens een uitgebreid aanbod van leuke restaurants en gezellige barretjes. Hier kun je na een dag hard werken op de piste genieten van een welverdiend drankje. Het comfortabele chalet is uniek vanwege haar centrale ligging en heeft een rustieke en warme uitstraling door het gebruik van natuurlijke materialen. Vanaf het balkon heb je een schitterend uitzicht over het skigebied. Verder beschikt het chalet over een sauna waar je na een dag in de buitenlucht heerlijk kunt ontspannen en bijkomen. Tevens is er een skiberging waar je fijn je materiaal kunt opbergen. Er is een parkeerplaats bij het chalet.

Vanaf € 11.135,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Les Côtes d'Or Bossons - 401 - 8 personen

Appartement Les Côtes d'Or Bossons - 401 - 8 personen
Chalet.nl

De appartementen Les Côtes d'Or hebben een gunstige ligging in het familievriendelijke wintersportdorp Les Menuires, in de rustige wijk Reberty. Het resort ligt namelijk aan de voet van de piste en vlakbij de skiliften. Via deze skiliften bereik je het grote skigebied van Les Trois Vallées met ca. 600 kilometer aan piste. Het centrum van Les Menuires ligt op ca. 600 meter, hier vind je alle benodigde faciliteiten. Zo zijn er diverse restaurants, winkels, supermarkten een skischool en gezellige aprés-ski gelegenheden. Ook is er in Les Menuires een sport- en wellnesscentrum met overdekt zwembad, waar je heerlijk kunt relaxen na een dag actief in de sneeuw. De comfortabele appartementen zijn ondergebracht in 3 kleinschalige residenties: Courmayeur, Bossons en Argentière. Ze beschikken over een skiberging en er is gratis parkeergelegenheid.

Chalet-appartement Les Balcons de La Rosière - 2-4 personen

Chalet-appartement Les Balcons de La Rosière - 2-4 personen
Chalet.nl

Recent gebouwde chaletappartementen in Savoyaardse stijl met veel aandacht voor ruimte en privacy, gelegen in de chalet-wijk Les Eucherts in La Rosière. Les Balcons de la Rosière bestaat uit acht chalets waarin de appartementen zijn ondergebracht. Op maximaal 150 meter vind je de eerste stoeltjeslift (Eucherts Express) en het is mogelijk terug te skiën tot de appartementen (bij voldoende sneeuw). In de directe omgeving van Les Balcons de La Rosière vind je een aantal winkels, skiverhuur, bowling, restaurants, bars en terrasjes. Ook de skischool en het VVV zijn op 150 meter afstand gelegen. Meer faciliteiten zijn te vinden in het (oude) centrum van La Rosière, gelegen op ca. 1 kilometer afstand en is te voet bereikbaar via een speciaal wandelpad ('s avonds verlicht). In de résidence bevindt zich het restaurant La Grange, waar zowel het ontbijt als het diner genuttigd kan worden. Ook is er in de résidence een Sherpa supermarkt, hier kan tevens broodjesservice worden geregeld. In alle appartementen en bij de receptie is er gratis Wi-Fi internetverbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de la Rosière beschikt over een eigen wellness ruimte met twee sauna's, een jacuzzi en een hammam. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (niet toegestaan voor kinderen tot en met 13 jaar, kinderen van 14 - 16 jaar dienen te worden begeleid door een volwassene). Tegen betaling kun je er ook gemasseerd worden! Bij de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren in de parkeergarage (hoogte 1.90 meter). Nieuw voor December 2018: Een tweede wellness centrum (1000 m²) met zwembad (90 m²), kinderbadje, 2 sauna's, 2 hammams, 1 jacuzzi en fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (kinderen onder de 16 alleen onder begeleiding van een volwassene)!

Appartement Le Dôme des Rousses - 2-5 personen

Appartement Le Dôme des Rousses - 2-5 personen
Chalet.nl

Op een hoogte van 1250 meter in het vriendelijke Vaujany vind je de appartementen Le Dôme des Rousses. Deze liggen in het hart van de het dorp, dicht in de buurt van winkels en restaurants. De résidence ligt op ca. 350 meter van de skilift. Onder de résidence bevindt zich een gratis openbare parkeergarage (niet-bewaakt), waarbij je met een lift directe toegang hebt tot de résidence. Tevens zijn er gratis onoverdekte parkeerplaatsen in de omgeving van de résidence.

Chalet-appartement Les Chalets de Rosaël - 4-6 personen

Chalet-appartement Les Chalets de Rosaël - 4-6 personen
Chalet.nl

Deze mooie, luxe chalet-appartementen "Les Chalets de Rosaël" liggen vlak boven het centrum van Val Thorens, vlakbij de skilift en pistes. De sfeervol ingerichte appartementen zijn verdeeld over een aantal chalets en in Savoyaardse stijl gebouwd met gebruik van veel hout. Door de ligging boven het centrum, heb je vanaf het balkon een prachtig vrij uitzicht. De blauwe piste loopt boven de appartementen langs, hierdoor is (bij voldoende sneeuw) terug skiën tot de deur mogelijk (klein stukje off-piste, niet voor absolute beginners). 's Morgens kun je over een vlak pad (ca. 25 meter) bij de blauwe piste komen. Daarna kun je gemakkelijk overal in het skigebied en ook bij de skischool komen. Een restaurant en skiverhuur vind je direct bij de appartementen. Een supermarkt, meerdere restaurants en bars vind je op ongeveer 200 meter afstand. De gratis skibus stopt op ongeveer 150 meter, lopend is het centrum op ongeveer 350 meter te vinden. De résidence heeft een sauna, hammam, fitness-ruimte en een zwembad waar gratis gebruik van gemaakt kan worden (geopend van 14-21 uur). Tegen betaling parkeer je je auto in de eigen parkeergarage (aanvragen bij boeking, maximale hoogte: 2.10 meter). Elk appartement heeft een eigen skiberging met skischoendroger. Bij de receptie kan broodjesservice geregeld worden. Gratis Wi-Fi-verbinding in de appartementen. Alle appartementen van Les Chalets de Rosaël zijn in de zomers van 2016 en 2017 volledig gerenoveerd en gemoderniseerd en voldoen daarmee aan de eisen van deze tijd. De foto's zijn van een appartement dat in de zomer van 2016 is gerenoveerd.