Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Résidence Goléon-Val Écrins - 6 personen

Résidence Goléon-Val Écrins bestaat uit twee naast elkaar gelegen chalet-gebouwen waarin 20 mooie appartementen zijn ondergebracht. Beide gebouwen zijn drie verdiepingen hoog en beschikken over een lift. De résidence is gelegen in de chalet-wijk Petit Plan op korte afstand van zowel de skilift als de winkels. De piste vind je op ca. 100 meter en de skibus naar het centrum stopt direct voor de deur. De résidence beschikt over een sauna en Turks stoombad (open van 14u tot 20u), skiberging met skischoendroger, Wi-Fi internet (tegen betaling, één code per apparaat) en eigen parkeergelegenheid (zowel tegen betaling overdekt als gratis in de openlucht).

Vanaf € 456,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Les Chalets du Thorens - 10-12 personen

Appartement Les Chalets du Thorens - 10-12 personen
Chalet.nl

Wat een bijzondere locatie is dit! Midden op de piste, even boven het bruisende dorp Val Thorens vind je Les Chalets du Thorens. Deze appartementen zijn alleen via de piste bereikbaar, via een wandelpad van 750 meter of met behulp van de sneeuwscooter (via de receptie te regelen) zodat je 's avonds toch het dorp in kunt. Verder is de bekende après-ski bar "360" bij de résidence. Hier gaat elke middag het dak eraf tijdens de après-ski! Ook draaien er regelmatig bekende DJ's en worden er evenementen georganiseerd. Vanuit de appartementen Les Chalets du Thorens stap je 's ochtends dus direct de piste op! Via de piste bereik je de stoeltjeslift Modaine (100 meter), die je richting de Glacier de Thorens brengt. Je kunt ook afdalen naar het dorp (ca. 750 meter), waar meerdere skiliften je verder het skigebied van Les Trois Vallées in brengen. Les Chalets du Thorens beschikt over meerdere piste-restaurants met terrassen, waaronder een pizzeria, wokrestaurant en buffetrestaurant. Bij de restaurants kun je tegen een gereduceerd tarief lekker eten. Op aanvraag is het mogelijk om halfpension vanaf 4 personen te regelen of room service. Voor skischolen, skiverhuur, supermarkten, diverse winkels en meer uitgaansgelegenheden kun je terecht in het centrum van Val Thorens. Résidence Les Chalets du Thorens bestaat uit acht verzorgde appartementen, van 2 tot 12 personen. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger tot je beschikking in de gezamenlijke skiberging. Er is een gemeenschappelijke ruimte met een sauna en fitnessapparaten aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf reserveren via www.valthoparc.com, kan tot 1 week voor vertrek). Voor Les Chalets du Thorens is het aan te raden om op de P2 te parkeren. De résidence is te voet, per ski of per sneeuwscooter te bereiken (op aanvraag bij de receptie en mogelijk buiten de openingstijden van de pistes: gratis van 08.00 - 8.45 uur, om 17.45, om 18.30 en om 19.30 uur en daarna tegen betaling). Na 20.00 uur en de hele nacht door is het mogelijk om het centrum van Val Thorens of de residence per sneeuwscooter te bereiken voor ? 5,00 per persoon (minimaal 2 personen - iedere dag voor 18.00 uur bij de receptie te reserveren).

Chalet-appartement Chalet des Neiges - Plein Sud - 6 personen

Chalet-appartement Chalet des Neiges - Plein Sud - 6 personen
Chalet.nl

Chalet des Neiges Plein Sud is een kleinschalige résidence met comfortable en ruime chalet-appartementen op een toplocatie in het bekende skioord Val Thorens. De 13 appartementen hebben bij iedere slaapkamer een badkamer en hebben geen slaapplaatsen in de woonkamer. Verder hebben alle appartementen (met uitzondering van het 4-persoons appartement) een mooie natuurstenen open haard in de woonkamer. Vanuit de skiberging (met skischoendrogers) van de résidence stap je direct de blauwe piste (Plein Sud) op. Met deze piste heb je prima aansluiting op het hele skigebied en kom je gemakkelijk bij de vele liften van Val Thorens. Via deze piste kom je ook bij de skischolen, die hun startpunt in het lagere deel van Val Thorens hebben. Daarnaast kun je over de blauwe Plein Sud piste weer terug komen tot de skiberging. Bijkomend voordeel; langs deze blauwe piste vind je ook de bekende La Folie Douce, vanaf een uur of drie uur gaat het hier los met de après-ski! Plein Sud is gelegen in het hogere gedeelte van Val Thorens op ca. 200 meter van Chalet Des Neiges Hermine en op korte afstand van het uitgaanscentrum met de vele bars en restaurants. Groot voordeel van deze ligging is dat je wel dichtbij de bars verblijft, maar er geen overlast van ondervindt. De résidence heeft een lift en diverse luxe voorzieningen zoals een sauna en fitnessruimte, deze zijn gratis toegankelijk. Verder kan er gebruik gemaakt worden van het overdekte zwembad van Chalet Des Neiges Hermine. Er is gratis Wi-Fi bij de receptie en in het appartement. Broodjesservice is ter plaatse via de receptie te regelen. Résidence Plein Sud beschikt over een eigen parkeergarage met 6 plaatsen. Plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 85,00 tot ? 120,00 per week. De hoogte van deze garage is 2.05 meter. Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is naast Plein Sud gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).

Chalet-appartement Opaline met privé-sauna - 12-14 personen

Chalet-appartement Opaline met privé-sauna - 12-14 personen
Chalet.nl

Chalet Opaline ligt midden in het dorp Vaujany, in het skigebied Alpe d'Huez - Le Grand Domaine. Het chalet is in 2018 volledig gerenoveerd en is onderverdeeld in twee ruime appartementen met privé-sauna. Op slechts 25 meter afstand van het chalet vind je een roltrap, die beneden in het dorp bij de skiliften uitkomt. Aangezien er geen afdaling is naar Vaujany, kun je aan het einde van je skidag met deze skiliften ook weer terugkomen in het dorp. Boven het chalet bevindt zich een winkelgebied met o.a. een supermarkt en enkele restaurants/bars. Tegenover de skiliften vind je o.a. een skischool en sportwinkels. Verder heeft Vaujany een sportcentrum met een binnenzwembad, schaatsbaan, fitness, wellness en een bowling. In chalet Opaline vind je een gezamenlijke skiberging. Er bevindt zich een gratis openbare parkeergarage op slechts 25 meter afstand van het chalet.

Chalet-appartement Emma - 8 personen

Chalet-appartement Emma - 8 personen
Chalet.nl

Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.

Appartement La Voûte - 6 personen

Appartement La Voûte - 6 personen
Chalet.nl

Middenin het dorpscentrum van Saint Martin de Belleville, aan het plein tegenover de kerk, bevinden zich de appartementen La Voûte. De appartementen bevinden zich op de bovenste drie verdiepingen van een van oorsprong boerenhuis. De appartementen hebben een comfortabele inrichting met veel gebruik van hout en beschikken over een klein balkon met uitzicht over het centrale dorpsplein en de omliggende bergwereld. De appartementen La Voute hebben een ideale ligging, op slechts 30 meter afstand van de skilift, die tevens aansluiting heeft op de pistes naar Les Menuires en Méribel. In het centrum van Saint Martin de Belleville vind je onder andere een aantal winkels, restaurants en après-ski bars. Op de begane grond van het huis bevindt zich een gezellig restaurant met een groot zonneterras. Tegenover het huis is parkeergelegenheid (openbaar).