Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Résidence Izia - 8 personen

Chalet Izia is in december 2019 geopend en bevindt zich in het sfeervolle dorp Val d'Isère. Vanuit deze ski-in-ski-out résidence kan je direct op de ski's stappen om vervolgens een paar honderd meter te skiën naar de Solaise cabinelift. Piste M en Rogoney lopen direct langs het chalet. Op ca. 200 meter afstand ligt het Children's Village en het Rond Point des Pistes, waar meerdere skiliften vertrekken en skischolen hun meeting point hebben. Je hebt via deze skiliften toegang tot de 300 km aaneengesloten pistes van het Espace Killy - Tignes skigebied. Het centrum van Val d'Isère ligt op ongeveer 700 meter loopafstand van de résidence. Hier kan je (sport)winkels, restaurants, bars en skischolen vinden. Op ongeveer 200 meter afstand van de résidence zijn ook al enkele restaurants en een sportwinkel gelegen. Voor langlaufers zijn er meerdere loipes in Val d'Isère. Op 600 meter van Chalet Izia begint een tocht vanaf Le Châtelard die eindigt bij de stoeltjeslift Le Manchet. De résidence bestaat uit drie gebouwen met in totaal 51 sfeervolle appartementen voor 4 tot 8 personen. De appartementen zijn allemaal voorzien van een balkon en Wi-Fi en daarnaast heeft elke slaapkamer een eigen badkamer! Ook hebben ze een panoramisch uitzicht over de pistes. In 'Les Bains du Montana', de eigen Spa van Chalet Izia, kun je ontspannen in het binnenzwembad, de sauna en de hammam. Massages en schoonheidsbehandelingen, broodjesservice, wasservice en gebruik van de parkeergarage zijn tegen betaling mogelijk. Verder heeft de résidence een receptie, gezellige lobby met open haard, kinder- en leeshoek, fitnessruimte, skiwinkel, bagageruimte en een skiberging met individuele skikluisjes met skischoenendrogers.

Vanaf € 3.360,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Les Chalets du Doron - 6 personen

Chalet-appartement Les Chalets du Doron - 6 personen
Chalet.nl

Résidence Les Chalets du Doron is rustig gelegen bij de ingang van het charmante dorpje Le Bettaix, vlakbij het populaire Les Menuires. De piste en stoeltjeslift van Le Bettaix vind je al op ca. 300 meter afstand. Deze stoeltjeslift eindigt boven Les Menuires, waar je via de piste kunt afdalen naar de diverse skiliften van Les Menuires. Hiermee kun je verder het 600 km piste tellende skigebied Les Trois Vallées in. In het centrum van Le Bettaix vind je een sportwinkel. Voor meer faciliteiten kun je terecht in Les Menuires, dat een uitgebreid aanbod aan restaurants en après-ski barretjes, diverse winkels en supermarkten heeft. Ook de skischool en een wellnesscentrum met overdekt zwembad zijn in Les Menuires te vinden. De appartementen Les Chalets du Doron zijn verzorgd en gezellig ingericht en zijn elk voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en een balkon. Op de begane grond van de résidence bevindt zich een gezamenlijke skiberging, waar je per appartement over een skikluisje beschikt. Tegenover de résidence bevinden zich gratis openbare parkeerplaatsen.

Appartement Les Balcons de Tougnettes begane grond - 4-6 personen

Appartement Les Balcons de Tougnettes begane grond - 4-6 personen
Chalet.nl

Het appartementengebouw Les Balcons de Tougnettes is uitstekend gelegen, vrijwel direct aan de pistes in het hoger gelegen gedeelte van het gezellige dorpje Saint Martin de Belleville. De skischool en de skilift (met directe aansluiting op Les Menuires en Méribel) ligt op ca. 150 meter van de appartementen. Op ca. 300 meter, bereikbaar via het (gedeeltelijk) overdekte trappenhuis, is het centrum met o.a. diverse restaurants, bars en winkels. Er is een skiberging aanwezig.

Appartement Grande Masse - 3-5 personen

Appartement Grande Masse - 3-5 personen
Chalet.nl

Grand Masse is een résidence in de wijk Preyerand in Les Menuires. Doordat de résidence direct bij de piste gelegen is, kun je 's ochtends meteen de ski's onderbinden en naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir skiën. De stoeltjeslift komt uit in het centrum van Les Menuires, waar de skiliften naar de Col de La Chambre en de 3 Marches vertrekken (richting Méribel). Met de cabinelift ga je richting de Pointe de la Masse, waar je een aantal mooie pistes vindt. Tegenover de résidence ligt de Preyerand personenlift, waarmee je het centrum van Les Menuires bereikt. Je vindt hier diverse faciliteiten, waaronder een skischool, sportwinkels, sport- en wellnesscentrum, restaurants en een aantal après-ski bars. Direct bij de résidence bevindt zich een supermarkt. In résidence Grand Masse bieden wij een 5- en een 6-persoons appartement aan. Beide appartementen zijn eenvoudig, maar verzorgd ingericht en zijn voorzien van een balkon op het zuiden. Er zijn gratis openbare onoverdekte parkeerplaatsen (naar beschikbaarheid).

Chalet-appartement Les Chalets de Wengen - 4-6 personen

Chalet-appartement Les Chalets de Wengen - 4-6 personen
Chalet.nl

Les Chalets de Wengen is een recent gebouwde, mooie résidence in het gezellige dorp Les Coches. De résidence bestaat uit 117 appartementen verdeeld over drie chaletgebouwen (met lift) en tien kleine chalets met ieder 3 à 5 appartementen. De résidence heeft een gunstige ligging, op 100 meter van de winkels en op ca. 200 meter van de skilift en de skischool. De résidence heeft diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt verwarmd zwembad (10x5 meter, gratis), jacuzzi en sauna (tegen betaling). Gratis Wi-Fi bij de receptie (tijdens openingstijden). In de appartementen is Wi-Fi ook mogelijk (ca. ? 20,00 per week, alleen per creditcard ter plaatse te betalen). De residence beschikt over overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling).

Chalet Grand Arbet met sauna - 14-20 personen

Chalet Grand Arbet met sauna - 14-20 personen
Chalet.nl

Chalet Grand Arbet is een mooi chalet met privé-sauna, in het hogere gedeelte van Champagny en Vanoise gelegen. Het chalet biedt hierdoor een spectaculair uitzicht over de bergomgeving. Dit chalet is verdeeld over vier verdiepingen en is gedeeltelijk voorzien van vloerverwarming. Doordat het is opgebouwd uit meerdere kleine appartementen, die zijn samengevoegd tot één groot chalet, zijn er meerdere woonruimtes aanwezig. De gratis skibus vertrekt op ongeveer 50 meter van het chalet en brengt je naar de piste en skilift, die circa 950 meter verderop gelegen zijn. Er is een supermarkt op ongeveer 400 meter en een bakker op ongeveer 500 meter afstand. Het centrum van Champagny met winkels, overdekt zwembad, restaurants en uitgaansgelegenheden is gelegen op ongeveer 5 à 10 minuten lopen (ca. 950 meter met de auto). Ter plaatse is broodjesservice mogelijk. Een deel van het chalet wordt privé gebruikt door de eigenaar. Er is gratis parkeergelegenheid bij het chalet.