Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Résidence Le Hameau & Les Chalets de la Vallée d'Or - 6-8 personen

Deze mooie résidence bestaat uit meerdere chalets met chalet-appartementen. Bij de bouw van de résidence is gebruik gemaakt van traditionele materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. De skiliften en het centrum zijn gelegen op ca. 800 meter van de résidence en zijn gemakkelijk te bereiken met de skibus. De pistes bevinden zich op 10 tot 200 meter afstand. In de résidence kunnen gasten (tegen betaling) gebruikmaken van het (deels) overdekte zwembad, sauna, wasserette en skiberging. Bij de receptie is Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). De auto kan (tegen betaling) worden geparkeerd in de parkeergarage (beperkt aantal plaatsen, hoogte 1.90 meter).

Vanaf € 217,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Zanskar met privé-sauna en buiten-jacuzzi - 12 personen

Chalet Zanskar met privé-sauna en buiten-jacuzzi - 12 personen
Chalet.nl

Het prachtige chalet Zanskar met sauna en buiten-jacuzzi ligt aan de rand van het bos in het charmante dorp Tignes-Les-Brévières. Het chalet maakt onderdeel uit van het chaletpark Belvédère, dat boven in het dorp ligt. Door middel van een personenlift bereik je de piste en de cabinelift beneden in het dorp. Deze personenlift vind je op ongeveer 200 meter loopafstand van het chalet en is te gebruiken van 08.30 - 18.30 uur. De gloednieuwe Brévières cabinelift verbindt het dorp met het 300 km piste tellende skigebied Espace Killy. Bij de skilift vind je de ESF skischool, een oefenpiste en een restaurant/bar met terras, waar je kunt nagenieten van je skidag met een heerlijk drankje! In het kleine centrum van Tignes-Les-Brévières zijn alle nodige voorzieningen aanwezig, zoals een supermarkt, skiverhuur en een aantal restaurants en bars. In de zomer van 2017 is chalet Zanskar zowel van binnen als van buiten gerenoveerd. Het gebruik van natuurlijke materialen zoals hout en natuursteen in combinatie met de vrolijke kleuren en decoraties geven het chalet een gezellige en warme sfeer. Na een dag in de frisse buitenlucht kun je in het chalet opwarmen bij het haardvuur of in de sauna of buiten-jacuzzi! Vanaf het terras en balkon kijk je uit over het dorp en zie je de piste liggen. Het chaletpark heeft een eigen parkeergarage, waar je over twee overdekte parkeerplaatsen beschikt. Ook bevindt zich hier een gezamenlijke skiberging met skischoenendrogers. Er is broodjesservice mogelijk bij dit chalet.

Chalet Le Chamois met privé-sauna en buiten-jacuzzi - 15-18 personen

Chalet Le Chamois met privé-sauna en buiten-jacuzzi - 15-18 personen
Chalet.nl

Chalet Le Chamois is gelegen in de wijk "Reberty Village" in Les Menuires. Vanuit het chalet stap je zo de blauwe piste op en kun je de gevarieerde pistes van het immense Les Trois Valées skigebied gaan verkennen. Via deze blauwe piste kom je bij de Les Bruyeres gondellift, die je naar een hoogte van 2850 meter brengt. Aan het einde van de dag kun je via de blauwe piste weer tot aan het chalet komen. In de directe omgeving van het chalet vind je een supermarkt, enkele restaurants, de skiverhuur en de skischool. In het centrum van Les Menuires vind je meer faciliteiten zoals een overdekt zwembad, meerdere bars en restaurants en diverse winkels. Het centrum is lopend in ca. 15 minuten te bereiken, maar je kunt ook de gratis skibus nemen (halte op ca. 150 meter). Na een inspannende dag in de sneeuw kun je in het chalet Le Chamois heerlijk bijkomen in de privé-sauna (gratis tussen 17:00 - 19:00 uur, daarbuiten een toeslag van ? 15,00 per dag) of de buiten-jacuzzi op het balkon. Verder beschikt het chalet over een open haard, een skiberging met skischoenendrogers en Wi-Fi internetverbinding. Bij chalet Le Chamois is cateringservice inclusief. Met deze service hoef je je nergens meer druk om te maken en kun je optimaal genieten van alles wat het skigebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden in de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Chalet-appartement Des Neiges - 6 personen

Chalet-appartement Des Neiges - 6 personen
Chalet.nl

Chalet des Neiges zijn comfortabele, netjes ingerichte chalet-appartementen geschikt voor 2 tot 14 personen. De chalet-appartementen zijn verdeeld over vijf grote vrijstaande chalets en zijn centraal gelegen in het sfeervolle chaletdorp Oz-en-Oisans; direct naast de skischool (met kinderopvang!) en langs de blauwe piste. Vanaf de voordeur ski je zo naar de twee gondels toe die vanuit Oz-en-Oisans vertrekken. Met beide gondels kom je direct middenin het gevarieerde skigebied van Alpe d'Huez uit. Chalet des Neiges ligt in het autovrije centrum van Oz-en-Oisans en is dan ook niet per auto te bereiken. Je vindt de (sport)winkels, supermarkt, bakker, enkele restaurants en bars met terrasjes in de directe omgeving (max. 150 meter). Broodjesservice is mogelijk via de receptie en er is gratis Wi-Fi bij de receptie. De appartementen vanaf 8 personen hebben een open haard. In het hoofdgebouw zijn een sauna, zwembad en fitnessruimte aanwezig, van deze faciliteiten kun je gratis gebruik maken! Let op; in de week van 14/03/2020 is de inbegrepen skipas alleen de eerste twee dagen geldig in het hele skigebied. De andere vier dagen is deze alleen geldig in het gebied van Vaujany en Oz-en-Oisans (ca. 53 kilometer piste).

Chalet-appartement Les Chalets de la Ramoure - 4-6 personen

Chalet-appartement Les Chalets de la Ramoure - 4-6 personen
Chalet.nl

Résidence Les Chalets de la Ramoure heeft een gunstige ligging in Valfréjus. Er zijn in totaal 38 comfortabele appartementen, verdeeld over drie vrijstaande chalets. De chalets zijn in Savoyaardse stijl gebouwd. De appartementen liggen direct aan de piste en slechts 60 meter van de 'Charmasson' skilift (per ski). Het centrum van het gezellige dorpje, met winkels, restaurants en een skischool, ligt slechts 200 meter van de appartementen vandaan. De résidence beschikt over een verwarmde skiberging en een parkeergarage (op aanvraag en tegen betaling). Gasten van Les Chalets de la Ramoure kunnen gratis gebruik maken van verschillende faciliteiten van Résidence La Turra, zoals het verwarmde buitenzwembad, de sauna, fitness en de Wi-Fi internetverbinding bij de receptie (tijdens de openingstijden). Residence La Turra biedt ook broodjesservice en beschikt over een wasruimte (tegen betaling). Deze résidence bevindt zich ca. 100 meter van Les Chalets de la Ramoure vandaan.

Chalet-appartement Les Trolles - 6-8 personen

Chalet-appartement Les Trolles - 6-8 personen
Chalet.nl

Chalet Les Trolles heeft een centrale ligging in het populaire wintersportoord Val Thorens, in het enorme skigebied Les Trois Vallées. Het chalet is onderverdeeld in drie appartementen voor 6 tot 10 personen. Het chalet bevindt zich dichtbij het winkelcentrum Péclet met o.a. supermarkten en (sport)winkels en daarnaast zijn er in de directe omgeving van het chalet diverse restaurants en après-ski bars te vinden. De piste ligt op ongeveer 100 meter loopafstand van het chalet. Via de piste zijn de diverse skiliften van Val Thorens te bereiken, waarmee je verder het skigebied in kunt. De chalet-appartementen Les Trolles zijn gezellig en verzorgd ingericht en beschikken beide over een open haard en een ruim balkon op het zuiden. Val Thorens heeft een autovrij centrum. De auto dien je daarom verplicht te parkeren in één van de openbare parkeergarages in het dorp (tegen betaling). Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is op een paar minuten lopen van het Chalet Les Trolles gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).