Chalet-appartement Résidence Le Hameau & Les Chalets de la Vallée d'Or - 6-8 personen
Deze mooie résidence bestaat uit meerdere chalets met chalet-appartementen. Bij de bouw van de résidence is gebruik gemaakt van traditionele materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. De skiliften en het centrum zijn gelegen op ca. 800 meter van de résidence en zijn gemakkelijk te bereiken met de skibus. De pistes bevinden zich op 10 tot 200 meter afstand. In de résidence kunnen gasten (tegen betaling) gebruikmaken van het (deels) overdekte zwembad, sauna, wasserette en skiberging. Bij de receptie is Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). De auto kan (tegen betaling) worden geparkeerd in de parkeergarage (beperkt aantal plaatsen, hoogte 1.90 meter).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Les Chalets de Rosaël - 6-8 personen
Deze mooie, luxe chalet-appartementen "Les Chalets de Rosaël" liggen vlak boven het centrum van Val Thorens, vlakbij de skilift en pistes. De sfeervol ingerichte appartementen zijn verdeeld over een aantal chalets en in Savoyaardse stijl gebouwd met gebruik van veel hout. Door de ligging boven het centrum, heb je vanaf het balkon een prachtig vrij uitzicht. De blauwe piste loopt boven de appartementen langs, hierdoor is (bij voldoende sneeuw) terug skiën tot de deur mogelijk (klein stukje off-piste, niet voor absolute beginners). 's Morgens kun je over een vlak pad (ca. 25 meter) bij de blauwe piste komen. Daarna kun je gemakkelijk overal in het skigebied en ook bij de skischool komen. Een restaurant en skiverhuur vind je direct bij de appartementen. Een supermarkt, meerdere restaurants en bars vind je op ongeveer 200 meter afstand. De gratis skibus stopt op ongeveer 150 meter, lopend is het centrum op ongeveer 350 meter te vinden. De résidence heeft een sauna, hammam, fitness-ruimte en een zwembad waar gratis gebruik van gemaakt kan worden (geopend van 14-21 uur). Tegen betaling parkeer je je auto in de eigen parkeergarage (aanvragen bij boeking, maximale hoogte: 2.10 meter). Elk appartement heeft een eigen skiberging met skischoendroger. Bij de receptie kan broodjesservice geregeld worden. Gratis Wi-Fi-verbinding in de appartementen. Alle appartementen van Les Chalets de Rosaël zijn in de zomers van 2016 en 2017 volledig gerenoveerd en gemoderniseerd en voldoen daarmee aan de eisen van deze tijd. De foto's zijn van een appartement dat in de zomer van 2016 is gerenoveerd.
Vanaf € 467,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Les Cristaux - 8-10 personen
Nette en comfortabel ingerichte appartementen, op slechts 20 meter van de pistes, in de wijk Preyerand in Les Menuires. De appartementen van Les Cristaux zijn over twee, direct naast elkaar gelegen, gebouwen verdeeld. Eén van de gebouwen beschikt over een mooie wellnessruimte met sauna en hammam. Hier maak je gratis gebruik van. Door de prima ligging van de appartementen stap je zo op de latten, de piste brengt je naar de Tortollet of Rocher Noir stoeltjesliften. Beide liften hebben een goede aansluiting op het gebied. Het centrum van Les Menuires, met vele winkels, barretjes en restaurants is ongeveer op tien minuten loopafstand. Een bakker en pizzeria vind je direct bij résidence Les Cristaux. In de kelder vind je een verwarmde skiberging en parkeren kan gratis en direct voor de deur. Alle appartementen beschikken over gratis Wi-Fi.
Vanaf € 368,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet La Torsa - 10 personen
Chalet La Torsa ligt op een mooie locatie in het bergdorp Villaroger. Op ca. 1,5 km kan je de stoeltjeslift nemen naar het skigebied van Paradiski-Les Arcs met ongeveer 425 km aan pistes. Voor zowel beginnende als gevorderde wintersporters heeft dit gebied veel te bieden. Via de dal afdaling kan je weer terug skien naar de het dorp van Villaroger. Villaroger is een klein dorp en heeft maar een paar restaurants. Voor meer voorzieningen kan je terecht in Sainte Foy Tarentaise op ongeveer 3 km afstand. Het chalet is ruim opgezet en heeft een sfeervolle uitstraling door het vele gebruik van hout. Verder beschikt het over een buiten sauna, houtkachel, groot balkon en gratis Wi-Fi internetverbinding.
Vanaf € 357,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet De Vallandry Le Chamois - 4-6 personen
Het Chaletpark 'Les Chalets de Vallandry' bestaat uit mooie vrijstaande, met veel hout gebouwde, chalets en ligt vlakbij het dorpscentrum van het vriendelijke Vallandry. De skipistes en de skiliften liggen op ca. 100 tot 300 meter van het park verwijderd. Vanuit de chalets heb je een mooi uitzicht over de vallei en de omringende bergwereld met toppen tot 3500 meter hoogte. Het centrum van Vallandry, met alle benodigde faciliteiten zoals skischool, kinderopvang, winkels en restaurants, is gemakkelijk te bereiken en ligt op 100 tot 300 meter van de chalets. Er is voldoende parkeergelegenheid in de buurt van de chalets. Chalet Le Chamois is op de onderste rand van het chaletpark gelegen en heeft een schuin zicht op het skigebied van La Plagne en een prachtig vrij, kilometers ver, uitzicht over de Tarentaise vallei.
Vanaf € 384,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Résidence Les Fermes de Samoëns - 2-4 personen
Résidence Les Fermes de Samoëns is een chaletdorp bestaande uit nieuwe, in traditionele stijl gebouwde chaletappartementen (130 stuks verdeeld over drie chalets) en een aantal semi-geschakelde chalets. Résidence Les Fermes de Samoëns bevindt zich op ca. 800 meter het sfeervolle centrum, maar op 400 meter zijn de eerste winkels al te vinden. De cabinelift naar Samoëns 1600 is op ca. 1 kilometer is gelegen, er is een gratis shuttle service aanwezig. In de résidence bevindt zich onder andere een verwarmd binnenzwembad waar gratis gebruik van gemaakt kan worden. Verder is er tegen betaling een sauna en Turks stoombad (1 sessie gratis) en een biljarttafel. Broodjesservice is mogelijk via de receptie.
Vanaf € 340,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
