Chalet-appartement Résidence Le Hameau & Les Chalets de la Vallée d'Or - 6-8 personen
Deze mooie résidence bestaat uit meerdere chalets met chalet-appartementen. Bij de bouw van de résidence is gebruik gemaakt van traditionele materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. De skiliften en het centrum zijn gelegen op ca. 800 meter van de résidence en zijn gemakkelijk te bereiken met de skibus. De pistes bevinden zich op 10 tot 200 meter afstand. In de résidence kunnen gasten (tegen betaling) gebruikmaken van het (deels) overdekte zwembad, sauna, wasserette en skiberging. Bij de receptie is Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). De auto kan (tegen betaling) worden geparkeerd in de parkeergarage (beperkt aantal plaatsen, hoogte 1.90 meter).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Alban - 15 personen
Het charmante 15-persoons chalet Alban ligt in het bekende wintersportdorp Châtel, op slechts 400 meter afstand van de Barbossine/Petit Châtel lift. Deze lift brengt je direct naar het Super Châtel skigebied, met aansluiting richting de Zwitsere dorpen Torgon en Morgins. Het centrum van Châtel ligt op ca. 1,5 km afstand. De gratis skibus richting het centrum en de Linga cabinelift (aansluiting met Avoriaz en Morzine) rijdt ca. elke 20 minuten, de halte is op ca. 200 meter afstand gelegen. In het dorp vind je naast vele winkels en restaurants ook supermarkten, skischolen, skiverhuur en kinderopvang. Na het skiën kun je in diverse kroegen terecht voor een gezellige après-ski, maar ook kun je een bezoek brengen aan het wellnesscentrum met overdekt zwembad. Châtel is niet alleen voor skiërs en snowboarders een uitstekende uitvalsbasis, ook voor langlaufers en wandelaars biedt de regio goede mogelijkheden. Na een dag op de piste kun je in chalet Alban heerlijk relaxen in je eigen sauna! Ook is dit comfortabele chalet o.a. voorzien van een houtkachel, internet (Wi-Fi), wasmachine en droger, skiberging en een terras. Er is parkeergelegenheid aanwezig bij chalet Alban.
Vanaf € 401,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH l'Oree des Neiges - 4-6 personen
L'Oree des Neiges is een kleinschalige recent gebouwde résidence (geopend in december 2011) met 23 appartementen, verdeeld over twee chalets. In alle appartementen is Wi-Fi internet aanwezig (één gratis code per appartement) en er is een parkeergarage (tegen betaling). Via de receptie is er een broodjesservice mogelijk. De résidence is zeer gunstig gelegen op ca. 300 meter van het centrum van Vallandry, tevens is het mogelijk om van en naar de résidence te skiën. Het startpunt van de (kinder) skilessen is gemakkelijk bereikbaar over de blauwe piste. De gasten van deze résidence kunnen gratis gebruik maken van het zwembad, jacuzzi, sauna, stoomcabine en fitnessruimte van résidence CGH L'Oree des Cimes (gelegen op 1300 meter, bereikbaar per gratis skibus). Tevens biedt het beauty-centrum daar een ruime keuze aan massages en schoonheidsbehandelingen aan (tegen betaling).
Vanaf € 461,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence L'Ouillon - 2-4 personen
Résidence L'Ouillon bestaat uit drie traditionele chalets met appartementen, gelegen in het centrum van Saint Sorlin d'Arves. Op korte afstand zijn de pistes, liften, het VVV, diverse winkels en faciliteiten te vinden. De résidence beschikt over een lounge, internetverbinding (tegen betaling), skiberging en eigen (gratis) parkeergelegenheid. Naast skiën en snowboarden is het in het centrum van Saint Sorlin d'Arves ook mogelijk om een tocht te organiseren op raquettes, met een sneeuwscooter, sledehonden of te gaan langlaufen of parapenten. Ook is er een bioscoop in Saint Sorlin d'Arves.
Vanaf € 217,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Annapurna penthouse - met cabine - 10 personen
Résidence Annapurna heeft een centrale ligging in het authentieke wintersportdorp Les Gets. Zowel de Mont Chéry cabinelift, piste en het centrum vind je binnen een straal van 200 meter! De Mont Chéry cabinelift brengt je het gelijknamige skigebied in, waar voornamelijk rode en zwarte pistes te vinden zijn. Aan de andere kant van het centrum (ca. 300 meter loopafstand) liggen de skischolen en de Chavannes skiliften. Met deze skiliften begeef je je in het Chavannes/Ranfoilly skigebied, dat aangesloten is op de pistes van Morzine. Aan luxe en comfort geen gebrek bij een verblijf in Résidence Annapurna! Deze résidence bestaat uit ruime, smaakvol ingerichte appartementen voor 6 tot 12 personen. In de mooie wellnessruimte is het heerlijk vertoeven na een dag in de sneeuw. Je vindt hier een verwarmd zwembad, jacuzzi, sauna en hammam, waar je allemaal gratis gebruik van kunt maken (van zondag t/m vrijdag). Voor een hapje en drankje kun je terecht in het tapasrestaurant met wijnbar en terras en ook is er een skishop in de résidence. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en één of meerdere balkons. Er is een gemeenschappelijke skiberging met skischoenendrogers aanwezig en de auto kun je parkeren in de parkeergarage onder de résidence (één parkeerplaats per appartement). Extra parkeerplaatsen zijn op aanvraag en tegen betaling. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per appartement in rekening worden gebracht.
Vanaf € 714,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Atria-Crozats - 2-5 personen
Résidence Atria-Crozats is gelegen in de wijk Les Crozats, in het autovrije dorp Avoriaz. De résidence bestaat uit 199 appartementen, verdeeld over drie gebouwen. De appartementen hebben een ideale ligging direct aan de piste. Via de piste bereik je verschillende skiliften, waarmee je verder het mooie Les Portes du Soleil gebied in gaat. Het centrum van Avoriaz is gelegen op ongeveer 250 meter loopafstand. Je vindt hier verschillende winkels, restaurants, terrassen en bars, evenals een oefenweide voor kinderen en een rodelpiste. Verder beschikt Avoriaz o.a. over een overdekt zwembad, wellnesscentrum, schaatsbaan, bowlingbaan en vier funparken. Na een dag skiën kun je in résidence Atria-Crozats tegen betaling gebruik maken van de sauna, hammam en de fitnessruimte. Verder heeft de résidence een receptie met kinderspeelruimte, bagageruimte, skiberging en er is broodjesservice mogelijk. De appartementen zijn allemaal voorzien van Wi-Fi en een balkon. Avoriaz is een autovrij dorp en daarom dien je je auto te parkeren op de openbare parkeerplaats of in een parkeergarage bij de ingang van het dorp (vooraf reserveren via www.avoriazparkings.com). Vanaf daar wordt je bagage, tegen betaling, per sneeuwscooter of arrenslee naar de résidence gebracht.
Vanaf € 1.160,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
