Chalet-appartement Résidence Le Hameau & Les Chalets de la Vallée d'Or - 6-8 personen
Deze mooie résidence bestaat uit meerdere chalets met chalet-appartementen. Bij de bouw van de résidence is gebruik gemaakt van traditionele materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. De skiliften en het centrum zijn gelegen op ca. 800 meter van de résidence en zijn gemakkelijk te bereiken met de skibus. De pistes bevinden zich op 10 tot 200 meter afstand. In de résidence kunnen gasten (tegen betaling) gebruikmaken van het (deels) overdekte zwembad, sauna, wasserette en skiberging. Bij de receptie is Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). De auto kan (tegen betaling) worden geparkeerd in de parkeergarage (beperkt aantal plaatsen, hoogte 1.90 meter).
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Le Domaine du Pâtre - 8-10 personen
De appartementen Le Domaine du Pâtre zijn in 2018 gebouwd in het wintersportdorp Vaujany, in de skiregio Alpe d'Huez - Le Grand Domaine. Vanaf de appartementen is het slechts 250 meter lopen naar de cabinelift Vaujany-L'Alpette. Door middel van deze en de cabinelift Alpette-Rousses, sta je in ca. 8 minuten op 2800 meter hoogte! In Vaujany zijn diverse faciliteiten te vinden, waaronder een bakker, supermarkt, (afhaal)pizzeria, een aantal bars en restaurants, sportwinkels en een kinderopvang. Bij de skiliften vind je een skischool en skibushalte. Verder vind je op ongeveer 500 meter afstand van de appartementen Le Domaine du Pâtre een sportcentrum met o.a. een indoor schaatsbaan, overdekt zwembad, wellnessfaciliteiten en vier bowlingbanen. Deze modern ingerichte appartementen zijn allemaal voorzien van Wi-Fi en een ruim balkon. Er is een gezamenlijke skiberging in het gebouw. Dit 8-10-persoons appartement heeft een eigen garagebox met plaats voor één auto (max. hoogte 2.30 meter). Overige auto's kun je parkeren op gratis openbare parkeerplaatsen in het dorp (dichtstbijzijnde op ca. 50 meter).
Vanaf € 346,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement La Source des Arcs type 3 - 80 m² - 6 personen
La Source des Arcs is een nieuwgebouwde résidence (geopend in december 2015) met een gunstige ligging in Arc 2000. De résidence ligt op de piste en op steenworp afstand van het centrum van Arc 2000 met verschillende winkels en restaurants. De skilift 'Le Cabriolet' vind je op nog geen 100 meter en hier ski je gemakkelijk naar toe. La Source des Arcs is onderdeel van het bekende Chalet des Neiges en herbergt 43 luxe appartementen, variërend in grootte voor 2 tot 10 personen. Elk appartement is van alle gemakken voorzien en beschikt over o.a. een ski-locker met skischoenendroger en gratis Wi-Fi. De résidence beschikt verder over diverse faciliteiten zoals een fitnessruimte, sauna, zwembad en een hammam. Direct tegenover de appartementen vind je de skischool, kinderopvang, winkels, restaurants en bars. Broodjesservice via de receptie is mogelijk.
Vanaf € 494,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Les Terrasses de Véret - 8-10 personen
Résidence Les Terrasses de Véret is een mooi, modern appartementencomplex in Flaine, een onderdeel van het grote Grand Massif skigebied (265 kilometer piste). Dit complex is gelegen in de autovrije wijk Flaine Forêt, het hoogst gelegen gedeelte van Flaine. De résidence is in een rustig deel gelegen vlakbij het centrum en naast de Grand Vans stoeltjeslift. Het is mogelijk om van en naar de lift te skiën. Met deze skilift zul je al snel op het hoogste punt van het Grand Massif skigebied komen, waarna je allerlei kanten op kunt skiën. Je vindt een barretje vlakbij het complex en op slechts 100 meter van Les Terrasses de Véret vind je een supermarkt. Op zo'n 50 meter vind je ook de skischool met kinderclub 'Piou Piou'. Dit is een kinderopvang waar kinderen ook hun eerste 'stapjes' op de ski kunnen maken. Het is mogelijk om met een gratis liftje naar het lager gelegen deel van Flaine te gaan. Hier is de rest van het centrum met o.a. restaurants en après-ski faciliteiten. Het complex heeft een overdekt zwembad en een sauna, parkeergelegenheden buiten (gratis) en in de parkeergarage (tegen betaling). Er is gratis internet aanwezig bij de receptie en het complex is voorzien van een lift.
Vanaf € 345,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Type 2, Château Doggestein - 8 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Château Doggestein (nummer 16 op het park, zie plattegrond bij de foto's) is een mooi chalet dat met veel zorg door de eigenaren is ingericht.
Vanaf € 422,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Châteaux d'Abondance penthouse - 6 personen
In februari 2019 heeft Résidence Les Châteaux d'Abondance haar deuren geopend op een rustige locatie tussen de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance in. De résidence bestaat uit 20 luxe appartementen en 5 penthouses, geschikt voor 4 tot 8 personen. Deze liggen verspreid over 3 appartementengebouwen, die gebouwd zijn in chalet-stijl. Met de Panthiaz cabinelift, gelegen op ongeveer 7,5 km afstand in La Chapelle d'Abondance, heb je toegang tot de pistes van Châtel. Vanuit Châtel kun je vervolgens verschillende kanten op in het skigebied van Les Portes du Soleil, dat in totaal maar liefst 650 pistekilometers telt! Echter hebben de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance ook ieder een apart, kleinschalig skigebied, met voornamelijk blauwe en rode pistes. De cabinelift de L'Essert in Abondance vind je op ongeveer 2,2 km afstand en de stoeltjeslift Crêt Béni in La Chapelle d'Abondance op ongeveer 6,5 km afstand van de résidence. Zowel in Abondance als in La Chapelle d'Abondance kun je terecht voor voorzieningen als een skischool, supermarkt, sportwinkels en restaurants. De résidence heeft een receptie met lounge, gezamenlijke wasmachine en droger, skiberging met skischoenendrogers en alle appartementengebouwen zijn voorzien van een lift. Je kunt je auto gratis parkeren in de parkeergarage, hier bevindt zich tevens een algemeen oplaadpunt voor elektrische auto's (? 10,- per oplaadbeurt). Alle appartementen zijn luxe ingericht met een ruime woonkamer, meerdere smart-tv's, Wi-Fi en in de gehele woning is vloerverwarming aanwezig. Daarnaast hebben alle appartementen een balkon of terras. De gloednieuwe appartementen van Les Châteaux d'Abondance zijn in februari 2019 opgeleverd. Er zijn nog geen foto's beschikbaar, de getoonde foto's geven je een impressie. Vanaf winter 2019/2020 zal de résidence ook beschikken over een wellnessruimte, waar je o.a. een zwembad, sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur vindt.
Vanaf € 980,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
