Chalet-appartement Résidence Le Hameau & Les Chalets de la Vallée d'Or - 6-8 personen
Deze mooie résidence bestaat uit meerdere chalets met chalet-appartementen. Bij de bouw van de résidence is gebruik gemaakt van traditionele materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. De skiliften en het centrum zijn gelegen op ca. 800 meter van de résidence en zijn gemakkelijk te bereiken met de skibus. De pistes bevinden zich op 10 tot 200 meter afstand. In de résidence kunnen gasten (tegen betaling) gebruikmaken van het (deels) overdekte zwembad, sauna, wasserette en skiberging. Bij de receptie is Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). De auto kan (tegen betaling) worden geparkeerd in de parkeergarage (beperkt aantal plaatsen, hoogte 1.90 meter).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Villaroger met buiten-jacuzzi en sauna - 15 personen
Chalet Villaroger met privé-sauna en buiten-jacuzzi ligt in het kleine bergdorp Villaroger, onderdeel van het skigebied Les Arcs - Paradiski. Het chalet ligt op slechts een steenworp afstand van de skipiste. Via deze blauwe piste ski je naar de stoeltjeslift Replat. Door middel van deze stoeltjeslift en nog twee andere stoeltjesliften bereik je de pistes bij Les Arcs. Aan het einde van de dag kun je weer terug skiën tot dichtbij het chalet. In Villaroger zijn twee restaurants te vinden. Voor meer restaurants en enkele winkels kun je terecht in Ste. Foy Tarantaise, dat op ca. 4 km afstand gelegen is. De plaats Bourg St. Maurice heeft een ruimer aanbod aan winkels, bars en restaurants en ligt op ongeveer 13 km afstand. Het authentieke, stenen chalet Villaroger is o.a. voorzien van een privé-sauna, buiten-jacuzzi, open haard in de woonkamer en een bubbelbad in één van de badkamers. Verder zijn er o.a. een gratis internetverbinding (Wi-Fi), drie balkons en een terras aanwezig. Het chalet is met de auto te bereiken. Gratis parkeergelegenheid vind je op ca. 200 meter afstand van chalet Villaroger. Er is broodjesservice mogelijk bij dit chalet (via restaurant gelegen op ca. 50 meter afstand).
Vanaf € 331,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Alban - 15 personen
Het charmante 15-persoons chalet Alban ligt in het bekende wintersportdorp Châtel, op slechts 400 meter afstand van de Barbossine/Petit Châtel lift. Deze lift brengt je direct naar het Super Châtel skigebied, met aansluiting richting de Zwitsere dorpen Torgon en Morgins. Het centrum van Châtel ligt op ca. 1,5 km afstand. De gratis skibus richting het centrum en de Linga cabinelift (aansluiting met Avoriaz en Morzine) rijdt ca. elke 20 minuten, de halte is op ca. 200 meter afstand gelegen. In het dorp vind je naast vele winkels en restaurants ook supermarkten, skischolen, skiverhuur en kinderopvang. Na het skiën kun je in diverse kroegen terecht voor een gezellige après-ski, maar ook kun je een bezoek brengen aan het wellnesscentrum met overdekt zwembad. Châtel is niet alleen voor skiërs en snowboarders een uitstekende uitvalsbasis, ook voor langlaufers en wandelaars biedt de regio goede mogelijkheden. Na een dag op de piste kun je in chalet Alban heerlijk relaxen in je eigen sauna! Ook is dit comfortabele chalet o.a. voorzien van een houtkachel, internet (Wi-Fi), wasmachine en droger, skiberging en een terras. Er is parkeergelegenheid aanwezig bij chalet Alban.
Vanaf € 401,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Châteaux d'Abondance penthouse - 6 personen
In februari 2019 heeft Résidence Les Châteaux d'Abondance haar deuren geopend op een rustige locatie tussen de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance in. De résidence bestaat uit 20 luxe appartementen en 5 penthouses, geschikt voor 4 tot 8 personen. Deze liggen verspreid over 3 appartementengebouwen, die gebouwd zijn in chalet-stijl. Met de Panthiaz cabinelift, gelegen op ongeveer 7,5 km afstand in La Chapelle d'Abondance, heb je toegang tot de pistes van Châtel. Vanuit Châtel kun je vervolgens verschillende kanten op in het skigebied van Les Portes du Soleil, dat in totaal maar liefst 650 pistekilometers telt! Echter hebben de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance ook ieder een apart, kleinschalig skigebied, met voornamelijk blauwe en rode pistes. De cabinelift de L'Essert in Abondance vind je op ongeveer 2,2 km afstand en de stoeltjeslift Crêt Béni in La Chapelle d'Abondance op ongeveer 6,5 km afstand van de résidence. Zowel in Abondance als in La Chapelle d'Abondance kun je terecht voor voorzieningen als een skischool, supermarkt, sportwinkels en restaurants. De résidence heeft een receptie met lounge, gezamenlijke wasmachine en droger, skiberging met skischoenendrogers en alle appartementengebouwen zijn voorzien van een lift. Je kunt je auto gratis parkeren in de parkeergarage, hier bevindt zich tevens een algemeen oplaadpunt voor elektrische auto's (? 10,- per oplaadbeurt). Alle appartementen zijn luxe ingericht met een ruime woonkamer, meerdere smart-tv's, Wi-Fi en in de gehele woning is vloerverwarming aanwezig. Daarnaast hebben alle appartementen een balkon of terras. De gloednieuwe appartementen van Les Châteaux d'Abondance zijn in februari 2019 opgeleverd. Er zijn nog geen foto's beschikbaar, de getoonde foto's geven je een impressie. Vanaf winter 2019/2020 zal de résidence ook beschikken over een wellnessruimte, waar je o.a. een zwembad, sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur vindt.
Vanaf € 980,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Terrasses du Corbier - 6-8 personen
Les Terrasses du Corbier is een recent gebouwde résidence met een perfecte ligging in Le Corbier. De résidence ligt direct aan de piste en vlakbij de stoeltjeslift die een prima aansluiting op het ruim 300 kilometer grote Les Sybelles skigebied. De eerste winkels liggen op loopafstand (ongeveer 200 meter), de restaurants, de skischool en kinderopvang zijn gelegen op ca 300 meter. Résidence Les Terrasses du Corbier heeft een lift en diverse luxe faciliteiten zoals een (verwarmd) binnen- en buitenbad, sauna (tegen betaling), fitness, wasserette, skiberging en gratis Wi-Fi bij de receptie (tijdens openingsuren). In de appartementen is Wi-Fi ook mogelijk tegen betaling. Er zijn overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid).
Vanaf € 219,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Résidence Les Alpages du Corbier - 2-5 personen
Résidence Les Alpages du Corbier bestaat uit drie gebouwen, die direct aan de voet van de piste zijn gelegen. Via de stoeltjeslift Grand Crozat is er eenvoudig toegang tot het immense Les Sybelles skigebied. Het is mogelijk om tot nabij de appartementen terug te skiën via groene en blauwe pistes. De winkels in het centrum van Le Corbier bevinden zich op een afstand van 300 meter. De résidence heeft verschillende luxe faciliteiten waar gasten gebruik van kunnen maken zoals een verwarmd buitenzwembad en fitnessruimte. Tegen betaling kan men gebruik maken van de sauna en wasserette. Ook heeft de résidence een eigen restaurant, waar klanten ter plaatse kunnen reserveren. Bij de résidence zijn er een beperkt aantal overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling, maximale hoogte 2.10 meter) en onoverdekte parkeerplaatsen.
Vanaf € 219,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
