Chalet-appartement Résidence Le Hameau & Les Chalets de la Vallée d'Or - 6-8 personen
Deze mooie résidence bestaat uit meerdere chalets met chalet-appartementen. Bij de bouw van de résidence is gebruik gemaakt van traditionele materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. De skiliften en het centrum zijn gelegen op ca. 800 meter van de résidence en zijn gemakkelijk te bereiken met de skibus. De pistes bevinden zich op 10 tot 200 meter afstand. In de résidence kunnen gasten (tegen betaling) gebruikmaken van het (deels) overdekte zwembad, sauna, wasserette en skiberging. Bij de receptie is Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). De auto kan (tegen betaling) worden geparkeerd in de parkeergarage (beperkt aantal plaatsen, hoogte 1.90 meter).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Oz met sauna en jacuzzi - 16-20 personen
De eenvoudige, maar ruime, chalets Oz zijn goed en rustig gelegen, aan een doodlopende straat boven de dorpskern van het vriendelijke Oz-en-Oisans, mooie vergezichten over de vallei zijn hierdoor gegarandeerd! Aan het eind van de straat (max. 75 meter) vind je een kort maar steil pad (bij voldoende sneeuw is dit voor de goede skiër ook te skiën), waarmee je zo bij de cabinelift "Alpette" komt, die een prima toegang tot het enorme skigebied van Alpe d'Huez biedt. Off-piste is het (voor de goede skiër) mogelijk om ook weer tot het eind van de straat te komen. Anderen kunnen tot de cabinelift skiën (rode of blauwe piste) en lopend naar het chalet komen. Het autovrije centrum van Oz-en-Oisans, met diverse bars, restaurants, supermarkt, skiverhuur, winkels en skischool ligt op ca. 300 meter afstand over de weg. Per ski is het centrum sneller te bereiken. Alle chalets zijn ingericht met een open haard en een deel beschikt over een sauna en/of jacuzzi. De bakker in het dorp kan broodjesservice verzorgen. Deze locatie is ook zeer geschikt voor grotere groepen omdat de chalets twee-onder-een-kap zijn. Het is dus mogelijk om met 32 - 40 personen onder één dak te zijn.
Vanaf € 347,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Rond Point des Pistes - 2-4 personen
In het hoogste gedeelte van het bekende en sneeuwzekere Tignes, Val Claret, liggen de appartementen Le Rond Point des Pistes. De appartementen liggen direct aan de piste en de skiliften, de skischool en de winkels vind je binnen een afstand van ca. 50 meter. De dichtbij gelegen Funiculaire Grande Motte zorgt ervoor dat je binnen no time op de lange latten naar beneden zoeft. Tegenover de résidence zijn onoverdekte parkeerplaatsen, op zo'n 400 meter van de résidence zijn er overdekte parkeerplaatsen (beiden betaald parkeren).
Vanaf € 327,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Le Village de Lessy zilver - 4-6 personen
CGH Residence Le Village de Lessy bestaat uit 140 appartementen, verdeeld over 10 chalets. Deze luxe résidence is gelegen in het kleine Franse plaatsje Chinaillon in de Franse Alpen, op slechts 400 meter van de pistes en de 'La Floria' skilift, die je naar 1800 meter hoogte brengt. Het is een gevarieerd skigebied, maar de trajecten die je in Chinaillon kunt vinden, zullen gevorderden meer aanspreken dan beginners. Het is een rustig plaatsje, maar je kunt er wel wat leuke restaurants en winkels vinden. Gasten van de résidence kunnen gebruik maken van de vele luxe faciliteiten, zoals het verwarmde binnenzwembad, jacuzzi, sauna en fitnessruimte. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. In alle appartementen is internet aanwezig (één code per appartement). Tevens beschikt de résidence over een lift, bagage opslag, ski berging en overdekte parkeergarage. Bij de receptie is het mogelijk om broodjesservice te regelen.
Vanaf € 1.020,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Le Hameau des Marmottes - 14 personen
Le Hameau des Marmottes is een mooi chalet park, ingeklemd tussen twee blauwe pistes in Preyerand - Les Menuires. Door deze ligging ben je 's morgens snel op pad en kom je aan het einde van de dag ook weer gemakkelijk terug! De stoeltjesliften van Tortellet en Le Bettex bevinden zich in de directe omgeving van de chalets en zijn skiënd bereikbaar over de gemakkelijke blauwe pistes. Het centrum van Les Menuires is gemakkelijk te bereiken m.b.v. de "Preyerand" personenlift (deze draait ook 's avonds). Verder rijdt de gratis skibus naar het centrum de hele dag door de wijk heen (1 halte onderin de wijk en 1 bovenaan). Het park bestaat uit 22 ruime, vrijstaande chalets en drie in chaletstijl gebouwde appartementsgebouwen met elk 12 luxe appartementen. Alle chalets zijn privé eigendom en verschillen daarom van inrichting. Bij voldoende sneeuw kun je terugskiën tot aan de chalets. Deze luxe chalets zijn stijlvol gebouwd met gebruik van veel hout, hebben allen een groot balkon en beschikken over een Wi-Fi aansluiting (gratis). Ze zijn zeer verzorgd en sfeervol ingericht. Qua grootte zijn alle chalets in dit park gelijk, alleen de indeling kan onderling verschillen. Vlakbij het chaletpark vind je een bakker, maar het is ook mogelijk om broodjes aan de deur te laten bezorgen, dat is makkelijk! Verder vind je op loopafstand een aantal restaurants, een kleine supermarkt en de skiverhuur. De skischool is in het centrum en hier vind je ook vele gezellige terrasjes in de ''ski-kom'' van Les Menuires. De auto kun je op één van de parkeerplaatsen van het park parkeren.
Vanaf € 284,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Chalets de Rosaël Mouflon - 4-6 personen
Deze mooie, luxe chaletappartementen Les Chalets de Rosaël Mouflon liggen vlak boven het centrum van Val Thorens, vlakbij de skilift en pistes. Les Chalets de Rosaël Mouflon maakt onderdeel uit van Les Chalets de Rosaël, maar het betreft dan de gerenoveerde en modern ingerichte appartementen die in een apart chalet zijn gelegen. De blauwe piste loopt boven de appartementen langs, hierdoor is (bij voldoende sneeuw) terugskiën tot de deur mogelijk (off-piste, niet voor beginners). 's Morgens kun je over een vrij vlak pad, bij de blauwe piste komen. Daarna kun je gemakkelijk overal in het skigebied en ook bij de skischool komen. Een restaurant en skiwinkel vind je direct bij de appartementen. Een supermarkt, meerdere restaurants en bars vind je op ongeveer 200 meter afstand. De gratis skibus stopt op ongeveer 150 meter, lopend is het centrum op ongeveer 350 meter te vinden. In het hoofdgebouw bevindt zich een sauna, hammam, fitness ruimte en een zwembad waar gratis gebruik van gemaakt kan worden (geopend van 14-21 uur). Elk appartement heeft gratis Wi-Fi-verbinding en een eigen skiberging met skischoendroger. Bij de receptie kan broodjesservice geregeld worden.
Vanaf € 524,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
