Appartement Le Neiger Penthouse met sauna - 18 personen
Le Neiger (voorheen een hotel) bestaat uit 5 appartementen die in 2005 compleet gerenoveerd zijn. Ze zijn ideaal gelegen; direct aan de skipiste en vlakbij het centrum van het sympathieke en populaire bergdorpje Saint Martin de Belleville. De cabinelift van Saint Martin de Belleville vertrekt op ca. 150 meter van de appartementen. Deze is lopend of op de ski (m.b.v. een sleeplift) te bereiken. Met deze cabinelift en de aansluitende stoeltjeslift zijn Méribel en Les Menuires makkelijk bereikbaar. Bij de cabinelift is ook de ESF-skischool gevestigd. In de directe omgeving van Le Neiger vind je o.a. een supermarkt, meerdere restaurants en een bar. In het centrum van Saint Martin de Belleville (bereikbaar via een trappenhuis) zijn meer restaurants, nog een supermarkt, winkeltjes en skiverhuur gevestigd. Het 18-persoons appartement heeft een privé sauna en een prachtig panoramisch uitzicht.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Altitude de l'Ours - 10-12 personen
Zeer recent gebouwde résidence in Savoyaardse stijl, gebouwd en beheerd door het al jaren bekende Résidence Altitude. De l'Ours heeft mooie, ruime chalet-appartementen. Het complex is op korte afstand van de piste en dichtbij het centrum gelegen. Bij verblijf in deze résidence mag je gratis gebruik maken van de wellnessruimte in chalet Altitude (met o.a. een verwarmd zwembad, een kinderbad, een fitnessruimte met diverse toestellen en een sauna), geopend van 10.00 tot 20.00 uur en binnendoor te bereiken via de garage of anders buitenom (ca. 30 meter). Op slechts 50 meter van de appartementen vind je een supermarkt en twee pubs. De skiverhuur ligt direct naast de receptie, je gereserveerde materiaal haal je daar dus snel op! Het centrum van Arc 2000 is gemakkelijk bereikbaar via een personenlift (deze bevindt zich in een gebouw op 50 meter afstand) naar boven en is het daarna nog een klein stukje lopen. In dit centrum zijn er diverse restaurants, bars, een bowlingbaan en ook de skischool te vinden. De skischool is ook te bereiken met een sleeplift die op ca. 50 meter van de receptie begint. Deze lift gaat ruim voordat de lessen beginnen open. Met deze lift heb je direct toegang tot het fantastische skigebied van Les Arcs met meer dan 200 kilometer piste.
Vanaf € 489,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Orelle 3 Vallées - 2-6 personen
In het kleine, rustige bergdorpje Orelle, gelegen in het hart van de Maurienne vallei, vind je résidence Orelle 3 Vallées. Deze résidence bestaat uit acht gebouwen met in totaal 111 verzorgde appartementen, die allemaal voorzien zijn van een balkon of terras. De appartementen vormen een prima uitgangspunt voor wie wil verblijven in een rustige omgeving, maar dichtbij een groot skigebied. Vanuit Orelle brengt de cabinelift '3 Vallées Express', die op ca. 800 meter van de résidence gelegen is, je in ca. 15 minuten naar Plan Bouchet (2350 m), waar je vervolgens de stoeltjeslift naar de Col de Rosaël kunt nemen. Hier kun je via blauwe en rode pistes afdalen naar Val Thorens. Bij Val Thorens vind je al ca. 140 km piste, maar ook heb je vanuit deze bekende wintersportplaats een goede aansluiting op de rest van het immense Les Trois Vallées skigebied. Er rijdt een gratis shuttlebus van de résidence naar de cabinelift. In het centrum van Orelle vind je de skischool en skiverhuur en ook is er kinderopvang in het dorp. In de résidence is er een wellnesscentrum met o.a. een verwarmd zwembad, jacuzzi, sauna, hammam en fitness, waar je gratis gebruik van kunt maken. Tegen betaling zijn er massages en schoonheidsbehandelingen mogelijk. Verder heeft de résidence o.a. een restaurant en bar, kleine supermarkt, wasserette, kinderspeelkamer en een skiberging. Er is gratis Wi-Fi in de appartementen en bij de receptie. Er is gratis parkeergelegenheid buiten bij de résidence (naar beschikbaarheid). Je kunt de auto ook tegen betaling in de overdekte parkeergarage parkeren (vooraf te reserveren).
Vanaf € 331,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Hermine des Vorres - 16 personen
Chalet Hermine des Vorres is gelegen in Châtel in de wijk Jardy, op ca. 3 km afstand van de piste en de Super Châtel skilift. Deze lift brengt je verder in het gebied van Les Portes du Soleil. De Linga cabinelift (met aansluiting richting Avoriaz) vind je tevens op ca. 3 km afstand van het chalet, maar is erg makkelijk te bereiken met de skibus. De skibushalte is gelegen op ca. 200 meter afstand en de bus vertrekt ca. 4x per uur. Het leuke, oude centrum van Châtel bevindt zich op ca. 3 km afstand. Je vindt hier o.a. een aantal skischolen, kinderopvang en allerlei winkel- en uitgaansgelegenheden. Ook faciliteiten zoals een wellnesscentrum met overdekt zwembad en een schaatsbaan zijn er te vinden. Op ca. 500 meter afstand vind je al een grote Intermarché. Dit ruime chalet heeft een gezellige inrichting en een warme uitstraling door het gebruik van veel hout. Het beschikt o.a. over Wi-Fi, een wasmachine en droger en een terras op het zuiden. Verder heeft chalet Hermine des Vorres een parkeergarage en ook buiten is er parkeergelegenheid.
Vanaf € 319,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet de Bellecôte Marie-Galante - 14-16 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Dit chalet is ruim opgezet en heeft een heel eigen stijl. Daarnaast is er een eigen wellnessruimte met o.a. sauna en jacuzzi! Marie-Galante is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.
Vanaf € 386,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement La Source des Arcs type 2 - 70 m² - 6 personen
La Source des Arcs is een nieuwgebouwde résidence (geopend in december 2015) met een gunstige ligging in Arc 2000. De résidence ligt op de piste en op steenworp afstand van het centrum van Arc 2000 met verschillende winkels en restaurants. De skilift 'Le Cabriolet' vind je op nog geen 100 meter en hier ski je gemakkelijk naar toe. La Source des Arcs is onderdeel van het bekende Chalet des Neiges en herbergt 43 luxe appartementen, variërend in grootte voor 2 tot 10 personen. Elk appartement is van alle gemakken voorzien en beschikt over o.a. een ski-locker met skischoenendroger en gratis Wi-Fi. De résidence beschikt verder over diverse faciliteiten zoals een fitnessruimte, sauna, zwembad en een hammam. Direct tegenover de appartementen vind je de skischool, kinderopvang, winkels, restaurants en bars. Broodjesservice via de receptie is mogelijk.
Vanaf € 910,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
