Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Carlina zondag t/m zondag - 8 personen

Résidence Carlina bestaat uit vijf mooie, luxe appartementen. De appartementen zijn direct aan de pistes van Belle Plagne gelegen en hebben een mooi uitzicht. De résidence heeft een eigen spa met zwembad, jacuzzi, sauna en hammam, die gratis toegankelijk is. Tegen betaling zijn er massages en schoonheidsbehandelingen mogelijk. Bij de accommodatie zijn verder o.a. een restaurant en bar aanwezig. Vanuit de appartementen Carlina stap je direct de blauwe piste op, die naar Plagne Bellecôte leidt. Hiervandaan vertrekken diverse skiliften met prima aansluitingen op het enorme skigebied. Onder andere de Bellecôte Gletsjer (met ruim 3000 meter het hoogste punt van het skigebied) is zo snel te bereiken. Winkels en de skibushalte zijn gelegen op ca. 5 minuten loopafstand. Elk appartement beschikt over een privé-sauna, gratis Wi-Fi, balkon en een skilocker met skischoenendroger. Résidence Carlina heeft een overdekte parkeergarage (tegen betaling) en er is gratis parkeergelegenheid buiten.

Vanaf € 929,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Des Neiges - 6 personen

Chalet-appartement Des Neiges - 6 personen
Chalet.nl

Chalet des Neiges zijn comfortabele, netjes ingerichte chalet-appartementen geschikt voor 2 tot 14 personen. De chalet-appartementen zijn verdeeld over vijf grote vrijstaande chalets en zijn centraal gelegen in het sfeervolle chaletdorp Oz-en-Oisans; direct naast de skischool (met kinderopvang!) en langs de blauwe piste. Vanaf de voordeur ski je zo naar de twee gondels toe die vanuit Oz-en-Oisans vertrekken. Met beide gondels kom je direct middenin het gevarieerde skigebied van Alpe d'Huez uit. Chalet des Neiges ligt in het autovrije centrum van Oz-en-Oisans en is dan ook niet per auto te bereiken. Je vindt de (sport)winkels, supermarkt, bakker, enkele restaurants en bars met terrasjes in de directe omgeving (max. 150 meter). Broodjesservice is mogelijk via de receptie en er is gratis Wi-Fi bij de receptie. De appartementen vanaf 8 personen hebben een open haard. In het hoofdgebouw zijn een sauna, zwembad en fitnessruimte aanwezig, van deze faciliteiten kun je gratis gebruik maken! Let op; in de week van 14/03/2020 is de inbegrepen skipas alleen de eerste twee dagen geldig in het hele skigebied. De andere vier dagen is deze alleen geldig in het gebied van Vaujany en Oz-en-Oisans (ca. 53 kilometer piste).

Chalet In de Wolken inclusief catering met sauna en jacuzzi - 14-18 personen

Chalet In de Wolken inclusief catering met sauna en jacuzzi - 14-18 personen
Chalet.nl

Chalet In de wolken ligt in de chaletwijk "Reberty Village", op een hoogte van 1900 meter. Vanuit het chalet stap je direct de sneeuw in, en ski je over de blauwe piste naar de Les Bruyeres gondellift. Met deze lift ga je gelijk hoog het gebied in, en kun je over een blauwe, rode of zwarte piste weer naar beneden. De stoeltjeslift "Sunny Express" begint ook vlakbij het chalet. Dit luxe chalet heeft onder andere een sauna en jacuzzi voor privé-gebruik. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Zowel de winkels, skiverhuur, supermarkt en de skischool vind je op korte afstand van het chalet. Het eerste restaurant vind je vlakbij het chalet, maar ook het centrum van Les Menuires is lopend al binnen 15 minuten te bereiken. Het is ook mogelijk om de gratis skibus te gebruiken, de halte is op 150 meter. Chalet In de wolken wordt alleen inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Met deze service hoef je je nergens meer druk over te maken, alleen nog maar te genieten van het enorme skigebied van Les 3 Vallées! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Chalet Le Prestige Lodge met privé-zwembad - 14 personen

Chalet Le Prestige Lodge met privé-zwembad - 14 personen
Chalet.nl

Chalet Le Prestige Lodge is een nieuw gebouwd chalet met een gunstige ligging in Les Deux Alpes. Het chalet is ruim opgezet en beschikt onder andere over een privé-zwembad en sauna! Het chalet ligt in Les Deux Alpes vlak bij Place de Venosc met verschillende winkels, gezellige bars en restaurants. De groene piste eindigt op ca. 200 meter van het chalet. De cabinelift 'Du Diable' is ook gelegen op zo'n 200 meter lopen. Deze lift brengt je direct een heel eind het skigebied in naar 2400 meter hoogte. Vervolgens kun je overstappen op de 'Super Diable' die je naar ruim 2800 meter hoogte brengt. De skibus vertrekt op zo'n 250 meter van het chalet. Er is één zak openhaardhout inclusief en bij het chalet zijn drie parkeerplaatsen.

Chalet-appartement Lucette zondag t/m zondag - 11 personen

Chalet-appartement Lucette zondag t/m zondag - 11 personen
Chalet.nl

Chalet-appartement Lucette bevindt zich in het rustige plaatsje La Villette, dat boven het wintersportdorp Vaujany gelegen is. Op ongeveer 500 meter loopafstand vind je twee skiliften, de Vaujany-Villette cabinelift (naar Vaujany) en de Villette-Montfrais cabinelift. De blauwe piste bevindt zich op ca. 350 meter afstand. La Villette maakt onderdeel uit van het grote skigebied Alpe d'Huez-Le Grand Domaine, waar zo'n 250 km aan gevarieerde pistes te vinden is! Via een blauwe piste ski je gemakkelijk weer terug naar La Villette. Vanaf het chalet rijdt er een gratis shuttlebusje naar de skilift en terug. In appartement Lucette is het fijn thuiskomen na een actieve dag in de sneeuw! Het appartement is comfortabel ingericht en ademt een huiselijke sfeer. De ruime woonkamer is voorzien van een open haard en op de zuidelijk gelegen balkons kun je genieten van het winterzonnetje. Verder heeft het appartement een Wi-Fi internetverbinding en alle slaapkamers in het appartement hebben een eigen badkamer! Privé-parkeerplaatsen vind je direct bij het chalet, evenals een skiberging met skischoenendroger voor gezamenlijk gebruik. In het dorp Vaujany, gelegen op ca. 1 km afstand, zijn allerlei voorzieningen te vinden. Zo beschikt het dorp over diverse restaurants en bars, sportwinkels, een supermarkt, skischool en kinderopvang, maar ook een overdekt zwembad en schaatsbaan zijn te vinden in het dorp. De chalet-appartementen Lucette en Dibona bevinden zich in hetzelfde chalet.

Chalet-appartement CGH Le Village de Lessy met cabine - 4-6 personen

Chalet-appartement CGH Le Village de Lessy met cabine - 4-6 personen
Chalet.nl

CGH Residence Le Village de Lessy bestaat uit 140 appartementen, verdeeld over 10 chalets. Deze luxe résidence is gelegen in het kleine Franse plaatsje Chinaillon in de Franse Alpen, op slechts 400 meter van de pistes en de 'La Floria' skilift, die je naar 1800 meter hoogte brengt. Het is een gevarieerd skigebied, maar de trajecten die je in Chinaillon kunt vinden, zullen gevorderden meer aanspreken dan beginners. Het is een rustig plaatsje, maar je kunt er wel wat leuke restaurants en winkels vinden. Gasten van de résidence kunnen gebruik maken van de vele luxe faciliteiten, zoals het verwarmde binnenzwembad, jacuzzi, sauna en fitnessruimte. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. In alle appartementen is internet aanwezig (één code per appartement). Tevens beschikt de résidence over een lift, bagage opslag, ski berging en overdekte parkeergarage. Bij de receptie is het mogelijk om broodjesservice te regelen.

Vanaf € 1.000,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje