Chalet-appartement Résidence Val 2400 - 12-14 personen
De luxe appartementen van Val 2400 bevinden zich in het hoger gelegen gedeelte van Val Thorens bij Les Balcons de Val Thorens en Altitude. De résidence beschikt over een receptie, skiberging met schoendrogers, sportwinkel en een vernieuwde wellnessruimte met sauna en hammam. De blauwe piste "Plein Sud" (waar ook de bekende Folie Douce aan ligt) loopt boven de appartementen langs, hierdoor is terugskiën tot de deur mogelijk (laatste stukje is off-piste). Om 's ochtends weg te komen, loop je ca. 75 meter langs de weg (naar beneden) en stap je zo de blauwe piste op. De supermarkt bevindt zich op 25 meter van de appartementen en broodjesservice is via de receptie mogelijk. De skiverhuur ligt direct naast de receptie, je gereserveerde materiaal haal je daar dus snel op! De afstand naar het centrum van Val Thorens bedraagt ca. 300 meter. De skibus van en naar het centrum stopt voor de deur. Résidence Val 2400 beschikt over een eigen parkeergarage, plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 75,00 per week (ter plaatse te voldoen). De hoogte van deze garage is 2.10 meter. Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is op zo'n 150 meter afstand gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement St. Jacques - 6-8 personen
Résidence St. Jacques ligt in het hart van Plagne Bellecôte en vlakbij de skilift en piste. De appartementen hebben een gunstige ligging in het dorp, zo vind je de piste en skilift al op circa 120 meter, de skiverhuur winkel op circa 50 meter. Een van de skiliften brengt je direct naar de gletsjer van Bellecôte, gelegen op ca 3300 meter, hierdoor is de sneeuwzekerheid gunstig. De résidence bestaat uit 10 verdiepingen en er is een lift in het gebouw aanwezig. De comfortabele appartementen zijn onlangs gerenoveerd wat voor een frisse uitstraling zorgt. Alle appartementen beschikken over een balkon. Op slechts 100 meter afstand vind je diverse faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er o.a. winkels, een skischool, verschillende restaurants en een aantal bars. Hier kun je na een dag hard werken op de piste, van een welverdiend drankje genieten. Je kunt gratis gebruik maken van het openbare zwembad in Plagne bellecôte, gelegen op circa 15 meter afstand. Hier kun je genieten van het verwarmde buitenzwembad met uitzicht op de besneeuwde bergen. Ook is er een wellness-ruimte aanwezig met o.a. jacuzzi en sauna (tegen betaling). Er is een overdekte parkeergarage (tegen betaling) gelegen op circa 500 meter van het centrum (vooraf te reserveren). Ook is er openbare parkeergelegenheid (tegen betaling) met 200 parkeerplaatsen in Plagne Bellecote. Je kunt bij aankomst de auto naast de résidence parkeren om uit te laden. Er is Wi-Fi aanwezig tegen betaling.
Vanaf € 396,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Chalets du Galibier Type 2 - 47 m² - 4-6 personen
De résidence 'Les Chalets du Galibier' is recentelijk gebouwd en verdeeld in twee groepjes van vijf chalets met ieder een eigen verwarmd binnenzwembad (6 x 8 meter) en eigen receptie. Les Chalets du Galibier liggen aan de voet van de piste (waardoor het mogelijk is tot dichtbij de accommodatie terug te skiën) en op ongeveer 200 meter van de skiliften. Het centrum ligt op ongeveer 1 km van de résidence. De gratis skibus stopt direct voor de ingang van de résidence. Tegen betaling is er een wasserette, pooltafel, sauna, Turks stoombad (1 sessie gratis) en een overdekte parkeergarage. Bij de résidence zijn ook onoverdekte parkeerplaatsen (gratis en beperkte beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Tevens kun je (tegen betaling) broodjesservice regelen via de receptie.
Vanaf € 275,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Iselime - 10 personen
Chalet Iselime is een recent gebouwd chalet (open sinds December 2015) in Les Menuires, waarin vier luxe en hoogwaardig afgewerkte appartementen zijn ondergebracht. Het chalet is voorzien van een verwarmde skiberging met individuele skikluisjes. Elk appartement beschikt over een privé-garage met plaats voor een auto. Twee overige auto's kunnen naast het chalet geparkeerd worden. Kenmerkend aan deze locatie is de gunstige ligging die het heeft. De blauwe piste ''Bettex'' slingert aan de overkant van de straat langs het chalet, zo kun je 's morgens vroeg zo snel mogelijk op pad om het uitgestrekte skigebied Les Trois Vallées te verkennen. Deze blauwe piste brengt je naar de Tortollet en Rocher Noir stoeltjesliften. De Tortollet eindigt vlak boven het centrum van Les Menuires en is ideaal voor de beginnende skiërs die naar de skischool gaan. Na een dag actief in sneeuw ben je in een mum van tijd ook zo weer thuis over dezelfde piste. Direct bij Chalet Iselime is een pizzeria en voor wie van verse broodjes houdt zit er ook een bakkerij. Voor de wat grotere boodschappen, skiverhuur, een hapje en een lekker drankje kun je terecht in het winkelcentrum van de wijk Preyerand. Dit winkelcentrum vind je op ca. 600 meter. Ga je liever naar het centrum (La Croisette) van Les Menuires? Dan is dit ook mogelijk, je komt er zo via de piste en stoeltjeslift of via de gratis skibus, die voor de deur stopt. In dit centrum vind je vele gezellige terrasjes in de ''ski-kom'' van Les Menuires. Hier is het goed vertoeven voor een lekkere lunch met zicht op de gezellige bedrijvigheid van de beginnersheuvel en de diverse pistes en liften!
Vanaf € 397,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Le Hameau des Marmottes - 16 personen
Le Hameau des Marmottes is een mooi chalet park, ingeklemd tussen twee blauwe pistes in Preyerand - Les Menuires. Door deze ligging ben je 's morgens snel op pad en kom je aan het einde van de dag ook weer gemakkelijk terug! De stoeltjesliften van Tortellet en Le Bettex bevinden zich in de directe omgeving van de chalets en zijn skiënd bereikbaar over de gemakkelijke blauwe pistes. Het centrum van Les Menuires is gemakkelijk te bereiken m.b.v. de "Preyerand" personenlift (deze draait ook 's avonds). Verder rijdt de gratis skibus naar het centrum de hele dag door de wijk heen (1 halte onderin de wijk en 1 bovenaan). Het park bestaat uit 22 ruime, vrijstaande chalets en drie in chaletstijl gebouwde appartementsgebouwen met elk 12 luxe appartementen. Alle chalets zijn privé eigendom en verschillen daarom van inrichting. Bij voldoende sneeuw kun je terugskiën tot aan de chalets. Deze luxe chalets zijn stijlvol gebouwd met gebruik van veel hout, hebben allen een groot balkon en beschikken over een Wi-Fi aansluiting (gratis). Ze zijn zeer verzorgd en sfeervol ingericht. Qua grootte zijn alle chalets in dit park gelijk, alleen de indeling kan onderling verschillen. Vlakbij het chaletpark vind je een bakker, maar het is ook mogelijk om broodjes aan de deur te laten bezorgen, dat is makkelijk! Verder vind je op loopafstand een aantal restaurants, een kleine supermarkt en de skiverhuur. De skischool is in het centrum en hier vind je ook vele gezellige terrasjes in de ''ski-kom'' van Les Menuires. De auto kun je op één van de parkeerplaatsen van het park parkeren. Dit chalet ligt in het bovenste deel van het park en de blauwe "Bettex" piste loopt vrijwel direct langs het chalet. Skiën tot aan het chalet is hiermee vrijwel het gehele seizoen gegarandeerd. Om 's morgens weg te komen neem je de blauwe piste naar de Tortollet stoeltjeslift, deze lift eindigt in het centrum van Les Menuires. Ook kun je ervoor kiezen om de Rocher Noir stoeltjeslift te nemen, deze vind je naast de Tortollet. Deze brengt je op de Pointe de la Masse. Dit is het rustigste (en misschien wel mooiste) deel van het skigebied waar de zon zich 's morgens als eerste laat zien. Je vindt hier heerlijke blauwe en rode pistes!
Vanaf € 284,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Oz met sauna en jacuzzi - 18 personen
De eenvoudige, maar ruime, chalets Oz zijn goed en rustig gelegen, aan een doodlopende straat boven de dorpskern van het vriendelijke Oz-en-Oisans, mooie vergezichten over de vallei zijn hierdoor gegarandeerd! Aan het eind van de straat (max. 75 meter) vind je een kort maar steil pad (bij voldoende sneeuw is dit voor de goede skiër ook te skiën), waarmee je zo bij de cabinelift "Alpette" komt, die een prima toegang tot het enorme skigebied van Alpe d'Huez biedt. Off-piste is het (voor de goede skiër) mogelijk om ook weer tot het eind van de straat te komen. Anderen kunnen tot de cabinelift skiën (rode of blauwe piste) en lopend naar het chalet komen. Het autovrije centrum van Oz-en-Oisans, met diverse bars, restaurants, supermarkt, skiverhuur, winkels en skischool ligt op ca. 300 meter afstand over de weg. Per ski is het centrum sneller te bereiken. Alle chalets zijn ingericht met een open haard en een deel beschikt over een sauna en/of jacuzzi. De bakker in het dorp kan broodjesservice verzorgen.
Vanaf € 351,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
