Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Au Bon Vieux Temps - 8 personen

Het gerenoveerde chalet Au Bon Vieux Temps bevindt zich in de wijk Linga/Villapeyron in Châtel. Het chalet ligt op ongeveer 500 meter loopafstand van de piste en de Linga Télécabine, die je toegang geeft tot de pistes van Les Portes du Soleil. Bij deze cabinelift zijn een aantal sportwinkels, bars/restaurants en skischool te vinden. Het centrum van Châtel bevindt zich op ongeveer 2,5 km afstand en is te bereiken met de skibus. De skibus rijdt ca. elke 15 minuten en vertrekt ca. 200 meter van chalet Au Bon Vieux Temps vandaan. In het gezellige centrum vind je een groot aanbod aan restaurants, bars en winkels. De allerkleinsten kunnen in Châtel leren skiën bij Club Piou Piou en ook kinderopvang, een rodelbaan en schaatsbaan zijn aanwezig in het dorp. Wellnessliefhebbers kunnen terecht in het Forme d'O Centre Aquatique, met o.a. sauna's, stoombaden, massages en een binnenzwembad. Chalet Au Bon Vieux Temps is eenvoudig, maar verzorgd ingericht en biedt plaats voor maximaal 8 personen. Het chalet is voorzien van een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling), wasmachine, skiberging en een balkon. Daarnaast hebben alle slaapkamers in het chalet een eigen badkamer. Auto's kunnen direct bij het chalet geparkeerd worden.

Vanaf € 347,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Résidence Goléon-Val Écrins - 4 personen

Chalet-appartement Résidence Goléon-Val Écrins - 4 personen
Chalet.nl

Résidence Goléon-Val Écrins bestaat uit twee naast elkaar gelegen chalet-gebouwen waarin 20 mooie appartementen zijn ondergebracht. Beide gebouwen zijn drie verdiepingen hoog en beschikken over een lift. De résidence is gelegen in de chalet-wijk Petit Plan op korte afstand van zowel de skilift als de winkels. De piste vind je op ca. 100 meter en de skibus naar het centrum stopt direct voor de deur. De résidence beschikt over een sauna en Turks stoombad (open van 14u tot 20u), skiberging met skischoendroger, Wi-Fi internet (tegen betaling, één code per apparaat) en eigen parkeergelegenheid (zowel tegen betaling overdekt als gratis in de openlucht).

Chalet In de Wolken inclusief catering met sauna en jacuzzi - 14-18 personen

Chalet In de Wolken inclusief catering met sauna en jacuzzi - 14-18 personen
Chalet.nl

Chalet In de wolken ligt in de chaletwijk "Reberty Village", op een hoogte van 1900 meter. Vanuit het chalet stap je direct de sneeuw in, en ski je over de blauwe piste naar de Les Bruyeres gondellift. Met deze lift ga je gelijk hoog het gebied in, en kun je over een blauwe, rode of zwarte piste weer naar beneden. De stoeltjeslift "Sunny Express" begint ook vlakbij het chalet. Dit luxe chalet heeft onder andere een sauna en jacuzzi voor privé-gebruik. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Zowel de winkels, skiverhuur, supermarkt en de skischool vind je op korte afstand van het chalet. Het eerste restaurant vind je vlakbij het chalet, maar ook het centrum van Les Menuires is lopend al binnen 15 minuten te bereiken. Het is ook mogelijk om de gratis skibus te gebruiken, de halte is op 150 meter. Chalet In de wolken wordt alleen inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Met deze service hoef je je nergens meer druk over te maken, alleen nog maar te genieten van het enorme skigebied van Les 3 Vallées! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Chalet Alpenroc - 10 personen

Chalet Alpenroc - 10 personen
Chalet.nl

Chalet Alpenroc is een mooi en ruim chalet met een rustige ligging in Valloire. Het chalet is gelegen op een eigen terrein van ca. 540 m² en is met veel hout ingericht. Het chalet biedt een mooi uitzicht over het omliggende berglandschap. Ondanks de rustige ligging op ca. 800 meter van het centrum van Valloire, vind je de stoeltjeslift 'Moulin Benjamin' en de piste op slechts 100 meter afstand. Om het centrum te bereiken kun je de skibus nemen, deze vertrekt op ca. 100 meter afstand van het chalet. Het chalet beschikt over twee eigen parkeerplaatsen. Er is één zak openhaardhout inclusief.

Chalet Le Hameau des Marmottes - 16 personen

Chalet Le Hameau des Marmottes - 16 personen
Chalet.nl

Le Hameau des Marmottes is een mooi chalet park, ingeklemd tussen twee blauwe pistes in Preyerand - Les Menuires. Door deze ligging ben je 's morgens snel op pad en kom je aan het einde van de dag ook weer gemakkelijk terug! De stoeltjesliften van Tortellet en Le Bettex bevinden zich in de directe omgeving van de chalets en zijn skiënd bereikbaar over de gemakkelijke blauwe pistes. Het centrum van Les Menuires is gemakkelijk te bereiken m.b.v. de "Preyerand" personenlift (deze draait ook 's avonds). Verder rijdt de gratis skibus naar het centrum de hele dag door de wijk heen (1 halte onderin de wijk en 1 bovenaan). Het park bestaat uit 22 ruime, vrijstaande chalets en drie in chaletstijl gebouwde appartementsgebouwen met elk 12 luxe appartementen. Alle chalets zijn privé eigendom en verschillen daarom van inrichting. Bij voldoende sneeuw kun je terugskiën tot aan de chalets. Deze luxe chalets zijn stijlvol gebouwd met gebruik van veel hout, hebben allen een groot balkon en beschikken over een Wi-Fi aansluiting (gratis). Ze zijn zeer verzorgd en sfeervol ingericht. Qua grootte zijn alle chalets in dit park gelijk, alleen de indeling kan onderling verschillen. Vlakbij het chaletpark vind je een bakker, maar het is ook mogelijk om broodjes aan de deur te laten bezorgen, dat is makkelijk! Verder vind je op loopafstand een aantal restaurants, een kleine supermarkt en de skiverhuur. De skischool is in het centrum en hier vind je ook vele gezellige terrasjes in de ''ski-kom'' van Les Menuires. De auto kun je op één van de parkeerplaatsen van het park parkeren. Dit chalet ligt in het bovenste deel van het park en de blauwe "Bettex" piste loopt vrijwel direct langs het chalet. Skiën tot aan het chalet is hiermee vrijwel het gehele seizoen gegarandeerd. Om 's morgens weg te komen neem je de blauwe piste naar de Tortollet stoeltjeslift, deze lift eindigt in het centrum van Les Menuires. Ook kun je ervoor kiezen om de Rocher Noir stoeltjeslift te nemen, deze vind je naast de Tortollet. Deze brengt je op de Pointe de la Masse. Dit is het rustigste (en misschien wel mooiste) deel van het skigebied waar de zon zich 's morgens als eerste laat zien. Je vindt hier heerlijke blauwe en rode pistes!

Chalet Caseblanche Corona met houtkachel, sauna en buiten-jacuzzi - 10 personen

Chalet Caseblanche Corona met houtkachel, sauna en buiten-jacuzzi - 10 personen
Chalet.nl

Chalet Caseblanche is een mooi park met luxe, nieuwgebouwde chalets en chalet-appartementen in het vriendelijke bergdorp Saint Martin de Belleville. In december 2018 is het park geopend. Het park bevindt zich op een perfecte locatie, direct aan de blauwe piste en vlak boven het dalstation van cabinelift Saint Martin 1. Hierdoor is er de mogelijkheid voor ski-in & ski-out. Deze cabinelift heeft aansluiting op de pistes die je naar de skigebieden van Les Menuires en Méribel brengen. Het authentieke dorp St. Martin de Belleville heeft een gezellige dorpskern met alle benodigde voorzieningen zoals een supermarkt, diverse winkels en restaurants die op ca. 500 meter afstand van Caseblanche te vinden zijn. Skilessen starten direct bij de cabinelift, 's morgens glij je hier in een paar tellen naar toe! Op het park zijn meerdere voorzieningen te vinden zoals restaurant Simple & Meilleur, waar je in de middag en avond terecht kan voor goed eten en snackbar Bell'Savoie voor brood en diverse snacks. Naast het restaurant heb je toegang tot de piste naar de cabinelift toe. Er zijn chalets en chalet-appartementen voor 6 tot en met 16 personen, sommige zelfs met privé-sauna en/of jacuzzi. De chalets zijn ruim opgezet en modern ingericht. Corona is nummer C23 op de plattegrond (zie foto's).