Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Blanchot (voorheen Carlina) inclusief catering met sauna en jacuzzi - 14-18 personen

Chalet Blanchot (voorheen Carlina) ligt direct aan de blauwe piste, bij de skilift en de skischool. Het chalet ligt op een hoogte van zo'n 2000 meter en is één van de mooiste en meest luxe chalets in de bekende chaletwijk "Reberty Village" in Les Menuires. Vanuit het chalet stap je direct de sneeuw in en ski je over de blauwe piste naar de Les Bruyeres gondellift. Met deze lift ga je gelijk hoog het gebied in en kun je over een blauwe, rode of zwarte piste weer naar beneden. De stoeltjeslift "Sunny Express" begint ook vlakbij het chalet. Aan het einde van de dag ski je zo het terras van het chalet op! Naast de toplocatie biedt chalet Blanchot je ook een hoop luxe, comfort en ruimte. Het is comfortabel ingericht en geeft je dat echte 'wintersportgevoel'. De houten wanden en plavuizen vloer dragen zeker onverminderd bij aan de authentieke sfeer. De ruime woonkamer heeft een grote en sfeervolle centrale open haard met comfortabele banken, om na een dag lang skiën heerlijk tot rust te komen. Hier staat ook een flatscreen-televisie. Vanuit de woonkamer stap je zo het balkon op en heb je een prachtig uitzicht op het alpenlandschap en direct zicht op de piste. Chalet Blanchot beschikt ook over een eigen buiten-jacuzzi op het terras en een sauna. Winkels, skiverhuur, supermarkt en de skischool vind je op korte afstand van het chalet. Het eerste restaurant vind je vlakbij het chalet, maar ook het centrum van Les Menuires is lopend al binnen 15 minuten te bereiken. Het is ook mogelijk om de gratis skibus te gebruiken, de halte is op zo'n 50 meter. Het chalet heeft een bergruimte met skischoendroger om je ski's en skischoenen op te bergen. Tevens is er gratis Wi-Fi. Een verblijf in Chalet Blanchot is inclusief uitgebreide cateringservice. Deze service bestaat uit zeven keer uitgebreid ontbijt, vijf keer iets lekkers na het skiën en zes keer een uitgebreid 3-gangen diner. Tijdens je verblijf zijn alle drankjes inclusief (uitgezonderd sterke drank). Meer informatie kun je vinden onder "Extra te boeken". Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken, je kunt gewoon volop genieten van alles wat het uitgebreide skigebied Les Trois Vallées je te bieden heeft. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder niet in de tekst omschreven.

Vanaf € 933,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Carlina zondag t/m zondag - 12 personen

Appartement Carlina zondag t/m zondag - 12 personen
Chalet.nl

Résidence Carlina bestaat uit vijf mooie, luxe appartementen. De appartementen zijn direct aan de pistes van Belle Plagne gelegen en hebben een mooi uitzicht. De résidence heeft een eigen spa met zwembad, jacuzzi, sauna en hammam, die gratis toegankelijk is. Tegen betaling zijn er massages en schoonheidsbehandelingen mogelijk. Bij de accommodatie zijn verder o.a. een restaurant en bar aanwezig. Vanuit de appartementen Carlina stap je direct de blauwe piste op, die naar Plagne Bellecôte leidt. Hiervandaan vertrekken diverse skiliften met prima aansluitingen op het enorme skigebied. Onder andere de Bellecôte Gletsjer (met ruim 3000 meter het hoogste punt van het skigebied) is zo snel te bereiken. Winkels en de skibushalte zijn gelegen op ca. 5 minuten loopafstand. Elk appartement beschikt over een privé-sauna, gratis Wi-Fi, balkon en een skilocker met skischoenendroger. Résidence Carlina heeft een overdekte parkeergarage (tegen betaling) en er is gratis parkeergelegenheid buiten.

Chalet-appartement Montagnettes Hameau de la Sapinière - 9 personen

Chalet-appartement Montagnettes Hameau de la Sapinière - 9 personen
Chalet.nl

Direct aan de groene piste, vlak boven het centrum van Les Menuires ligt Résidence Montagnettes Le Hameau de la Sapinière. De negen chaletgebouwen herbergen in totaal 59 appartementen en het geheel is opgezet in de stijl van een klein bergdorpje. De appartementen zijn ruim en comfortabel ingericht en beschikken ieder over een Wi-Fi internetverbinding (1 verbinding per appartement) en de meesten zijn voorzien van een open haard. Tegen betaling (? 8,00 p.p. voor 45 minuten, geopend van 16:00-19:00 uur, op reservering via receptie) kun je gebruik maken van de spa met een sauna, jacuzzi en hammam. Daarnaast is het ook mogelijk om tegen betaling massages te ondergaan. Broodjesservice is via de receptie te regelen en een skiberging is aanwezig. Op ca. 500 meter vind je het centrum van Réberty 1850. Hier zijn alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, restaurants en dergelijke. Het centrum van Les Menuires, waar ook de lessen van de skischool (ook voor kinderen) beginnen, ligt op ca. 10 minuten lopen via een speciaal wandelpad. Echter, via de groene piste is het centrum gemakkelijker te bereiken, ook voor de beginnende skiërs. Gehuurd skimateriaal haal je op bij de verhuurwinkel op het parkje, makkelijker kan niet! Er zijn diverse parkeermogelijkheden bij Montagnettes Le Hameau de la Sapinière (vooraf reserveren zeer aanbevolen, ter plaatse te voldoen): - Onoverdekte parkeerplaats: ? 49,00 per week. - Overdekte parkeerplaats (carport, maximale hoogte 2.20 meter): ? 105,00 per week voor 2 auto's en ? 147,00 voor 3 auto's. - Parkeergarage (maximale hoogte 1.90 meter): ? 147,00 per week voor 2 auto's.

Appartement Le Roc Noir type 2, 91 m² - 8-10 personen

Appartement Le Roc Noir type 2, 91 m² - 8-10 personen
Chalet.nl

De recent gebouwde résidence Le Roc Noir (2015) heeft een gunstige ligging in het wintersportdorp La Rosière. Vanuit de résidence heb je namelijk direct toegang tot de skipiste en ook de verzamelplaats van de ESF skischool bevindt zich voor de deur! De stoeltjeslift Roches Noires Express ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. La Rosière behoort samen met het Italiaanse La Thuile tot het skigebied Espace San Bernardo, met ca. 160 km piste. Aan het einde van je skidag ski je gemakkelijk weer terug tot aan de voordeur! Op slechts 100 meter loopafstand van résidence Le Roc Noir bevindt zich het dorpscentrum met o.a. een supermarkt, diverse sportwinkels met skiverhuur en een aantal restaurants en bars. Résidence Le Roc Noir bestaat uit 34 comfortabele en sfeervol ingerichte appartementen, geschikt voor 2 tot 20 personen. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding en een groot deel beschikt over een balkon. In de résidence bevindt zich een grote wellnessruimte (400 m²) met een zwembad, kinderbad, sauna's en hammam, waar je gratis gebruik van kunt maken! Daarnaast zijn er een gemeenschappelijke wasruimte met wasmachine en droger, beveiligde bagageruimte, een lift en een skiberging met skilockers met skischoenendrogers aanwezig. Alle appartementen beschikken over één parkeerplaats in de parkeergarage, m.u.v. de studio's. De studio's beschikken over één parkeerplaats buiten.

Appartement Almes 1 appartement 8 of 10 - 8-10 personen

Appartement Almes 1 appartement 8 of 10 - 8-10 personen
Chalet.nl

De recent gebouwde résidence Almes 1 bevindt zich op slechts 50 meter afstand van de skipiste in het op één-na-hoogste wintersportdorp van Europa, Tignes (2100 meter). Almes 1 bestaat uit 14 moderne appartementen en ligt op een ideale locatie in de wijk Le Lac-Almes. Per ski bereik je gemakkelijk de Almes stoeltjeslift, evenals de skiliften Palafour en Aeroski, die je direct het skigebied inbrengen. De afstand via de weg naar deze skiliften is ongeveer 400 à 500 meter. Op ca. 500 meter afstand van de appartementen bevindt zich het centrum van Tignes Le Lac met o.a. verschillende winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden. Hier kun je met het hele gezin aan het einde van de dag een lekker drankje nuttigen. Ook is hier het Lagon Aquacenter met overdekt zwembad, wellness- en fitnessfaciliteiten te vinden. Résidence Almes 1 beschikt over een gezamenlijke wellnessruimte met twee sauna's, een hammam, ligstoelen en douches. Deze wellnessruimte is geopend van zondag t/m vrijdag van 17.00 - 20.00 uur. Verder zijn er een skiberging met skischoenendrogers, wasruimte met wasmachine en droger en een lift aanwezig. In alle appartementen is gratis Wi-Fi. Per appartement heb je één parkeerplaats tot je beschikking in de parkeergarage van het appartementengebouw. Extra parkeerplaatsen, in een openbare parkeergarage in het dorp, zijn op aanvraag en tegen betaling (ca. ? 85,00 p.w.).

Appartement Etoiles des Neiges appartement 4 - 6-8 personen

Appartement Etoiles des Neiges appartement 4 - 6-8 personen
Chalet.nl

De appartementen Etoiles des Neiges hebben een centrale ligging in het authentieke bergdorp Valloire, tegenover de kerk. In de directe omgeving van het appartementengebouw vind je diverse restaurants, bars, sportwinkels en een supermarkt. Vanaf de appartementen Etoiles des Neiges is het slechts 200 meter lopen naar de cabinelift Crêt de la Brive. Met deze cabinelift heb je toegang tot het skigebied Galibier-Thabor, dat ongeveer 150 km piste telt. Bij deze lift eindigen een rode en blauwe piste en bevindt zich de skischool. Appartementengebouw Etoiles des Neiges bestaat uit diverse luxe en sfeervol ingerichte appartementen, geschikt voor 6 tot 9 personen. De appartementen zijn allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding, wasmachine en droger en een balkon. Er is een gezamenlijke skiberging met skischoenendrogers en een lift aanwezig in het gebouw. Er is parkeergelegenheid bij het gebouw.