Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Bonmartin - 6 personen

Chalet Bonmartin bevindt zich in het dorp Méribel, gelegen in het hart van het immense Les Trois Vallées skigebied. Op slechts 200 meter loopafstand vind je de blauwe skipiste. Je kunt via deze piste afdalen naar La Chaudanne, een centraal punt aan de rand van het dorp, waar diverse skiliften vertrekken in de richting van Courchevel en Les Menuires. Het centrum van Méribel ligt ca. 1 km van chalet Bonmartin vandaan en heeft een uitgebreid aanbod aan restaurants, bars en winkels. Op ca. 200 meter afstand van het chalet bevinden zich echter al enkele (sport)winkels, een restaurant, supermarkt en de skibushalte. Verder zijn er in het dorp diverse skischolen, een kinderclub en kinderopvang aanwezig en kun je ontspannen in het 'Parce Olympique' met o.a. een schaatsbaan, overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten. Chalet Bonmartin is netjes ingericht en heeft o.a. een open haard, balkon en een terras op het zuiden. Er is een berging voor skimateriaal en een garage (voor één auto). Ook buiten bij het chalet is parkeergelegenheid. Er is Wi-Fi mogelijk in het chalet (d.m.v. Wi-Fi box, opgeven bij boeking).

Vanaf € 445,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Hameau de Toviere - 6-9 personen

Appartement Hameau de Toviere - 6-9 personen
Chalet.nl

De residence Hameau de Toviere bevindt zich op slechts 50 meter afstand van de piste in de rustige wijk Tignes Le Lavachet. Per ski bereik je gemakkelijk de stoeltjesliften Chaudannes en Pâquis, die je direct het sneeuwzekere en moderne Espace Killy skigebied inbrengen. De afstand naar deze stoeltjesliften is ongeveer 200 meter. Het appartement dat wij aanbieden is voorzien van een balkon op het zuiden, waar je in het winterzonnetje geniet van een mooi uitzicht op de bergen. Ca. 50 meter van de residence vandaan vind je o.a. een supermarkt, bakker, bar, restaurant en sportwinkel. Naast de residence vertrekt een gratis skibus, deze brengt je naar de andere delen van Tignes. In Tignes is het verplicht om te parkeren in één van de openbare parkeergarages of op één van de openbare parkeerplaatsen in het dorp (tegen betaling, vooraf te reserveren).

Chalet-appartement Montagnettes Hameau de la Sapinière inclusief catering - 11-12 personen

Chalet-appartement Montagnettes Hameau de la Sapinière inclusief catering - 11-12 personen
Chalet.nl

Direct aan de groene piste, vlak boven het centrum van Les Menuires ligt Résidence Montagnettes Le Hameau de la Sapinière. De negen chaletgebouwen herbergen in totaal 59 appartementen en het geheel is opgezet in de stijl van een klein bergdorpje. De appartementen zijn ruim en comfortabel ingericht en beschikken ieder over een Wi-Fi internetverbinding (1 verbinding per appartement) en de meesten zijn voorzien van een open haard. Tegen betaling (? 8,00 p.p. voor 45 minuten, geopend van 16:00-19:00 uur, op reservering via receptie) kun je gebruik maken van de spa met een sauna, jacuzzi en hammam. Daarnaast is het ook mogelijk om tegen betaling massages te ondergaan. Op ca. 500 meter vind je het centrum van Réberty 1850. Hier zijn alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, restaurants en dergelijke. Het centrum van Les Menuires, waar ook de lessen van de skischool (ook voor kinderen) beginnen, ligt op ca. 10 minuten lopen via een speciaal wandelpad. Echter, via de groene piste is het centrum gemakkelijker te bereiken, ook voor de beginnende skiërs. Gehuurd skimateriaal haal je op bij de verhuurwinkel op het parkje, makkelijker kan niet! Dit chalet-appartement wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd: Je begint de dag met een heerlijk uitgebreid ontbijt, met iedere dag nog iets extra's. Na een lange dag op de piste staat er 's middags iets lekkers voor je klaar, denk aan een zelfgebakken taart of iets hartigs. En 's avonds kun je genieten van een speciaal voor jullie vers bereid 3-gangendiner. De cateringservice wordt verzorgd door onze staf, die er ook voor zorgt dat het appartement schoon en gezellig is. Bovendien weet de staf welke pistes het meest geschikt zijn voor jullie en wanneer er bijvoorbeeld markt in het dorp is. De staf heeft een eigen onderkomen en verblijft niet in jullie appartement en heeft één dag in de week vrij. Op deze dag verzorg je zelf het ontbijt en kan je bijvoorbeeld 's avonds uit eten gaan. Verder is het volgende inbegrepen: 7 keer uitgebreid ontbijt, 5 keer iets lekkers na het skiën, 6 keer een vers bereid driegangendiner inclusief salade, wijn en koffie/thee na. Tijdens het diner wordt wijn geserveerd, uiteraard mag je ook zelf je eigen drankjes meenemen. Er zijn diverse parkeermogelijkheden bij Montagnettes Le Hameau de la Sapinière (vooraf reserveren zeer aanbevolen, ter plaatse te voldoen): - Onoverdekte parkeerplaats: ? 49,00 per week. - Overdekte parkeerplaats (carport, maximale hoogte 2.20 meter): ? 105,00 per week voor 2 auto's en ? 147,00 voor 3 auto's. - Parkeergarage (maximale hoogte 2.05 meter): ? 147,00 per week voor 2 auto's.

Appartement Les Côtes d'Or Courmayeur - 321 - 6-8 personen

Appartement Les Côtes d'Or Courmayeur - 321 - 6-8 personen
Chalet.nl

De appartementen Les Côtes d'Or hebben een gunstige ligging in het familievriendelijke wintersportdorp Les Menuires, in de rustige wijk Reberty. Het resort ligt namelijk aan de voet van de piste en vlakbij de skiliften. Via deze skiliften bereik je het grote skigebied van Les Trois Vallées met ca. 600 kilometer aan piste. Het centrum van Les Menuires ligt op ca. 600 meter, hier vind je alle benodigde faciliteiten. Zo zijn er diverse restaurants, winkels, supermarkten een skischool en gezellige aprés-ski gelegenheden. Ook is er in Les Menuires een sport- en wellnesscentrum met overdekt zwembad, waar je heerlijk kunt relaxen na een dag actief in de sneeuw. De comfortabele appartementen zijn ondergebracht in 3 kleinschalige residenties: Courmayeur, Bossons en Argentière. Ze beschikken over een skiberging en er is gratis parkeergelegenheid.

Chalet-appartement Résidence Sabot de Venus Luxe - 8-10 personen

Chalet-appartement Résidence Sabot de Venus Luxe - 8-10 personen
Chalet.nl

De luxe chalet-appartementen Sabot de Venus zijn ideaal gelegen direct aan de piste en dichtbij het winkelcentrum van Val Thorens. Deze kleinschalige résidence bestaat uit 14 appartementen, verdeeld over vier verdiepingen. Vanuit de skiberging met skischoendrogers, stap je zo de eenvoudige blauwe piste op die Val Thorens doorkruist. Je kunt de auto parkeren (tegen betaling) in de eigen parkeergarage (max. hoogte 2.40 meter). Résidence Sabot de Venus beschikt over een sauna en Wi-Fi-internetverbinding. Hier kun je gratis gebruik van maken. Verder vind je alle benodigdheden voor een prima wintersportvakantie in de directe omgeving; het sportcentrum met zwembad, skiverhuur, restaurants, bars, winkels, supermarkt en de bakker. Het startpunt van de skilessen is gelegen op zo'n 300 meter afstand en is via de blauwe piste te bereiken.

Appartement Cap Neige Studio - 2-4 personen

Appartement Cap Neige Studio - 2-4 personen
Chalet.nl

In het populaire wintersportoord Tignes is in december 2016 de nieuwe résidence Cap Neige geopend. Deze résidence met wellness bevindt zich in de wijk Tignes Le Lac, op ongeveer 300 meter loopafstand van de piste en het vertrekpunt van de skiliften. Deze skiliften geven je toegang tot de pistes van het moderne en sneeuwzekere skigebied Espace Killy, dat mogelijkheden biedt voor wintersporters van alle niveaus! Voorzieningen als (sport)winkels, de skischool, restaurants, après-ski bars en de skibushalte bevinden zich binnen een straal van 300 meter. De résidence bestaat uit 12 sfeervolle appartementen, geschikt voor 4 tot 16 personen. De appartementen bieden alle comfort en ruimte en het merendeel is voorzien van één of meerdere balkons. In de eigen wellnessruimte van résidence Cap Neige kun je na het skiën heerlijk ontspannen in het zwembad, de sauna en de hammam. Deze wellnessruimte is dagelijks (m.u.v. zaterdag) geopend van 16.00 tot 20.00 uur. Verder is er o.a. een bagageruimte, wasruimte, skiberging met individuele skikluisjes met skischoenendrogers en broodjesservice. In alle appartementen is Wi-Fi aanwezig. Dit appartement beschikt over één gratis parkeerplaats in een openbare parkeergarage in het dorp. Extra parkeerplaatsen kun je zelf vooraf reserveren via https://en.tignes.net/holidays/booking/online-car-parks (dichtstbijzijnde parkeergarage op ca. 500 meter: Lac 3).