Chalet Erika - 15 personen
Chalet Erika is een ruim opgezet chalet van 250 m², centraal gelegen in Les Deux Alpes. Met de skibushalte zo goed als voor de deur, hoef je zeker geen lange afstanden lopend af te leggen. Op een afstand van ongeveer 600 meter van chalet Erika vind je de 'Vallée Blanche' stoeltjeslift en de blauwe piste met dezelfde naam. Hiermee kan je prima het 'kleine' gedeelte van het Les Deux Alpes-skigebied gaan verkennen. De Belle Etoile stoeltjeslift ligt al op zo'n 250 meter. Op een paar minuten loopafstand vind je de andere skiliften, die je gelijk ver de andere helft van het skigebied inbrengen. Het chalet ligt tegen het langgerekte centrum van Les Deux Alpes aan. Bijvoorbeeld de U-express supermarkt ligt bijna naast het chalet. Andere faciliteiten zoals een bakker, skiverhuur en skischool vind je binnen een straal van zo'n 150 meter van het chalet. Ook de eerste winkels en restaurants zijn op korte afstand te vinden. Het chalet beschikt over een Wi-Fi internetverbinding en er is één zak openhaardhout inclusief. Direct bij het chalet is er voldoende parkeergelegenheid.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Alpenroc - 10 personen
Chalet Alpenroc is een mooi en ruim chalet met een rustige ligging in Valloire. Het chalet is gelegen op een eigen terrein van ca. 540 m² en is met veel hout ingericht. Het chalet biedt een mooi uitzicht over het omliggende berglandschap. Ondanks de rustige ligging op ca. 800 meter van het centrum van Valloire, vind je de stoeltjeslift 'Moulin Benjamin' en de piste op slechts 100 meter afstand. Om het centrum te bereiken kun je de skibus nemen, deze vertrekt op ca. 100 meter afstand van het chalet. Het chalet beschikt over twee eigen parkeerplaatsen. Er is één zak openhaardhout inclusief.
Vanaf € 435,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Constellations - 4-7 personen
Résidence Les Constellations bestaat uit meerdere grote chalets, gebouwd met veel hout en steen. In totaal zijn er 158 appartementen verdeeld over deze chalets. De appartementen zijn ideaal gelegen, direct aan de piste, waardoor de mogelijkheid bestaat van en naar de résidence te skiën! Het verzamelpunt van de ESF skischool bevindt zich op slechts 100 meter afstand. Winkels, bars en restaurants vind je op ongeveer 200 meter afstand van de résidence. De appartementen Les Constellations zijn eenvoudig, maar comfortabel ingericht en hebben allemaal een balkon of terras. Zowel bij de receptie als in de appartementen is Wi-Fi aanwezig. Tegen betaling is er high-speed internet mogelijk. Verder is de résidence voorzien van een skiberging, bagageruimte en een parkeergarage (tegen betaling). Parkeerplaatsen zijn niet vooraf te reserveren, dit kan alleen ter plaatse.
Vanaf € 325,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Montagnettes Hameau de la Sapinière - 4 personen
Direct aan de groene piste, vlak boven het centrum van Les Menuires ligt Résidence Montagnettes Le Hameau de la Sapinière. De negen chaletgebouwen herbergen in totaal 59 appartementen en het geheel is opgezet in de stijl van een klein bergdorpje. De appartementen zijn ruim en comfortabel ingericht en beschikken ieder over een Wi-Fi internetverbinding (1 verbinding per appartement) en de meesten zijn voorzien van een open haard. Tegen betaling (? 8,00 p.p. voor 45 minuten, geopend van 16:00-19:00 uur, op reservering via receptie) kun je gebruik maken van de spa met een sauna, jacuzzi en hammam. Daarnaast is het ook mogelijk om tegen betaling massages te ondergaan. Broodjesservice is via de receptie te regelen en een skiberging is aanwezig. Op ca. 500 meter vind je het centrum van Réberty 1850. Hier zijn alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, restaurants en dergelijke. Het centrum van Les Menuires, waar ook de lessen van de skischool (ook voor kinderen) beginnen, ligt op ca. 10 minuten lopen via een speciaal wandelpad. Echter, via de groene piste is het centrum gemakkelijker te bereiken, ook voor de beginnende skiërs. Gehuurd skimateriaal haal je op bij de verhuurwinkel op het parkje, makkelijker kan niet! Er zijn diverse parkeermogelijkheden bij Montagnettes Le Hameau de la Sapinière (vooraf reserveren zeer aanbevolen, ter plaatse te voldoen): - Onoverdekte parkeerplaats: ? 49,00 per week. - Overdekte parkeerplaats (carport, maximale hoogte 2.20 meter): ? 105,00 per week voor 2 auto's en ? 147,00 voor 3 auto's. - Parkeergarage (maximale hoogte 1.90 meter): ? 147,00 per week voor 2 auto's.
Vanaf € 386,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Epinette - 10-12 personen
Chalet-appartement Epinette heeft een gunstige ligging op slechts 150 meter van het authentieke centrum van Valloire. Bij de kerk vind je een supermarkt en diverse (sport)winkels. Meerdere restaurants zijn in de directe omgeving van het appartement te vinden. Toegang tot het Galibier-Thabor skigebied heb je met de Crêt de la Brive cabinelift, gelegen op zo'n 300 meter. Hier eindigen ook een blauwe en een rode piste en bevindt zich de skischool. Het gebouw bestaat uit meerdere verdiepingen met appartementen, waarbij wij appartement Epinette in ons aanbod hebben. Dit appartement is gelegen op de bovenste verdieping en er is een lift aanwezig. Het appartement is modern ingericht en beschikt over o.a. een pelletkachel, groot terras op het zuiden, skiberging met verwarmde skischoendrogers en gratis Wi-Fi internetverbinding. Er zijn drie parkeerplaatsen in de parkeergarage beschikbaar.
Vanaf € 570,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Résidence Le Hameau & Les Chalets de la Vallée d'Or - 6-8 personen
Deze mooie résidence bestaat uit meerdere chalets met chalet-appartementen. Bij de bouw van de résidence is gebruik gemaakt van traditionele materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. De skiliften en het centrum zijn gelegen op ca. 800 meter van de résidence en zijn gemakkelijk te bereiken met de skibus. De pistes bevinden zich op 10 tot 200 meter afstand. In de résidence kunnen gasten (tegen betaling) gebruikmaken van het (deels) overdekte zwembad, sauna, wasserette en skiberging. Bij de receptie is Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). De auto kan (tegen betaling) worden geparkeerd in de parkeergarage (beperkt aantal plaatsen, hoogte 1.90 meter).
Vanaf € 217,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
