Chalet Grand Arbet met sauna - 14-20 personen
Chalet Grand Arbet is een mooi chalet met privé-sauna, in het hogere gedeelte van Champagny en Vanoise gelegen. Het chalet biedt hierdoor een spectaculair uitzicht over de bergomgeving. Dit chalet is verdeeld over vier verdiepingen en is gedeeltelijk voorzien van vloerverwarming. Doordat het is opgebouwd uit meerdere kleine appartementen, die zijn samengevoegd tot één groot chalet, zijn er meerdere woonruimtes aanwezig. De gratis skibus vertrekt op ongeveer 50 meter van het chalet en brengt je naar de piste en skilift, die circa 950 meter verderop gelegen zijn. Er is een supermarkt op ongeveer 400 meter en een bakker op ongeveer 500 meter afstand. Het centrum van Champagny met winkels, overdekt zwembad, restaurants en uitgaansgelegenheden is gelegen op ongeveer 5 à 10 minuten lopen (ca. 950 meter met de auto). Ter plaatse is broodjesservice mogelijk. Een deel van het chalet wordt privé gebruikt door de eigenaar. Er is gratis parkeergelegenheid bij het chalet.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Les Oursons - 4 personen
Chalet Les Oursons heeft een gunstige ligging in het gezellige skidorp Les Gets. Zowel het centrum als de cabinelift naar het skigebied op de Mont Chéry vind je op slechts 200 meter loopafstand. Er rijdt een gratis treintje tussen de Mont Chéry cabinelift en de Chavannes skiliften, die aan de andere kant van het centrum liggen (ca. 450 meter). Met deze skiliften heb je toegang tot het Chavannes/Ranfoilly gebied dat aangesloten is op de pistes van Morzine. Bij de Chavannes skiliften bevindt zich de ESF skischool. Les Gets is een familievriendelijk dorp met een levendig centrum, waar vele restaurantjes, (après-ski) bars, supermarkten, sportwinkels en boetiekjes te vinden zijn. Voor de allerkleinsten is er een kinderopvang en jong en oud kan zich vermaken op de schaatsbaan of rodelbaan. Chalet Les Oursons is onderverdeeld in drie comfortabele appartementen, geschikt voor 4 tot 12 personen. Er is parkeergelegenheid buiten bij het chalet.
Vanaf € 1.090,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Vermont - 8-10 personen
Direct aan de piste in Valmeinier 1800 liggen de appartementen van Résidence Le Vermont. Le Vermont is eind 2009 geopend en herbergt 47 appartementen, geschikt voor maximaal 10 personen. Je kunt gratis gebruik maken van de sauna en jacuzzi. Winkels, restaurants en de skischool vind je in de directe omgeving van de résidence. Broodjesservice is via de receptie mogelijk.
Vanaf € 216,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Domaine du Pâtre - 6-8 personen
De appartementen Le Domaine du Pâtre zijn in 2018 gebouwd in het wintersportdorp Vaujany, in de skiregio Alpe d'Huez - Le Grand Domaine. Vanaf de appartementen is het slechts 250 meter lopen naar de cabinelift Vaujany-L'Alpette. Door middel van deze en de cabinelift Alpette-Rousses, sta je in ca. 8 minuten op 2800 meter hoogte! In Vaujany zijn diverse faciliteiten te vinden, waaronder een bakker, supermarkt, (afhaal)pizzeria, een aantal bars en restaurants, sportwinkels en een kinderopvang. Bij de skiliften vind je een skischool en skibushalte. Verder vind je op ongeveer 500 meter afstand van de appartementen Le Domaine du Pâtre een sportcentrum met o.a. een indoor schaatsbaan, overdekt zwembad, wellnessfaciliteiten en vier bowlingbanen. Deze modern ingerichte appartementen zijn allemaal voorzien van Wi-Fi en een ruim balkon. Er is een gezamenlijke skiberging in het gebouw. Dit 6-8-persoons appartement heeft een eigen garagebox met plaats voor één auto (max. hoogte 2.30 meter). Overige auto's kun je parkeren op gratis openbare parkeerplaatsen in het dorp (dichtstbijzijnde op ca. 50 meter).
Vanaf € 375,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Résidence Les Alpages du Corbier - 2-5 personen
Résidence Les Alpages du Corbier bestaat uit drie gebouwen, die direct aan de voet van de piste zijn gelegen. Via de stoeltjeslift Grand Crozat is er eenvoudig toegang tot het immense Les Sybelles skigebied. Het is mogelijk om tot nabij de appartementen terug te skiën via groene en blauwe pistes. De winkels in het centrum van Le Corbier bevinden zich op een afstand van 300 meter. De résidence heeft verschillende luxe faciliteiten waar gasten gebruik van kunnen maken zoals een verwarmd buitenzwembad en fitnessruimte. Tegen betaling kan men gebruik maken van de sauna en wasserette. Ook heeft de résidence een eigen restaurant, waar klanten ter plaatse kunnen reserveren. Bij de résidence zijn er een beperkt aantal overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling, maximale hoogte 2.10 meter) en onoverdekte parkeerplaatsen.
Vanaf € 219,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Village - 5-7 personen
Mooie, recent gebouwde luxe chalet-appartementen ingericht en gebouwd in typisch Savoyaardse stijl. Er is gewerkt met veel hout en andere natuurlijke materialen, waardoor het geheel een gezellige uitstraling heeft gekregen. Les Balcons de Val Cenis Village bestaat uit een negental chalet-gebouwen waarin de appartementen zijn ondergebracht. De gebouwen zijn als een klein dorpje opgezet en dit "dorpje" heeft een aantal eigen faciliteiten voor de eerste behoeftes zoals een bakker, skiverhuur en een supermarkt. Bij de receptie en in alle appartementen is er gratis Wi-Fi verbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de Val Cenis Village ligt direct aan een eenvoudige groene piste (Hermine). Via deze piste zijn de cabinelift (TC 10 Val Cenis Le Haut) en de skischool met kinderclub gemakkelijk bereikbaar (ca. 150 meter). De cabinelift heeft een snelle aansluiting op het beginnersgebied van Val Cenis, hier vind je vele groene pistes. De gevorderde wintersporter neemt na de cabinelift nog een snelle stoeltjeslift (Arcelle) waarna je het hele skigebied (125 km piste) door kunt. De appartementen zijn op loopafstand van het centrum van Val Cenis gelegen. Op ca. 200 meter van de résidence is een overdekt zwembad gelegen met een kinderbad (Parc des Glières) waar gratis gebruik van kan worden gemaakt. Ook is er een jacuzzi (tegen betaling). Les Balcons de Val Cenis Village heeft ook een eigen restaurant met zonneterras direct naast de piste; La Bergerie. Maaltijden kun je alvast van tevoren bij ons reserveren, wel zo makkelijk!
Vanaf € 251,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
