Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Le Chabichaz - 8 personen

Chalet Le Chabichaz is gelegen in het gezellige dorpje Valloire bij de piste L'Edelweiss. Via deze piste kom je bij de cabinelift Crêt de la Brive, waarmee je verder in het skigebied van Galibier-Thabor komt en de 150 kilometer aan pistes kunt gaan ontdekken. Beginnende skiërs kunnen goed oefenen op de groene en blauwe pistes in het gebied en voor de gevorderde skiërs is er ook genoeg uitdaging door de snowparken en rode en zwarte afdalingen. Op ongeveer 500 meter afstand van het chalet bereik je de eerste (sport)winkels, barretjes en restaurants. Valloire staat niet bekend om z'n après-ski, maar je kunt er zeker gezellig een drankje doen in één van de barretjes of restaurants. In Valloire kun je verder een skischool, bowlingbaan, schaatsbaan en wellnessfaciliteiten vinden. Chalet Le Chabichaz is modern en met veel hout ingericht. Vanuit de woonkamer, gelegen op de bovenste verdieping, heb je een prachtig uitzicht over de omgeving. Het chalet heeft verder o.a. een skiberging, Wi-Fi internetverbinding en een ruim balkon. Tevens zijn er twee parkeerplaatsen bij het chalet beschikbaar.

Vanaf € 518,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Les Châteaux d'Abondance penthouse - 6 personen

Appartement Les Châteaux d'Abondance penthouse - 6 personen
Chalet.nl

In februari 2019 heeft Résidence Les Châteaux d'Abondance haar deuren geopend op een rustige locatie tussen de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance in. De résidence bestaat uit 20 luxe appartementen en 5 penthouses, geschikt voor 4 tot 8 personen. Deze liggen verspreid over 3 appartementengebouwen, die gebouwd zijn in chalet-stijl. Met de Panthiaz cabinelift, gelegen op ongeveer 7,5 km afstand in La Chapelle d'Abondance, heb je toegang tot de pistes van Châtel. Vanuit Châtel kun je vervolgens verschillende kanten op in het skigebied van Les Portes du Soleil, dat in totaal maar liefst 650 pistekilometers telt! Echter hebben de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance ook ieder een apart, kleinschalig skigebied, met voornamelijk blauwe en rode pistes. De cabinelift de L'Essert in Abondance vind je op ongeveer 2,2 km afstand en de stoeltjeslift Crêt Béni in La Chapelle d'Abondance op ongeveer 6,5 km afstand van de résidence. Zowel in Abondance als in La Chapelle d'Abondance kun je terecht voor voorzieningen als een skischool, supermarkt, sportwinkels en restaurants. De résidence heeft een receptie met lounge, gezamenlijke wasmachine en droger, skiberging met skischoenendrogers en alle appartementengebouwen zijn voorzien van een lift. Je kunt je auto gratis parkeren in de parkeergarage, hier bevindt zich tevens een algemeen oplaadpunt voor elektrische auto's (? 10,- per oplaadbeurt). Alle appartementen zijn luxe ingericht met een ruime woonkamer, meerdere smart-tv's, Wi-Fi en in de gehele woning is vloerverwarming aanwezig. Daarnaast hebben alle appartementen een balkon of terras. De gloednieuwe appartementen van Les Châteaux d'Abondance zijn in februari 2019 opgeleverd. Er zijn nog geen foto's beschikbaar, de getoonde foto's geven je een impressie. Vanaf winter 2019/2020 zal de résidence ook beschikken over een wellnessruimte, waar je o.a. een zwembad, sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur vindt.

Chalet-appartement Les Balcons de Belle Plagne - 6-8 personen

Chalet-appartement Les Balcons de Belle Plagne - 6-8 personen
Chalet.nl

Les Balcons de Belle Plagne zijn mooie, luxe chalet-appartementen gebouwd in Savoyaardse stijl. Ideaal gelegen; direct aan de blauwe piste van Belle Plagne en op loopafstand van het sfeervolle centrum van dit dorp. Het wellness centrum van Les Balcons de Belle Plagne heeft een jacuzzi, sauna, fitnessruimte en zwembad (5 x 10 meter), deze zijn gratis toegankelijk! Een restaurant, skiwinkel en een bar bevinden zich in de accommodatie, overige winkels vind je op ca. 600 meter. Les Balcons de Belle Plagne beschikt over een eigen restaurant; Le Chalet de Maître Kanter. Maaltijden kun je alvast vantevoren bij ons reserveren! Vanuit de Balcons de Belle Plagne vertrek je gemakkelijk over een blauwe piste naar het dorpje Plagne Bellecôte. Hiervandaan vertrekken diverse skiliften met prima aansluitingen op het enorme skigebied. Onder andere de Bellecôte Gletsjer (met ruim 3000 meter het hoogste punt van het skigebied) is zo snel te bereiken. Bij de receptie en in de appartementen is er gratis Wi-Fi verbinding en elk appartement beschikt over een eigen skilocker. Je auto parkeer je tegen betaling in de eigen parkeergarage (maximale hoogte: 2.08 meter).

Appartement Alpages - 2-4 personen

Appartement Alpages - 2-4 personen
Chalet.nl

In het sneeuwzekere skidorp Avoriaz, gelegen in het hart van Les Portes du Soleil, bevinden zich de appartementen Alpages. De appartementen zijn gelegen in een résidence bestaande uit twee appartementengebouwen. De appartementen zijn eenvoudig, maar netjes ingericht en hebben allemaal een Wi-Fi internetverbinding. Doordat de résidence direct aan de piste gelegen is zijn er ski-in-ski-out mogelijkheden. Het centrum van Avoriaz ligt ca. 150 meter van de appartementen Alpages vandaan. Er zijn hier o.a. supermarkten, skiverhuur en diverse gezellige restaurants en bars te vinden, evenals een oefenweide voor kinderen en een rodelpiste. Verder beschikt Avoriaz o.a. over een overdekt zwembad, wellnesscentrum, schaatsbaan, bowlingbaan en vier funparks. Avoriaz is een autovrij dorp en daarom dien je je auto te parkeren op de openbare parkeerplaats of in een parkeergarage bij de ingang van het dorp. Vanaf daar wordt je bagage, tegen betaling, per sneeuwscooter of arrenslee naar de résidence gebracht.

Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Le Haut - 5-7 personen

Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Le Haut - 5-7 personen
Chalet.nl

Les Balcons de Val Cenis Le Haut bestaat uit prima chalet-appartementen die in typisch Savoyaardse stijl zijn gebouwd en ingericht. Er is veel gewerkt met hout en andere natuurlijke materialen waardoor het een gezellige uitstraling heeft. De résidence heeft een mooi uitzicht over de vallei. Een kleine supermarkt en bakker vind je direct bij de appartementen, voor de overige faciliteiten kun je terecht in het centrum van Lanslevillard, dat op ca. 500 meter afstand is gelegen. De appartementen zijn prima gelegen, op slechts 150 meter van de piste, skischool en de cabinelift (TC Val Cenis Le Haut). Bij voldoende sneeuw ski je zo naar de piste en lift (off-piste, niet voor absolute beginners). Om terug te komen, maak je gebruik van de sleeplift die begint bij de cabinelift en vlakbij de appartementen eindigt. Je kunt gratis gebruik maken van de fitnessruimte en de twee sauna's van Les Balcons de Val Cenis Le Haut. Elk appartement heeft een eigen skiberging. Op ca. 500 meter van de résidence is een overdekt zwembad met ijsbaan (Parc des Glières) gelegen, waar de gasten van deze appartementen gratis gebruik van kunnen maken. Bij de receptie en in alle appartementen kun je gebruikmaken van gratis Wi-Fi internet. Bij de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren in de parkeergarage onder de résidence (hoogte 2.00 meter).

Chalet-appartement L'Ecrin des Sybelles - 4-6 personen

Chalet-appartement L'Ecrin des Sybelles - 4-6 personen
Chalet.nl

L'Ecrin des Sybelles is een groot, elegant en recent gebouwd appartementencomplex met in totaal 85 appartementen verdeeld over vier chaletgebouwen (met lift). De appartementen bevinden zich op 500 meter van de piste en de skiliften en 200 meter van het centrum en de winkels. Er rijdt een gratis skibus van en naar de skilft. L'Ecrin des Sybelles beschikt over een verwarmd, overdekt zwembad, een sauna, Turks stoombad, een wasserette en er is een gezamenlijke lounge met o.a. een open haard en pooltafel. De gasten mogen per appartement eenmaal gratis gebruik maken van de sauna of de stoomcabine. Ter plaatse kun je (tegen betaling) broodjesservice regelen via de receptie. Bij het naastgelegen restaurant is het mogelijk maaltijden/half pension te boeken (prijzen op aanvraag).