Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Les Balcons de Pierre Pomme appartement 3 - 4-6 personen

De chalet-appartementen Les Balcons de Pierre Pomme bevinden zich in de wijk Les Verneys. Op ca. 450 meter is de piste en stoeltjeslift Verneys, die je naar het skigebied van Galibier-Thabor brengt met meer dan 150 km aan piste. Hier bevindt zich ook een skischool. Vanuit Valloire kan je skiën naar Valmeinier. De skibushalte is op ongeveer 100 meter afstand. Binnen een straal van 400 meter is een restaurant, bakker en een aantal winkels te vinden. Het centrum van Valloire is op ca. 2 km en heeft een ruim aanbod aan voorzieningen zoals restaurants, bars en winkels. In het gebied Galibier-Thabor is 21 km aan loipes en 10 km aan wandelpaden te vinden. De chalet-appartementen zijn recentelijk gebouwd en modern ingericht. De appartementen beschikken over een gezamenlijke skiberging en parkeerplaats.

Vanaf € 344,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Alba - 6 personen

Appartement Alba - 6 personen
Chalet.nl

Résidence Alba is een recent gebouwd, kleinschalige résidence bestaande uit 5 verdiepingen (met lift) met in totaal 23 luxe appartementen. De résidence is gelegen bij de entree van Les Deux Alpes direct bij de stoeltjeslift Vallée Blanche en aan de gelijknamige blauwe piste. Zowel de skischool alsmede de nodige faciliteiten zoals een supermarkt, bakker en restaurant vind je op ongeveer 300 meter van résidence Alba. Het centrum van Les Deux Alpes ligt op ongeveer 1 kilometer, de gratis skibus stopt op ca. 50 meter van de résidence. Het centrum is ook met de skilift en dan over de piste te bereiken. Verder is er voor ieder appartement een skiberging en Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling, één code per apparaat). Er is gratis parkeergelegenheid in de openlucht en tegen betaling overdekt.

Chalet Chez La Botta - 8-10 personen

Chalet Chez La Botta - 8-10 personen
Chalet.nl

Chalet Chez La Botta is rustig gelegen in het gehucht Le Levassaix, vlakbij Les Menuires. Het chalet ligt op slechts 300 meter afstand van de piste, die naar de stoeltjeslift Bettex leidt. Deze stoeltjeslift eindigt boven Les Menuires, waar je vervolgens kunt afdalen naar dit gezellige skistation. Het is mogelijk om terug te skiën tot dichtbij het chalet. In Le Levassaix zijn er slechts enkele voorzieningen aanwezig, maar het centrum van Les Menuires bevindt zich op ca. 1,3 km afstand van chalet Chez La Botta. Je kunt hier o.a. terecht voor de dagelijkse boodschappen, restaurants en bars, een skischool en faciliteiten zoals een overdekt zwembad. Dit mooie, natuurstenen chalet is zorgvuldig gerenoveerd en heeft een comfortabele inrichting met een warme sfeer. Het chalet beschikt over de luxe van een privé sauna en een massagedouche, en ook een open haard, skiberging met skischoenendroger, Wi-Fi internetverbinding en een balkon zijn aanwezig. Verder beschikken alle slaapkamers van chalet Chez La Botta over een televisie en een en-suite badkamer. Het is mogelijk om op bestelling broodjes te laten leveren bij het chalet.

Chalet-appartement l'Orée des Pistes met balkon - 2-5 personen

Chalet-appartement l'Orée des Pistes met balkon - 2-5 personen
Chalet.nl

Résidence l'Orée des Pistes bestaat uit een aantal chalets met appartementen, gebouwd in typisch Savoyaardse stijl, vlakbij diverse voorzieningen en aan de voet van de piste. Het centrum van Saint Sorlin d'Arves is gelegen op ca. 1 km van de résidence. In dit centrum bevinden zich allerlei winkels en restaurants. Naast skiën en snowboarden is het in het centrum van Saint Sorlin d'Arves ook mogelijk om een tocht te organiseren op raquettes, met een sneeuwscooter, sledehonden of te gaan langlaufen of parapenten. Ook is er een bioscoop in Saint Sorlin d'Arves. In de résidence kunnen gasten gebruikmaken van het verwarmde en overdekte zwembad en (tegen betaling) van de sauna of hammam. Ook is er een skiberging en Wi-Fi bij de receptie. Wanneer je geen zin hebt om te koken kun je eten in het restaurant van de résidence, 'Le Barock'.

Chalet-appartement Les Ancolies Standard - 8-10 personen

Chalet-appartement Les Ancolies Standard - 8-10 personen
Chalet.nl

Les Ancolies is een kleinschalige résidence onderin het dorp Val Thorens. De appartementen bevinden zich direct bij de skipiste en de stoeltjeslift 3 Vallées 1 (richting Méribel) ligt op ongeveer 100 meter afstand. Via de piste zijn ook andere skiliften makkelijk bereikbaar, zodat je alle kanten op kunt in het Les Trois Vallées skigebied. In de directe omgeving van de appartementen bevinden zich ook de (kinder)skischolen, sportwinkels, restaurants, bars en een supermarkt. Het centrum van Val Thorens en een groot sportcentrum met o.a. twee zwembaden en wellnessfaciliteiten ligt op ongeveer 300 meter loopafstand. Les Ancolies bestaat uit zes ruime appartementen: vier voor 6-8 personen en twee voor 8-10 personen. Naast een toplocatie biedt de résidence je diverse luxe faciliteiten en services. Zo is er een gezamenlijke wellnessruimte (dagelijks geopend van 16.30 tot 20.00 uur) met sauna en hammam, waar je gratis gebruik van kunt maken. In de résidence bevindt zich het restaurant Le Rendez-vous, waar zowel het ontbijt als het diner genuttigd kan worden. Daarnaast heb je de mogelijkheid om 's ochtends verse broodjes te laten bezorgen bij het appartement, maar ook catering-service (diner) kan voor je geregeld worden (allen op aanvraag). Alle appartementen beschikken over een open haard, Wi-Fi internetverbinding en een balkon en per appartement heb je een eigen skilocker met skischoenendroger. In het autovrije Val Thorens is het verplicht je auto te parkeren op één van de openbare parkeerplaatsen of in één van de openbare parkeergarages in het dorp (vooraf te reserveren via www.valthoparc.com). De dichtstbijzijnde parkeergarage is P2.

Chalet-appartement Iris 11 personen - 10-11 personen

Chalet-appartement Iris 11 personen - 10-11 personen
Chalet.nl

Het leuke, kleine chalet Iris ligt in Saint Martin de Belleville en is onderverdeeld in een 5-persoons- en een 6-persoonsappartement. Saint Martin de Belleville is een gezellig, authentiek dorp vlakbij het bekende Les Menuires gelegen. Het chalet ligt op circa 250 meter van de dorpskern en de piste. Exclusief voor de gasten die verblijven in chalet Iris is er een saunaruimte met douche (voor algemeen gebruik). Daarnaast beschikken de appartementen over gratis Wi-Fi en is er een wasmachine in het chalet. In de directe omgeving kan gratis worden geparkeerd.