Chalet Les Flocons du Soleil - 6-8 personen
Les Flocons du Soleil bestaat uit 60 houten twee-onder-één-kap chalets, geschikt voor maximaal 7 of 8 personen. Les Flocons du Soleil is prachtig gelegen aan de rand van La Joue du Loup. Dit is een vriendelijk en klein skistation tussen Grenoble en Gap in de zuidelijke Alpen. Het centrum en de pistes van het sneeuwzekere skidomein Devoluy (ca. 100 km pistes) bevinden zich op ca. 300 meter afstand. Ook loopt de langlaufloipe onder het chaletpark langs, op ongeveer 50 meter afstand. Les Flocons du Soleil beschikt verder over een receptie met gratis internetverbinding (Wi-Fi), skiberging, bagagedepot, verwarmd binnenzwembad en een sauna. Ook is er de mogelijkheid (tegen betaling) om gebruik te maken van de gezamenlijke wasmachine en droger. Parkeren kan aan de rand van het chaletpark. In- en uitladen op wisseldagen bij het chalet is toegestaan.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Caron - 2-4 personen
Résidence Caron ligt direct aan de piste in het levendige Les Menuires (in de wijk Preyerand). Zo kun je 's ochtends meteen de ski's onderbinden en het prachtige skigebied verkennen. Vanaf de résidence kun je naar de cabinelift Rocher Noir skiën. Met deze cabinelift kom je uit bij de Pointe de la Masse, hier vind je een aantal mooie pistes. Een andere mogelijkheid is om vanaf de ésidence naar de stoeltjeslift Tortollet te skiën. Deze lift komt uit in het centrum van Les Menuires. Vanaf hier vertrekken de skiliften naar de Col de La Chambre en de 3 Marches vertrekken (richting Méribel). Kortom; genoeg opties om de omgeving te ontdekken! Het gezellige centrum van Les Menuires ligt op ca. 150 meter, hier vind je alles voor een geslaagde wintersport. Zo zijn er diverse restaurants, winkels, supermarkten, een skischool en leuke aprés-ski gelegenheden. De dichtstbijzijnde supermarkt ligt op ca. 20 meter. De appartementen zijn eenvoudig, maar verzorgd ingericht. In het gebouw bevinden zich verschillende liften en een berging voor de ski's. Tevens is er bij de résidence parkeergelegenheid (onoverdekt). Ook zijn er iets verderop openbare parkeerplaatsen in de straat.
Vanaf € 317,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Chez Marie - 10-12 personen
Als je op zoek bent naar een ski-in-ski-out chalet in een groot skigebied, dan ben je bij chalet Chez Marie aan het juiste adres! Dit vrijstaande chalet ligt bovenin het dorpje Les Coches, in het skigebied van La Plagne. Via de rode piste die langs het chalet loopt bereik je de skilift Lac Noir, die je het gebied in brengt. Bovenaan de Lac Noir skilift kun je verder met de lift omhoog richting Belle Plagne, of kun je afdalen naar de Vanoise Express. Deze grote gondellift verbindt het skigebied van La Plagne met dat van Les Arcs, die samen de skiregio Paradiski vormen met maar liefst 425 km piste! Les Coches heeft een klein centrum, maar alle benodigde faciliteiten zijn aanwezig. Zo vind je er o.a. een skischool, sportwinkels met skiverhuur, diverse gezellige barretjes en restaurants en een supermarkt. De afstand vanaf het chalet naar het centrum is ongeveer 800 meter. Chalet Chez Marie is tot ongeveer 200 meter afstand bereikbaar met de auto. Je kunt hier de auto's parkeren en je weg naar het chalet te voet vervolgen, gedeeltelijk over de piste. Op de aankomstdag kun je je bagage laten vervoeren naar het chalet. Deze externe service is op aanvraag en tegen betaling.
Vanaf € 285,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Club MMV Le Coeur des Loges - 8-10 personen
Vanuit Résidence Le Coeur des Loges in Les Menuires stap je 's morgens meteen op de ski's! Deze nieuwgebouwde résidence (2016) bevindt zich namelijk direct aan de blauwe piste. Via deze piste kun je naar de stoeltjesliften Tortellet of Le Bettex skiën, waarmee je verder toegang hebt tot het 600 km piste tellende skigebied Les Trois Vallées. Bij Résidence Le Coeur des Loges geniet je van een uitgebreid aanbod aan faciliteiten. Zo is er een verwarmd binnenzwembad aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken, evenals een wellnessruimte (tegen betaling, alleen toegankelijk voor volwassenen, vooraf reserveren) met sauna, jacuzzi, hammam, massages en schoonheidsbehandelingen. In het restaurant met panoramaterras met uitzicht op de piste kun je terecht voor een heerlijke maaltijd (vooraf reserveren). Verder is er een receptie, broodjesservice, ontbijtservice, kinderclub (van maandag tot en met vrijdag van 09.00-12.00 uur en van 14.00-17.00 uur, gratis, vooraf te reserveren en naar beschikbaarheid), een speelruimte speciaal voor tieners en een parkeergarage (tegen betaling). In totaal zijn er 146 appartementen aanwezig, geschikt voor 4 tot 12 personen. Alle appartementen hebben een balkon, een skikluis en er is Wi-Fi beschikbaar in de gehele résidence (low speed inclusief in de appartementen, high speed tegen betaling). In de directe omgeving van de résidence vind je o.a. een kleine supermarkt en een wasserette. Het centrum van Les Menuires ligt op ongeveer 1 km afstand en is te bereiken via de Preyerand personenlift of met de skibus die vlakbij de résidence vertrekt. Les Menuires heeft een uitgebreid aanbod aan restaurants, bars en winkels. Bij dit type appartement is 1x toegang tot de wellness voor 3 personen inclusief!
Vanaf € 437,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Saint Marc - 12-14 personen
Chalet Saint Marc is een comfortabel 14-persoons chalet, gelegen in het dorpje Saint Marcel. Het chalet heeft een gezellige inrichting en is onder andere voorzien van een privé-sauna en een balkon. De skipistes en skiliften bevinden zich op circa 1,1 km afstand van het chalet, in het dorpje Saint Martin. De skibus naar St. Martin de Belleville vertrekt op 100 meter van het chalet. Deze skibus rijdt 's morgens zo'n 2x en aan het eind van de dag ook 2x (wijzigingen voorbehouden). Het dorpje Saint Marcel de Belleville bevindt zich in het gigantische skigebied Les Trois Vallées, maar heeft desondanks zijn karakteristieke Franse uitstraling behouden. In het nabijgelegen dorp Saint Martin vind je een gezellig dorpscentrum met onder andere een aantal restaurants, bars, winkels en supermarkten. In de buurt van het chalet is gratis parkeergelegenheid.
Vanaf € 264,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement La Voûte Type 2 - 80 m² - 6-8 personen
Middenin het dorpscentrum van Saint Martin de Belleville, aan het plein tegenover de kerk, bevinden zich de appartementen La Voûte. De appartementen bevinden zich op de bovenste drie verdiepingen van een van oorsprong boerenhuis. De appartementen hebben een comfortabele inrichting met veel gebruik van hout en beschikken over een klein balkon met uitzicht over het centrale dorpsplein en de omliggende bergwereld. De appartementen La Voute hebben een ideale ligging, op slechts 30 meter afstand van de skilift, die tevens aansluiting heeft op de pistes naar Les Menuires en Méribel. In het centrum van Saint Martin de Belleville vind je onder andere een aantal winkels, restaurants en après-ski bars. Op de begane grond van het huis bevindt zich een gezellig restaurant met een groot zonneterras. Tegenover het huis is parkeergelegenheid (openbaar).
Vanaf € 254,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
