Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Les Frasses met privé-sauna en buiten-jacuzzi - 13 personen

Het luxe, vrijstaande chalet Les Frasses vind je aan de rand van het wintersportoord Châtel, in de wijk Petit-Châtel. De op 400 meter loopafstand gelegen stoeltjeslift Barbossine/Petit Châtel brengt je het Super-Châtel gebied in. Vanuit dit gebied heb je aansluiting op de pistes van het Zwitserse deel van Les Portes du Soleil, maar d.m.v. twee nieuwe stoeltjesliften kun je ook het Linga/Pré la Joux gebied bereiken. Vanuit dit gebied kun je richting Avoriaz en Morzine skiën. Je kunt er ook voor kiezen om de skibus te nemen, die via het centrum van Châtel naar de Linga cabinelift rijdt. Deze skibus vertrekt op ca. 250 meter afstand van het chalet en rijdt ongeveer elke 20 minuten. Aan het einde van de dag kun je weer met de Barbossine/Petit Châtel stoeltjeslift terug naar beneden of de skibus terug nemen vanuit het centrum, aangezien er geen piste eindigt bij deze stoeltjeslift. Voor een gezellige après-ski ben je in Châtel aan het juiste adres! In het sfeervolle centrum is er een uitgebreid aanbod aan barretjes en ook vind je er allerlei restaurants, (sport)winkels, supermarkten, skischolen en een kinderopvang. De allerkleinsten kunnen op spelende wijze leren skiën bij club Piou Piou. Verder kun je er o.a. schaatsen op het Lac du Vonnes, rodelen of een bezoek brengen aan het wellnesscentrum Forme d'O met o.a. een binnenzwembad. Kortom, Châtel biedt voor iedereen wat wils! Na het skiën kun je in chalet Les Frasses ontspannen in je eigen sauna, maar ook in de buiten-jacuzzi op het terras is het heerlijk vertoeven! Vanuit de jacuzzi geniet je van een mooi uitzicht op het dorp. Het chalet is verder voorzien van faciliteiten zoals een pelletkachel, Wi-Fi en een skiberging met skischoenendroger. Auto's kunnen direct bij het chalet geparkeerd worden. Er is één overdekte parkeerplaats (carport).

Vanaf € 362,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet l'Orme - 16 personen

Chalet l'Orme - 16 personen
Chalet.nl

Het ruime chalet l'Orme is gelegen in de wijk Etringa in het bergdorp Châtel. Het chalet bevindt zich op een centrale locatie, op ongeveer 400 meter van het levendige dorpscentrum. De dichtstbijzijnde winkels en restaurants vind je echter al op slechts 50 meter afstand. Ook de piste en de Télécabine de Super-Châtel vind je op zo'n 400 meter afstand van chalet l'Orme. Deze skilift brengt je direct het immense Les Portes du Soleil skigebied in. In het levendige centrum van Châtel zijn o.a. allerlei restaurants, bars en winkels gelegen en ook voor skischolen en kinderopvang kun je in het dorp terecht. Vanuit het centrum bereik je met de skibus in ca. 10 minuten de Télécabine du Linga (richting Avoriaz/Morzine). Op ongeveer 200 meter afstand van het chalet vind je het Centre Aquatique Forme d'O, met o.a. een binnenzwembad, sauna's, hammam, fitness, massages en beautybehandelingen. Chalet l'Orme heeft een gemoedelijke inrichting, met veel gebruik van hout. Het chalet is o.a. voorzien van een houtkachel, Wi-Fi internetverbinding en een skiberging. Bij het chalet is parkeergelegenheid voor drie auto's.

Chalet-appartement Les Flocons d'Argent met slaaphoek - 4-6 personen

Chalet-appartement Les Flocons d'Argent met slaaphoek - 4-6 personen
Chalet.nl

Les Flocons d'Argent zijn eenvoudige maar mooie appartementen, pal naast de piste in het vriendelijke en gemoedelijke bergdorp Aussois. Deze résidence bestaat uit 8 chalets, ieder met twee tot vijf verdiepingen. Faciliteiten zoals een skiwinkel, skischool, kleine levensmiddelenwinkel/bakker en restaurant vind je direct in de résidence. Het centrum van Aussois, met alle benodigde overige faciliteiten vind je op ca. 300 meter. Vanuit het centrum van Aussois vertrekken er skiliften een flink eind omhoog. Je kunt er voor kiezen een van de stoeltjesliften te nemen of de cabinelift 'Gran Jeu' die je direct naar 2150 meter hoogte brengt, met aansluiting op de 'l'Armoise' die je naar 2750 meter brengt. Op deze hoogte kun je genieten van een aantal leuke restaurants, maar je kunt er natuurlijk ook voor kiezen om in één keer naar beneden te skiën. Via één van de eenvoudige pistes keer je dan prachtig terug in het dorp. Les Flocons d'Argent beschikt over verschillende faciliteiten zoals een overdekt zwembad, twee sauna's (tegen betaling), een kleine fitnesszaal en een wasserette. Verder is er een skiberging en zijn er overdekte parkeerplaatsen (max. 1 per appartement en tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid). Er is gratis Wi-Fi bij de receptie (indien open).

Chalet-appartement L'Ecrin des Sybelles - 6-8 personen

Chalet-appartement L'Ecrin des Sybelles - 6-8 personen
Chalet.nl

L'Ecrin des Sybelles is een groot, elegant en recent gebouwd appartementencomplex met in totaal 85 appartementen verdeeld over vier chaletgebouwen (met lift). De appartementen bevinden zich op 500 meter van de piste en de skiliften en 200 meter van het centrum en de winkels. Er rijdt een gratis skibus van en naar de skilft. L'Ecrin des Sybelles beschikt over een verwarmd, overdekt zwembad, een sauna, Turks stoombad, een wasserette en er is een gezamenlijke lounge met o.a. een open haard en pooltafel. De gasten mogen per appartement eenmaal gratis gebruik maken van de sauna of de stoomcabine. Ter plaatse kun je (tegen betaling) broodjesservice regelen via de receptie. Bij het naastgelegen restaurant is het mogelijk maaltijden/half pension te boeken (prijzen op aanvraag).

Chalet-appartement Clovis - 4-6 personen

Chalet-appartement Clovis - 4-6 personen
Chalet.nl

Chalet Clovis ligt in het rustige dorpje La Villette, op slechts enkele minuten rijden van Vaujany. Op ongeveer 300 meter afstand van het chalet eindigt een blauwe piste en bevinden zich twee skiliften. Met de Villette-Montfrais cabinelift ga je direct het skigebied van Alpe d'Huez in en de Vaujany-Villette cabinelift brengt je naar het dorp Vaujany. Vanuit Vaujany kun je met de Vaujany-Alpette cabinelift het skigebied in naar 2800 meter hoogte. Voor voorzieningen als een supermarkt, sportwinkels, restaurants, bars, skischool en kinderopvang kun je in Vaujany terecht, dat op ongeveer 1 km afstand van het chalet gelegen is. In Vaujany zijn ook een overdekt zwembad en schaatsbaan aanwezig. In chalet Clovis bevinden zich een 4-6-persoons appartement en een 10-12-persoons appartement. Het gebruik van veel steen en hout geeft de appartementen een warme en sfeervolle uitstraling. Beide appartementen beschikken over Wi-Fi en een balkon of terras op het zuiden en het 10-12-persoons appartement beschikt tevens over een eigen sauna! Er is een gezamenlijke skiberging om je skimateriaal in op te bergen. Parkeren kan op openbare parkeerplaatsen in de directe omgeving van het chalet. Er is broodjesservice en op aanvraag is er catering (diner) mogelijk in de appartementen.

Appartement Le Hameau du Puy appartement - 6-8 personen

Appartement Le Hameau du Puy appartement - 6-8 personen
Chalet.nl

In het vriendelijke Superdévoluy liggen de comfortabele appartementen en twee-onder-één-kap chalets van Le Hameau du Puy. De appartementen en de chalets zijn beide met gebruik van veel hout in lokale stijl gebouwd en ingericht. De skilift, skischool en de piste vind je op ca. 200 meter afstand en het centrum van Superdévoluy, met al zijn voorzieningen zoals winkels, schaatsbaan, bioscoop, restaurant en discotheek, ligt op ca. 150 meter afstand. In het gemeenschappelijke gebouw vind je de receptie, een verwarmd binnenzwembad en een sauna waar je gratis gebruik van kunt maken. Het park beschikt over gratis parkeergelegenheid (niet overdekt). Tegen betaling kun je de auto ook overdekt parkeren.