Chalet Les Frasses met privé-sauna en buiten-jacuzzi - 13 personen
Het luxe, vrijstaande chalet Les Frasses vind je aan de rand van het wintersportoord Châtel, in de wijk Petit-Châtel. De op 400 meter loopafstand gelegen stoeltjeslift Barbossine/Petit Châtel brengt je het Super-Châtel gebied in. Vanuit dit gebied heb je aansluiting op de pistes van het Zwitserse deel van Les Portes du Soleil, maar d.m.v. twee nieuwe stoeltjesliften kun je ook het Linga/Pré la Joux gebied bereiken. Vanuit dit gebied kun je richting Avoriaz en Morzine skiën. Je kunt er ook voor kiezen om de skibus te nemen, die via het centrum van Châtel naar de Linga cabinelift rijdt. Deze skibus vertrekt op ca. 250 meter afstand van het chalet en rijdt ongeveer elke 20 minuten. Aan het einde van de dag kun je weer met de Barbossine/Petit Châtel stoeltjeslift terug naar beneden of de skibus terug nemen vanuit het centrum, aangezien er geen piste eindigt bij deze stoeltjeslift. Voor een gezellige après-ski ben je in Châtel aan het juiste adres! In het sfeervolle centrum is er een uitgebreid aanbod aan barretjes en ook vind je er allerlei restaurants, (sport)winkels, supermarkten, skischolen en een kinderopvang. De allerkleinsten kunnen op spelende wijze leren skiën bij club Piou Piou. Verder kun je er o.a. schaatsen op het Lac du Vonnes, rodelen of een bezoek brengen aan het wellnesscentrum Forme d'O met o.a. een binnenzwembad. Kortom, Châtel biedt voor iedereen wat wils! Na het skiën kun je in chalet Les Frasses ontspannen in je eigen sauna, maar ook in de buiten-jacuzzi op het terras is het heerlijk vertoeven! Vanuit de jacuzzi geniet je van een mooi uitzicht op het dorp. Het chalet is verder voorzien van faciliteiten zoals een pelletkachel, Wi-Fi en een skiberging met skischoenendroger. Auto's kunnen direct bij het chalet geparkeerd worden. Er is één overdekte parkeerplaats (carport).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement CGH Le Village de Lessy goud - 4-6 personen
CGH Residence Le Village de Lessy bestaat uit 140 appartementen, verdeeld over 10 chalets. Deze luxe résidence is gelegen in het kleine Franse plaatsje Chinaillon in de Franse Alpen, op slechts 400 meter van de pistes en de 'La Floria' skilift, die je naar 1800 meter hoogte brengt. Het is een gevarieerd skigebied, maar de trajecten die je in Chinaillon kunt vinden, zullen gevorderden meer aanspreken dan beginners. Het is een rustig plaatsje, maar je kunt er wel wat leuke restaurants en winkels vinden. Gasten van de résidence kunnen gebruik maken van de vele luxe faciliteiten, zoals het verwarmde binnenzwembad, jacuzzi, sauna en fitnessruimte. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. In alle appartementen is internet aanwezig (één code per appartement). Tevens beschikt de résidence over een lift, bagage opslag, ski berging en overdekte parkeergarage. Bij de receptie is het mogelijk om broodjesservice te regelen.
Vanaf € 1.050,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Tilia - 4-6 personen
Als je wilt verblijven in een sneeuwzeker wintersportdorp in het hart van een groot skigebied, dan ben je bij résidence Tilia aan het juiste adres! Deze résidence bevindt zich namelijk direct aan de skipiste in het dorpje Avoriaz, in Les Portes du Soleil. Via de piste bereik je gemakkelijk de diverse skiliften in het dorp. Vanwege de centrale ligging kun je vanuit Avoriaz diverse kanten op in het 650 kilometer piste tellende skigebied. In de directe omgeving van de résidence bevinden zich diverse faciliteiten, zoals een supermarkt, ski shops, restaurants en bars. Avoriaz heeft veel meer te bieden dan uitstekende skimogelijkheden. In het dorp vind je o.a. een schaatsbaan, wellnesscentra, bowlingbaan en waterparadijs 'Aquariaz' met subtropisch zwembad. De appartementen Tilia zijn eenvoudig, maar netjes ingericht en zijn beide voorzien van een Wi-Fi internetverbinding, balkon op het zuiden en een skikluisje. Avoriaz is een autovrij dorp en daarom dien je je auto te parkeren op de openbare parkeerplaats of in een parkeergarage bij de ingang van het dorp. Vanaf daar wordt je bagage, tegen betaling, per sneeuwscooter of arrenslee naar de résidence gebracht.
Vanaf € 408,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Montagnettes Le Hameau du Kashmir supérieur - 4 personen
Le Hameau du Kashmir is een recent en prestigieus project van het bekende Montagnettes. Deze in 2012 geopende résidence ligt direct bij de entree van het bruisende dorp Val Thorens. Le Hameau du Kashmir is gelegen aan de blauwe piste 'Plein Sud', de gelijknamige stoeltjeslift loopt langs de résidence. Vanuit de appartementen stap je zo de piste op en via de piste ski je naar beneden waar je een goede aansluiting hebt op het gehele gebied. De résidence beschikt over 39 appartementen en er zijn 53 suites in het naastgelegen hotel. Winkels, restaurants en het sportcentrum van Val Thorens zijn gelegen op 5 minuten afstand. Tevens rijdt er de hele dag een gratis skibus door het dorp. Le Hameau du Kashmir is van alle gemakken voorzien en beschikt onder andere over een verwarmde skiberging, Wi-Fi (1 code voor 1 apparaat per appartement), zwembad en drie verschillende sauna's. Van deze faciliteiten kun je gratis gebruik maken. Tegen betaling kun je gebruik maken van broodjesservice, twee restaurants (ontbijt en diner zijn op aanvraag bij te reserveren) en kun je in de relaxruimte genieten van verschillende massages en behandelingen.
Vanaf € 616,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Soleil Vacances studio - 2-4 personen
Résidence Soleil Vacances is gelegen in de wijk Brelin, in het hogere gedeelte van Les Menuires. Er zijn in totaal 74 verzorgd ingerichte appartementen, verdeeld over twee gebouwen. De gebouwen zijn middels een galerij met winkels met elkaar verbonden. De résidence heeft een goede ligging, richting het zuiden, direct aan de voet van de piste. De cabinelift Roc des 3 Marches 1 is gelegen op zo'n 300 meter afstand (al skiënd). Vervolgens kun je overstappen op de Roc des 3 Marches 2, die je direct naar 2700 meter hoogte brengt in het immense Les Trois Vallées skigebied (600 km piste). Het gezellige centrum van de wijk La Croisette is bereikbaar via een personenlift, die zich op ongeveer 100 meter loopafstand van résidence Soleil Vacances bevindt. Je vindt hier diverse winkels, restaurants en bars. Ook kun je het centrum van Les Menuires, met o.a. de skischool, gemakkelijk skiënd bereiken. In de résidence vind je o.a. een receptie, skiberging en een klein, verwarmd binnenzwembad (6 x 2 meter). Alle appartementen zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding. Bij résidence Soleil Vacances is een openbare parkeerplaats gelegen.
Vanaf € 285,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Alba - 6 personen
Résidence Alba is een recent gebouwd, kleinschalige résidence bestaande uit 5 verdiepingen (met lift) met in totaal 23 luxe appartementen. De résidence is gelegen bij de entree van Les Deux Alpes direct bij de stoeltjeslift Vallée Blanche en aan de gelijknamige blauwe piste. Zowel de skischool alsmede de nodige faciliteiten zoals een supermarkt, bakker en restaurant vind je op ongeveer 300 meter van résidence Alba. Het centrum van Les Deux Alpes ligt op ongeveer 1 kilometer, de gratis skibus stopt op ca. 50 meter van de résidence. Het centrum is ook met de skilift en dan over de piste te bereiken. Verder is er voor ieder appartement een skiberging en Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling, één code per apparaat). Er is gratis parkeergelegenheid in de openlucht en tegen betaling overdekt.
Vanaf € 552,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
