Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Les Frasses met privé-sauna en buiten-jacuzzi - 13 personen

Het luxe, vrijstaande chalet Les Frasses vind je aan de rand van het wintersportoord Châtel, in de wijk Petit-Châtel. De op 400 meter loopafstand gelegen stoeltjeslift Barbossine/Petit Châtel brengt je het Super-Châtel gebied in. Vanuit dit gebied heb je aansluiting op de pistes van het Zwitserse deel van Les Portes du Soleil, maar d.m.v. twee nieuwe stoeltjesliften kun je ook het Linga/Pré la Joux gebied bereiken. Vanuit dit gebied kun je richting Avoriaz en Morzine skiën. Je kunt er ook voor kiezen om de skibus te nemen, die via het centrum van Châtel naar de Linga cabinelift rijdt. Deze skibus vertrekt op ca. 250 meter afstand van het chalet en rijdt ongeveer elke 20 minuten. Aan het einde van de dag kun je weer met de Barbossine/Petit Châtel stoeltjeslift terug naar beneden of de skibus terug nemen vanuit het centrum, aangezien er geen piste eindigt bij deze stoeltjeslift. Voor een gezellige après-ski ben je in Châtel aan het juiste adres! In het sfeervolle centrum is er een uitgebreid aanbod aan barretjes en ook vind je er allerlei restaurants, (sport)winkels, supermarkten, skischolen en een kinderopvang. De allerkleinsten kunnen op spelende wijze leren skiën bij club Piou Piou. Verder kun je er o.a. schaatsen op het Lac du Vonnes, rodelen of een bezoek brengen aan het wellnesscentrum Forme d'O met o.a. een binnenzwembad. Kortom, Châtel biedt voor iedereen wat wils! Na het skiën kun je in chalet Les Frasses ontspannen in je eigen sauna, maar ook in de buiten-jacuzzi op het terras is het heerlijk vertoeven! Vanuit de jacuzzi geniet je van een mooi uitzicht op het dorp. Het chalet is verder voorzien van faciliteiten zoals een pelletkachel, Wi-Fi en een skiberging met skischoenendroger. Auto's kunnen direct bij het chalet geparkeerd worden. Er is één overdekte parkeerplaats (carport).

Vanaf € 362,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Le Hameau du Rocher Blanc - 2-4 personen

Chalet-appartement Le Hameau du Rocher Blanc - 2-4 personen
Chalet.nl

Résidence Le Hameau du Rocher Blanc is een mooie résidence met 108 appartementen verdeeld over twee (op 100 meter van elkaar gelegen) gebouwen. In authentieke stijl gebouwd met veel gebruik van hout en natuursteen. Le Hameau de Rocher Blanc is in de wijk Chantemerle gelegen, dichtbij de liften en de ESF skischool. Het is zelfs mogelijk (mits voldoende sneeuw) om terug tot de résidence te skiën. Verder is de résidence ca. 200 meter van het centrum gelegen en rijdt er een gratis shuttle bus tussen de diverse wijken. De résidence beschikt over diverse luxe faciliteiten (al deze faciliteiten zijn in het hoofdgebouw) zoals een overdekt, verwarmd zwembad, sauna, Turks Stoombad en een fitnessruimte. Van het zwembad en de fitnessruimte kun je gratis gebruik maken. Van de sauna of het Turks stoombad kun je één keer gratis gebruik maken.

Chalet-appartement Les Oursons - 4 personen

Chalet-appartement Les Oursons - 4 personen
Chalet.nl

Chalet Les Oursons heeft een gunstige ligging in het gezellige skidorp Les Gets. Zowel het centrum als de cabinelift naar het skigebied op de Mont Chéry vind je op slechts 200 meter loopafstand. Er rijdt een gratis treintje tussen de Mont Chéry cabinelift en de Chavannes skiliften, die aan de andere kant van het centrum liggen (ca. 450 meter). Met deze skiliften heb je toegang tot het Chavannes/Ranfoilly gebied dat aangesloten is op de pistes van Morzine. Bij de Chavannes skiliften bevindt zich de ESF skischool. Les Gets is een familievriendelijk dorp met een levendig centrum, waar vele restaurantjes, (après-ski) bars, supermarkten, sportwinkels en boetiekjes te vinden zijn. Voor de allerkleinsten is er een kinderopvang en jong en oud kan zich vermaken op de schaatsbaan of rodelbaan. Chalet Les Oursons is onderverdeeld in drie comfortabele appartementen, geschikt voor 4 tot 12 personen. Er is parkeergelegenheid buiten bij het chalet.

Vanaf € 1.090,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Les Balcons des Aiguilles - 4-6 personen

Appartement Les Balcons des Aiguilles - 4-6 personen
Chalet.nl

Les Balcons des Aiguilles is een mooie résidence aan de voet van de pistes in La Toussuire. Het complex bevindt zich 300 meter van een kleine supermarkt en een restaurant. Op ca. 800 meter vind je het centrum van La Toussuire. Hier kun je terecht voor winkels, restaurants en barretjes. Bij voldoende sneeuw is er de mogelijkheid om terug te skiën naar het appartement. De stoeltjeslift 'Le Soleil' vertrekt op ca. 50 meter van de appartementen. Met deze lift heb je een prima aansluiting op het gebied en kom je gemakkelijk in het centrum en bij de andere liften, die vanuit het centrum vertrekken. Er rijdt een gratis skibus door het dorp. De résidence beschikt verder over een receptie met lounge, een verwarmd binnenzwembad, een sauna en Hammam (1 sessie gratis). Broodjesservice is ook mogelijk via de receptie.

Chalet-appartement CGH Résidence La Reine des Prés - 6-8 personen

Chalet-appartement CGH Résidence La Reine des Prés - 6-8 personen
Chalet.nl

CGH Résidence La Reine des Pres bestaat uit 79 luxe appartementen, verdeeld over 7 chaletgebouwen. De résidence is centraal gelegen op 5 minuten loopafstand van het centrum van Samoëns, waar je verschillende bars, restaurantjes en wat winkels kunt vinden. Verder is de "Grand Massif Express" gondel met aansluiting op het skigebied van Le Grand Massif gelegen op een afstand van ca. 300 meter. Gasten kunnen gratis gebruik maken van de vele luxe faciliteiten die de résidence te bieden heeft. Zo is er een verwarmd binnenzwembad, jacuzzi, sauna, Turks stoombad en fitnessruimte. Tevens is er Wi-Fi internetverbinding (één code per appartement), een skiberging en een parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 2.30 meter) aanwezig. Ook is het mogelijk om bij de receptie broodjesservice te regelen.

Appartement Alba - 10 personen

Appartement Alba - 10 personen
Chalet.nl

Résidence Alba is een recent gebouwd, kleinschalige résidence bestaande uit 5 verdiepingen (met lift) met in totaal 23 luxe appartementen. De résidence is gelegen bij de entree van Les Deux Alpes direct bij de stoeltjeslift Vallée Blanche en aan de gelijknamige blauwe piste. Zowel de skischool alsmede de nodige faciliteiten zoals een supermarkt, bakker en restaurant vind je op ongeveer 300 meter van résidence Alba. Het centrum van Les Deux Alpes ligt op ongeveer 1 kilometer, de gratis skibus stopt op ca. 50 meter van de résidence. Het centrum is ook met de skilift en dan over de piste te bereiken. Verder is er voor ieder appartement een skiberging en Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling, één code per apparaat). Er is gratis parkeergelegenheid in de openlucht en tegen betaling overdekt.