Chalet Les Lanchettes inclusief catering, zondag t/m zondag - 10-14 personen
Chalet Les Lanchettes is gelegen tussen de skidorpen Avoriaz en Morzine. De Prodaine Express cabinelift ligt op 800 meter afstand van het chalet en geeft directe toegang tot het uitgestrekte skigebied van Les Portes du Soleil. Afhankelijk van de sneeuwcondities is het mogelijk om off-piste terug te skiën tot vlakbij het chalet. De transfer van en naar de skilift is inclusief (met privé-busje) en ook in de avond kan hier gebruik van worden gemaakt. Ook is er een skibushalte op 100 meter van het chalet gelegen. Het chalet beschikt over een overdekt terras met privé-jacuzzi. In het chalet is er een Wi-Fi internetverbinding en een skiberging met skischoenendrogers aanwezig. Ook is er parkeergelegenheid bij het chalet. Chalet Les Lanchettes wordt alleen inclusief cateringservice verhuurd. Dit houdt in dat de cateringstaf heerlijke maaltijden voor je bereidt en ervoor zorgt dat het chalet schoon en gezellig is. De cateringservice omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie Extra te boeken voor volledige omschrijving). Met deze service hoef je je nergens meer druk over te maken, alleen nog maar te genieten van het enorme skigebied van Les Portes du Soleil! Op ca. 800 meter afstand vind je de dichtstbijzijnde bar en restaurant (bij de skilift). Het gezellige centrum van Morzine is gelegen op 3 km afstand en hier zijn er o.a. winkels, supermarkten en restaurants te vinden. Daarnaast biedt het dorp een aantal faciliteiten zoals een schaatsbaan, rodelbaan, overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten. In Morzine en omgeving zijn voldoende wandelmogelijkheden (dichtstbijzijnde op 200 meter), er ligt ongeveer 95 km aan wandelpaden. Andere activiteiten die je kunt doen zijn o.a. langlaufen (dichtstbijzijnde op 800 meter), paragliden, rijden op een sneeuwscooter en heli-skiën.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Les Balcons de La Vanoise met slaaphoek - plus - 4-6 personen
Résidence Les Balcons de La Vanoise heeft een ideale ligging in het dorpje Termignon-la-Vanoise, gelegen in de Haute Maurienne-vallei. Deze résidence bevindt zich namelijk aan de voet van de piste en direct bij de skiliften, waardoor je 's ochtends gelijk op je ski's kunt stappen. Tegenover de résidence bevindt zich tevens een kinderweide met oefenpistes en ook de skischool is op loopafstand gelegen. Termignon heeft een klein eigen skigebied met overwegend blauwe en rode pistes. Dit skigebied is aangesloten op dat van Val Cenis, waardoor je in totaal zo'n 125 km piste tot je beschikking hebt. Het dorpscentrum van Termignon ligt op ca. 200 meter van résidence Les Balcons de La Vanoise. Hier vind je o.a. diverse winkels, restaurants en bars. De résidence beschikt in totaal over 65 appartementen, die verspreid liggen over drie kleinschalige gebouwen in chalet-stijl. De appartementen Les Balcons de La Vanoise zijn netjes ingericht en elk voorzien van een balkon of terras. De 'plus' appartementen zijn in 2017 gerenoveerd. In de résidence vind je o.a. een gemeenschappelijke skiberging en bij de receptie is gratis Wi-Fi aanwezig. Buiten is er gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid) en ook kun je tegen betaling je auto parkeren in de overdekte parkeergarage (reserveren noodzakelijk, naar beschikbaarheid).
Vanaf € 273,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Hameau du Puy appartement - 2-4 personen
In het vriendelijke Superdévoluy liggen de comfortabele appartementen en twee-onder-één-kap chalets van Le Hameau du Puy. De appartementen en de chalets zijn beide met gebruik van veel hout in lokale stijl gebouwd en ingericht. De skilift, skischool en de piste vind je op ca. 200 meter afstand en het centrum van Superdévoluy, met al zijn voorzieningen zoals winkels, schaatsbaan, bioscoop, restaurant en discotheek, ligt op ca. 150 meter afstand. In het gemeenschappelijke gebouw vind je de receptie, een verwarmd binnenzwembad en een sauna waar je gratis gebruik van kunt maken. Het park beschikt over gratis parkeergelegenheid (niet overdekt). Tegen betaling kun je de auto ook overdekt parkeren.
Vanaf € 270,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Villarenger Le Petit Chardon - 4-6 personen
Chalet Villarenger ligt in het gelijknamige dorpje Villarenger, op ca. 4 km van het authentieke bergdorp Saint Martin de Belleville. In Saint Martin de Belleville bevinden zich de skipiste en de cabinelift, waarmee je toegang hebt tot de pistes van Les Trois Vallées. Daarnaast heeft dit familievriendelijke dorp een gezellig centrum met een aantal restaurants en bars, sportwinkels, supermarkt en een kinderweide. Bij de cabinelift bevindt zich de skischool. Het chalet is onderverdeeld in twee appartementen, die verzorgd en sfeervol zijn ingericht. Ze zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en er is een gedeelde skiberging voor het opbergen van je skimateriaal. Tezamen bieden de appartementen plaats voor maximaal 16 personen. Er zijn openbare parkeerplaatsen in de omgeving van het chalet, waar je gratis je auto kunt parkeren. Bijgeboekt huurmateriaal en de skipassen haal je op in Saint Martin de Belleville.
Vanaf € 274,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence La Turra - 4-6 personen
Résidence La Turra is direct aan de piste gelegen in Valfréjus. De appartementen zijn ondergebracht in vier vrijstaande chalets, die gebouwd zijn in Savoyaardse stijl. De Charmasson skilift vind je op ca. 60 meter afstand (per ski, via de gelijknamige blauwe piste) en het deels autovrije centrum van het gezellige dorpje, met winkels, restaurants en skischool, ligt slechts 300 meter van de appartementen La Turra vandaan. De résidence beschikt over een skiberging, parkeergarage (op aanvraag en tegen betaling), wasserette, broodjesservice en een Wi-Fi internetverbinding bij de receptie (tijdens de openingstijden). Verder kun je in résidence La Turra gratis gebruik maken van de fitnessruimte, sauna en het verwarmde buitenzwembad met panoramisch uitzicht op de omliggende bergen (sauna en zwembad geopend van 16.30 - 19.30 uur, gesloten op woensdag; fitnessruimte op aanvraag bij de receptie en geopend van 09.00 - 19.30 uur, gesloten op zaterdag). Bij de residence is er gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid).
Vanaf € 244,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Résidence Le Hameau & Les Chalets de la Vallée d'Or - 6-8 personen
Deze mooie résidence bestaat uit meerdere chalets met chalet-appartementen. Bij de bouw van de résidence is gebruik gemaakt van traditionele materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. De skiliften en het centrum zijn gelegen op ca. 800 meter van de résidence en zijn gemakkelijk te bereiken met de skibus. De pistes bevinden zich op 10 tot 200 meter afstand. In de résidence kunnen gasten (tegen betaling) gebruikmaken van het (deels) overdekte zwembad, sauna, wasserette en skiberging. Bij de receptie is Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). De auto kan (tegen betaling) worden geparkeerd in de parkeergarage (beperkt aantal plaatsen, hoogte 1.90 meter).
Vanaf € 217,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
