Chalet Marie - 10 personen
Het vrijstaande chalet Marie heeft een gunstige ligging aan de rand van Châtel, slechts 200 meter van de stoeltjeslift Pré-la-Joux vandaan. Met deze stoeltjeslift bereik je de pistes van het Les Portes du Soleil skigebied en kun je richting Avoriaz, Morzine en Les Gets skiën. Het centrum van Châtel, met de Super Châtel cabinelift (richting Morgins/Zwitserland), vind je op ongeveer 6 km afstand van chalet Marie. De gratis skibus richting het centrum vertrekt bij de stoeltjeslift en rijdt ca. elke 15 minuten. Chalet Marie is een gezellig ingericht chalet dat plaats biedt voor groepen tot 10 personen. Het chalet heeft een balkon en een terras op het zuiden. De auto kun je bij het chalet parkeren. Restaurants, après-ski bars, diverse winkels en een supermarkt zijn te vinden in het centrum van Châtel. Er kan geschaatst worden in het dorp en verder heeft Châtel o.a. sledepistes en Club Piou Piou voor kinderen, een funpark, loipes, wandelpaden en een wellnesscentrum met overdekt zwembad.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Etoiles des Neiges appartement 2 - 7-9 personen
De appartementen Etoiles des Neiges hebben een centrale ligging in het authentieke bergdorp Valloire, tegenover de kerk. In de directe omgeving van het appartementengebouw vind je diverse restaurants, bars, sportwinkels en een supermarkt. Vanaf de appartementen Etoiles des Neiges is het slechts 200 meter lopen naar de cabinelift Crêt de la Brive. Met deze cabinelift heb je toegang tot het skigebied Galibier-Thabor, dat ongeveer 150 km piste telt. Bij deze lift eindigen een rode en blauwe piste en bevindt zich de skischool. Appartementengebouw Etoiles des Neiges bestaat uit diverse luxe en sfeervol ingerichte appartementen, geschikt voor 6 tot 9 personen. De appartementen zijn allemaal voorzien van een Wi-Fi internetverbinding, wasmachine en droger en een balkon. Er is een gezamenlijke skiberging met skischoenendrogers en een lift aanwezig in het gebouw. Er is parkeergelegenheid bij het gebouw.
Vanaf € 321,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons d'Auréa - 4-6 personen
Résidence Les Balcons d'Auréa is een nieuwgebouwde résidence (geopend in december 2015), gelegen in het knusse en familievriendelijke Auris-en-Oisans. De résidence bestaat uit 98 modern ingerichte appartementen, verdeeld over 5 verdiepingen (met lift), met allen een balkon of terras. De résidence is gunstig gelegen op ca. 50 meter van de piste en 100 meter van de skilift. Deze skilift verbindt Auris met het grote skigebied van Alpe d'Huez. Het centrum van Auris-en-Oisans is klein, maar je vindt er alles wat je nodig hebt, zoals verschillende winkels, restaurants en bars. Tevens is er een bioscoop te vinden in het dorp en bij de skilift vind je een skischool. Het voordeel van dit kleine dorp is dat alles zich op loopafstand bevindt. Na een actieve dag in de sneeuw kun je in résidence Les Balcons d'Auréa gratis gebruik maken van het verwarmde binnenzwembad. Je kunt ook ontspannen in de wellnessruimte met sauna en stoombad (tegen betaling). De résidence is verder voorzien van een fitnessruimte, skiberging, wasserette en parkeergarage. Tegen betaling is er Wi-Fi mogelijk in de appartementen.
Vanaf € 339,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Marmotton - 8 personen
Chalet Marmotton ligt in het centrum van het bruisende Les Deux Alpes. Het chalet heeft een uitstekende ligging voor de wintersportliefhebber die graag centraal wil zitten tijdens de vakantie. De skilift Jandri Express en skilift Lutins liggen tegenover het chalet op zo'n 100 meter afstand. Ideaal voor wie niet ver wil lopen! En de skibus stopt al op ca. 40 meter. Het skigebied telt 229 kilometer aan afwisselende pistes. Ook voor beginnende wintersporter is het gebied geschikt. Het chalet ligt in het langgerekte centrum van Les Deux Alpes. In dit centrum vind je alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport. De dichtstbijzijnde supermarkt ligt op 20 meter en het dichtstbijzijnde restaurant vind je al op 90 meter afstand. Andere faciliteiten zoals een bakker, skiverhuur en skischool vind je binnen een straal van circa 200 meter van het chalet. Les Deux Alpes heeft veel restaurants, leuke winkels, gezellige après-ski gelegenheden, bioscoop Le Slalom, een zwembad en een schaatsbaan. Het sfeervolle chalet beschikt over een groot terras waar je bij mooi weer heerlijk van de winterse zonnestralen kunt genieten. Ook heeft het chalet een skiberging met skischoendroger waar je fijn je materiaal kunt opbergen. Er is één parkeerplek bij het chalet.
Vanaf € 478,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Plagne Lauze studio - 2 personen
Plagne Lauze is een levendige résidence in Plagne 1800. De résidence bestaat uit 7 chaletgebouwen die in lokale stijl zijn gebouwd. Daarin ondergebracht vind je ruim 140 appartementen, allemaal voorzien van een balkon of terras. De piste en de skilift bevinden zich op ongeveer 300 meter loopafstand. Faciliteiten als een supermarkt, sportwinkels en restaurants/bars vind je in de directe omgeving. Résidence Plagne Lauze beschikt over diverse luxe faciliteiten, zoals een sauna, verwarmd buitenzwembad, bar, restaurant, gameroom en squashbaan (tegen betaling). Verder is er een kinderspeelruimte, mini-supermarkt en bagageruimte en zijn er ski-lockers voor het opbergen van je skimateriaal. De résidence heeft een parkeergarage, waar je tegen betaling je auto kunt parkeren. Op ongeveer 300 meter afstand zijn gratis, openbare parkeerplaatsen te vinden.
Vanaf € 456,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Le Hameau des Marmottes - 16 personen
Le Hameau des Marmottes is een mooi chalet park, ingeklemd tussen twee blauwe pistes in Preyerand - Les Menuires. Door deze ligging ben je 's morgens snel op pad en kom je aan het einde van de dag ook weer gemakkelijk terug! De stoeltjesliften van Tortellet en Le Bettex bevinden zich in de directe omgeving van de chalets en zijn skiënd bereikbaar over de gemakkelijke blauwe pistes. Het centrum van Les Menuires is gemakkelijk te bereiken m.b.v. de "Preyerand" personenlift (deze draait ook 's avonds). Verder rijdt de gratis skibus naar het centrum de hele dag door de wijk heen (1 halte onderin de wijk en 1 bovenaan). Het park bestaat uit 22 ruime, vrijstaande chalets en drie in chaletstijl gebouwde appartementsgebouwen met elk 12 luxe appartementen. Alle chalets zijn privé eigendom en verschillen daarom van inrichting. Bij voldoende sneeuw kun je terugskiën tot aan de chalets. Deze luxe chalets zijn stijlvol gebouwd met gebruik van veel hout, hebben allen een groot balkon en beschikken over een Wi-Fi aansluiting (gratis). Ze zijn zeer verzorgd en sfeervol ingericht. Qua grootte zijn alle chalets in dit park gelijk, alleen de indeling kan onderling verschillen. Vlakbij het chaletpark vind je een bakker, maar het is ook mogelijk om broodjes aan de deur te laten bezorgen, dat is makkelijk! Verder vind je op loopafstand een aantal restaurants, een kleine supermarkt en de skiverhuur. De skischool is in het centrum en hier vind je ook vele gezellige terrasjes in de ''ski-kom'' van Les Menuires. De auto kun je op één van de parkeerplaatsen van het park parkeren. Dit chalet ligt in het bovenste deel van het park en de blauwe "Bettex" piste loopt vrijwel direct langs het chalet. Skiën tot aan het chalet is hiermee vrijwel het gehele seizoen gegarandeerd. Om 's morgens weg te komen neem je de blauwe piste naar de Tortollet stoeltjeslift, deze lift eindigt in het centrum van Les Menuires. Ook kun je ervoor kiezen om de Rocher Noir stoeltjeslift te nemen, deze vind je naast de Tortollet. Deze brengt je op de Pointe de la Masse. Dit is het rustigste (en misschien wel mooiste) deel van het skigebied waar de zon zich 's morgens als eerste laat zien. Je vindt hier heerlijke blauwe en rode pistes!
Vanaf € 284,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
