Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Villa Placidia nummer 2 - 2-4 personen

De leuke en comfortabele appartementen "Villa Placidia" zijn recentelijk gerenoveerd en zijn gelegen midden in het centrum van Campitello. Villa Placidia heeft niet alleen een centrale, maar ook een zonnige ligging op het zuiden. De winkels en restaurants zijn in de directe omgeving te vinden. De 'Col Rodella' ligt op een afstand van ca. 200 meter van de appartementen. De skibushalte is gelegen op ca. 20 meter afstand van appartementen "Villa Placidia", hiermee kun je o.a. naar de 'Pecol' cabinelift in Canazei. De liften vanuit Campitello en Canazei zijn beide aangesloten op de Sella Ronda tour. Wil je nu de drukte van de Sella Ronda iets vermijden, ga dan eens naar het gehuchtje Pozza di Fassa (gelegen op ca. 8 km afstand) of de plaats Moena (gelegen op ca. 12 km afstand), deze gebieden zijn misschien iets kleiner, maar zeker de moeite waard om eens te bekijken. Voldoende mogelijkheden dus voor de ervaren en beginnende skiër! Wasgelegenheid aanwezig. Per appartement is er één parkeerplaats inbegrepen.

Vanaf € 740,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Villa Ceppato

Villa Ceppato
Villaexpert.nl

Villa Ceppato, vakantievilla met zwembad is gelegen op de heuvels van Pisa in het onderste deel van de Valdarno-vallei . De villa is verdeeld over twee verdiepingen en volledig omheind en is recentelijk gerestaureerd door de eigenaar die er een aangenaam en comfortabel verblijf van gemaakt heeft. Tijdens mooie zonnige dagen kunt u genieten van een prachtig uitzicht, dat zich uitstrekt van de scheve toren van Pisa tot de Apuaanse Alpen - terwijl u ontspant bij het zwembad aan de voorkant van het huis. Comfortabele meubels. Centrale verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs. Afstanden : Casciana Terme met allerlei winkels , een cafe, een postkantoor, banken , apotheek , winkelcentrum 3.5 km , Ponsacco 15km , Pontedera 20 km , Castiglioncello met stranden 31km , Leghorn ( Livorno ) met poort met vertrek naar Sardinië en Corsica 32km , Pisa 35km, Quercianella 42km , Volterra 44km , Lucca 50km, Vinci geboorteplaats van Leonardo en San Gimignano 55 km , Viareggio 65km , Florence 82km , Piombino met haven met vertrek naar Ile Elba 89km , Siena 93km , Vagliagli met ABV kantoren 98km , Rome 342km.

Vanaf € 1.400,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Villabella

Villabella
Villaexpert.nl

Charmant landhuis op de heuvels in het zuidelijke deel van Toscane aan de grens met Umbrië. Prachtig panoramisch uitzicht over de omliggende heuvels. De woning is verdeeld in 4 volledig onafhankelijke appartementen en is omringd door wijngaarden en olijfbomen. Hierdoor bieden ze totale rust en vrijheid. Typisch Toscaans landschap. Zeer goed onderhouden en rustiek ingericht. Onafhankelijk verwarming.Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs.

Vanaf € 3.955,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Sappi 8

Sappi 8
Villaexpert.nl

Nice Agriturismo in midst of a property of 105 hectares (approx.. 600m a.s.l.) made of vineyards, olive groves, trekking paths, nature reserve, oak and chestnut forests , a restaurant and CASALE BOSCONI (in our offer as well). Wonderful views from the Apuan Alps to the Chianti hills and a lot of privacy. The agriturismo is divided into 8 carefully renovated holiday apartments, whish ar set in the main building and the ex-barn. High quality furnishings in Florentine Style. Central heating.

Donizzetti

Donizzetti
Villaexpert.nl

Nice Agriturismo in midst of a property of 105 hectares (approx.. 600m a.s.l.) made of vineyards, olive groves, trekking paths, nature reserve, oak and chestnut forests , a restaurant and CASALE BOSCONI (in our offer as well). Wonderful views from the Apuan Alps to the Chianti hills and a lot of privacy. The agriturismo is divided into 8 carefully renovated holiday apartments, whish ar set in the main building and the ex-barn. High quality furnishings in Florentine Style. Central heating.

Chalet-appartement Residence Alpenrose incl. halfpension - 2-4 personen

Chalet-appartement Residence Alpenrose incl. halfpension - 2-4 personen
Chalet.nl

Residence Alpenrose is perfect gelegen aan de piste in het gezellige Arabba. Per ski zijn de skischool en de stoeltjeslift 'Burz' gemakkelijk te bereiken, deze stoeltjeslift heeft een directe aansluiting op de beroemde Sella Ronda skitour. Via de Sella Ronda kun je per ski ook in de gebieden Val Gardena/Wolkenstein, Alta Badia en Val di Fassa komen. Het centrum van Arabba is gelegen op zo'n 500 meter van de residence, hier zijn voldoende winkeltjes, barretjes en restaurants te vinden. Het recent gebouwde Residence Alpenrose is een dependance met 13 appartementen en lift, behorend bij Hotel Alpenrose. Je boekt de appartementen altijd in combinatie met halfpension. Het ontbijt in buffetvorm en diner (4-gangen keuze menu's met salade buffet en dessert buffet) worden geserveerd in het restaurant van Hotel Alpenrose. Met Kerst en Oud en Nieuw krijg je een speciaal 7-gangen diner. Dit restaurant, dat vermeld wordt in de Michelin Gids, wordt gewaardeerd vanwege de hoge kwaliteit van het eten en de uitstekende service. Hotel Alpenrose is op ca. 150 meter gelegen. De gasten van de residence mogen gratis gebruik maken van de faciliteiten van het hotel. Denk hierbij o.a. aan de wellness ruimte met sauna, Turks bad en jacuzzi (niet toegestaan voor kinderen onder 16 jaar). Verder is er in het hotel ook een pianobar, Wi-Fi (in algemene ruimtes, er is ook Wi-Fi in de appartementen), een wasserette, kinderanimatie en kinderopvang (vanaf 3 jaar) aanwezig. Bij de Residence kun je gratis parkeren.

Vanaf € 1.825,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje