Chalet-appartement Paradiso Al Bosco Grande - 6 personen
Het chalet Paradiso ligt in het uitgestrekte dorp Livigno en bestaat uit twee appartementen geschikt voor 4 en 6 personen. Het skigebied telt 115 kilometer piste, verdeeld over meerdere gebieden. De dichtstbijzijnde sleeplift (Amerikan) kun je vinden op ongeveer 600 meter, wil je verder het skigebied in dan kun je kiezen voor de cabinelift (Carosello 3000) op 1 kilometer of de stoeltjeslift (Teola-Pianoni Bassi) op 1,5 kilometer afstand van het chalet. Je kunt ook met de skibus naar één van deze liften gaan, de dichtstbijzijnde halte is Casa della Sanità, gelegen op 350 afstand. In Livigno kun je verder diverse (sport)winkels, restaurants, bars, een openbaar zwembad en een discotheek vinden. De chalet-appartementen zijn gezellig en sfeervol ingericht en hebben verder een Wi-fi internetverbinding, een skiberging, een privé parkeerplaats en een mooi uitzicht over de omgeving. Inclusief: Privilege Card (deze krijg je ter plaatse), hiermee krijg je kortingen in/op bepaalde winkels, restaurants, huurmateriaal en het publieke Wellness Centre van Livigno. Gratis skipas inbegrepen voor boekingen in de periodes van 14/12/19 - 21/12/19 en van 11/04/20 - 18/04/20!
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Civetta - 2-4 personen
In het hart van de Dolomieten en op 100 meter van de piste en cabinelift liggen de recent gebouwde (2011) chalet-appartementen Civetta. De Pecol cabinelift brengt je direct naar het centrum van het Civetta skigebied, met haar prachtige vergezichten. Ook is bij het beginpunt van de lift de skischool aanwezig. In Zoldo Alto is het ook mogelijk te avondskiën, de pistes waar dit mogelijk is liggen recht tegenover chalet-appartementen Civetta en hiermee is het avondskiën zeker een aanrader! Het centrum van Zoldo Alto ligt op korte loopafstand gelegen, hier is zijn verscheidene winkels en restaurants aanwezig. Ook is er op loopafstand van de chalet-appartementen Civetta een kleine aprés-ski bar gelegen. Er is een game-room voor de kleinsten onder ons aanwezig. Verder kan het skimateriaal in de skiroom met verwarmde schoendrogers geplaatst worden. In de residence zijn liften aanwezig.
Vanaf € 1.000,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Park Residence Imperator - 4 personen
In het rustig gelegen bergdorpje Carisolo, bevinden zich de appartementen van Park Residence Imperator. In de directe omgeving van de residence vind je een aantal winkels en restaurants. In Pinzolo, op ongeveer 600 meter afstand ligt de cabinelift die je naar het skigebied van Madonna di Campiglio brengt. Ook kun je met de auto naar Madonna di Campiglio rijden (ca. 11 km). Het centrum van Pinzolo ligt op ca. 1 km afstand van Park Residence Imperator. Hier kun je o.a. terecht voor meer winkels, restaurants, bars en een supermarkt. Ook een skischool, overdekt zwembad, schaatsbaan en wellness- en sportfaciliteiten vind je in Pinzolo. Voor een gevarieerd uitgaansleven ga je naar Madonna di Campiglio. Deze kleinschalige residence beschikt in totaal over 18 appartementen, die allemaal netjes en verzorgd zijn ingericht. De appartementen beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. In het gebouw vind je verder o.a. een bar/lounge met televisie en gezelschapsspellen, gemeenschappelijke wasruimte, lift en een skiberging. Ook is er voldoende parkeergelegenheid aanwezig bij Park Residence Imperator. Ter plaatse is het mogelijk om ontbijt te regelen (bij minimaal 5 personen). Bij de receptie kun je navragen of zij kortingen kunnen aanbieden voor de skipassen.
Vanaf € 600,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Colonna 5
Comfortable Agriturismo just 2km from Leonardo da Vincis birth town ?Vinci?. One can visit here the Museo Leonardiano, the Castello dei Conti Guidi and the Church Santa Croce, where throughout the year exhibitions of Leonardos most famous works are held. The property is surrounded by olive trees and vineyards and is divided into 7 rustic style holiday apartments. Agriturismo Colonna is very indicated for families and people in search of history, culture and art of Tuscany.
Vanaf € 357,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Corallo 2
Dit nieuwe vakantieoord, bestaande uit 27 vakantiewoning, ligt op slechts 500m van het strand, op een rustige locatie in de buurt van Scarlino. Scarlino is een klein middeleeuws gehucht op een steenworp afstand van Follonica, een bekende badplaats aan de Toscaanse kust. Voor die mensen die van een "strand" vakantie willen genieten, maar tegelijkertijd ook geïnteresseerd zijn in natuur-en toeristische attracties zoals het Parco dell'Uccellina of Etruskische dorpen zoals Pitigliano, Sorano e Populonia is dit de ideale locatie! De appartementen zijn onlangs gerestaureerd en ingericht met moderne stukken waarbij rekening is gehouden met het milieu. Enkele verwarming.
Vanaf € 602,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Vakantie In Toscane Casella Fienile
Agritourism made of 7 comfortable apartments set in the hillside around Montaione , a medieval town rich of art, culture, history and tradition and surrounded by old hamlets and farmhouses, that have been renovated and transformed into holiday accommodations. The Casella has been renovated carefully maintaining the characteristic style of the typical Tuscan farmhouses and adding comforts of all types. Tasteful rustic style furnishings. Central heating.
Vanaf € 742,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
