Villa Valentina
In het midden van de natuur, omringd door olijfbomen, ligt de prachtige Villa Valentina op slechts enkele kilometers van het centrum van Siena. Woon op het terrein en produceer hun eigen olie, marmelade en honing. Modern meubilair waarbij aandacht wordt besteed aan de details. Toegang tot 800m van een particuliere onverharde weg.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Panorama - 4-6 personen
De appartementen Panorama hebben een perfecte ligging aan de blauwe piste, midden in de Dolomieten. De liften om je verder in het prachtige gebied van Tre Valli te brengen, zijn dan ook gemakkelijk per ski te bereiken en hier is ook de skischool aanwezig. De appartementen zijn ruim en van alle gemakken voorzien. In het appartementencomplex is een wellness ruimte aanwezig met o.a. sauna, jacuzzi en Turks bad (vooraf te reserveren, kinderen onder de 18 jaar zijn niet toegestaan). Verder is er een eigen bar, een skilocker met skischoendrogers en een wasruimte aanwezig (gebruik van wasmachine is tegen betaling). Een ontbijt buffet is tevens tegen betaling bij te reserveren, ook is het mogelijk simpelweg broodjes te bestellen voor het ontbijt. Het gezellige centrum van Falcade met restaurants en winkels ligt op een afstand van 4,5 kilometer. Dit centrum is met de auto in 5 tot 10 minuten bereikbaar. Naast de appartementen Panorama bevindt zich ook een restaurant en een aprés-ski bar om na het skiën gezellig een drankje te nuttigen. Appartement Panorama wordt standaard aangeboden van zaterdag t/m zaterdag, maar op aanvraag is een verblijf van zondag t/m zondag ook mogelijk!
Vanaf € 1.170,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Agriturismo Colonna
Comfortable Agriturismo just 2km from Leonardo da Vincis birth town ?Vinci?. One can visit here the Museo Leonardino, the Castello dei Conti Guidi and the Church Santa Croce, where throughout the year exhibitions of Leonardos most famous works are held. The property is surrounded by olive trees and vineyards and is divided into 7 rustic style holiday apartments. Agriturismo Colonna is very indicated for families and people in search of history, culture and art of Tuscany.
Vanaf € 287,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Casa Vacanze Con Piscina Alessandra
Een knusse residentie, bestaande uit 12 comfortabele appartementen, met een zonnige en panoramische ligging met uitzicht over de heuvels van Montagnola Senese. Smaakvolle inrichting met een aantal rustieke stukken - eenvoudig, maar comfortabel en doet denken aan de oude Toscaanse landelijke stijl Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.
Vanaf € 882,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Ceppato
Villa Ceppato, vakantievilla met zwembad is gelegen op de heuvels van Pisa in het onderste deel van de Valdarno-vallei . De villa is verdeeld over twee verdiepingen en volledig omheind en is recentelijk gerestaureerd door de eigenaar die er een aangenaam en comfortabel verblijf van gemaakt heeft. Tijdens mooie zonnige dagen kunt u genieten van een prachtig uitzicht, dat zich uitstrekt van de scheve toren van Pisa tot de Apuaanse Alpen - terwijl u ontspant bij het zwembad aan de voorkant van het huis. Comfortabele meubels. Centrale verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs. Afstanden : Casciana Terme met allerlei winkels , een cafe, een postkantoor, banken , apotheek , winkelcentrum 3.5 km , Ponsacco 15km , Pontedera 20 km , Castiglioncello met stranden 31km , Leghorn ( Livorno ) met poort met vertrek naar Sardinië en Corsica 32km , Pisa 35km, Quercianella 42km , Volterra 44km , Lucca 50km, Vinci geboorteplaats van Leonardo en San Gimignano 55 km , Viareggio 65km , Florence 82km , Piombino met haven met vertrek naar Ile Elba 89km , Siena 93km , Vagliagli met ABV kantoren 98km , Rome 342km.
Vanaf € 1.400,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Marghe
Slechts een paar stappen van San Gimignano, Villa Marghe is de ideale plek om een vakantie door te brengen in Toscane! Een comfortabel vakantiehuis dat zorgvuldig is gerenoveerd en uitgerust met alle gemakken om u een speciaal verblijf te verzekeren. De villa is onderdeel van een beroemde wijnmakerij, waar u hun zelfgemaakte wijnen kunt proeven en kopen. Moderne meubels, vloeren gedeeltelijk in terracotta en parket in de slaapkamers.
Vanaf € 1.918,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
