Chalet-appartement Sella Ronda - 2 personen
Mooie en ruime appartementen verdeeld over meerdere chalets nabij het gezellige centrum van Arabba (400 meter afstand) in het hart van de Dolomieten. De chalet-appartementen zijn gelegen op ca. 75 à 250 meter van de piste. Vanaf deze piste kan in de morgen gemakkelijk naar twee stoeltjesliften en de skischool in het centrum van Arabba geskied worden. In de middag kan men weer eenvoudig terug skiën naar de accommodatie. De dichtstbijzijnde stoeltjeslift zit rechtstreeks aangesloten op de beroemde Sella Ronda. Via de Sella Ronda is het skigebied van Arabba-Marmolada ook direct aangesloten op het gebied van Val Gardena, Alta Badia en Val di Fassa met in totaal ongeveer 465 km piste. Bij alle appartementen is een skilocker aanwezig. Ter plaatse is het ook mogelijk in Hotel Alpenrose (50m tot 200m afstand van de appartementen) halfpension bij te boeken (ca. ? 35,- p.p.p.n.). De appartementen beschikken ieder over één parkeerplaats. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur, later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal een extra bijdrage in rekening worden gebracht (zie het 'Prijzen en boeken' gedeelte).
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Cisles - 2-4 personen
Op een rustige en zonnige plek, net boven het centrum van Selva di Val Gardena (Wolkenstein) ligt de mooie résidence Cicles, bestaande uit vijf verdiepingen. De eerste supermarkt en restaurants zijn al gelegen op 500 meter van het appartement. De skilift 'Nives' is op korte afstand gelegen (ca. 200 meter), dit is een goed startpunt voor o.a. de Sella Ronda ski tour. Ook vind je hier de oefenweide voor de beginners onder ons. Op een afstand van ca. 850 meter ligt de cabinelift 'Ciampioni' (richting Santa Cristina), deze cabinelift brengt je naar het andere gedeelte van dit mooie skigebied. Voor de deur ligt de skibushalte, in de winter zijn hier opstapmogelijkheden om ca. 8.30 uur en 9.30 uur. Appartement Cisles beschikt over een privé terras waar je kunt genieten van een prachtig uitzicht. Bij het appartement is parkeergelegenheid voor één auto. In de winter worden sneeuwkettingen aanbevolen.
Vanaf € 635,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartamento In Agriturismo Albicocco
Typisch Toscaans landhuis in 6 gezellige vakantie-appartementen. Agriturismo Molinello maakt deel uit van een grote zomer met olijf- en fruitbomen, 11 hectare bossen en truffelvelden. De eigenaren wonen op het terrein en beheren het land, de gewassen en de gasten. Elke vorm van comfort toevoegen. 500 m onverharde weg in goede omstandigheden
Vanaf € 749,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Principe Marmolada - 4-6 personen
Naast de cabinelift 'Malga Banc' in Malga Ciapele is dit appartementencomplex gelegen. Hierin kunnen wij een aantal appartementen aanbieden. De cabinelift brengt je rechtstreeks naar de Marmolada gletsjer. Hier vandaan kun je meerdere skigebieden aan doen met in totaal ruim 500 km aaneengesloten pistes. Om in de morgen eens te beginnen aan een andere kant van het skigebied, kun je naar de 'Arei 1' sleeplift toe, deze is gelegen op ca. 450 meter van de appartementen. Lopen is mogelijk (let op: geen vlakke weg), ook is er een grote parkeerplaats bij deze lift voor auto's. De basis benodigdheden zijn te vinden in Malga Ciapele, voor overige winkels kun je beter naar Rocca Pietore of Alleghe. Malga Ciapele ligt op ca. 5 km van Rocca Pietore en 13 kilometer vanaf Alleghe. Sommige appartementen beschikken over een balkon. In het gebouw is een lift aanwezig.
Vanaf € 740,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Agriturismo Colonna
Comfortable Agriturismo just 2km from Leonardo da Vincis birth town ?Vinci?. One can visit here the Museo Leonardino, the Castello dei Conti Guidi and the Church Santa Croce, where throughout the year exhibitions of Leonardos most famous works are held. The property is surrounded by olive trees and vineyards and is divided into 7 rustic style holiday apartments. Agriturismo Colonna is very indicated for families and people in search of history, culture and art of Tuscany.
Vanaf € 287,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Casa Mulaz - 6 personen
Het appartementencomplex Casa Mulaz is gelegen in een rustige, maar centrale wijk van Falcade. Het heeft een zonnige ligging. Op ongeveer 5 minuten rijden is de skilift gelegen, er stopt een skibus op ca. 100 meter. Het centrum van Falcade ligt op ca. 200 meter afstand. In het complex is een skiberging en een lift aanwezig. Verder is er parkeergelegenheid aanwezig.
Vanaf € 985,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
