Chalet La Petitta inclusief catering - 19-26 personen
In het centrum van het gezellige Jouvenceaux met zijn knusse straatjes ligt het authentieke chalet Petitta. Op loopafstand van het chalet is een tweetal bars/restaurants te vinden voor een drankje na het skiën. Echter kun je voor de grootse après-ski beter terecht in Sauze d'Oulx, dit dorp ligt op zo'n 1,5 kilometer afstand van Jouvenceaux. Op een afstand van ca. 150 meter van Chalet Petitta ligt de stoeltjeslift (Sportina), waarmee je direct in het immense skigebied Via Lattea terechtkomt. Zo is het ook mogelijk om te skiën naar o.a. Sestriere. In de middag kun je weer terug skiën naar het startpunt van deze lift via een rode piste. Echte beginners kunnen natuurlijk ook met de lift terug naar het startpunt. Chalet Petitta wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Dit houdt in dat de cateringstaf heerlijke maaltijden voor je bereidt en ervoor zorgt dat het chalet schoon en gezellig is. De catering service omvat o.a. 7x ontbijt en 6x drie-gangen diner (zie Extra te boeken voor volledige omschrijving). Met deze service hoef je je nergens meer druk over te maken, La Dolce Vita!
Vergelijkbare Accommodaties
Villa Chieri
Beautiful vakantievilla met zwembad in panoramic position on a hill between Tuscany and Umbria, skillfully restored preserving the structural characteristics and tastefully furnished in order to offer a pleasant stay in this region. The villa is divided into 6 apartments and offers privacy to customers even though there's a spacious common room with fully equipped kitchen to spend joyful time together. Independent heating. Access through 1km unpaved road in good condition. Final cleaning included in the rental price.
Vanaf € 4.473,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Casale Vigneti
Groot boerenhuis met twee bijgebouwen die smaakvol gerestaureerd zijn met behoud van de originele materialen. Rustig gelegen in het midden van een landgoed van 400ha waar Vernaccia, de witte wijn uit de omgeving van San Gimignano, en olijfolie worden gegeproduceerd. Mooi uitzicht op het landschap en de Chianti heuvels in de verte. Mogelijkheid de producten van het landgoed te kopen. Toegang tot het landgoed over een onverharde weg van 1,5km. Comfortabele inrichting. Individuele centrale verwarming voor elk verblijf.
Vanaf € 4.480,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Casa Vacanze Con Piscina Alessandra
Een knusse residentie, bestaande uit 12 comfortabele appartementen, met een zonnige en panoramische ligging met uitzicht over de heuvels van Montagnola Senese. Smaakvolle inrichting met een aantal rustieke stukken - eenvoudig, maar comfortabel en doet denken aan de oude Toscaanse landelijke stijl Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.
Vanaf € 882,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Sella Ronda comfort - 4-5 personen
Mooie en ruime appartementen verdeeld over meerdere chalets nabij het gezellige centrum van Arabba (400 meter afstand) in het hart van de Dolomieten. De chalet-appartementen zijn gelegen op ca. 75 à 250 meter van de piste. Vanaf deze piste kan in de morgen gemakkelijk naar twee stoeltjesliften en de skischool in het centrum van Arabba geskied worden. In de middag kan men weer eenvoudig terug skiën naar de accommodatie. De dichtstbijzijnde stoeltjeslift zit rechtstreeks aangesloten op de beroemde Sella Ronda. Via de Sella Ronda is het skigebied van Arabba-Marmolada ook direct aangesloten op het gebied van Val Gardena, Alta Badia en Val di Fassa met in totaal ongeveer 465 km piste. Bij alle appartementen is een skilocker aanwezig. Ter plaatse is het ook mogelijk in Hotel Alpenrose (50m tot 200m afstand van de appartementen) halfpension bij te boeken (ca. ? 35,- p.p.p.n.). De appartementen beschikken ieder over één parkeerplaats. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur, later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal een extra bijdrage in rekening worden gebracht (zie het 'Prijzen en boeken' gedeelte).
Vanaf € 1.630,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Zirm inclusief catering - 10-13 personen
Chalet Zirm ligt op ca. 400 meter afstand van het gezellige centrum van Santa Cristina. De gondel Col Raiser ligt op zo'n 300 meter van het chalet en is ook per bus makkelijk bereikbaar. In de middag is het mogelijk om terug naar het chalet te skiën (bij voldoende sneeuw) en van de zon te genieten op het balkon. In Chalet Zirm is ook een skiberging aanwezig en je hebt Wi-Fi internetverbinding in de woonkamer. Het chalet is verdeeld over drie verdiepingen, waarvan de begane grond en tweede verdieping verhuurd worden. Deze verdiepingen zijn elk apart via een eigen toegang buitenom te bereiken. In het chalet zijn meerdere kleinere woonkamers te vinden, op die manier kun je ook genieten van je eigen privacy in het chalet. Doordat de woon- en eetkamer zich op de bovenste verdieping van het chalet bevinden is er een prachtig uitzicht over het dorp. Chalet Zirm wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.
Vanaf € 5.450,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
