Villa Pauline
Deze prachtige historische villa ligt heerlijk rustig in het hart van de Chianti. De woning is met heel veel zorg en liefde gerestaureerd door de eigenaren. Het huis bestaat uit twee aparte delen, waardoor dit huis bijvoorbeeld heel geschikt is voor een gezin met kinderen én grootouders. Het hoofdappartement beslaat 130 m2 en bestaat uit een smaakvol ingerichte woon- eetkamer, voorzien van een slaapbank. Daarnaast een volledig ingerichte keuken, met ontbijttafel. De keuken is uiteraard voorzien van o.a. een vaatwasser, oven, fornuis, koffiezetapparaat, koel- vrieskast en broodrooster. Verder in dit appartement beschikt u over twee 4-persoons slaapkamers met ieder een eigen badkamer en een tweepersoonskamer met eigen badkamer. Het tweede appartement beslaat 90m2 en is verdeeld over 3 verdiepingen. Op de begane grond is een kleine woonkamer, voorzien van een slaapbank. Op de 1e verdieping is een grote 2-persoons slaapkamer (aparte bedden), en boven een badkamer met douche en een keuken. Buiten heeft de woning een grote tuin met gras en een bovengronds privé zwembad. Uiteraard zijn er terrassen en tuinmeubelen om buiten te dineren en te genieten van de zon en de mooie omgeving. Tevens is er een barbecue beschikbaar. Het huis is voorzien van internet en er is een TV, wasmachine, een föhn en een strijkplank + -bout. Linnengoed is inbegrepen, dus bedlinnen en handdoeken zijn aanwezig en hoeft u niet zelf mee te brengen. Badia a Passignano is een charmant Toscaans dorp dat is gelegen in Val di Pesa, op een paar minuten afstand van Tavarnelle Val di Pesa en is gelegen op de weg van Greve in Chianti Montefioralle bal richting San Donato en Sambuca. In Badia een Passignano kun je niet een bezoek aan de prachtige abdij van de Benedictijner orde van Vallombrosa, een voormalig klooster, dat al in de middeleeuwen bestond. In 1049, is gehandeld op grond van de hervorming van Vallombrosa. Het bevond zich een scuolaalla dat Galileo Galilei deelnamen. In dit gebied, een andere must-see is het dorp Passignano dat een mooi huis-toren en de kerk van San Biago heeft. Vanaf de terrassen van het kasteel, kunt u het adembenemende landschap van de Chianti bewonderen.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Centro Arabba Type 1 - 4-7 personen
Eenvoudige, maar zeer goed gelegen appartementen in het centrum van het gezellige en authentieke Arabba. Op ca. 150 meter afstand is de stoeltjeslift 'Burz' te vinden, deze brengt je rechtstreeks op de Sella Ronda. Bij deze stoeltjeslift is ook een skischool te vinden. Via de Sella Ronda is het skigebied van Arabba-Marmolada ook direct aangesloten op het gebied van Val Gardena, Alta Badia en Val di Fassa met in totaal ongeveer 465 km piste. Omdat de appartementen midden in het centrum gelegen zijn, zijn er voldoende winkeltjes en restaurants in de nabije omgeving aanwezig. De appartementen beschikken ieder over een eigen skilocker en één parkeerplaats in de parkeergarage. Door middel van een internet-USB stick is het mogelijk internet te verkrijgen in het appartement (op aanvraag, tegen betaling). De receptie is op zaterdag geopend tot 19.00 uur, later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal een extra bijdrage in rekening worden gebracht (zie de prijs en beschikbaarheid pagina)
Vanaf € 1.795,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Marghe
Slechts een paar stappen van San Gimignano, Villa Marghe is de ideale plek om een vakantie door te brengen in Toscane! Een comfortabel vakantiehuis dat zorgvuldig is gerenoveerd en uitgerust met alle gemakken om u een speciaal verblijf te verzekeren. De villa is onderdeel van een beroemde wijnmakerij, waar u hun zelfgemaakte wijnen kunt proeven en kopen. Moderne meubels, vloeren gedeeltelijk in terracotta en parket in de slaapkamers.
Vanaf € 1.918,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Molino - Cipressi
Typisch Toscaans landhuis in 6 gezellige vakantie-appartementen. Agriturismo Molinello maakt deel uit van een grote zomer met olijf- en fruitbomen, 11 hectare bossen en truffelvelden. De eigenaren wonen op het terrein en beheren het land, de gewassen en de gasten. Elke vorm van comfort toevoegen. 500 m onverharde weg in goede omstandigheden
Vanaf € 1.050,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Gioia
Deze antieke vakantievilla met zwembad dateert uit de Medici- periode, is gelegen in het midden van een typisch Toscaans dorp en is onlangs gerestaureerd in Toscaanse stijl met houten balken en originele terracotta vloeren zodat het perfect voldoet voor mensen die opzoek zijn naar een traditionele en aangename omgeving. De villa is gelegen op de hellingen van de Apennijnen en heeft een volledig omheinde uitgeruste eigen tuin ( 400 m2 ) met zwembad . Comfortabele inrichting met enkele antieke stukken .Er loopt een oude lokale spoorweg in de buurt van het pand. Centrale verwarming. Afstanden : typisch klein restaurant 100m , Vicchio di Mugello geboorteplaats van Giotto en Beato Angelico , met allerlei winkels, banken , een postkantoor, een apotheek , cafes , station 3 km , Borgo San Lorenzo met ziekenhuis 10km, Scarperia met motordrome 17km , golfbaan 19km , Florence 35km, Lucca 110km, Siena en Vagliagli ABV kantoren 114km, Pisa 128km, Rome 314km. Ter beschikking van de gasten: zwembad ( 5m x 10m , diepte 1,50 m , open van 03 /05 tot 27/09 ), omheinde tuin met tuinmeubilair , terras-solarium , barbeque . Biljartzaal. kluis. Op aanvraag: kinderbed en -stoel ( gratis) . Gedeeld met de appartementen van de boerderij : tennisbaan , wasruimte met wasmachine. Eigen parkeerplaats in de woning . Begane grond: eetkamer , woonkamer met SAT-TV, keuken ( oven , koelkast met vriezer, vaatwasser, 4 elektrische kookplaten, waterkoker, broodrooster, koffiezetapparaat ) met openhaard, een slaapkamer met tweepersoonsbed , een dubbele slaapkamer met en-suite badkamer met douche (raam ), een kamer met twee eenpersoonsbedden , badkamer met douche (raam ). Eerste verdieping: woonkamer, keuken ( oven , Amerikaanse koelkast met vriesvak , 3 kookplaten, vaatwasser ), eetkamer met satelliet - TV, biljard kamer, drie tweepersoons slaapkamers met en-suite badkamers met douche (raam ), een tweepersoons slaapkamer, badkamer met bad (raam ).
Vanaf € 1.925,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Vakantie In Toscane Casella Fienile
Agritourism made of 7 comfortable apartments set in the hillside around Montaione , a medieval town rich of art, culture, history and tradition and surrounded by old hamlets and farmhouses, that have been renovated and transformed into holiday accommodations. The Casella has been renovated carefully maintaining the characteristic style of the typical Tuscan farmhouses and adding comforts of all types. Tasteful rustic style furnishings. Central heating.
Vanaf € 742,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
