Villa Pauline
Deze prachtige historische villa ligt heerlijk rustig in het hart van de Chianti. De woning is met heel veel zorg en liefde gerestaureerd door de eigenaren. Het huis bestaat uit twee aparte delen, waardoor dit huis bijvoorbeeld heel geschikt is voor een gezin met kinderen én grootouders. Het hoofdappartement beslaat 130 m2 en bestaat uit een smaakvol ingerichte woon- eetkamer, voorzien van een slaapbank. Daarnaast een volledig ingerichte keuken, met ontbijttafel. De keuken is uiteraard voorzien van o.a. een vaatwasser, oven, fornuis, koffiezetapparaat, koel- vrieskast en broodrooster. Verder in dit appartement beschikt u over twee 4-persoons slaapkamers met ieder een eigen badkamer en een tweepersoonskamer met eigen badkamer. Het tweede appartement beslaat 90m2 en is verdeeld over 3 verdiepingen. Op de begane grond is een kleine woonkamer, voorzien van een slaapbank. Op de 1e verdieping is een grote 2-persoons slaapkamer (aparte bedden), en boven een badkamer met douche en een keuken. Buiten heeft de woning een grote tuin met gras en een bovengronds privé zwembad. Uiteraard zijn er terrassen en tuinmeubelen om buiten te dineren en te genieten van de zon en de mooie omgeving. Tevens is er een barbecue beschikbaar. Het huis is voorzien van internet en er is een TV, wasmachine, een föhn en een strijkplank + -bout. Linnengoed is inbegrepen, dus bedlinnen en handdoeken zijn aanwezig en hoeft u niet zelf mee te brengen. Badia a Passignano is een charmant Toscaans dorp dat is gelegen in Val di Pesa, op een paar minuten afstand van Tavarnelle Val di Pesa en is gelegen op de weg van Greve in Chianti Montefioralle bal richting San Donato en Sambuca. In Badia een Passignano kun je niet een bezoek aan de prachtige abdij van de Benedictijner orde van Vallombrosa, een voormalig klooster, dat al in de middeleeuwen bestond. In 1049, is gehandeld op grond van de hervorming van Vallombrosa. Het bevond zich een scuolaalla dat Galileo Galilei deelnamen. In dit gebied, een andere must-see is het dorp Passignano dat een mooi huis-toren en de kerk van San Biago heeft. Vanaf de terrassen van het kasteel, kunt u het adembenemende landschap van de Chianti bewonderen.
Vergelijkbare Accommodaties
Villa Mary
Deze elegante villa ligt dicht bij het kleine vissersdorpje Nerano in de buurt van Massa Lubrense aan de kust van Amalfi, op slechts 1km van de zee. Hier treft u een vleugje paradijs tussen hemel en zee onder de citroen- en olijfbomen. De perfecte plek voor een ontspannen vakantie met uw gezin. Er is een grote verscheidenheid aan nabijgelegen wandelpaden en kajakexcursies. Er kunnen ook uitstapjes naar Pompei, Ercolano, de Vesuvius, Capri eiland en schatten van de kust van Amalfi en Positano en Ravello georganiseerd worden. Betoverende ligging met een prachtig uitzicht over de zee. Moderne inrichting met enkele antieke stukken. Centrale verwarming. De eindschoonmaak, elektriciteit en airconditioning zijn inbegrepen in de huurprijs. Afstanden:. Marina del Cantone met stranden en restaurants 1km, Massa Lubrense met allerlei winkels, restaurants en banken 11km, Sorrento (met de boot naar het eiland Capri) 19km, 37km Positano, Amalfi 52km, 66km Napels, Salerno 72km.
Vanaf € 4.480,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Civetta - 2-4 personen
In het hart van de Dolomieten en op 100 meter van de piste en cabinelift liggen de recent gebouwde (2011) chalet-appartementen Civetta. De Pecol cabinelift brengt je direct naar het centrum van het Civetta skigebied, met haar prachtige vergezichten. Ook is bij het beginpunt van de lift de skischool aanwezig. In Zoldo Alto is het ook mogelijk te avondskiën, de pistes waar dit mogelijk is liggen recht tegenover chalet-appartementen Civetta en hiermee is het avondskiën zeker een aanrader! Het centrum van Zoldo Alto ligt op korte loopafstand gelegen, hier is zijn verscheidene winkels en restaurants aanwezig. Ook is er op loopafstand van de chalet-appartementen Civetta een kleine aprés-ski bar gelegen. Er is een game-room voor de kleinsten onder ons aanwezig. Verder kan het skimateriaal in de skiroom met verwarmde schoendrogers geplaatst worden. In de residence zijn liften aanwezig.
Vanaf € 1.000,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Lama 2
Een oud gehucht midden in de Chianti-heuvels, met panoramisch uitzicht over de wijngaarden en de vallei. Borgo Lama is omgeven door bossen met talloze wandelpaden en deze magische plek is ideaal om een idyllische vakantie door te brengen in Toscane. De 12 appartementen zijn in verschillende periodes gerenoveerd en sommige zijn modern, terwijl andere meer rustieke stijl met hun bijzondere charme hebben. Ze liggen allemaal in het gehucht en de afhankelijkheid dicht bij het zwembad. Een restaurant is in het gehucht open voor publiek. Toegang tot een onverharde weg in goede omstandigheden.
Vanaf € 672,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Mirella
Comfortabele vakantievilla op enkele kilometers van Cortona, de belangrijkste culturele en toeristische centrum van de Val di Chiana Arezzo. Het ligt in een rustige omgeving dicht bij het Museum voor Borghi, die trouw en in de meest realistische manier waarop de lokale landelijke cultuur. De locatie is van strategisch belang om de belangrijkste bezienswaardigheden van de regio te bezoeken: Cortona, Arezzo, Siena en op korte afstand met inbegrip van het meer van Trasimeno (Umbria). Modern erg mooi, grote buitenruimtes beschikbaar is en uitzicht op Cortona vanuit de tuin.
Vanaf € 854,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Regina Comfort - 4 personen
Appartementencomplex Regina bevindt zich aan het stuwmeer van het bergdorpje Alleghe. Het gezellige centrum met winkeltjes en restaurants ligt op 900 meter. De skilift ligt op ca. 700 meter afstand. Op 50 meter afstand van de residence stopt een skibus en hiermee is de cabinelift dus makkelijk bereikbaar. Ook is het eenvoudig met de eigen auto naar de lift te rijden, hier is namelijk een grote parkeerplaats (gratis). Belangrijk detail is dat de appartementen in zomer 2011 volledig zijn gerenoveerd. Veel appartementen bieden een schitterend uitzicht over het stuwmeer van Alleghe. In de kelder van het appartementencomplex is een skiberging. Verder zijn er overdekte en open parkeerplaatsen.
Vanaf € 685,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
