Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Am Dorfplatz Nummer 60 - 2-4 personen

Het appartementencomplex Am Dorfplatz is ideaal gelegen in het hart van het gezellige wintersportdorp Königsleiten. De dichtstbijzijnde supermarkt bevindt zich op loopafstand en de Eberharter's Almdorflift vind je al op 200 meter - deze lift brengt je direct in het prachtige skigebied van de Zillertal Arena. In de directe omgeving van het appartementencomplex Am Dorfplatz vindt je o.a. winkels, restaurants en gezellige après-ski barretjes. Verder is er een kinderspeelplaats achter de accommodatie gelegen. Er is een skiberging en voldoende gratis parkeergelegenheid in de buurt van de accommodatie. Bij appartement Am Dorfplatz is broodjesservice mogelijk. Ligging op plattegrond: E4, nr. 77 (zie link bij plaats Königsleiten).

Vanaf € 640,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Wierer - 10-13 personen

Chalet Wierer - 10-13 personen
Chalet.nl

Chalet Wierer ligt op een rustige locatie, ongeveer 2 km buiten het gezellige plaatsje Fügen. Het chalet is van oorsprong een zeer oude woonboerderij, die volledig is gerenoveerd. Boven Fügen ligt het Spieljoch skigebied met mooie, brede pistes, dat o.a. erg geschikt is voor gezinnen met kinderen. Dit kleine skigebied is te bereiken met de Spieljochbahn, die op ca. 3,5 km van het chalet gelegen is. Hier vind je ook een (kinder)skischool en skiverhuur. Ook kun je met de auto of gratis skibus naar Kaltenbach (gelegen op ca. 10 km van het chalet), waar je met de cabinelift naar het Hochzillertal skigebied wordt gebracht. Dit skigebied is aangesloten op het skigebied van Hochfügen. De skibushalte ligt op ca. 300 meter van het chalet. Op een afstand van ca. 2 km van chalet Wierer is een supermarkt gelegen. In het centrum van Fügen kun je verder terecht voor diverse winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden voor een gezellige après-ski. Ook beschikt het dorp over o.a. een overdekt zwembad, wellnesscentrum en diverse sportfaciliteiten. Verder kun je bij Fügen o.a. langlaufen en rodelen. Er is een langlaufloipe gelegen op ca. 2 km afstand en een rodelbaan ligt op ongeveer 1 km afstand van het chalet. Chalet Wierer is geschikt voor groepen tot maximaal 13 personen. Het chalet is gemoedelijk en verzorgd ingericht en biedt een mooi uitzicht op het omliggende berglandschap. Naast het chalet ligt een heuvel waar kinderen kunnen sleeën. Parkeren kan in de eigen parkeergarage van het chalet (voor 1 auto) en ook buiten is parkeergelegenheid.

Appartement Steigerbauer Top 4 - 2-3 personen

Appartement Steigerbauer Top 4 - 2-3 personen
Chalet.nl

De appartementen Steigerbauer zijn centraal gelegen in het altijd gezellige wintersportdorp Königsleiten. De woning is gelegen nabij het centrum en op loopafstand van de Märchenwaldlift. Deze lift brengt je direct naar het immens grote skigebied van de Zillertal Arena waar je kunt genieten van een gevarieerd aanbod aan pistes! Het nabijgelegen centrum heeft verschillende winkels, restaurants, skiverhuur en een ruim aanbod aan aprés-ski gelegenheden. In het centrum vind je ook een supermarkt. De verschillende appartementen Steigerbauer hebben een knusse inrichting en zijn uitermate geschikt voor kleine gezinnen met kinderen. Daarnaast bieden de appartementen een prachtig uitzicht over de omliggende bergwereld. Verder is er bij het chalet een internetverbinding (Wi-Fi), parkeergelegenheid en broodjesservice. Ligging op plattegrond: C5, Nr. 25 (zie link bij plaats Königsleiten).

Appartement Elto - 2-3 personen

Appartement Elto - 2-3 personen
Chalet.nl

Op slechts 350 meter vanaf het centrum van Kaprun vind je de appartementen Elto. Winkels, restaurants en (après-ski)bars zijn van hier dus binnen enkele minuten lopend bereikbaar. De Maiskogelbahn ligt op ca. 500 meter en brengt je in het Maiskogel skigebied. Door een nieuwe verbindingslift is dit skigebied verbonden met de Kitzsteinhorngletjser en heb je toegang tot de vele sneeuwzekere pistes die dit gebied rijk is. De skibushalte bevindt zich direct voor het appartement. In appartement Elto vind je een wellnessrruimte met sauna, infraroodcabine en een relaxruimte. Ook is er een solarium (tegen betaling). Verder is er een skiberging met skischoenendroger, wasmachine en droger in het gebouw. Bij het appartement zijn parkeerplaatsen.

Chalet Edelweiss - 24 personen

Chalet Edelweiss - 24 personen
Chalet.nl

Centraal in Zell am See bevindt zich het vrijstaande chalet Edelweiss. Op slechts 200 meter ligt de stoeltjeslift Eberbergbahn en de cabinelift CityXpress, waarmee je verder het skigebied van Zell am See in komt, ligt op ca. 500 meter. Chalet Edelweiss is gelegen aan het begin van het voetgangersgebied. Hierin bevindt zich het sfeervolle centrum met diverse winkels en restaurants. Verder ligt vlakbij chalet Edelweiss het station waar ook de skitrein vanuit Utrecht stopt! En mocht je een keer willen skiën in het nabij gelegen Kaprun dan kun je vanaf hier de skibus nemen. In chalet Edelweiss is een Finse sauna en een relaxruimte. Verder is er in het souterrain een verwarmde skiberging en wasmachine. Vanaf het balkon heb je een prachtig uitzicht over het meer 'Zeller See'. Bij chalet Edelweiss zijn vier parkeerplaatsen. Verdere parkeerplaatsen bevinden zich in de directe omgeving en bij de Eberbergbahn, tegen betaling. Nieuw in Zell am See is de verlichte piste Rennstrecke (nr. 17). Circa 3 avonden per week kun je deze mooie afdaling maken waarbij je steeds zicht hebt op het romantisch verlichte bergdorp Zell am See! Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.

Appartement Buggl's - 4 personen

Appartement Buggl's - 4 personen
Chalet.nl

De appartementen Buggl's liggen midden in het centrum van Sölden, nabij de ?Zentrum Shuttle? en op 500 meter vanaf de ?Gaislachkoglbahn?. Deze lift brengt naar een hoogte van 3058m en biedt toegang tot de rest van het skigebied. De skibus stopt direct voor de appartementen en is slechts 1 halte van de skilift verwijderd. Een supermarkt en bakker bevinden zich eveneens direct bij appartement Buggl's. Ook andere winkels, restaurants en bars zijn volop in het centrum te vinden. Buggl's bestaat uit twee appartementengebouwen met in totaal 9 appartementen. Er is een receptie, een wasmachine en een skiberging met skischoenendroger. Bij het appartement is het mogelijk om je bagage in en uit te laden en op ca. 50 meter zijn parkeerplaatsen. Gasten van appartement Buggl's hebben gratis toegang tot het zwembad en de sauna in de ?Freizeit Arena? op 750 meter afstand.

Vanaf € 1.730,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje