Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Anita - 4 personen

Het mooie, comfortabele appartement Anita is gelegen boven Hippach, in de wijk Schwendberg. Op slechts 20 meter van het appartement stopt de skibus. De Ramsberglift bij Ramsau im Zillertal ligt op 6 km en de Horbergbahn, hiermee kom je in het uitgestrekte Ski Zillertal 3000 skigebied, ligt op 7 km. Beide gebieden hebben een skischool. Een langlaufloipe vind je op 4 km en een ijsbaan op 7 km afstand. Het centrum van Hippach ligt op 4,5 km afstand. De dichtstbijzijnde supermarkt bevindt zich 4 km van het appartement. Op 400 meter vind je een restaurant. Anita is zonnig en rustig gelegen en bestaat uit twee appartementen, waarvan wij het 4-persoonsappartement aanbieden. In het huis is een skiberging en verder is er Wi-Fi. Broodjesservice is mogelijk. Bij het appartementenhuis zijn parkeerplaatsen; sneeuwkettingen zijn aanbevolen.

Vanaf € 373,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Residence Areitbahn - 6-8 personen

Appartement Residence Areitbahn - 6-8 personen
Chalet.nl

De appartementen Residence Areitbahn bevinden zich tussen de wintersportplaatsen Zell am See en Kaprun, in de wijk Zellermoos. Op 1 km afstand vind je de piste en de skilift Areitbahn waarmee je in het skigebied van Zell am See in komt (ca. 75 km piste). De skibus vertrekt voor de deur van Residence Areitbahn. Je kunt ook kiezen om het Pinzgauer treintje te nemen die voor de deur stopt en bijna ieder uur naar de Areitbahn rijdt. De Panoramabahn Schaufelberg (ca. 20 km piste) in Kaprun is gelegen op ca. 5 km afstand en de Kitzsteinhorngletsjer (ca. 40 km piste) ligt op 11,5 km afstand. Voor een supermarkt, restaurants en winkels kun je o.a. terecht in Schüttdorf, dat op ca. 1,5 km afstand gelegen is. Ook Zell am See (gelegen op ca. 3,5 km) en Kaprun (gelegen op ca. 5 km) zijn makkelijk bereikbaar. In zowel Zell am See als Kaprun vind je vele gezellige après-ski gelegenheden. Ook voor meer winkels en restaurants, skischolen, skiverhuur en voorzieningen zoals een overdekt zwembad, schaatsbaan en wellnesscentrum kun je in beide wintersportdorpen terecht. Broodjesservice is mogelijk via de receptie. Residence Areitbahn bestaat uit twee appartementengebouwen met in totaal zes ruime appartementen. De appartementen hebben een moderne en comfortabele inrichting en zijn tevens voorzien van een terras of balkon. Er is een skiberging en parkeergelegenheid aanwezig. Sommige appartementen beschikken eveneens over de luxe van een privé-sauna, waarin je na een lange dag in de sneeuw lekker kunt ontspannen! Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.

Chalet Auwald - 6-8 personen

Chalet Auwald - 6-8 personen
Chalet.nl

Chalet Auwald heeft een rustige ligging op 820 meter vlak bij Lofer en is een paar jaar geleden volledig nieuw opgebouwd. Er is gebruik gemaakt van veel hout wat het een authentiek karakter geeft maar heeft ook een moderne uitstraling. Het chalet is met de auto te bereiken (sneeuwkettingen worden aanbevolen) en ligt op ca. 1 km van het centrum van Lofer. Hier vind je diverse winkels, restaurants en enkele bars. Het skigebied van Lofer ligt op ca. 1,5 km afstand. Naast het chalet bevindt zich een mooie wellness hut met sauna, sanarium en douche.

Vanaf € 1.245,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Biohaus eerste verdieping - 4 personen

Appartement Biohaus eerste verdieping - 4 personen
Chalet.nl

Appartement Biohaus is centraal gelegen in het pittoreske wintersportdorp Neukirchen, nabij het centrum en ca. 800 meter van de Wildkogelbahn 1. Deze gondel brengt je direct naar het familievriendelijke skigebied van de Wildkogel Arena. De skibushalte ligt op ca. 200 meter van het appartement en de gratis skibus brengt je binnen enkele minuten naar de skilift. Direct bij de gondel is de skischool gesitueerd. Het centrum van Neukirchen ligt op ca. 300 meter van de Biohaus en hier vind je een ruim aanbod aan o.a. supermarkten, (sport) winkels, restaurants, (après-ski) bars, een bakker en zelfs een ijssalon. Gasten van Biohaus mogen gratis gebruik maken van de faciliteiten van het naastgelegen hotel Steiger, zoals de speelruimte en het wellnesscentrum met o.a. sauna, stoombad, infraroodcabine en relax ruimte. Tegen betaling kun je gebruik maken van de whirlpool, solarium en je kunt hier ook massagebehandelingen boeken. Verder vind je in hotel Steiger een wasmachine (tegen betaling), hotelbar en een restaurant, ter plaatse kun je tegen betaling ontbijt en diner bijboeken. In het hotel vind je tevens een skiberging met skischoendrogers. Parkeren kan bij het appartement.

Vanaf € 1.070,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Oberzinnegg max. 16 volw. + 2 kinderen - 14-18 personen

Chalet Oberzinnegg max. 16 volw. + 2 kinderen - 14-18 personen
Chalet.nl

Rustig gelegen in de wijk Jausern op 1000 meter hoogte, net boven het wintersportdorp Saalbach, bevindt zich chalet Oberzinnegg. Dit charmante en typisch Oostenrijks chalet bestaat uit meerdere appartementen, die alleen gezamenlijk worden verhuurd. Het chalet is van alle gemakken voorzien en beschikt onder andere over vloerverwarming, een wasmachine en wasdroger, een skiberging en een balkon met uitzicht over het Glemmtal en de omliggende bergen. Het chalet Oberzinnegg beschikt tevens over een tuinhuis met privé-sauna en douche! De dichtstbijzijnde skilift (Schönleitenbahn) vertrekt op circa 1,6 km afstand van chalet Oberzinnegg. Aan het begin van de straat, zo'n 1200 meter vanaf het chalet, bevindt zich de skibushalte. Het centrum van Saalbach is gelegen op circa 5 km afstand. Je vindt hier onder andere meerdere skischolen, kinderopvang, diverse restaurants en après-ski gelegenheden. Bij het chalet is broodjesservice mogelijk. De eigenaar van chalet Oberzinnegg is tevens eigenaar van 'Snowmobil-City' in het vlakbij gelegen Vorderglemm. Als gast van dit chalet krijg je 10% korting op de entreeprijs. Het chalet beschikt over parkeergelegenheid. Let op: op de begane grond bevindt zich de woning van de eigenaar.

Vanaf € 2.325,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Aineckblick - 6-8 personen

Appartement Aineckblick - 6-8 personen
Chalet.nl

De appartementen Aineckblick liggen op slechts 100 meter van de piste én Aineckbahn skilift. Deze skilift brengt je in het gecombineerde Aineck-Katschberg skigebied, met pistes van alle niveaus. Bij het dalstation van de Aineckbahn bevinden zich de skischool met oefenweide en de skiverhuur. Tussen de dorpen St. Margarethen en Katschberg rijdt een skibus, maar ook de overige, naastgelegen skigebieden van de Lungau-regio (Großeck-Speiereck, Fanningberg en Obertauern) zijn met de skibus te bereiken. St. Margarethen is een klein wintersportdorp. Er is een restaurant op 300 meter en een supermarkt op 700 meter. Bij de skilift vind je een bar, voor meer après-ski kun je naar Katschberg. Langlaufers kunnen gebruikmaken van een loipe op 300 meter van het appartement. De appartementen Aineckblick zijn rustig gelegen en beschikken over een eigen parkeergarage.

Vanaf € 1.065,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje