Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Elto - 5 personen

Op slechts 350 meter vanaf het centrum van Kaprun vind je de appartementen Elto. Winkels, restaurants en (après-ski)bars zijn van hier dus binnen enkele minuten lopend bereikbaar. De Maiskogelbahn ligt op ca. 500 meter en brengt je in het Maiskogel skigebied. Door een nieuwe verbindingslift is dit skigebied verbonden met de Kitzsteinhorngletjser en heb je toegang tot de vele sneeuwzekere pistes die dit gebied rijk is. De skibushalte bevindt zich direct voor het appartement. In appartement Elto vind je een wellnessrruimte met sauna, infraroodcabine en een relaxruimte. Ook is er een solarium (tegen betaling). Verder is er een skiberging met skischoenendroger, wasmachine en droger in het gebouw. Bij het appartement zijn parkeerplaatsen.

Vanaf € 434,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Bergdiamant - 10 personen

Chalet Bergdiamant - 10 personen
Chalet.nl

Dit recent gebouwde chalet Bergdiamant is gelegen in de mooie bosrijke wijk Filzstein bij de Duxeralm/ Gerlosplatte en is o.a. voorzien van een sauna, stoombad en jacuzzi. In het chalet is tevens een open haard en gratis internetverbinding (Wi-Fi) aanwezig. Naar de Tellersleeplift en de Filzsteinstoeltjeslift is het ca. 5 minuten lopen (200 meter, waarvan een klein stukje omhoog), hier bevindt zich ook de piste. De stoeltjeslift brengt je rechtstreeks 'op de Platte' en heeft daarmee directe aansluiting naar Königsleiten. Het is mogelijk om off-piste terug te skiën tot aan het huis (mits een geoefende skiër). Verder zijn er in de directe omgeving ook wandelpaden en een langlaufloipe. Bij het chalet is een carport aanwezig voor twee auto's. Broodjesservice is mogelijk. Ligging op de plattegrond: F6, nr. 181 (zie link bij plaats Hochkrimml). Bijgeboekt huurmateriaal (en je accommodatiesleutel) haal je op in Königsleiten, bij het dalstation van de Dorfbahn skilift zit de skiverhuur.

Vanaf € 3.165,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Christoph - 8 personen

Appartement Christoph - 8 personen
Chalet.nl

Appartementenhuis Christoph bevindt zich in het dorpje Stumm, vlakbij Kaltenbach. Op ongeveer 2,5 km afstand ligt de Hochzillertal cabinelift, die je toegang geeft tot de pistes van het Hochfügen/Hochzillertal skigebied. De gratis skibus naar de Hochzillertal cabinelift en Kaltenbach vertrekt op slechts 50 meter afstand. Het dichtstbijzijnde restaurant bevindt zich op slechts 50 meter afstand van appartement Christoph en op ca. 100 meter afstand ligt een langlaufloipe. Het centrum van Stumm is te vinden op ongeveer 1,5 km afstand. Je vindt hier enkele voorzieningen, waaronder een supermarkt. Voor meer voorzieningen kun je terecht in één van de grotere plaatsen in de omgeving, zoals Fügen. Appartementenhuis Christoph beschikt over een skiberging voor gezamenlijk gebruik en buiten is er parkeergelegenheid. Het is mogelijk om verse broodjes te laten bezorgen bij je appartement.

Appartement Ahornblick - 8 personen

Appartement Ahornblick - 8 personen
Chalet.nl

Op een rustige en zonnige helling op ca. 6 km van het bekende Kaltenbach ligt het comfortabele appartementencomplex Ahornblick. De skilift ligt op 6,4 km; hiermee kom je in het aaneengesloten skigebied Hochfügen-Hochzillertal. Doordat het skigebied vrij hoog ligt, kun je hier vaak tot einde winterseizoen nog skiën of snowboarden. In Kaltenbach vind je de meeste faciliteiten naast het dalstation. Zo is er een skischool, skiverhuur, winkels, apres-ski en een aantal restaurants. Je kunt de auto op vertoon van een geldige skipas gratis parkeren in de grote parkeergarage van Kaltenbach, deze is vlakbij de cabinelift gelegen. Het appartementencomplex Ahornblick ligt boven Stumm, in de wijk Gatterberg. Door de wat hogere ligging heb je een prachtig uitzicht over de omliggende bergwereld. Sneeuwkettingen worden aanbevolen. In het centrum van Stumm vind je ook enkele voorzieningen. Bij het appartementenhuis zijn parkeerplaatsen aanwezig. Verder beschikt Ahornblick over een skiberging en Wi-Fi (tegen betaling). Tevens is het ter plaatse mogelijk om tegen betaling broodjesservice te regelen.

Appartement Wildbachhof - 2-4 personen

Appartement Wildbachhof - 2-4 personen
Chalet.nl

Direct aan de blauwe piste (Nr. 7 Zeller Skiweg) in Zell am See vind je de mooie appartementen Wildbachhof. De appartementen zijn ideaal gelegen; de dalstations van de Schmittenhöhebahn en de TrassXpress liggen op slechts 250 meter en brengen je naar een hoogte van 2000 meter, midden in het skigebied. De skilift CityXpress is via piste nr. 7 eenvoudig te bereiken. Van en naar het appartement skiën is mogelijk. Ook de Sonnenalmbahn en de sleepliften Fallegg- en Schmidolinlift met kinderclub liggen dichtbij de appartementen (300 meter). Bij de dalstations van de Schmittenhöhebahn en de TrassXpress bevindt zich de skischool en ook bijgeboekt huurmateriaal haal je hier op! Er is een skibushalte op 50 meter. Het sfeervolle centrum van Zell am See met verschillende winkeltjes, een supermarkt, restaurants en bars ligt in het dal op 1,7 km (ca. 5 minuten rijden / ca. 15-20 minuten lopen / ook per ski bereikbaar). Wildbachhof bestaat uit twee gebouwen die aan elkaar verbonden zijn. Alle appartementen zijn modern en comfortabel ingericht en beschikken o.a. over Wi-Fi. Na een dag op de piste kun je heerlijk ontspannen in de gezamenlijke wellnessruimte (geopend van zondag t/m vrijdag van 16.00 - 20.00 uur) met een Finse sauna, bio sauna, stoomcabine, twee jacuzzi's en een relaxruimte. Bij Wildbachhof zijn gratis parkeerplaatsen (naar beschikbaarheid) en er is een skiberging met skischoendroger. Broodjesservice is mogelijk. Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.

Chalet-appartement Lukas - 4-5 personen

Chalet-appartement Lukas - 4-5 personen
Chalet.nl

Op een rustige locatie, in de wijk Stummerberg, in Stumm ligt chalet-appartement Lukas. De Hochzillertal Gondelbahn is op ca. 4,1 km afstand van Lukas. Met deze lift bereik je het sneeuwzekere Hochzillertal skigebied wat door de Wedelexpress ook met Hochfügen is verbonden. Met de auto kun je gemakkelijk naar het dalstation, maar ook met een autobusje (tegen betaling). Het centrum van Stumm (bij Kaltenbach) ligt op ca. 2,7 km van het chalet-appartement. Hier vind je een aantal voorzieningen zoals een supermarkt en restaurants. Als je op zoek bent naar après-ski kun je naar Kaltenbach waar je verschillende gezellige bars hebt. In Kaltenbach heb je ook meerdere winkels en restaurants. Voor nog meer voorzieningen kun je naar een grote plaats in de omgeving zoals Fügen. Chalet-appartement Lukas heeft een gezellige inrichting en is van alle gemakken voorzien. Je hebt een prachtig panoramisch uitzicht op de omliggende bergen. In het huis is een skiberging met skischoendroger. Buiten is een barbecuehut waar je als gast gebruik van kunt maken. Er zijn twee parkeerplekken beschikbaar. De eigenaar woont op de eerste verdieping en heeft honden.