Appartement Gletscherstraße - 4-8 personen
In Sölden, op 50 meter van de skibushalte en op ca. 1 km van de Gaislachkogelbahn skilift vind je de appartementen Gletscherstraße. De skischool bevindt zich bij de Innerwald sleeplift op ca. 1,5 km afstand. Het centrum van Sölden met vele après-ski bars, restaurantjes en (sport)winkels ligt op 1,1 km. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de supermarkt op 350 meter. Appartementenhuis Gletscherstraße ligt in de wijk Pitze en heeft 4 appartementen. Verder is er een skiberging met skischoenendroger en kun je gebruikmaken van de Wi-Fi (tegen betaling). Alle appartementen beschikken over een balkon of terras. Bij appartement Gletscherstraße zijn parkeerplaatsen.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Avenida Mountain Lodges Kaprun - 6-8 personen
De nieuwgebouwde appartementen van Avenida Mountain Lodges zijn gelegen aan de rand van Kaprun, op 150 meter vanaf de skibushalte. Het Maiskogel skigebied ligt op ca. 1,5 km afstand en is (vanaf december 2019) verbonden met de Kitzsteinhorn gletsjer (3203m) waardoor je toegang hebt tot een veelzijdig skigebied. Ook kun je nog het skigebied van Zell am See verkennen, de Areitxpress waarmee je Schmittenhöhe op komt, ligt op 6,5 km afstand. Dichterbij, op 650 meter, bevindt zich de Lechnerberg met kinderlift, oefenweide en skischool. Het centrum van Kaprun is in 10 minuten lopen bereikbaar, hier vind je diverse winkels, restaurants en (après-ski)bars. Avenida Mountain Lodges bestaat uit 26 comfortabele appartementen. Na een dag op de piste kun je in het resort heerlijk bijkomen in de sauna met relaxruimte of naar loungebar The Lodge. Ontbijt- en broodjesservice is mogelijk. Verder is er in het resort een skiberging. Alle appartementen beschikken over internet (Wi-Fi), een balkon of terras en een parkeerplaats in de parkeergarage.
Vanaf € 474,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Antonia inclusief catering - 12-14 personen
In het ski-dorp Flachau ligt chalet Antonia. Op ca. 1 km van het chalet vind je de skilift. Met de Star Jet I lift kun je vanuit het dorp naar boven om in het deelgebied van Ski Amadé - Salzburger Sportwelt te komen. Dit gevarieerde skigebied biedt verschillende mogelijkheden voor zowel de beginnende als gevorderde skiër. De liften zijn gemakkelijk te bereiken via de gratis skibussen. De bushalte bevindt zich op ca. 100 meter van het chalet. Het centrum van Flachau is op ca. 700 meter afstand van Antonia. Hier vind je meerdere restaurants en een aantal gezellige bars en kroegen bij de piste. In de kleine maar leuke dorpskern vind je ook een supermarkt voor eventuele boodschappen. Dit chalet is modern en comfortabel ingericht en geschikt voor 14 personen. In het chalet is een sauna waar je na een actieve dag heerlijk kunt bijkomen. Chalet Antonia wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken, je kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Middenin de week heeft de chaletstaff een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Let op! Omdat het chalet nog wordt gebouwd zijn er geen foto's beschikbaar. De getoonde foto's zijn daarom impressiefoto's.
Vanaf € 6.050,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Panorama Typ C - 4-6 personen
De comfortabele appartementen Panorama liggen vrijwel in het centrum van Längenfeld, dicht bij het bekende Sölden. Deze appartementen vormen de ideale uitvalbasis als je in het populaire skigebied van Sölden wilt skiën en tegelijkertijd niet in de hectiek en drukte van deze wintersportplaats wilt verblijven. Vrijwel voor de deur van de appartementen Panorama stopt de skibus die je in ca. 15 minuten naar de dichtstbijzijnde skilift in Sölden (ca. 12 km) brengt. Voor de langlaufers en wandelaars onder ons hebben we ook goed nieuws want de langlaufloipe met vele mogelijkheden, vind je al op ca. 150 meter afstand. In het centrum van Längenfeld vind je verschillende restaurants, bars en winkels. Het sfeervolle wintersportdorp is de laatste jaren uitgegroeid tot een vrij levendige maar toch gemoedelijke plaats. Tegenover de appartementen ligt een grote supermarkt met verse bakker, ideaal als je even snel een boodschap wilt doen. De typisch Oostenrijkse appartementen zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Na een dag in de frisse buitenlucht is het hier dan ook fijn thuiskomen. Wil je ultiem relaxen? Dan kun je heerlijk vertoeven in de prachtige wellness met sauna, stoombad, infraroodbanken en relaxruimte (17.00 tot 21.00 uur). Het overdekte zwembad is zelfs al in de ochtend geopend (vanaf 07.00 uur). Appartementen Panorama bestaat uit twee gedeeltes die met elkaar verbonden zijn. Het tweede deel is onlangs gebouwd en deze appartementen zijn dus nieuw. Verder is er een skiberging met skischoenendroger, wasmachine (tegen betaling), Wi-Fi en parkeerplaatsen.
Vanaf € 1.370,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Brunner Komfort - 6 personen
Appartement Brunner heeft in december 2015 zijn deuren geopend. De ligging is fantastisch, in het centrum van Niederau en direct naast de Markbachjochbahn skilift en piste. De skibus stopt voor de deur. Naar de Schatzberg bij Auffach is het ca. 10 minuten rijden, dit kan tevens met de skibus. Het skigebied Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau beschikt over 145 km piste. Voor nog meer variatie kun je tevens ca. 15 minuten rijden naar Hopfgarten en vanaf daar via de Salvenbahn het skigebied Wilder Kaiser - Brixental in (279 km piste). Restaurants, bars en winkels liggen in de nabije omgeving. Brunner beschikt over 7 luxe appartementen en heeft een receptie, restaurant, lift, skiberging en parkeerplaatsen. Je mag gratis gebruik maken van de sauna in appartementen Vicky (ca. 300 meter afstand). De liften zullen in Niederau op 29 maart sluiten. Je kunt nog wel met de postbus of eigen auto naar Auffach waar de liften nog open zullen zijn tot 13 april.
Vanaf € 1.020,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Beim Brunnen 2 verdiepingen - 6-8 personen
De moderne appartementen Beim Brunnen zijn gelegen aan de rand van Sölden, op ca. 900 meter van de Gaislachkoglbahn, die je naar een hoogte van wel 3058 meter brengt! Op 2 minuten loopafstand vind je de skibushalte. De dichtstbijzijnde grote supermarkt ligt op 350 meter en het centrum van Sölden met vele restaurants, bars en winkels ligt op ca. 2 km afstand. De appartementen Beim Brunnen zijn ruim en comfortabel ingericht en zijn o.a. voorzien van Wi-Fi. Er is een skiberging aanwezig voor gezamenlijk gebruik. Broodjesservice en ontbijtbuffet zijn ter plaatse te regelen. In appartementengebouw Beim Brunnen is verder een wellness-oase (3x gratis, overige keren tegen betaling, vanaf 16.00 uur, onder voorbehoud) met een sauna, stoombad en ontspanningsruimte. De parkeerplaats ligt op ca. 200 meter van de appartementen. In- en uitladen van de bagage is wel bij het appartement mogelijk.
Vanaf € 2.025,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
