Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Haus Jäger - 9-11 personen

Appartementen Jäger ligt in het dorp Kappl, op 2 km afstand van het centrum. Op 3 km afstand ligt de Dias cabinelift. Kappl heeft een skigebied met ca. 40 km piste en maakt deel uit van de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. Het skigebied van Ischgl is 12 km verwijderd van appartementen Jäger. De skibushalte is op slechts 50 meter verwijderd en de dalafdaling eindigt op 700 meter van appartementen Jäger. In het centrum van Kappl zijn diverse restaurants en supermarkten te vinden. Voor après-ski kun je het beste naar het centrum van Ischgl. Er is 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. In appartementen Jäger zijn in totaal drie appartementen met een landelijke en comfortabele inrichting. Er is parkeergelegenheid, een skiberging en gratis Wi-Fi. De eigenaar woont zelf op de begane grond.

Vanaf € 1.555,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Dornauer - 6 personen

Appartement Dornauer - 6 personen
Chalet.nl

Op een zonnige locatie, boven het wintersportdorpje Aschau im Zillertal, vind je de appartementen Dornauer. Het appartementenhuis ligt tussen twee grote skigebieden van het Zillertal; de piste en skilift van het Hochfügen-Hochzillertal skigebied ligt op ca. 7 km afstand. Vanuit Zell am Ziller, gelegen op 6 km afstand, kun je gaan skiën in de Zillertal Arena. Beide skigebieden beschikken over een skischool. Op ca. 3 km afstand ligt het dorpscentrum van Aschau im Zillertal. Het centrum van Kaltenbach ligt op ca. 7 km. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht in de supermarkt op 3 km afstand en er is een restaurant op 2,5 km afstand. Ter plaatse is een lokale verkoop van streekproducten. Appartementenhuis Dornauer bestaat uit drie appartementen, waarvan wij er twee aanbieden. Het gebouw is gelegen tegen een helling, sneeuwkettingen worden aanbevolen. Bij de appartementen zijn parkeerplaatsen. Bijgeboekt huurmateriaal haal je op in Kaltenbach, direct onderaan de skilift zit de skiverhuur.

Chalet-appartement Central Classic B - 4-6 personen

Chalet-appartement Central Classic B - 4-6 personen
Chalet.nl

In het centrum van Flachau bevindt zich het grote en luxe Central Holiday Resort. Het is gelegen op ca. 500 meter van de Star Jet 1 skilift. Vanuit drie punten in Flachau kun je de pistes van Skischaukel Flachau-Wagrain-St. Johann op. Bij Tauernhof, tegenover Central, stopt de skibus. Het is mogelijk om voor ?5,- per dag een skikluisje te huren voor je skimateriaal onderaan bij de Star Jet 1 skilift. In het gemoedelijke dorp Flachau bevinden zich diverse voorzieningen zoals een restaurant en een supermarkt op ca. 50 meter afstand. Bij de skiliften vind je gezellige après-ski gelegenheden. Voor de liefhebbers zijn er veel verschillende loipes en wandelpaden te vinden in Flachau. Central Holiday Resort biedt verschillende soorten appartementen aan van 2 tot 16 personen. Het resort is gericht op families met kinderen en beschikt over diverse activiteiten. Voor kinderen zijn o.a. de volgende activiteiten beschikbaar: een kids club, teen club, indoor speeltuin (2 verdiepingen), bowlingbaan, trampoline, bioscoop, indoor voetbalveld, tafeltennis, tafelvoetbal, air-hockey, bobbycar baan, kindersauna en een kinderboerderij. Verder is er een verwarmd binnenzwembad, verwarmd buitenzwembad, kinderbad, diverse sauna's, infraroodcabine, fitness en relaxruimte met lounge bedden. Tegen betaling kun je gebruikmaken van de wasmachine, wasdroger en het solarium. Het resort beschikt over een restaurant waar je kunt lunchen en dineren. Het is ook mogelijk om ontbijt en halfpension bij te boeken ter plaatse (tegen betaling). Per appartement is één parkeerplaats in de garage beschikbaar.

Vanaf € 1.645,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Am Dorfplatz Nummer 62 - 4-6 personen

Appartement Am Dorfplatz Nummer 62 - 4-6 personen
Chalet.nl

Het appartementencomplex Am Dorfplatz is ideaal gelegen in het hart van het gezellige wintersportdorp Königsleiten. De dichtstbijzijnde supermarkt bevindt zich op loopafstand en de Eberharter's Almdorflift vind je al op 200 meter - deze lift brengt je direct in het prachtige skigebied van de Zillertal Arena. In de directe omgeving van het appartementencomplex Am Dorfplatz vindt je o.a. winkels, restaurants en gezellige après-ski barretjes. Verder is er een kinderspeelplaats achter de accommodatie gelegen. Er is een skiberging en voldoende gratis parkeergelegenheid in de buurt van de accommodatie. Bij appartement Am Dorfplatz is broodjesservice mogelijk. Ligging op plattegrond: E4, nr. 77 (zie link bij plaats Königsleiten).

Appartement Kurz zondag t/m zondag - 4-6 personen

Appartement Kurz zondag t/m zondag - 4-6 personen
Chalet.nl

Het ruime appartement Kurz ligt direct aan de Dorfplatz in Galtür. In hetzelfde gebouw vind je een bakker en bank. Naast het appartement bevindt zich de bushalte. De skibus pendelt iedere 10 minuten naar de 2 km verderop gelegen stoeltjeslift. Met deze stoeltjeslift kom je in het Silvapark skigebied, eveneens gelegen in Galtür, in de wijk Wirl. Ook is het mogelijk om met de skibus (ca. iedere 20 minuten) naar Ischgl te gaan. In beide skigebieden bevinden zich skischolen, skiverhuurders en een skidepot. In de directe omgeving van appartement Kurz vind je verder een slager, restaurants en cafés. Aan de rand van het dorp is een kleine supermarkt. Voor meer restaurants, (sport)winkels en talloze après-skigelegenheden kun je terecht in het populaire Ischgl, hier gaat het feesten door tot in de kleine uurtjes. Het appartement is in moderne stijl ingericht. Daarnaast beschik je over een parkeerplaats in de parkeergarage. Gasten van appartement Kurz hebben gratis toegang tot het openbare zwembad "Erlebnishallenbad Silvapark", gelegen op ca. 350 meter van het appartement.

Vanaf € 1.235,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Buggl's - 7-11 personen

Appartement Buggl's - 7-11 personen
Chalet.nl

De appartementen Buggl's liggen midden in het centrum van Sölden, nabij de ?Zentrum Shuttle? en op 500 meter vanaf de ?Gaislachkoglbahn?. Deze lift brengt naar een hoogte van 3058m en biedt toegang tot de rest van het skigebied. De skibus stopt direct voor de appartementen en is slechts 1 halte van de skilift verwijderd. Een supermarkt en bakker bevinden zich eveneens direct bij appartement Buggl's. Ook andere winkels, restaurants en bars zijn volop in het centrum te vinden. Buggl's bestaat uit twee appartementengebouwen met in totaal 9 appartementen. Er is een receptie, een wasmachine en een skiberging met skischoenendroger. Bij het appartement is het mogelijk om je bagage in en uit te laden en op ca. 50 meter zijn parkeerplaatsen. Gasten van appartement Buggl's hebben gratis toegang tot het zwembad en de sauna in de ?Freizeit Arena? op 750 meter afstand.

Vanaf € 3.370,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje