Appartement Herbert - 4 personen
De appartementen Herbert zijn rustig en zonnig gelegen aan de rand van Kaltenbach. Op ca. 1 km vind je de skilift Hochzillertal, hiermee kom je in skigebied Hochfügen-Hochzillertal. Bij de skilift bevindt zich ook de skischool. Tip: rij ook eens naar de Karspitzbahn bij Zell am Ziller, op ca. 9 km afstand. Deze lift brengt je in het skigebied Zillertal Arena (je meerdaagse Zillertaler Superskipas is hier ook geldig). Er is een langlaufloipe op 400 meter afstand. Na een dag op de piste is het mogelijk om onderaan de skiliften in Kaltenbach te après-skiën. Het centrum van Kaltenbach ligt op ca. 1200 meter van het appartement, hier vind je o.a. restaurants. Op ca. 1 km afstand is een supermarkt. Bij het appartement is broodjesservice mogelijk. De drie appartementen Herbert zijn hoger gelegen in Kaltenbach en beschikken allemaal over Wi-Fi. Verder is er een skiberging. Met sneeuwval zijn voor de laatste ca. 100 meter zijn sneeuwkettingen noodzakelijk. Bij het appartement zijn parkeerplaatsen.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Kitzbühel - 6 personen
In chalet-appartement Kitzbühel bevinden zich meerdere appartementen. Het chalet ligt bij de Eberharter's Almdorflift en het is het gehele seizoen mogelijk om van en naar het chalet te skiën. Ondanks deze zeer gunstige ligging is het chalet toch rustig gelegen. Verder is er internet (Wi-Fi), een skiberging en parkeergelegenheid. Tevens is broodjesservice mogelijk bij chalet-appartement Kitzbühel. Ligging op plattegrond: G5, nr. 277 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 965,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Jagdhaus Grossvenediger - 8 personen
Chalet Jagdhaus Grossvenediger is een luxe chalet met een rustige ligging aan de rand van Neukirchen. Bij de bouw en de inrichting van het chalet is gebruik gemaakt van verschillende houtsoorten en geeft het chalet een sfeervolle uitstraling. Het skigebied en dichtstbijzijnde skilift bevindt zich op 300 meter van Chalet Jagdhaus Grossvenediger. Pak je liever even de gratis skibus? Deze stopt voor het chalet. De langlaufloipe is op 100 meter afstand. Het knusse centrum van Neukirchen ligt op 200 meter van Chalet Jadghaus Grossvenediger. Hier vind je diverse winkels, bars en restaurants.
Vanaf € 1.570,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Panorama Landhaus - 4-6 personen
De comfortabele appartementen Panorama liggen vrijwel in het centrum van Längenfeld, dicht bij het bekende Sölden. Deze appartementen vormen de ideale uitvalbasis als je in het populaire skigebied van Sölden wilt skiën en tegelijkertijd niet in de hectiek en drukte van deze wintersportplaats wilt verblijven. Vrijwel voor de deur van de appartementen Panorama stopt de skibus die je in ca. 15 minuten naar de dichtstbijzijnde skilift in Sölden (ca. 12 km) brengt. Voor de langlaufers en wandelaars onder ons hebben we ook goed nieuws want de langlaufloipe met vele mogelijkheden, vind je al op ca. 150 meter afstand. In het centrum van Längenfeld vind je verschillende restaurants, bars en winkels. Het sfeervolle wintersportdorp is de laatste jaren uitgegroeid tot een vrij levendige maar toch gemoedelijke plaats. Tegenover de appartementen ligt een grote supermarkt met verse bakker, ideaal als je even snel een boodschap wilt doen. De typisch Oostenrijkse appartementen zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Na een dag in de frisse buitenlucht is het hier dan ook fijn thuiskomen. Wil je ultiem relaxen? Dan kun je heerlijk vertoeven in de prachtige wellness met sauna, stoombad, infraroodbanken en relaxruimte (17.00 tot 21.00 uur). Het overdekte zwembad is zelfs al in de ochtend geopend (vanaf 07.00 uur). Appartementen Panorama bestaat uit twee gedeeltes die met elkaar verbonden zijn. Het tweede deel is onlangs gebouwd en deze appartementen zijn dus nieuw. Verder is er een skiberging met skischoenendroger, wasmachine (tegen betaling), Wi-Fi en parkeerplaatsen.
Vanaf € 1.240,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Residence Zillertal - 4 personen
Residence Zillertal is gelegen aan de rand van het centrum van Gerlos. Ideaal voor degene die dichtbij het bruisende nachtleven willen opzoeken, maar ook voor degene die juist van de nachtrust willen genieten. De Dorfbahn cabinelift ligt op zo'n 900 meter van Residence Zillertal, maar de gratis skibus stopt al op 250 meterafstand. Deze Dorfbahn brengt je direct een flink eind het gebied in, je kunt daarna makkelijk door richting Zell am Ziller of Koningsleiten, maar natuurlijk kun je je de pistes van Gerlos zelf ook heel goed vermaken! Op slechts 400 meter afstand vind je het levendige centrum van Gerlos met vele après-ski gelegenheden, restaurants en winkels. De buitenkant van Residence Zillertal heeft een warme Oostenrijkse uitstraling. Van binnen zijn de ruime appartementen modern en luxe ingericht met een design-achtige look. Het appartementengebouw beschikt over een receptie, lift, verwarmde skiberging, wasmachine en droger. Broodjesservice is mogelijk. Verder is er bij het appartementengebouw gratis parkeergelegenheid.
Vanaf € 715,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Kitz Residenz - 4-6 personen
De mooie appartementen van Kitz Residenz liggen onderaan de Kitzsteinhorn in Kaprun. Het centrum van Kaprun is op loopafstand (ca. 800 meter) en de skibus stopt vrijwel voor het appartement. De skibus brengt je naar het skigebied van de de Maiskogel (op ca. 1,3 km) of naar de gletsjer Kitzsteinhorn (op ca. 5 km). Door een nieuwe verbindingslift zijn deze twee gebieden met elkaar verbonden en kun je bijna het gehele jaar skiën op de sneeuwzekere pistes die dit gebied te bieden heeft. Het skigebied van Zell am See ligt op ca. 6 km afstand. In de jaren vijftig, tijdens de bouw van de stuwdam, was het gebouw van Kitz Residenz een ziekenhuis. Na een grondige renovatie zijn het nu zeer ruime en moderne appartementen. Het gebouw met zijn kenmerkende rood-witte luiken is uitgebreid met een tweetal torens geïnspireerd op het ontwerp van de Burcht in Kaprun. Alle appartementen van Kitz Residenz zijn comfortabel en sfeervol ingericht en tevens voorzien van gratis Wi-Fi verbinding. In de kelder van het appartementsgebouw bevindt zich de verwarmde bergruimte voor je ski's en skischoenen. Bij het appartementencomplex zijn parkeerplaatsen. Het appartementencomplex ligt heerlijk rustig en biedt een prachtig uitzicht over de bergen. Broodjesservice is mogelijk.
Vanaf € 428,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
