Chalet Avenida Panorama - 12-16 personen
Deze compleet nieuwgebouwde, luxe chalets Avenida Panorama zijn gelegen aan de Erlebnisberg in Walchen. Deze Erlebnisberg is ideaal voor kinderen om te leren skiën en tevens is er het leuke funpark 'Nagelköpfl'. De vrijstaande chalets hebben verder een gunstige ligging ten opzichte van de grotere skigebieden van Kaprun en Zell am See. De dichtstbijzijnde skipiste ligt op ca. 10 autominuten rijden. Tevens rijdt er dagelijks een skibus, de skibushalte is op loopafstand. Het gezellige centrum van Kaprun ligt op ca. 8 km en het centrum van Zell am See op ca. 12 km afstand. Broodjesservice is mogelijk. De chalets beschikken allemaal over een privé-sauna, Wi-Fi internetverbinding en een balkon en/of terras. Verder is er een verwarmde skiberging en beschik je over drie tot vier parkeerplaatsen in de carport. Bijgeboekt huurmateriaal haal je op in Zell am See of Kaprun, de skiverhuur zit bij de dalstations van beide dorpen.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Erlifeld inclusief catering - 14-18 personen
In de gemoedelijke wintersportplaats Ehrwald vind je chalet Erlifeld. Dit is een goed gelegen chalet, op zo'n 300 meter van de "Sonnenlift". Bij dit sleepliftje begint tevens de skiles en zijn er voor de beginners een aantal makkelijke afdalingen. Ook kun je terecht bij de cabinelift van de "Ehrwalder Alm". Met deze lift kom je in een ander gedeelte van het skigebied terecht, en hier heb je nog meer afdalingen. Zeker voor de skiër met iets meer ervaring zullen deze afdalingen interessanter zijn, omdat je hier meer variatie in de pistes zult vinden. Deze cabinelift is op een afstand van ongeveer 2,5 kilometer gelegen. Je komt hier gemakkelijk met de skibus; de halte voor de skibus is bij de "Sonnenlift" gelegen. Op een afstand van ongeveer 4,5 kilometer heb je het magneettreintje dat je naar de top van de Zugspitze brengt. Dit is de hoogste berg van Duitsland, en dankzij de hoge ligging vind je hier uitdagende pistes. Dit maakt het zeker ook voor de gevorderde skiër een leuk en gevarieerd gebied. Ehrwald is een traditioneel dorp, maar je vindt er ook zeker moderne faciliteiten. Zo vind je er diverse gezellige barretjes en restaurants, maar biedt het dorp je ook moderne winkelfaciliteiten. Het centrum is gelegen op ongeveer 500 meter. Chalet Erlifeld wordt inclusief cateringservice verhuurd! Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! Ook is er Nederlandse oppas voor de kinderen (1 t/m 5 jaar) aanwezig: op zondag-, maandag-, dinsdag- en vrijdagochtend tot 13.00 uur, oppas op donderdag de gehele dag (tot 16.00 uur). De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.
Vanaf € 7.630,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Kitz Chalets Reith - 6-10 personen
Het luxe Kitz Chalet Reith is rustig gelegen in Reith bei Kitzbühel, met uitzicht over de golf club. Het chalet heeft een gezellige en moderne, maar toch typisch Oostenrijkse inrichting. Reith bei Kitzbühel is gunstig gelegen tussen twee skigebieden in. Op 2,6 km van Valerie kan je de Fleckalmbahn nemen in Kirchberg naar het skigebied van de Kitzbüheler Alpen. Je kan het skigebied van SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental inkomen door op 7 km van het chalet de Sonnenlift te nemen. 300 meter van het chalet is de skibushalte. In het centrum van Reith bei Kitzbühel zijn een aantal bars, restaurants en winkels te vinden. Tegenover het chalet bevindt zich de grote Golf Club Kitzbühel-Schwarzsee. Op ongeveer 3,3 km ben je in het centrum van Kitzbühel en kan je aprés-ski gelegenheden en een meerdere restaurants en winkels vinden. In het sfeervolle chalet kunnen 10 personen verblijven en het beschikt over een open haard, privé wellness ruimte en balkon. Er zijn drie parkeerplaatsen naast het chalet. Er zijn flexibele aankomstdata en verblijfsdagen mogelijk in dit chalet.
Vanaf € 5.250,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Das Bramberg - 16-20 personen
Het luxe chalet Das Bramberg is geschikt voor maximaal 20 personen en behoort tot het gloednieuwe resort Das Bramberg (opening december 2017) met meerdere appartementengebouwen en diverse faciliteiten. Das Bramberg bevindt zich in Bramberg am Wildkogel, op slechts 200 meter van de piste en de skilift Smaragdbahn. Met deze skilift kom je in het familievriendelijke skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation is een skischool met oefenweide. Mocht je op zoek zijn naar meer kilometers piste, neem dan de skibus naar de Panaromabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Via deze skilift kom je in het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. De skibus stopt op ca. 200 meter van het resort. De gebouwen van Das Bramberg bestaan uit veel natuurlijke materialen, zoals hout en regionale stenen, dit in combinatie met een modern design zorgt voor stijlvolle uitstraling. Het chalet Das Bramberg beschikt o.a. over een privé-sauna, open haard, eigen skiberging, internetaansluiting (gratis Wi-Fi), een groot terras en twee balkons. Het dorpscentrum van Bramberg am Wildkogel ligt op ca. 600 meter, maar resort Das Bramberg is al een dorpje op zich; er is een restaurant met bar, een minimarkt met souvenirshop en een wellnesscentrum met diverse sauna's en een overdekt zwembad. Maak het jezelf gemakkelijk met de ontbijt-, oppas-. was- en/of boodschappenservice of laat je verwennen met een massage- en/of beautybehandeling (allen tegen betaling). Voor kinderen is er een binnen- en buitenspeelplaats. Verder vind je in het resort een receptie en parkeergarage.
Vanaf € 5.250,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Heustadl - 10 personen
Chalet Heustadl was van oorsprong een opslag van hooi en is in 1732 gebouwd. In 2008 werd de hooi opslag geheel gerenoveerd en omgebouwd tot een comfortabel en modern chalet. Ze hebben kosten noch moeite bespaard om het oorspronkelijke karakter te behouden en het chalet van alle gemakken te voorzien. Chalet Heustadl heeft een prachtige ligging, net boven Hinterglemm en direct aan de skipiste. Vanuit het chalet heb je een prachtig uitzicht over Hinterglemm en de omliggende bergen. Op ca. 500 meter afstand ligt het levendige centrum van Hinterglemm. Hier vind je winkels, restaurants, bars en aprés-ski mogelijkheden. Omdat het chalet direct aan de piste ligt kun je op de ski's naar de lift met directe aansluiting op het hele skigebied. Aan het einde van een enerverende dag ski je zo weer terug naar het chalet.
Vanaf € 4.685,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Annelies - 7 personen
Annelies is een rustiek chalet-appartement, rustig en zonnig gelegen op een helling in Aschau im Zillertal, in de wijk Tiefenbach. De dalafdaling (= skiroute, alleen voor zeer ervaren skiërs) naar Aschau (skigebied Hochzillertal-Hochfügen) bevindt zich op ca. 200 meter van het chalet. Vanuit Aschau zijn diverse wintersportgebieden van het Zillertal eenvoudig bereikbaar per gratis skibus (op 200 meter afstand) of auto. Op 6,9 km afstand vind je de skilift van Kaltenbach, die je toegang geeft tot het Hochfügen-Hochzillertal skigebied. Vanuit Zell am Ziller, gelegen op 6 km afstand, kun je gaan skiën in de Zillertal Arena. Het gemoedelijke centrum van Aschau ligt op ongeveer 2,5 km afstand van chalet-appartement Annelies. Hier vind je o.a. een supermarkt, verschillende restaurants en bars. Chalet Annelies is onderverdeeld in drie appartementen. Het chalet-appartement beschikt over een gratis Wi-Fi internetverbinding, een gezamenlijke skiberging en is bereikbaar over een bergweg. Sneeuwkettingen worden dan ook aanbevolen. Er is parkeergelegenheid bij het chalet. Bijgeboekt huurmateriaal haal je op in Kaltenbach, direct onderaan de skilift zit de skiverhuur.
Vanaf € 385,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
