Appartement Innrain - 4-5 personen
Landhaus Innrain heeft een zeer centrale ligging in het populaire Flachau. Op slechts 300 meter afstand vind je de 8er Jet Flachau en skipiste. De gratis skibus stopt op 150 meter van Landhaus Innrain. Het centrum van Flachau met restaurants, winkels en après-ski ligt op 300 meter afstand. Landhaus Innrain beschikt over gratis Wi-Fi en een parkeerplaats.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Am Dorfplatz Nummer 62 - 4-6 personen
Het appartementencomplex Am Dorfplatz is ideaal gelegen in het hart van het gezellige wintersportdorp Königsleiten. De dichtstbijzijnde supermarkt bevindt zich op loopafstand en de Eberharter's Almdorflift vind je al op 200 meter - deze lift brengt je direct in het prachtige skigebied van de Zillertal Arena. In de directe omgeving van het appartementencomplex Am Dorfplatz vindt je o.a. winkels, restaurants en gezellige après-ski barretjes. Verder is er een kinderspeelplaats achter de accommodatie gelegen. Er is een skiberging en voldoende gratis parkeergelegenheid in de buurt van de accommodatie. Bij appartement Am Dorfplatz is broodjesservice mogelijk. Ligging op plattegrond: E4, nr. 77 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 875,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Sonnberg Ferienanlage Appartement type D - 6-8 personen
Chalet-appartementen Sonnberg liggen op een kindvriendelijk vakantiepark en hebben een rustige ligging in de wijk Reitdorf in het gemoedelijke Flachau. De dichtstbijzijnde 'Space Jet 1' skilift ligt op ca. 1.5 km afstand. De gratis skibus stopt op ca. 50 meter, welke je binnen vijf minuten naar de liften brengt zodat je zo snel mogelijk het veelzijdige skigebied kunt verkennen! Vanuit drie verschillende punten in het dorp heb je toegang tot het enorme skigebied, onderdeel van de Salzburger Sportwelt. Flachau ligt in het hart van de Ski Amadé en het levendige dorp kent een gezellige après-ski. Je vindt er naast alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport een ruim aanbod van bars, cafés en discotheken waar het tot laat gezellig is. De chalet-appartementen Sonnberg beschikken over een wellnessruimte met sauna en stoombad, die van 15.00 tot 22.00 uur geopend zijn. Hier kun je na een dag actief op de piste lekker relaxen en ontspannen. Voor de kinderen is het hier een waar paradijs. Er is een grote speelruimte (200 m²), kinderbioscoop, en klimwand. Bovendien is er van maandag t/m vrijdag de gehele dag gratis kinderopvang (voor baby's van 10.00 tot 14.00 uur) mogelijk. Is de auto al volgepakt? Geen probleem want je kunt hier een een compleet babypakket bestellen (babybedje met beddengoed, badje, kinderstoel, plaspotje, luieremmer en nachtlichtje) Ook zijn er kinderwagens en draagzakken beschikbaar. Verder beschikt Sonnberg over gratis Wi-Fi, bibliotheek en diverse gezelschapsspellen. Je kunt je bagage laden en lossen bij de appartementen en daarna de auto op de parkeerplaats van het autovrije vakantiepark neerzetten. Broodjesservice is mogelijk.
Vanaf € 1.090,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Haus Jäger - 9-11 personen
Appartementen Jäger ligt in het dorp Kappl, op 2 km afstand van het centrum. Op 3 km afstand ligt de Dias cabinelift. Kappl heeft een skigebied met ca. 40 km piste en maakt deel uit van de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. Het skigebied van Ischgl is 12 km verwijderd van appartementen Jäger. De skibushalte is op slechts 50 meter verwijderd en de dalafdaling eindigt op 700 meter van appartementen Jäger. In het centrum van Kappl zijn diverse restaurants en supermarkten te vinden. Voor après-ski kun je het beste naar het centrum van Ischgl. Er is 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. In appartementen Jäger zijn in totaal drie appartementen met een landelijke en comfortabele inrichting. Er is parkeergelegenheid, een skiberging en gratis Wi-Fi. De eigenaar woont zelf op de begane grond.
Vanaf € 1.555,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Edelweisshof - 4 personen
Appartementen Edelweisshof is gelegen in Ischgl, in de nabijgelegen wijk Mathon. Er zijn twee gebouwen waar de 16 appartementen in gelegen zijn. Op ongeveer 4,8 km kan je de Silvrettabahn nemen naar het deelskigebied Ischgl, wat onderdeel is van het grote Silvretta Arena. In Ischgl kan je genieten van maar liefst meer dan 230 km aan gevarieerde pistes! De skibushalte is op ca. 50 meter van de appartementen en brengt je naar het skigebied van Ischgl. Bij de Silvrettabahn is ook het gezellige centrum van Ischgl te vinden, op 4,8 km van Edelweisshof. Voor de après-ski fanaten zit je goed in Ischgl, zowel langs de pistes als in het centrum zijn overal après-ski bars waar je de dag leuk kunt afsluiten. Verder ben je in Ischgl van alle gemakken voorzien zoals meerdere supermarkten, restaurants en winkels. In Mathon is een supermarkt met bakker op ca. 200 meter en een restaurant op 500 meter. Voor de beginnende skiër kan je terecht in Mathon op een kleine oefenweide. Ook is er een mooie aangelegde loipe van Ischgl via Mathon naar Galtür tot aan de Bierlerhöhe. De appartementen zijn voorzien van een balkon of terras en Wi-Fi internetverbinding. Er is een skiberging en parkeerplaats beschikbaar. Ook is er een gedeelde sauna (tegen betaling) in het gebouw.
Vanaf € 790,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Chasa Per La Punt 61 m2 - 4-6 personen
Het kleinschalige appartementengebouw Chasa Per La Punt is gunstig gelegen middenin het centrum van het kindvriendelijke plaatsje Galtür. De skibushalte bevindt zich op slechts 50 meter afstand van het appartementengebouw. De gratis skibus brengt je naar de skiliften in de wijk Wirl gelegen op ca. 2 km afstand (Silvapark skigebied met 40 km piste). Ook is het mogelijk om met de skibus naar de levendige wintersportplaats Ischgl te gaan op ca. 9 km afstand (Silvretta Arena skigebied met 238 km piste). Binnen een straal van ca. 100 meter afstand vind je o.a. al een bakker, slager, restaurants en cafés. Aan de rand van het dorp is een kleine supermarkt. Meer winkels, restaurants en bruisende après-skigelegenheden vind je in het nabij gelegen Ischgl. Het appartementengebouw Chasa Per La Punt (Romaans voor huis aan de brug) is eveneens gelegen aan een riviertje. Het gebouw is onderverdeeld in acht appartementen, die allemaal een comfortabele en gemoedelijke inrichting hebben en voorzien zijn van gratis Wi-Fi. Verder is er in het gebouw een gemeenschappelijke ruimte met zitgelegenheid aanwezig. Per appartement heb je één gratis parkeerplaats tot je beschikking bij appartementengebouw Chasa Per La Punt. Overige auto's kunnen geparkeerd worden op de openbare parkeerplaats, die op ca. 100 meter afstand gelegen is. Gasten van Chasa Per La Punt hebben gratis toegang tot het openbare zwembad "Erlebnishallenbad Silvapark", gelegen op ca. 250 meter van het appartement.
Vanaf € 825,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
