Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Kleinheinz - 10-11 personen

Appartementen Kleinheinz ligt in het centrum van Kappl en op 1,3 km afstand van de Dias cabinelift. Kappl is onderdeel van de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. De skibushalte ligt op ongeveer 50 meter en op 350 meter afstand stap je zo op de piste en ski je naar de Dias cabinelift. In het centrum van Kappl zijn diverse restaurants, winkels en supermarkten te vinden. Tegenover het appartement is een supermarkt en op 200 meter bevinden zich een aantal restaurants. Voor après-ski kun je het beste naar het centrum van Ischgl op 10,5 km afstand. Voor de langlaufers zijn er 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. Er zijn in totaal drie appartementen in appartementen Kleinheinz. Er is gratis Wi-Fi, een skiberging en parkeergelegenheid op 200 meter.

Vanaf € 1.980,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Oberfilzbach - 18-26 personen

Chalet Oberfilzbach - 18-26 personen
Chalet.nl

Chalet Oberfilzbach ligt op 1200 meter hoogte op een rustige locatie in Mittersill. Vanuit de sauna buiten heb je uitzicht op het dal en de Hohe Tauern. Op 5 km kan je via het tussenstation in Pass Thurn de Panoramabahn Kitzbüheler Alpen nemen naar het gehele Kitzski skigebied. Ook kan je de gondel nemen vanaf Hollersbach, op 12 km van het chalet. De skibushalte is op 1 km van Chalet Oberfilzbach. Het centrum van Mittersill is op ongeveer 5,6 km afstand. Er zijn diverse grote supermarkten, winkels, bars en restaurants in het gezellige dorp. Ook kan je diverse wandelingen en langlauftochten maken in de omgeving van Mittersill. Chalet Oberfilzbach heeft een gezellige en moderne inrichting en is ruim opgezet.

Vanaf € 3.070,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Brixental - 2-4 personen

Appartement Brixental - 2-4 personen
Chalet.nl

Appartementen Brixental zijn eenvoudige maar nette appartementen op korte loopafstand van de skilift in Hopfgarten. Op ca. 400 meter vind je de skipiste en de Gondelbahn van Hopfgarten. Deze lift brengt je naar de Hohe Salve en van hieruit heb je een directe aansluiting op het gehele skigebied van de Wilder Kaiser/Brixental. Appartementengebouw Brixental bevindt zich in het centrum van Hopfgarten met winkeltjes, restaurants, bars en een supermarkt. Onder het appartementengebouw is de gezellige Six Pence bar. Op ca. 12 kilometer afstand vind je in Wörgl o.a. een winkelcentrum, een treinstation en het overdekte zwembad Wasserwelt WAVE. Er is een kleine receptie, skiberging met skischoenendroger, lift, wasmachine (tegen betaling) en parkeerplaats. Ook is er Wi-Fi mogelijk.

Chalet Vergröss - 6-8 personen

Chalet Vergröss - 6-8 personen
Chalet.nl

Chalet Vergröss is rustig gelegen op 2,6 km afstand van het centrum van het gezellige Ischgl. De cabinelift Pardatschgratbahn ligt met 2 km iets dichterbij. Deze cabinelift verschaft toegang tot het skigebied van Ischgl met in totaal zo'n 238 km piste, dat ideaal is voor zowel de beginnende als gevorderde skiër. Er kan gebruik gemaakt worden van de skibus om bij de skilift te komen, deze stopt op slechts 50 meter van chalet Vergröss. Ischgl is een traditioneel Oostenrijks dorp in het Paznauntal. Het heeft een autovrij centrum en een ruim aanbod aan winkels, restaurants en bars. Voor een levendige après-ski ben je in Ischgl aan het juiste adres! Het dorp beschikt daarnaast over o.a. een fitnesscentrum, overdekt zwembad, diverse wellnessfaciliteiten, schaatsbaan, rodelbaan en er zijn mogelijkheden voor wandelaars en langlaufers. Chalet Vergröss is een 8-persoons chalet met een rustiek Tiroolse sfeer en houten afwerking. Je kunt de ski's en skischoenen opbergen in de skiberging met skischoenendroger. Bij het chalet zijn twee parkeerplaatsen. Bij een verblijf in chalet Vergröss ontvang je met de Gästekarte ca. 15% korting op de Silvretta-skipas!

Vanaf € 1.300,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Central Penthouse Faulkogl - 10-12 personen

Chalet-appartement Central Penthouse Faulkogl - 10-12 personen
Chalet.nl

In het centrum van Flachau bevindt zich het grote en luxe Central Holiday Resort. Het is gelegen op ca. 500 meter van de Star Jet 1 skilift. Vanuit drie punten in Flachau kun je de pistes van Skischaukel Flachau-Wagrain-St. Johann op. Bij Tauernhof, tegenover Central, stopt de skibus. Het is mogelijk om voor ?5,- per dag een skikluisje te huren voor je skimateriaal onderaan bij de Star Jet 1 skilift. In het gemoedelijke dorp Flachau bevinden zich diverse voorzieningen zoals een restaurant en een supermarkt op ca. 50 meter afstand. Bij de skiliften vind je gezellige après-ski gelegenheden. Voor de liefhebbers zijn er veel verschillende loipes en wandelpaden te vinden in Flachau. Central Holiday Resort biedt verschillende soorten appartementen aan van 2 tot 16 personen. Het resort is gericht op families met kinderen en beschikt over diverse activiteiten. Voor kinderen zijn o.a. de volgende activiteiten beschikbaar: een kids club, teen club, indoor speeltuin (2 verdiepingen), bowlingbaan, trampoline, bioscoop, indoor voetbalveld, tafeltennis, tafelvoetbal, air-hockey, bobbycar baan, kindersauna en een kinderboerderij. Verder is er een verwarmd binnenzwembad, verwarmd buitenzwembad, kinderbad, diverse sauna's, infraroodcabine, fitness en relaxruimte met lounge bedden. Tegen betaling kun je gebruikmaken van de wasmachine, wasdroger en het solarium. Het resort beschikt over een restaurant waar je kunt lunchen en dineren. Het is ook mogelijk om ontbijt en halfpension bij te boeken ter plaatse (tegen betaling). Per appartement is één parkeerplaats in de garage beschikbaar.

Vanaf € 4.470,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Rocky Dock - 24 personen

Chalet Rocky Dock - 24 personen
Chalet.nl

Chalet Rocky Dock is rustig gelegen op 300 meter van het centrum van Galtür. De skilift naar het skigebied van Galtür-Wirl met ca. 40 km piste bevindt zich op 2 km afstand. Het grotere en veelzijdige skigebied van Ischgl ligt wat verder van het chalet vandaan, op ca. 8,5 km afstand. Er gaat een skibus naar de skigebieden die niet ver van het chalet stopt. Galtür is een klein dorp en is rustiger dan het levendige wintersportoord Ischgl. Het heeft goede skimogelijkheden voor de beginnende skiër en is mede daarom ook ideaal voor gezinnen met kleine kinderen. Ook voor na het skiën biedt Galtür een aantal voorzieningen, waaronder een overdekt zwembad waar je als gast van chalet Rocky Dock gratis gebruik van kunt maken. Dit overdekt zwembad bevindt zich op ca. 300 meter afstand. Verder zijn er enkele wellnessfaciliteiten, een supermarkt en voldoende restaurants en bars te vinden in Galtür. Chalet Rocky Dock is een rustieke woonboerderij. De kamers zijn ingericht in landelijke stijl en er is veel gebruik gemaakt van hout. Het chalet beschikt o.a. over een typisch Oostenrijkse 'Kachelofen' en een skiberging. Er is voldoende parkeergelegenheid bij het chalet (echter in overleg met de eigenaar).

Vanaf € 2.040,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje