Appartement Kristall Plaza Niederau - 6 personen
Tegenover de piste en Markbachjoch skilift, in het gemoedelijke dorpje Niederau, vind je de compleet gerenoveerde appartementen Kristall Plaza Niederau (geopend in december 2016). De luxe appartementen hebben een centrale ligging, dichtbij alle voorzieningen. In het dorpscentrum van Niederau zijn een aantal restaurants/bars, winkeltjes en twee supermarkten te vinden. En ook de skiverhuur bevindt zich nabij de appartementen. Niederau heeft een eigen skigebied met voornamelijk rode en zwarte pistes of op de Markbachjoch en Lanerköpfl bergen. Vanaf de Lanerköpfl vertrekt ook een rodelbaan. Voor meer kilometers piste kun je gemakkelijk met de skibus naar het dorp Auffach, de skibus stopt bij het appartement. Dit deelskigebied van de Wildschönau is verbonden met het Alpbachtal. Mocht je ook eens in het WilderKaiser-Brixental skigebied willen skiën, dan kun je in ca. 15 minuten rijden naar de Salvenbahn in Hopfgarten. Het kleinschalige appartementengebouw Kristall Plaza Niederau heeft aan de buitenkant de traditionele Oostenrijkse uitstraling, waarbij veel hout is gebruikt. In het gebouw zijn vijf appartementen en een penthouse, allen modern ingericht met o.a. vloerverwarming en Wi-Fi. Via de receptie kan broodjesservice geregeld worden. Op de begane grond bevindt zich het nieuwe restaurant Glennie's met typisch Hollandse gerechten en tussendoortjes, zoals winterse erwtensoep, malse biefstuk en broodjes vis, maar ook bitterballen en tompoucen zijn hier verkrijgbaar. Liefhebbers van après-ski kunnen hun hart ophalen in Glennie's Café, waar regelmatig een dj en/of een Nederlandse artiest zal optreden (er wordt hierbij rekening gehouden met het geluidsniveau i.v.m. de nachtrust). Bij Glennie's kun je tevens terecht voor een lunch. In het appartementengebouw vind je verder een receptie, een lift en een verwarmde skiberging. Bij Kristall Plaza Niederau zijn parkeerplaatsen. De liften zullen in Niederau op 29 maart sluiten. Je kunt nog wel met de postbus of eigen auto naar Auffach waar de liften nog open zullen zijn tot 13 april.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Ischgl Suite zondag t/m zondag Privacy - 2 personen
De appartementen Ischgl Suite liggen midden in het gezellige centrum van Ischgl. De skilift Pardatschgratbahn bevindt zich op ca. 200 meter. Met deze lift heb je toegang tot het veelzijdige skigebied van Ischgl, dat verbonden is met het Zwitserse Samnaun. Aan het einde van de dag kun je via de rode piste (nr. 1a) terug skiën naar de Pardatschgratbahn. Bij de skilift vind je ook de skischool en er is een skiverhuur. Door de centrale ligging zijn alle voorzieningen op loopafstand. In de directe omgeving vind je een supermarkt, diverse (sport)winkels en restaurants. Ook voor de gezellige après ski zit je hier goed, zo vind je de après ski bar Niki's Stadl al direct om de hoek van de appartementen. De appartementen van Ischgl Suite zijn modern ingericht. Er is een Wi-Fi internetverbinding en een skiberging aanwezig. De appartementen Privacy, Riverside en Atrium beschikken over één parkeerplaats en bij de appartementen Panorama en Down Under zijn er twee parkeerplaatsen inclusief.
Vanaf € 890,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Sissipark Schönberg-Lachtal studio, met privé-sauna - 2-4 personen
Direct aan de blauwe piste (nummer 1a) bevinden zich de luxe appartementen Sissipark Schönberg-Lachtal. De skilift Schönberg-Schaukel ligt op slechts 200 meter afstand van de appartementen en is via de piste gemakkelijk te bereiken. Terug skiën naar de accommodatie is tevens mogelijk. De appartementen Sissipark Schönberg-Lachtal liggen in het gedeelte Schönberg. In dit gedeelte bevinden zich in de winter diverse restaurantjes, een skischool, een winkel en de skilift. Op ca. 2 km van het Sissipark ligt het dorp Lachtal waar meer faciliteiten zijn. Vanaf de appartementen kun je zo naar dit dorp skiën. Er zijn diverse wandelpaden in de directe omgeving van Sissipark. Sissipark Schönberg-Lachtal bestaat uit 3 gebouwen, met in het totaal 22 appartementen, van een 4-persoons studio tot een 10-persoons appartement. In het hoofdgebouw bevindt zich een restaurant (ontbijt en half pension zijn bij te boeken). De appartementen zijn stijlvol en luxe ingericht en diverse appartementen beschikken zelfs over een eigen sauna! Er is vanuit de accommodatie een mooi panoramisch uitzicht over het dal en de terrassen/balkons liggen allemaal op het zuiden. Verder is er o.a. gratis internet (Wi-Fi), broodjesservice en een skiberging. In het naastgelegen hotel kun je (tegen betaling) gebruik maken van het zwembad en een uitgebreid wellnesscentrum met o.a. sauna, stoombad en infraroodcabine. Er is voldoende parkeergelegenheid bij de appartementengebouwen.
Vanaf € 825,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Landhaus Hubertus Diana - 4-5 personen
Landhaus Hubertus ligt direct aan de piste (Nr. 37) en je kan zo op de ski's naar de Goldenjet skilift, gelegen op 800 meter van het appartement. De skibus stopt direct voor de deur. Landhaus Hubertus ligt in de wijk Rohrmoos, het gezellige en levendige centrum van Schladming bevindt zich op ca. 1,5 km afstand. Het Landhaus heeft in totaal 4 appartementen, een ontbijtruimte, skiberging met skischoenendroger en parkeerplaatsen. Er is een prachtige wellnessruimte (geopend van 16.00 tot 20.00 uur) met sauna, infraroodcabine en relaxruimte. Het is mogelijk om tegen betaling ter plaatse ontbijt te boeken. Mocht je een diner willen bijboeken dan vindt dit plaats in het restaurant van zusterhotel Erzherzog Johann (30 meter afstand).
Vanaf € 1.610,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Kaltenbrunn - 18-20 personen
Chalet Kaltenbrunn is een knus chalet en de grotendeels handgemaakte meubels en de oorspronkelijke houten vloeren en trappen zorgen ervoor dat het chalet zijn originele karakter behouden heeft. Door de vele houten elementen ademt het chalet een rustieke en gezellige sfeer uit. Het chalet heeft een geweldige ligging. Op slechts 100 meter afstand ligt de dalafdaling en het dalstation van de Hartkaiserbahn. Van hieruit heb je een directe aansluiting op het gehele skigebied van de Wilder Kaiser/Brixental. Wil je liever een keer richting Going of op de ski's naar het centrum van Ellmau? Dan neem je de Hausberglift, die op slechts 150 meter afstand ligt. Voor een enerverende après-ski kun je bij Fabels terecht. Deze Nederlandse après-ski bar ligt direct naast de Hartkaiserbahn. Maar ook de liefhebbers van een wat meer Oostenrijkse sfeer, hebben meerdere mogelijkheden in één van de andere après-ski bars. De restaurants Gasthof Au en Bettina liggen op loopafstand van het chalet (200 m). Hier kun je na een dag vol inspanningen heerlijk aanschuiven. Ben je op zoek naar wat meer levendigheid? Dan ligt het centrum van Ellmau op ca. 1000 meter. Hier vind je een uitgebreide selectie aan restaurants, winkels en bars. Mocht je een avond op stap willen, dan kun je hier tot in de vroege uurtjes terecht in de plaatselijke discotheek. Op ca. 2 km van het chalet ligt het Kaiserbad met overdekt zwembad, sauna's, tennisbanen en klimmuur. Het skigebied van Ellmau zal naar alle waarschijnlijkheid 13 april gesloten worden. Afhankelijk van de sneeuwsituatie kun je daarna nog skiën in het skigebied van Kitzbühel (op ca. 18 km). Dit chalet is ook boekbaar van mei t/m november op: www.zomerhuisje.nl.
Vanaf € 1.345,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Alpine Lisa - 6-7 personen
Chalet-appartementen Alpine bevindt zich op een rustige locatie buiten het centrum van Bad Mitterndorf. Op ca. 5 km kan je de Bergbahn Tauplitz nemen naar het skigebied Die Tauplitz. Op ca. 100 m van Alpine kan je skibus nemen die je naar het skigebied brengt. Het centrum van Bad Mitterndorf bevindt zich op ca. 2,3 km afstand en beschikt over diverse restaurants, après-ski gelegenheden, een zwembad, ijsbaan en spa en wellness faciliteiten. Verder start er op ca. 100 meter een loipe en kan je er ook mooie wandelingen maken. Alpine bestaat uit drie chalets: Lisa, Ulla en Pia. Deze drie chalets bevinden zich naast elkaar en bestaan uit meerdere appartementen. Er is een skiberging met skischoenendroger en een parkeerplaats beschikbaar.
Vanaf € 875,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
