Appartement Panorama Längenfeld - 2-4 personen
De comfortabele appartementen Panorama liggen vrijwel in het centrum van Längenfeld, dicht bij het bekende Sölden. Deze appartementen vormen de ideale uitvalbasis als je in het populaire skigebied van Sölden wilt skiën en tegelijkertijd niet in de hectiek en drukte van deze wintersportplaats wilt verblijven. Vrijwel voor de deur van de appartementen Panorama stopt de skibus die je in ca. 15 minuten naar de dichtstbijzijnde skilift in Sölden (ca. 12 km) brengt. Voor de langlaufers en wandelaars onder ons hebben we ook goed nieuws want de langlaufloipe met vele mogelijkheden, vind je al op ca. 150 meter afstand. In het centrum van Längenfeld vind je verschillende restaurants, bars en winkels. Het sfeervolle wintersportdorp is de laatste jaren uitgegroeid tot een vrij levendige maar toch gemoedelijke plaats. Tegenover de appartementen ligt een grote supermarkt met verse bakker, ideaal als je even snel een boodschap wilt doen. De typisch Oostenrijkse appartementen zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Na een dag in de frisse buitenlucht is het hier dan ook fijn thuiskomen. Wil je ultiem relaxen? Dan kun je heerlijk vertoeven in de prachtige wellness met sauna, stoombad, infraroodbanken en relaxruimte (17.00 tot 21.00 uur). Het overdekte zwembad is zelfs al in de ochtend geopend (vanaf 07.00 uur). Appartementen Panorama bestaat uit twee gedeeltes die met elkaar verbonden zijn. Het tweede deel is onlangs gebouwd en deze appartementen zijn dus nieuw. Verder is er een skiberging met skischoenendroger, wasmachine (tegen betaling), Wi-Fi en parkeerplaatsen.
Vergelijkbare Accommodaties
Kasteel Schloss am See Fischhorn Combi van de 6 appartementen, zondag t/m zondag - 42 personen
Beleef de winter op 'koninklijke wijze' en overnacht in kasteel Schloss am See Fischhorn! Dit charmante kasteel is een pareltje in de sneeuwwereld van Zell am See. Een unieke, geheel gerenoveerde locatie met ruime appartementen die verschillend zijn ingericht en allen de naam van een edelsteen dragen en ook in de betreffende kleur zijn ingericht. In het kasteel vind je tevens een algemene ruimte, een barretje, skiberging, sauna en ruimte om te relaxen. De grote kasteeltuin en de skilift in de buurt maken je onvergetelijke wintervakantie compleet. Schloss am See Fischhorn ligt aan de rand van Zell am See en Bruck an der Großglockner en heeft een rustige ligging maar de voorzieningen zijn niet ver weg. Vanuit dit middeleeuwse kasteel met een rijke geschiedenis, ben je binnen enkele minuten rijden bij de piste en de vernieuwde skilift Areitbahn die op 3 km liggen (shuttlebus-service op aanvraag mogelijk, tegen betaling). Bij deze cabinelift vind je ook de skischool met een oefenweide en de skiverhuur. De skibus stopt op 300 meter afstand van het begin van de oprijlaan. Na een inspannende dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in Schloss am See Fischhorn, de gewelven en hoge plafonds passen geheel bij het luxeniveau. Daarnaast geniet je van de sauna, douche en relaxruimte (dagelijks geopend van 14.00 - 20.00 uur). Er is een algemene ruimte waar je bij elkaar kan zitten. Bij goed weer kun je op het terras van de binnenplaats van een lekker winterzonnetje genieten. De kinderen kunnen fijn spelen in de grote kasteeltuin die ook voldoende ruimte biedt voor sneeuwpoppen bouwen, sleetje rijden en sneeuwballen gooien! 's Ochtends kun je verse broodjes laten bezorgen, of je maakt gebruik van de ontbijtservice, dat is helemaal makkelijk! Het centrum van Bruck an der Großglocknerstraße ligt op 1 km en biedt verschillende faciliteiten zoals diverse winkeltjes, restaurants en bars. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je al op 700 meter. Hier kun je gemakkelijk de dagelijkse boodschappen doen. Nog meer vertier vind je in het bruisende Zell am See met haar gezellige après-ski dat op ca. 5 km. afstand is. In dit leuke stadje aan het meer vind je een keur aan winkels, bakkerijen waar je heerlijke koffie drinkt, gezellige restaurants en vele andere winkels. Kies je ervoor om een middag of dagje niet te skiën, dan is de bekende Tauern Spa in Kaprun een absolute aanrader! In dit prachtige wellness centrum kijk je je ogen uit en geniet van je van de sauna's, stoombaden en maar liefst 11 zwembaden. Bij kasteel Schloss am See Fischhorn is voldoende parkeergelegenheid en in het kasteel is tevens een lift aanwezig (bereikbaar via een aantal treden bij de entree). Je ski- of snowboardmateriaal kun je gemakkelijk opbergen in de skiberging met skischoendroger.
Vanaf € 402,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Ferienhaus Rieder - 14 personen
Ferienhaus Rieder is gelegen in het rustige en authentieke Wald im Pinzgau, op de grens van het Salzburgerland en Tirol. Er vertrekt meerdere keren per dag een skibus (halte op ca. 300 meter afstand) vanuit Wald naar Königsleiten, waar je de Dorfbahn cabinelift kan nemen naar de Zillertal Arena. Direct naast de Dorfbahn ligt het zusterhotel Sonneck en hier bevindt zich ook de skiverhuur. Wald is een rustig dorp met diverse faciliteiten zoals een supermarkt, sportwinkel, après-ski bar, twee restaurants en een zwembad. Eén van de langste langlaufloipes, ongeveer 200 km, gaat langs Wald im Pinzgau. Ferienhaus Rieder is in 2018 gerenoveerd en is verdeeld over drie verdiepingen. Het heeft een gezellige inrichting en is van alle gemakken voorzien. In het gehele Ferienhaus is gratis Wi-Fi beschikbaar en er is voldoende parkeergelegenheid.
Vanaf € 1.315,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Bauernhof Heisenhaus Type 1 - 65 m² - 5 personen
In het dorpje Ramsau im Zillertal (bij Mayrhofen) liggen de chalet-appartementen van Bauernhof Heisenhaus. Op ca. 2,5 km van de chalet-appartementen ligt de Horbergerbahn. Met deze skilift kom je in het grote Ski Zillertal 3000 skigebied. Beide gebieden kun je gemakkelijk bereiken met de auto, maar ook met de skibus. De skibushalte bevindt zich op slechts 50 meter van Bauernhof Heisenhaus. Het centrum van Ramsau im Zillertal is op ca. 500 meter afstand van de chalet-appartementen. In het leuke dorp vind je meerdere winkels, een supermarkt en restaurants. Je kunt ook naar het nabij gelegen Mayrhofen (ca. 4 km). In dit bruisende centrum vind je après-ski bars, restaurants en winkels. De chalet-appartementen zijn verzorgd en hebben een balkon. Vanaf het balkon heb je een mooi uitzicht op de omliggende bergen. In het huis is een skiberging met skischoendroger. Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar.
Vanaf € 408,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Sissipark Schönberg-Lachtal studio, met privé-sauna - 2-4 personen
Direct aan de blauwe piste (nummer 1a) bevinden zich de luxe appartementen Sissipark Schönberg-Lachtal. De skilift Schönberg-Schaukel ligt op slechts 200 meter afstand van de appartementen en is via de piste gemakkelijk te bereiken. Terug skiën naar de accommodatie is tevens mogelijk. De appartementen Sissipark Schönberg-Lachtal liggen in het gedeelte Schönberg. In dit gedeelte bevinden zich in de winter diverse restaurantjes, een skischool, een winkel en de skilift. Op ca. 2 km van het Sissipark ligt het dorp Lachtal waar meer faciliteiten zijn. Vanaf de appartementen kun je zo naar dit dorp skiën. Er zijn diverse wandelpaden in de directe omgeving van Sissipark. Sissipark Schönberg-Lachtal bestaat uit 3 gebouwen, met in het totaal 22 appartementen, van een 4-persoons studio tot een 10-persoons appartement. In het hoofdgebouw bevindt zich een restaurant (ontbijt en half pension zijn bij te boeken). De appartementen zijn stijlvol en luxe ingericht en diverse appartementen beschikken zelfs over een eigen sauna! Er is vanuit de accommodatie een mooi panoramisch uitzicht over het dal en de terrassen/balkons liggen allemaal op het zuiden. Verder is er o.a. gratis internet (Wi-Fi), broodjesservice en een skiberging. In het naastgelegen hotel kun je (tegen betaling) gebruik maken van het zwembad en een uitgebreid wellnesscentrum met o.a. sauna, stoombad en infraroodcabine. Er is voldoende parkeergelegenheid bij de appartementengebouwen.
Vanaf € 825,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Mondi Holiday Bellevue - 2 personen
Mondi Holiday Bellevue is een mooi, centraal gelegen resort met o,a. appartementen in Bad Gastein. De piste en skilift liggen op circa 5 minuutjes lopen en is tevens bereikbaar met de skibus, de skibushalte bevindt zich op 200 meter, Met deze skilift, de Stubnerkogelbahn, kom je in het grootste deel van het Gasteinertal: Skischaukel Schlossalm - Angertal - Stubnerkogel. Bij het dalstation bevindt zich ook een skischool. Het centrum van Bad Gastein vind je al op 300 meter. In het resort Mondi Holiday Bellevue is aan alles gedacht, zo is er een bowlingbaan, biljard, fitnessruimte, en zelfs een wellnesscentrum met zwembad, stoombad, sauna, whirlpool en ontspanningsruimte. Zo kan er na het skiën lekker relaxed worden. Ook is er een solarium en zijn massages mogelijk. Voor de kinderen is er een kinderspeelkamer, een kinderprogramma en opvang. Er is een receptie, lift, lounge met televisie, Wi-Fi, een skiberging, wasmachine en droger. Er is een restaurant, bar en ontbijtruimte. Broodjesservice, ontbijt- en/of avondbuffet (halfpension) zijn mogelijk. Tevens zijn er parkeerplaatsen en er is een parkeergarage (tegen betaling, op aanvraag).
Vanaf € 825,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
