Appartement Regina - 2-4 personen
De comfortabele appartementen Regina liggen in het centraal gelegen en knusse dorp van Zell am Ziller. Op ca. 800 meter bevindt zich de Achterbahn en deze gondel brengt je direct in het skigebied van het Zillertal Arena. en is verbonden met de skigebieden in Gerlos, Königsleiten en Hochkrimml. Appartementen Regina liggen op ca. 200 meter van het centrum waar je kunt genieten van de sfeer en de rust. Verder vind je hier o.a. winkels, restaurants, bars en een gezellig plein. Mocht je willen après-skiën dan kun je gemakkelijk uitwijken naar Mayrhofen, op ca. 8 km afstand. De skibushalte bevindt zich op ongeveer 150 meter van de appartementen en rijdt regelmatig naar de naastgelegen dorpen. Mocht je tijdens je vakantie willen variëren van skigebied dan kun je natuurlijk ook altijd uitwijken naar de naastgelegen skigebieden van o.a. Mayrhofen, Kaltenbach of zelfs de Hintertuxer gletsjer (ca. 15 km). Andere activiteiten in Zell am Ziller zijn o.a. langlaufen. De dichtstbijzijnde loipe vind je al op 500 meter afstand. Verder zijn er een ijsbaan en een indoor tennisbaan gelegen op ca. 500 meter van de appartementen Regina. De appartementen Regina zijn comfortabel en praktisch ingericht en zijn van alle gemakken voorzien. Er is één parkeerplaats per appartement beschikbaar en tegen betaling is er een Wi-Fi internetverbinding.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Gletscherstraße - 4-7 personen
In Sölden, op 50 meter van de skibushalte en op ca. 1 km van de Gaislachkogelbahn skilift vind je de appartementen Gletscherstraße. De skischool bevindt zich bij de Innerwald sleeplift op ca. 1,5 km afstand. Het centrum van Sölden met vele après-ski bars, restaurantjes en (sport)winkels ligt op 1,1 km. Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de supermarkt op 350 meter. Appartementenhuis Gletscherstraße ligt in de wijk Pitze en heeft 4 appartementen. Verder is er een skiberging met skischoenendroger en kun je gebruikmaken van de Wi-Fi (tegen betaling). Alle appartementen beschikken over een balkon of terras. Bij appartement Gletscherstraße zijn parkeerplaatsen.
Vanaf € 1.040,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Das Bramberg Type 4 - 8-12 personen
Het nog vrij nieuwe resort Das Bramberg (opening december 2017) bevindt zich in Bramberg am Wildkogel, op slechts 200 meter van de piste en de skilift Smaragdbahn. Met deze skilift kom je in het familievriendelijke skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation is een skischool met oefenweide. Mocht je op zoek zijn naar meer kilometers piste, neem dan de skibus naar de Panaromabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Via deze skilift kom je in het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. De skibus stopt op ca. 200 meter van het resort. De gebouwen van Das Bramberg bestaan uit veel natuurlijke materialen, zoals hout en regionale stenen, dit in combinatie met een modern design zorgt voor stijlvolle uitstraling. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen zijn ruim en luxe ingericht met hoogwaardige meubels en apparatuur en beschikken allemaal over Wi-Fi. Het dorpscentrum van Bramberg am Wildkogel ligt op ca. 600 meter, maar resort Das Bramberg is al een dorpje op zich; er is een restaurant met bar, een minimarkt met souvenirshop en een wellnesscentrum met diverse sauna's en een overdekt zwembad. Maak het jezelf gemakkelijk met de ontbijt-, oppas-, was- en/of boodschappenservice of laat je verwennen met een massage- en/of beautybehandeling (allen tegen betaling). Voor kinderen is er een binnen- en buitenspeelplaats. Verder vind je in het resort een receptie, parkeergarage en skiberging. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vanaf € 2.660,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Subretta - 3-5 personen
Appartementen Subretta ligt op ca. 1,5 km afstand van het centrum van Kappl. Hier vind je diverse restaurants en supermarkten. Ben je op zoek naar een levendige après-ski en een uitgebreid aanbod aan bars en restaurants, dan kun je naar het bekende Ischgl op ca. 11 km afstand. Op ca. 2,8 km afstand van appartementen Subretta is de Dias cabinelift. Deze lift brengt je in de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. Eén van de deelskigebieden van dit skigebied ligt in Kappl en heeft ca. 40 km aan pistes. De skibushalte is op slechts 80 meter verwijderd en de dalafdaling "Abfahrt nach Hof" eindigt op 550 meter van appartementen Subretta. Voor de langlaufers zijn er 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. In chalet-appartement Subretta zijn in totaal vier landelijk ingerichte comfortabele appartementen. Er is een parkeerplaats, skiberging en gratis Wi-Fi. De eigenaar woont op de begane grond.
Vanaf € 605,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Steigerbauer Top 21 - 4 personen
De appartementen Steigerbauer zijn centraal gelegen in het altijd gezellige wintersportdorp Königsleiten. De woning is gelegen nabij het centrum en op loopafstand van de Märchenwaldlift. Deze lift brengt je direct naar het immens grote skigebied van de Zillertal Arena waar je kunt genieten van een gevarieerd aanbod aan pistes! Het nabijgelegen centrum heeft verschillende winkels, restaurants, skiverhuur en een ruim aanbod aan aprés-ski gelegenheden. In het centrum vind je ook een supermarkt. De verschillende appartementen Steigerbauer hebben een knusse inrichting en zijn uitermate geschikt voor kleine gezinnen met kinderen. Daarnaast bieden de appartementen een prachtig uitzicht over de omliggende bergwereld. Verder is er bij het chalet een internetverbinding (Wi-Fi), parkeergelegenheid en broodjesservice. Ligging op plattegrond: C5, Nr. 25 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 590,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Rudis - 4 personen
De appartementen Rudis zijn zonnig gelegen in Bad Gastein. In een straal van ca. 5 km heb je toegang tot meerdere skiliften; de Stubnerkogelbahn en de Graukogelbahn in Bad Gastein en de Schlossalmbahn in Bad Hofgastein. Er is een skibushalte op 50 meter van de appartementen. Op 100 meter is een restaurant en voor je dagelijkse boodschappen vind je op 3 km een supermarkt. Zowel in het wintersportdorp Bad Gastein als in Bad Hofgastein vind je wellnesscentra. Verder vind je in het Gasteinertal een skischool, rodelbaan en ijsbaan. In het appartementengebouw is een skiberging. Bij de appartementen Rudis zijn parkeerplaatsen.
Vanaf € 570,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
